Nutribullet: kuris yra geriausias

Didžioji dalis to, ką valgome įprasta tvarka, jei skubame ar norime valgyti ką nors skanaus, tai ne visada yra gera mityba. Tačiau produktai Nutribullet Jie sukūrė naujo tipo kokteilių procesą, kurio metu siekiama išsaugoti svarbiausias maistines medžiagas jūsų receptuose.

Štai kodėl per pastaruosius kelerius metus Nutribullet palengvino vartotojo prieigą prie kokteilius ir sveikų sulčių. Ar norite sužinoti daugiau apie tai, ką galite padaryti Nutribullets ir kaip jūs galite pradėti keisti savo mitybą naudodamiesi šia technologija? Tokiu atveju esate tinkamoje vietoje!

Svarbiausias

 • Ištraukimo funkcija Nutribullet Tai labiausiai vertinama jų savybė, kurią galite rasti visoje jų produktų linijoje.
 • Produktai Nutribullet gali padaryti daug daugiau nei tik kokteilius ir sultys. Yra daug įdomių receptų, kuriuos rekomenduoja pats prekės ženklas.
 • Tam tikri kriterijai Nutribullet nes galia ir tūris padidina jo naudojimo universalumą. Taigi, lygindami modelius, nepamirškite, ką norite daryti su savo siurbliu.

Geriausias Nutribullets iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Mūsų tyrimas sugebėjo patikrinti, kokių tipų produktai Nutribullet pasiūlymų rinkoje ir, be to, kokios buvo žymiausios sąveikos. Įvairus sąrašas Nutribullets rodo, kad prekės ženklas yra vienodai įvairus vartotojų ir pasirinkimo galimybių. Čia yra sąrašas Nutribullets daugiau nurodyta:

Geriausias Nutribullet pagal kainos ir kokybės santykį

Nutribullet MR1128 yra klasikinio pirmojo modelio pavyzdys “magiška kulka„Savo kompaktišku ir nešiojamu dizainu vartotojas gali pradėti išbandyti maistingus kokteilius patogiai ir už daug prieinamesnę kainą.

Šis modelis turi mažesnę galią (200 W), todėl nerekomenduojama jo naudoti su daugeliu kietų ingredientų, tokių kaip riešutai, grūdai ir ledas. Tačiau šis produktas puikiai atlieka savo funkciją gaminant sveikus kokteilius ir tešlos patiekalus.

Nutribullet NBF-28500-1007DG yra protingas pasirinkimas tiems, kuriems reikia maišytuvo, tačiau taip pat pagalvokite apie maisto medžiagų ekstrahavimo sistemos naudą. Nutribullet. Šio produkto privalumas yra tas, kad jis suteikia vartotojui bendrą išteklių, pvz., Maišytuvą, tačiau jis taip pat turi ištraukimo mygtuką.

Produktas turi didelę talpą (1,6 l) ir galią (1000 W) ir idealiai tinka šeimos namams. Vartotojai komentuoja, kad, nepaisant didelio dydžio, jį labai lengva valyti, palyginti su kitais maišytuvais. Jie taip pat komentuoja, kad yra patenkinti savo receptų rezultatu.

Geriausias Nutribullet pagal jo universalumą

„NutriBullet“ NB90928R yra patikimiausias visiems jūsų receptams, tvirtas ar ne. Didesnės talpos (iki 0,9 L) ir galios (900 W) šis produktas siūlo platesnį receptų asortimentą nei Nutribullets mažesnės galios ir toliau iš jūsų maisto išgaunama geriausia.

Naudodamas tai Nutribullet Jis yra toks pat, kaip tradiciniai, ir yra kompaktiškas, palyginti su kitais maišytuvais. Šiame modelyje yra įvairių spalvų, kurias galite pasirinkti pagal savo asmeninį stilių. Tai idealus variantas, jei norite tai padaryti kokteilius ledai.

Geriausias Nutribulletprotingas

Jei esate programos maniakas išmanieji telefonai ir jūs manote, kad galite tai derinti su savo dieta Nutribullet Balansas Tai yra šiuolaikinio vartotojo pasirinkimas. Šis produktas veikia su jutikliu „Bluetooth“ tai realiu laiku informuoja apie jūsų maistą apie jūsų maistą.

Indėlis Nutribullet pasiūlyti šį šaltinį yra labai įdomu. Tai edukacinis ir informatyvus būdas besidomintiems mityba. Tai taip pat yra Nutribullet labai galingas su 1200 W ir turi gero tūrio akinius (0,9 l).

Pirkinių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti Nutribullet

Sveikesnis ir maistingesnis gyvenimas paprastai yra labai dažna motyvacija vartotojams. Tačiau dažnai galime pasirinkti savo sprendimus, tiksliai nežinodami, kuris iš jų tinka mūsų įprastai veiklai. Su Nutribullets nutinka tas pats. Informacija, kurią pamatysite žemiau, gali padėti priimti geresnį sprendimą, kad galėtumėte kuo puikiausiai mėgautis maistinių medžiagų ekstraktoriumi.

moteris su kokteiliu ir nešiojamuoju kompiuteriu skambina į išmanųjį telefoną biure

kokteilius ir žaliosios sultys yra pyktis dėl jų maistinės vertės. (Šaltinis: Dolgachovas: 124767086 / 123rf)

Kokie yra privalumai Nutribullet?

Nutribullet yra nauja maišytuvo technologija, kuria siekiama išlaikyti svarbiausias jūsų maisto savybes. Daug kokteilius sudėtyje yra maistingų daržovių ir vaisių, tačiau ne visi maišytuvai gydo jūsų kokteilius tinkamiausiu būdu.

Labiausiai vertinama savybė Nutribullets tai jūsų maistinių medžiagų ištraukimo sistema. Tai leidžia mėgautis jų kokteiliais su visais svarbiais vitaminais ir skaidulomis visavertei mitybai.

Privalumas

 • Išsaugo daugiau maistinių medžiagų nei įprastame maišytuve
 • Paprastai jie yra kompaktiškesni
 • Lengvas valymas
 • Pridedami praktiški priedai

Trūkumai

 • Žemos klasės produktuose nėra perdirbamas labai kietas maistas

Kuo skiriasi a magiška kulka ir a Nutribullet?

magiška kulka Y Nutribullets yra tos pačios bendrovės prekės ženklai: „Capital Brands LLC“. Galbūt didelis šių produktų skirtumas yra jų galia ir dydis. magiška kulka buvo šios naujos rūšies technologijos ir produktų linijos priešakis Nutribullet sugebėjo išplėsti maistinių medžiagų ekstraktoriaus naudojimo sritį.

Su Stebuklingos kulkos rasite visas a savybes Nutribullet, bet su mažesne galia (nuo 200 W iki 250 W). Tai reiškia Stebuklingos kulkos gali būti ne toks efektyvus, lyginant su Nutribullets jei norite, pavyzdžiui, naudoti šaldytus vaisius ar kietą maistą. Tačiau tai yra produktai, turintys prieinamesnę kainą ir įdomų variantą, jei norite išbandyti puikios kokybės maistinių medžiagų ekstraktorių.

Kokie yra priedai Nutribullet?

Nutribullet Jame yra keletas priedų, kurie palengvins jūsų gyvenimą sveikiau be daugybės komplikacijų. Svarbu, kad jūsų pirkinyje būtų toks sąrašas:

 • Taurė: Mažame ir dideliame rinkinyje.
 • Į viršų: Vienas galinis dangtelis ir vienas atverčiamas viršus atsigerti su taure.
 • Mitybos vadovas: Vadovas su keliais receptais, kuriuos galite išbandyti Nutribullet.
 • Ištraukimo peiliai: Maistinių medžiagų ekstraktoriaus mentės. Vienas maišymui ir vienas kietų medžiagų šlifavimui.
 • Vartotojo vadovas (Nutribullet balansas): Angliškas vadovas su instrukcijomis, kaip naudoti Išmanusis mitybos jutiklis.

Indaplovė su lentyna su daugybe pilkų medinių sienų

„Nutribullet“ produktai yra kompaktiškesni nei tradiciniai maišytuvai. (Šaltinis: Garethas Hubbardas: Z_fl2kybrm0 / Unsplash.com)

Kaip veikia Nutribullet?

Operacija Nutribullets tas pats ir visai produktų linijai. Įdėjus ingredientus, ant indo prisukami ašmenys, kurie maišomi arba susmulkina maistą. Kai vartotojas prispaudžia ir pasuka taurelę prie pagrindo Nutribullet, variklis varo ašmenis, kurie sukasi ir pradeda maistinių medžiagų ekstrahavimo procesą, kuris trunka mažiau nei 1 minutę.

Taigi apibendrinti tinkamo „Nutribullet“ veikimo veiksmai yra šie:

 1. Suberkite ingredientus
 2. Įsukite ašmenis
 3. Paspauskite ir įjunkite pagrindą
 4. Palaukite 1 minutę
 5. Mėgaukitės savo kokteiliu!

Su kokiais receptais galiu pasigaminti Nutribullet?

Didelis privalumas Nutribullet yra tai, kad jūs galite ne tik gaminti kokteilius ir žaliųjų sulčių, bet ir įvairiausių valgymo variantų. Naudojant šį universalumą, naudojant šią technologiją viskas tampa patogiau. Žemiau galite rasti keletą receptų tipų, kuriuos galite ištirti naudodami savo receptus Nutribullet:
Pagrindiniai receptai Desertai Gėrimai
Sriubos Ledai Kokteiliai
Patés Panna Cotta Pochlebciai
Humusas Brownies Frappes
Veganiški mėsainiai Pyragai Sultys
Padažai Putėsiai Arbata

Oficialioje svetainėje Nutribullet yra daug informacijos apie receptus, kuriuos galite pagaminti su savo produktu. Puslapis yra taip gerai išvystytas, kad galite pasirinkti savo Nutribullet ir žinoti, kokius receptus galite pagaminti pagal jų specifikacijas. Taip pat rasite išsamų mitybos vadovą su rekomenduojamais receptais.

Kur galiu nusipirkti a Nutribullet?

Nors daugelis turgų siūlo namų produktus, tokius kaip Nutribullet, internetinės parduotuvės yra raktas į objektyvesnį pirkimą, orientuotą į jūsų asmeninius tikslus. Jose galite pamatyti vartotojų vertinimus ir bendrauti užduodami klausimus produkto puslapyje.

Kitas geras būdas įsigyti jūsų produktą yra oficiali svetainė Nutribullet. Šis metodas užtikrina, kad ieškote originalių produktų, be to, jų tinklaraštyje yra daug specializuoto turinio.

Pirkimo kriterijai

Renkantis savo Nutribullet, svarbu, kad priimtumėte geriausią sprendimą pagal naudingumą, kurį ketinate jam suteikti. Reikėtų pažymėti, kad jo, kaip aukštųjų technologijų produkto, specifikacijos negali likti nepastebėtos. Mes išvardijome keletą svarbiausių pirkimo kriterijų, kurie padės rasti tinkamą. Nutribullet tinka jūsų kasdienybei.

Galia

Charakteristika, kuri gali labai skirtis Nutribullets tai jūsų variklio galia. Maišytuvai siūlo diapazoną nuo 200 W iki 1700 W, kurie patenkina skirtingus mitybos poreikius.

Svarbu pažymėti, kad šis galios diapazonas turi įtakos gniuždymo jėgai. Jei naudojate maisto produktus, kurių receptai nėra labai sunkūs, jums nereikės labai stipraus variklio. Kita vertus, jei naudojate daug šaldytų vaisių ar riešutų, svarbu pasirinkti a Nutribullet Galingesnis.

Rožinis kokteilis ant stalo

Naudodami maistinių medžiagų ekstraktą taip pat galite sukurti savo receptus. (Šaltinis: Mor Shani :: 07geNrTMEaQ / Unsplash.com)

Tomas

Nutribullet tai gali būti labai naudingas produktas kaip namų ūkio įrankis. Tačiau jo tūris gali labai pakeisti jo naudingumą konkrečiose situacijose. Pavyzdžiui, tai nebus tas pats, jei gyvenate vienas kompaktiškame bute arba jei savo maistinių medžiagų ekstraktu reikia pamaitinti šeimą.

Nutribullets Jie paprastai pateikia vartotojui įvairius puodelius, kurie atitinka jūsų poreikius. Pavyzdžiui, tame pačiame gaminyje galite turėti 0,7 l ir 0,9 l stiklines. Nutribullets su didesniu tūriu yra galingi maišytuvai, Maišytuvas Y Pasirinkite (0,9 l ir 1,6 l), kurie taip pat siūlo kintamo tūrio puodelius.

Išmanusis mitybos jutiklis

Labai įdomi technologinė naujovė 2008 m Nutribullet ar jis Išmanusis mitybos jutiklis. Naudodami šiuos jutiklius galite geriau suprasti savo mitybą Nutribullets kurie turi šią funkciją.

Sujungimas „Bluetooth“ jutiklis prisijungia prie jūsų išmanusis telefonas arba tablėtė ir taikant Nutribullet balansas galite žinoti kalorijų kiekį, kuris …