Odos priežiūra prieš ir po

Ar žinojote, kad vyrų odai – jūsų odai – reikia tokios pat priežiūros kaip ir moteriai? Tik sisteminga, tinkamai parinkta priežiūros veikla suteiks jums šviežią, gerai prižiūrimą išvaizdą ne tik šiandien, bet ir ateityje. Pasirūpinkite savo oda, sureguliuokite kosmetiką, bet ir teisingas procedūras, kad gerai jaustumėtės savo odoje ne tik atostogų metu.

Testosteronas yra hormonas, skirtas tik vyrams. Tai daro jų odą ne tik storesnę nei moterų, bet ir turtingą riebalinių liaukų bei tankesnių ir stipresnių plaukų. Tokia oda yra lengviau dirginama, ant jos gali atsirasti lėtinis uždegimas, paraudimas ir spuogai.

Odos sveikatos problemų preliudija bus prasta priežiūra arba jos trūkumas. Vyrai ne itin trokšta atnaujinti odą ryte, tepti kremus ir prižiūrėti odą po skutimosi. Gaila.

Jei norite, kad jūsų oda kuo ilgiau atrodytų sveika ir gaivi, prisiminkite:

1. Neskusti iškart po pabudimo. Tuomet oda yra pati jautriausia, ją lengva sudirginti ar sugadinti. Taip pat nenaudokite madingų gaminių, kuriuos rasite po ranka, meistriškai nepritaikydami jų prie savo odos tipo. Skustuvas ar netinkamas kremas ne tik dirgina odą, bet ir yra sunkiai gyjančios, dažnai lėtinės alergijos priežastis.

2. Geras skutimasis yra bandymų ir klaidų procesas. Nėra vienintelio veiksmingo būdo išlaikyti prižiūrėtą, lygią odą. Kas vieniems vyrams atrodys geriausias variantas, kitiems gali būti kažkas neįveikiamo.

3. Jei skutimosi metu jūsų oda yra ypač jautri, pabandykite sumažinti dirginimo galimybę. Geras būdas paruošti odą skutimui yra kuo labiau ją drėkinti, net prieš pasiekiant skustuvo ašmenis. Taigi pirmiausia nusiprauskite po dušu, nuplaukite veidą vandeniu, įmasažuokite drėkinamuoju valikliu. Jūs ne tik nusiprausite veidą, bet ir išvalysite jį nuo nešvarumų. Skutantis, naudokite švelnius produktus, pvz., Lengvas putas (taip pat turinčias drėkinamųjų savybių).

Vyro odos paruošimo skutimui ritualai gali apimti ir šilto vandens panardinto rankšluosčio uždėjimą. Tokį kompresą turėtume keletą minučių uždėti epidermiui. Jo dėka plaukai bus subtilesni.

Atminkite: nesausinkite veido plaukų, net jei laikote save tikru kietu vyruku!

4. Graži išvaizda priklauso ir nuo to, kaip prižiūrėsite odą po skutimosi. Norėdami drėkinti jautriausias vietas, tepkite balzamą po skutimosi. Taip pat galite padaryti švelnų veido šveitimą. Jei jūsų oda linkusi į paraudimą, stenkitės vengti alkoholio turinčių produktų.

Pastaba: veido šveitimas turi ir kitų savybių. Tinkamai pagamintas gali užkirsti kelią įaugusiems plaukams.


Ar tu tai žinai?

Vyrų oda dėl to, kad ji yra daug storesnė ir turtingesnė kolageno, gali raukšlėtis net 5–10 metų vėliau nei moterų? Tačiau tai nereiškia, kad be tinkamos priežiūros jis neatrodys pavargęs pilkas ir neturės blizgesio.


Taip pat tiesa, kad būtent skutimas sukelia daug dirginimo ir kartais net nedidelį kraujavimą.

Odos būklės nepagerins sausas skustuvas ir nesveikas gyvenimo būdas. Regeneracijos procesas taip pat sustos, jei nepasirūpinsite tinkama mityba.

Vyrai retai toleruoja pernelyg lipnius, riebius kremus, tačiau imasi ramybės. Įvairių produktų galima rasti įvairiuose priežiūros gaminiuose. Be abejo, rasite ir tokių, kurios švelniai matizuoja veidą, greitai susigeria ir papildomai nesukelia nemalonaus odos patempimo jausmo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.