Koks geriausias 2021 m.

Vis daugiau žmonių nusprendžia naudoti dviratį kasdienėse kelionėse. Problema kyla, kai jūs turite eiti su jais į metro ar priemiesčius. Arba kai bandome juos patalpinti į biurą ar savo studijų centrą, nes nepasitikime pastatyti gatvėje. Šių problemų sprendimas yra sulankstomi elektriniai dviračiai.

Sulankstomi dviračiai yra asmeninio judėjimo transporto priemonės, kurias paprastai naudoja kasdien vidutiniškai ir trumpai nuvažiuojantys atstumai. Tačiau dėl mažo ratų dydžio reikia daugiau pedalų, nei naudojant įprastą dviratį. Čia pradeda veikti sulankstomi elektriniai dviračiai, dar vadinami elektroniniai dviračiai.

Svarbiausias

 • Sulankstomi elektriniai dviračiai yra geriausia alternatyva tiems, kurie reguliariai juda po miestą. Taip pat yra kalnų modelių, idealiai tinkančių ilgiems ir sudėtingiems maršrutams. elektroniniai dviračiai Jie siūlo daugybę privalumų, visų pirma, labai taupo ekonomiką ir taupo vietą. Norint jais naudotis, nereikia vairuotojo pažymėjimo.
 • Sulankstomų elektrinių dviračių charakteristikos yra teisiškai nustatytos. Yra įvairių tipų, priklausomai nuo rato skersmens arba nuo pagalbos pedalais lygio. Šiame straipsnyje mes kalbame tik apie sulankstomus dviračius, žinomus kaip pedelec, kurie pasiekia tik 25 km / val.
 • Renkantis sulankstomą elektrinį dviratį, turime atsižvelgti į tokius veiksnius kaip variklio tipas ir akumuliatoriaus autonomija. Taip pat aktualūs stabdžių mechanizmai, taip pat įvairūs pagalbos pedalais lygiai. Tačiau svarbiausias dalykas visada bus naudojimas, kurį ketiname suteikti savo dviračiui.

Geriausi sulankstomi elektriniai dviračiai: mūsų mėgstamiausi

Jei nusprendėte nenaudoti automobilio kelionėms mieste, sulankstomi elektriniai dviračiai yra ekonomiškiausias ir tvariausias pasirinkimas. Tačiau pasirinkti tinkamiausią modelį gali būti šiek tiek keblu. Kad jums nereikėtų per daug siautėti smegenų, mes jums pasirinkome keturis geriausius elektroniniai dviračiai Iš rinkos.

Geriausias kainos ir kokybės santykio sulankstomas elektrinis dviratis

Sukurtas specialiai miesto reikmėms, šis elektrinis sulankstomas dviratis turi galingą 250 W variklį ir akumuliatorių iki 45 km kelio. Jo dizainas yra sulankstomas ir lengvas. Jis taip pat turi borto kompiuterį, kuris, be kitų, stebi pedalų duomenis, sunaudotas kalorijas, greitį ar atstumą.

Jis taip pat turi jėgos jutiklį, kad gautų daugiau energijos su mažiau pastangų. Jis pasiekia maksimalų 25 km per valandą greitį, galėdamas dirbti vienodai prieš vėją ar nuožulnioje vietovėje. Tai apima keturis režimus pagal pedalų judėjimą ir visada prisitaiko prie jūsų poreikių

Redakcinis vertinimas: Šiuo elektriniu dviračiu galite stebėti viską per jo ekraną ir prijungti jį prie savo mobiliojo telefono naudodami paprastą programą. Tai puikus produktas judėti mieste.

Geriausias sulankstomas elektrinis kalnų dviratis

Jei norite dviračio savaitgalio atostogoms, šis 26 colių ratų modelis yra tinkamiausias. Jo galingas variklis be šepetėlių ir puiki autonomija leis jums keliauti kaimo keliais be didelių pastangų.

Šis dviratis turi tris darbo režimus: e-dviratis, pagalbinis dviratis ir įprastas režimas. Jis turi galinį amortizatorių, kuris sugeria smūgius bet kokioje vietovėje. Priekiniai ir galiniai stabdžiai yra mechaniniai diskiniai stabdžiai. Elektriniu režimu akumuliatorius gali važiuoti iki 40 km, o pagalbinis pedalas – 55 km.

Redakcinis vertinimas: Šis dviratis išsiskiria universalumu, todėl puikiai tinka kalnų pertraukoms. Jame yra viskas, ko reikia jūsų saugumui ir patogumui kelionėse.

Sulankstomas elektrinis dviratis, turintis daugiau autonomijos

Šis stilingas elektrinis dviratis turi 20 colių ratus ir neįtikėtiną atstumą iki 100 km su 14 Ah akumuliatoriumi. Jo variklis veikia 250 W galia ir siekia iki 25 km per valandą. Jis puikiai tinka net ir nepalankiomis oro sąlygomis, taip pat ir nelygioje ar nuožulnioje vietovėje.

Jame yra širdies ritmo monitorius ir labai tikslus realaus laiko GPS navigatorius. Galite visiškai sukonfigūruoti jo funkcijas pagal savo poreikius. Kad būtų lengva perkelti, jis sveria tik 19,5 kg.

Redakcinis vertinimas: Šis išskirtinis modelis turi skaitmeninę sistemą, leidžiančią groti muziką ir skambučius, taip pat įrašo visą jūsų veiklą. Tai aukščiausios klasės modelis, puikiai tinkantis šių dviračių mėgėjams.

Lengviausias elektrinis sulankstomas dviratis

Šis sulankstomas miesto dviratis turi pedalų padėjėją ir galingą 250 W variklį be šepetėlių. Vienu įkrovimu jis gali nuvažiuoti iki 50 km ir sveria vos 19 kg. Tai geriausias produktas, kurį reikia gabenti sulankstytą – važiuoti viešuoju transportu arba laikyti namuose.

Jis taip pat turi ličio bateriją, kuri visiškai įkraunama per 3 valandas. Be to, jis turi apsaugos sistemas nuo perkaitimo, per didelio slėgio ir trumpojo jungimo. Jis yra nepralaidus vandeniui, todėl gali būti naudojamas lietaus metu. Ant rankenos rasite orientacinį visų eksploatavimo duomenų rodymą.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis yra galingas, bet kompaktiškas, su visomis maksimaliomis apsaugos sistemomis, todėl jums nereikės jaudintis dėl daikto. Kaip premija, jis sugeba be vargo sulankstyti ir atsiskleisti.

Geriausias elektrinis sulankstomas dviratis su 26 colių ratais

Jei ieškote sulankstomo elektrinio dviračio, bet jums nepatinka tie, kurie turi mažus ratus, šis 26 colių modelis yra geriausias jūsų pasirinkimas. Reikėtų atkreipti dėmesį į jo ličio baterijos autonomiškumą, gražų dizainą ir lengvumą, kurį suteikia aliuminio rėmas.

Šis modelis turi pakabą, diskinius stabdžius, greitai įkraunamą akumuliatorių ir 21 laipsnių pavarų dėžę. Be jokios abejonės, idealus modelis tiems, kurie nori tradicinio dizaino.

Redakcinis vertinimas: Tai pabrėžia skirtingus režimus ir pritaikymą, kuriuos galite pritaikyti operacijai. Be to, jis puikiai tinka ne tik miestui, bet ir šlapiems keliams ar kalnų takams.

Ekonomiškiausias sulankstomas elektrinis dviratis

Norint ją turėti, nereikia didelių investicijų e-dviratis kokybiškas sulankstymas. Šis 16 colių rato modelis turi nuimamą ličio bateriją, aliuminio lydinio rėmą, diskinius stabdžius ir reguliuojamą balną. Komplekte yra skydelis funkcijoms reguliuoti.

Jis sveria tik 24 kilogramus ir puikiai tinka keliauti po miestą. Nors šis elektrinis dviratis yra labai paprastas, kai kuriuos priedus galima įsigyti atskirai, pavyzdžiui, pedalo jutiklį.

Redakcinis vertinimas: Tai geriausias produktas, patenkantis į elektrinių dviračių pasaulį. Turėsite visas pagrindines funkcijas už mažą kainą ir galėsite patobulinti.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie sulankstomus elektrinius dviračius

Dviračiai ir elektriniai motoroleriai yra perkamiausios asmeninio judėjimo transporto priemonės. Sulankstomi elektriniai dviračiai, skirti naudoti mieste ir kalnų dviračiai. Tačiau prieš pirkdami sulankstomą elektrinį dviratį turite žinoti, ką perkate, kad neapsigautumėte. Čia mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie juos.

Sulankstomi elektriniai dviračiai yra geriausia alternatyva tiems, kurie reguliariai juda po miestą. (Šaltinis: „Microgen“: 53977433 / 123rf.com)

Kokias charakteristikas turi sulankstomi elektriniai dviračiai?

Elektrinių dviračių sulankstymą, kaip ir kitas asmeninio judėjimo transporto priemones (VMP), reglamentuoja gegužės 9 d. Karališkasis dekretas 339/2014 ir įvairios Europos Sąjungos direktyvos. Šiuose teisiniuose tekstuose nustatomi elektroniniai dviračiai. Pažiūrėkime, kokių savybių ir apribojimų turi šios klasės automobiliai (1).

 • Padedamas pedalas. Šioms transporto priemonėms būdingas elektrinis variklis, kuris padeda sukti pedalus, nors tai įmanoma padaryti ir be jų pagalbos.
 • Galia. Nuolatinė galia a e-dviratis Jis turi būti mažesnis arba lygus 250 W (vatai).
 • Maksimalus greitis. Šių transporto priemonių galia palaipsniui mažėja, kai jos pasiekia 25 km / h. Maitinimas nutrūksta, jei pasiekia tokį greitį, vairuotojas stabdo arba nustoja važiuoti pedalais.
 • Droselis. elektroniniai dviračiai jie negali turėti droselio. Priešingu atveju jie yra panašūs į elektrinį mopedą, todėl jiems gali būti taikomos kitos taisyklės.
 • Registracija. Aukščiau nurodytus reikalavimus atitinkantys elektriniai dviračiai prilyginami tradiciniams, todėl jų registruoti nereikia.
 • Homologacija. Pagalbinių pedalų dviračių (EPAC) charakteristikos yra įtrauktos į UNE-EN 15194: 2018 standartą. (du).

Ar norint vairuoti sulankstomą elektrinį dviratį reikia licencijos?

Sulankstomiems elektriniams dviračiams nereikia vairuotojo pažymėjimo ar mokėti kelių mokesčio. Tai nereiškia, kad turime žinoti kelių eismo taisykles. Iš tikrųjų pareigūnai gali sustabdyti bet kurį dviratininką ir užduoti konkrečius klausimus apie kelių eismo taisykles. Viena pagrindinių taisyklių yra ta elektroniniai dviračiai jie negali cirkuliuoti ant šaligatvio.

Jei ketinate įsigyti sulankstomą elektrinį dviratį, nereikia apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų nuo trečiųjų asmenų. Tačiau vis daugiau bendrovių siūlo tokio tipo aprėptį. Be žalos trečiosioms šalims, kai kurios politikos priemonės apima transporto priemonės vagystę ir jos apgadinimą, taip pat išlaidas, patirtas dėl hospitalizavimo ir dviratininko gydymo.

Kai kurie elektriniai dviračiai turi priekinius V ir galinius diskinius stabdžius. (Šaltinis: Azerbaidžanas: 3441 / Freepik.es)

Kodėl verta pirkti sulankstomą elektrinį dviratį?

Sulankstomo elektrinio dviračio pirkimas yra reikšminga pradinė išmoka, nes yra nedaug modelių, kurių kaina nesiekia 500 eurų. Tačiau investicijos yra daugiau nei amortizuojamos dėl reikšmingų jų siūlomų pranašumų prieš kitas transporto priemones.

 • Erdvės pertraukimas. A e-dviratis Sulankstomas užima labai mažai vietos, todėl neturėsite problemų saugodami jį namuose ar biure. Be to, galite jį pasiimti į automobilio bagažinę arba nuvažiuoti į bet kurį viešąjį transportą.
 • Ekonominės santaupos. Nors sulankstomi elektriniai dviračiai nėra pigūs, ilgainiui sutaupysime daugiau nei naudodami kitas transportavimo galimybes. Jie naudoja mažai energijos ir reikalauja mažai priežiūros.
 • Pagerėjo sveikata. Prisiminkime tai, nors elektroniniai dviračiai jiems padeda elektrinis variklis, vis tiek reikia visada važiuoti pedalais. Taigi jie yra sveikesni nei, pavyzdžiui, motoroleriai, vienračiai motociklai ar elektriniai motociklai.
 • Lengvas vairavimas. Šios transporto priemonės yra labai lengvai valdomos, beveik ne tik tradicinis dviratis. Kada…