Nauja maitinimo tendencija – Woof Whi

Per pastaruosius kelerius metus tarp šunų savininkų kilo vis didesnis judėjimas, kurio tapo sunku nepaisyti. Tas judėjimas yra žalio šunų maisto dieta.

Užuot šerę šunį iš sauso maišelio maišelio, kai kurie entuziastingi šunų savininkai šunis šeria žaliu maistu, įskaitant mėsą, kaulus, daržoves ir vaisius. Žalios dietos idėja yra ta, kad tai yra daug natūralesnis ir biologiškai tinkamesnis šunų šėrimo būdas, atsižvelgiant į tai, kad jie biologiškai nepasikeitė nuo vilkų. Vilko dietoje yra daug daugiau baltymų ir riebalų, jose daug mažiau angliavandenių, nei rasite įprastame sausame šunų ėdale.

Naminių gyvūnėlių tėvai visame pasaulyje greitai pamato žalio šunų maisto naudą sau – nuo blizgančių paltų iki padidėjusios energijos. Tačiau patiekalų paruošimas tikrai gali užimti daug laiko ir netgi pavojinga; FDA ragina užkirsti kelią neapdorotam šėrimui, kad būtų išvengta salmonelių. Norėdami padėti sušvelninti šias problemas, daugelis holistinio žalio šunų maisto kompanijų pradėjo ruošti, pakuoti ir gabenti žalio šunų maisto patiekalus visoje JAV, įskaitant pagrindinius maisto saugos patarimus, kaip išvengti užteršimo.

Sausas „Kibble“ ir žalias šunų maistas

Neapdoroto šunų maisto palyginimas su kiblu yra gera vieta pradėti suprasti, kodėl daugelis naminių gyvūnėlių savininkų daro šį jungiklį.

Didžiausia su sausu šunų maistu susijusi problema yra ta, kad šunų maiste yra tik tiek ingredientų, kad neįmanoma žinoti, kas jie yra arba kodėl jie yra įtraukti.

Analizuodami sausą šunų maistą šių metų pradžioje, mes tai nustatėme vidutiniškai sauso kibalo maiše yra daugiau nei 47 ingredientai, išvardyti etiketėje! Kai kuriuose šunų maisto produktuose buvo net daugiau nei 80 ingredientų – tikrai neįtikėtina, kai atsižvelgiama į daugumą neapdorotų šunų maisto receptų, reikalingi tik 6–7 ingredientai.

Blogiausia yra tai, kad pastaruoju metu buvo daugybė netinkamai pažymėtų šunų maisto atvejų, kai tai, ką šunys valgė, net nebuvo nurodyta etiketėje. Atsižvelgiant į tai, kad šunų ėdalas savo ingredientus gamina iš kitų kompanijų ir kartais net trečiosios šalys gamina ir pakuoja šunų maistą pagal savo prekės ženklą, nenuostabu, kad gali pasitaikyti tokių dalykų.

Ingredientų skaičius yra vienas dalykas. Dar svarbiau yra maistinio skirtumo tarp neapdoroto šunų maisto ir sauso grūdo. Pažvelkite į šią diagramą su duomenimis, kuriuos surinkau iš sauso šunų ėdalo vidurkio, palyginti su žaliaviniu šunų ėdalu –

Stebina tai, kiek daugiau žalio šunų maisto yra baltymuose ir riebaluose – tai, ko gausu tikroje žalioje mėsoje! Kita vertus, sausuose šunų ėdaluose yra labai daug angliavandenių, ko šunys ir vilkai niekada daug nevalgytų laukinėje gamtoje.

Atsiimdami receptų kontrolę, galite tiksliai žinoti, kuo šeriate savo šunį. Jūs taip pat galite šerti juos žmogui tinkamu maistu, o ne likučiais, dėl kurių negalima pjaustyti.

Jei vis dar įdomu, kodėl šunų savininkai pereina prie žalių dietų, pereikime prie kai kurių praneštų privalumų.

Žalio šėrimo nauda ir iššūkiai

Yra daugybė naudos žaliam šėrimui sveikatai kurie apima beveik visus šuns fizinių savybių aspektus.

 • Blizgesnis paltas
 • Storesnis kailis
 • Bendras svorio / riebalų nuostolis
 • Daugiau raumenų, ypač užpakalinėse kojose
 • Geriau kvepiantis kvapas
 • Švaresni dantys
 • Daugiau energijos
 • Geresnis virškinimas

Dauguma šunų savininkų praneša apie didžiulius išvaizdos ir elgesio pokyčius per kelias savaites. Daugelis taip pat mano, kad neapdorota dieta prailgins šuns gyvenimo trukmę, tačiau, kiek žinau, tai nebuvo tirtas.

Viskas gali turėti trūkumų, o žalias šunų maistas nėra išimtis. Didžiausias ir akivaizdžiausias trūkumas yra tai, kad daugiau laiko užimti žalio patiekalo paruošimas, o ne iš maišelio įmaišyti į dubenį. Be to, reikia užkirsti kelią pagrindinėms maisto saugos priemonėms, kad būtų išvengta žalios mėsos užteršimo. FDA ir CDC iš tikrųjų ragina dėl to šerti šerti žalią maistą.

Neapdorotas šunų maistas taip pat bus brangesnis, nei šerti šunį. Kadangi sausas šunų maistas gaminamas didžiulėmis partijomis ir labai konservuojamas, be abejo, jis pasiekia masto ekonomiją, kurios negalite gauti iš žalių, šviežių ingredientų. Priklausomai nuo to, kiek turite šunų, ir nuo tų šunų dydžio, tai gali būti jūsų sandorio pertraukiklis.

žalios dietos pavyzdys per „PerfectlyRawsome“

Kitas rūpestis yra tas, kad jūs nedarote gero darbo sudarydami ingredientų sąrašą savo šuniui, todėl trūksta maistinių medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios jūsų šuns gerovei. Nors kukuliai gali gauti daug maistinių medžiagų iš priedų ir sintetinių medžiagų, juose yra visos maistinės medžiagos, reikalingos jūsų šuniui.

Geriausias būdas paruošti puikią žalią dietą yra pasitelkti ekspertą. Siūlau peržiūrėti „Perfectly Rawsome“ vadovus. Čia rasite žaliavinio šėrimo vadovus ir netgi galite nusipirkti savo šuniui pritaikytą pašarų patiekalų planą.

Taip pat yra daugybė būdų, kaip nusipirkti iš anksto pagamintą žalią šunų maistą, o tai suteikia žalios dietos pranašumų iš anksto paruoštu patogumu.

Gerai žinomos žalio šunų maisto įmonės

Čia yra keletas geriausios žaliavinio šunų maisto įmonės galite patikrinti, ar jus domina pirkti iš anksto pagamintus žalius patiekalus. Nes jei esate panašus į mane, kartais mokėti papildomai verta laiko sutaupyti.

Natūralus Darvino šunų maistas

„Darwin’s Natural“ šunų maistas ką tik pristatė naują prenumeratos paslaugą, kuri palengvina šėrimą kaip niekad paprasta! Jie siūlo tiek maistą jūsų šuniui, tiek skanius patiekalus.

Norėdami sužinoti visą informaciją apie tai, kodėl mes taip mėgstame šį neapdorotą šunų ėdalo tirpalą, galite perskaityti visą mūsų „Darwin’s Natural“ šunų maisto apžvalgą.

Jie naudoja 100% tikrą mėsą ir daržoves, pritaiko maistą pagal savo augintinio dydį ir poreikius ir automatiškai pristato tiesiai į namus šaltose talpyklose.

Vital Essentials

Vital Essentials, įsikūręs Bellevue, Viskonsine, laikosi ALPHA Prey-Model Dietos, kuri iš esmės yra tik mėsa, gyvybiškai svarbūs organai ir kaulai, pašalinantys pridėtus vaisius ar daržoves. Ši dieta, kaip visuma, tiksliai atspindi natūralaus mėsėdžio šuns instinktą klestėti viso gyvūno dalių maistinėmis medžiagomis.

„Vital Essentials“ taip pat didžiuojasi tuo, ko NEĮTRAUKIA į savo maistą, lygiai tiek pat, kiek ir jų sudedamųjų dalių. Bendrovė žada visada be glitimo, be grūdų ir be kaltės jausmo, be:

 • Nėra papildomų hormonų / antibiotikų
 • Nėra dirbtinių konservantų / dažiklių
 • Nėra lydytų šalutinių produktų
 • Nėra pridėtų užpildų / kvapiųjų medžiagų
 • Nėra sintetinių vitaminų / mineralų

Tai sveikas „ne“ sąrašas čia! Dabar, kai matome, kaip „Vital Essentials“ veikia kaip verslas, pažvelkime į jų produktų pasiūlymus. „Vital Essentials“ turi dvi pagrindines žalio šunų ėdalo rūšis – šaldytą ir užšaldytą. Štai skirtumas:

„Vital Essentials“ džiovinti šaltyje

Šaldant džiovinant, naudojamas unikalus greito džiovinimo liofilizuojant procesas, kuris saugiai „išsaugo“ (ty jam nereikia šaldyti) maisto, jo negaminant. Todėl maistas išlaiko daug maistinių medžiagų, kaip ir kitas žalias maistas, tačiau jūs turite laikyti jį ant prekystalio maiše. Šaltai džiovintos sudėtinės dalys yra įvairių tipų, įskaitant: viršutinę, mini antgalius, skiauteles, mini paplotėlius ir paplotėlius.

„Vital Essentials“ užšaldyti

Šis metodas tiesiog naudoja blykstinį užšaldymą, kad užfiksuotų maistines medžiagas ir drėgmę. Jų užšaldyta sudėtis yra tik užšaldytų pyragaičių.

Kalbant apie skonio receptus, pateikiama „Vital Essentials“ Jautiena, vištiena, antis, Turkija ir triušis.


„Primal“ naminių gyvūnėlių maistas

Panašiai kaip aukščiau išvardyti „Vital Essentials“, „Primal Pet Foods“ didžiuojasi tuo pačiu „ne“ sąrašu ir įsipareigoja naudoti tik USDA maistinių ingredientų. Mums taip pat patinka „Primal Pet Foods“ – jų noras palaikyti tvirtus santykius su savo pardavėjais, kad būtų užtikrinti humaniški, tvarūs ir atsakingi procesai. „Primal Pet Foods“ yra sąrašas, iš kurio gaunami visi ingredientai. Šiame puslapyje rasite konkretų sąrašą; dauguma ingredientų yra iš JAV.

Užbaigti neapdorotas formules

„Primal Pet Foods“ turi dar nemažai produktų linijų, kurių didžiausias yra „Complete Formula“. Jie turi daugybę skirtingų skonių, todėl jų visų neišvardysime, tačiau greitai apžvelkime kiekvieną pagrindinį tipą, priskiriamą „Complete Formula“.

Žaliai užšaldytas: Jie klasifikuojami kaip grynuoliai ir iš tikrųjų yra gana dideli, todėl mažesniems ar per greitai valgantiems šunims gali tekti supjaustyti kubeliais.

Žalias Pronto: Norėdami išspręsti paskutinę mano minėtą kliūtį, „Primal Pet Foods“ siūlo tą patį žalią maistą, įkandimo dydžio „kibalo“ formos.

Šaldyti džiovinti: Jei standartinis šaldytas žalias maistas nėra jūsų stilius, arba jei norite naujo skanėstų varianto, taip pat yra liofilizuotų grynuolių.

Starteris „Paks“: Tai galima šuniukams, kurie yra švieži ir nori lėtai išbandyti, nepirkdami daug maisto.

Papildomi „Primal“ naminių gyvūnėlių ėdalo produktai

Visi tie, kuriuos jau minėjome, yra tik pagrindinė „Primal“ žaliavinio maisto linija. Mes dar net neįsigilinome į smagius dalykus!

Žalių šaldytų mišinių: Šie vamzdžio formos / rąstai (pagalvokite apie „Fresh Pet“) yra skirti pritaikyti konkretiems papildomiems poreikiams, įtraukiant šviežią maltą kaulą ir sertifikuotus ekologiškus produktus. Šie mišiniai siūlo papildomą kalcio, skaidulų, vitaminų ir mineralų kiekį.

Žalios užšaldytos malimo mašinos: Labai panašus į aukščiau pateiktą, „Grinds“ su šviežiu maltu kaulu yra valgomos mėsos ir paukštienos (priešingai nei produkcijos).

Kaulai ir skanėstai: Taip pat yra nemažai skirtingų mėsingų kaulų ir skanėstų rūšių, įskaitant kaulų sultinį. Vienas įdomesnių radinių yra žalias ožkos pienas, kuris, matyt, žinomas kaip maistinių medžiagų turtingas „universalusis pienas“.


K-9 Kraving

„K-9 Kraving“ buvo pradėtas gaminti 2004 m. Kaip pirmasis USDA sertifikuotas naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojas visoje šalyje. „K-9 Kraving“ patronuojanti įmonė gamino ir pakavo žmonių maistą nuo 1932 m., Gamindama žalią šunų maistą, jie naudoja tą pačią kokybės įrangą, ingredientus ir sanitarines gamybos sąlygas.

Jų šunų ėdalo linijos buvo sukurtos kartu su dr. Richardu Pattonu, turinčiu daktaro laipsnį gyvūnų mitybos srityje, todėl žinote, kad ši įmonė žino jų dalykus!

Visi ingredientai yra kilę iš JAV ar Kanados, o apie saugų jų gamybos procesą galite perskaityti čia.

Šaldyti suktinukai ir paplotėliai

K9-Kraving šunų maistas parduodamas sušaldytas paplotėliuose arba suktinukuose, o jūs paprasčiausiai atitirpstate ir patiekite. Jie siūlo įvairių skonių, nė viename jų nėra priedų ar konservantų. Skoniai apima:

 • Jautiena ir daržovės
 • Vištiena, jautiena ir daržovė
 • Vištiena ir daržovės
 • Antis ir daržovė
 • Turkija ir daržovės

Maisto papildai

Ši įmonė taip pat siūlo daugybę įvairių maisto papildų, kad praturtintų jūsų šuns mitybą. Tai apima tokius dalykus kaip žalias ožkų pienas, malta kasa ir žalios anties kakleliai.

Skirtumai yra ryškūs.