„Oral-B“ šepetėlis: kas aš

Jūs tikrai norite, kad visus metus būtų švytinti ir sveika šypsena, kiekvieną akimirką reikšti savo laimę ir mėgautis ypatingomis akimirkomis, kurios teikia džiaugsmo jūsų gyvenimui. Su „Oral-B“ šepetėliais galite gauti baltesnius ir žvalesnius dantis.

Šis prekės ženklas yra gerai žinomas visame pasaulyje ir yra vienas efektyviausių nuo pirmojo naudojimo, siekiant kokybiškų rezultatų. Ar norite sužinoti, kodėl jis yra labiausiai rekomenduojamas ir kodėl turėtumėte jį nusipirkti? Čia mes jums parodysime viską, ką reikia žinoti prieš perkant šį produktą. Skaityti toliau!

Svarbiausias

 • „Oral-B“ dantų šepetėlis tampa vis technologiškesnis ir prisitaiko prie mūsų poreikių. Šiuo metu prekės ženklas turi elektrinius šepetėlius, kurie leidžia pasiekti geresnių rezultatų nei įprasti.
 • Svarbu žinoti kiekvieno šepetėlio tipo privalumus. Viskas priklauso nuo mūsų burnos sveikatos, priežiūros, kurią norime suteikti dantenoms, ir rezultatų, kuriuos norime pasiekti ant dantų. Rasite iki 7 valymo lygių, kurie palengvins jūsų dieną.
 • Burnos higieną turite papildyti kitomis priemonėmis, kad jūsų dantys būtų sveiki, be ertmių ir dantenų ligų. „Oral-B“ turi liniją jam pasiekti. Be to, tai yra prekės ženklas numeris 1, kurį rekomenduoja odontologai visame pasaulyje.

Geriausi „Oral-B“ šepečiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Toliau parodysime geriausius rinkoje esančius dantų šepetėlius. Tarp jų tikrai rasite tokį, kuris prisitaikys prie jūsų poreikių:

Geriausias „Oral-B“ dantų šepetėlis naujiems vartotojams

Elektrinių dantų šepetėlių serija Gyvybingumas 100 yra įkraunamas Y siūlo intensyvų valymą, kurį išbandė ekspertai. Jis turi laikmatį, kurį reikia valyti 2 minutes, ir kas 30 sekundžių įspėja jus apie šepetėlio ploto keitimą. Štai kodėl jis idealiai tinka palaikyti gerą kasdienę burnos higieną.

Produkte yra šepečio rankena ir galva. Vienu įkrovimu baterija veikia iki 8 dienų. Galva skirta pasiekti sunkiausias erdves ir pašalinti maisto likučius. Tai labai paprasta naudoti, todėl tai yra geras pasirinkimas, jei elektrinį dantų šepetėlį naudojate pirmą kartą.

Geriausias elektrinis dantų šepetėlis už savo kainos ir kokybės santykį

Nerasta jokių produktų.

Modelis PRO 1000 gali pašalinti dvigubai daugiau apnašų nei rankinis šepetys ir pašalina paviršiaus dėmes nuo pirmo naudojimo. Apvali galvutė skirta kruopščiai išvalyti dantis ir prižiūrėti dantenas per regimąjį slėgio jutiklį. Tai perspėja, kai daro didelį spaudimą.

Šepetyje yra vienas kasdienio valymo režimas ir kitas, skirtas pašalinti apnašas. Jis turi laikmatį ir yra įkraunamas. Puiki naujovė yra ta, kad ji naudoja 3D technologijas. Tai reiškia, kad galva sukasi, svyruoja ir pulsuoja valyti. Tai nuostabu!

Geriausias „Oral-B“ šepetėlis su dirbtiniu intelektu

Šis teptukas yra iš „Genius 8900“ serijos ir yra specialus 2 vienetų leidimas. Turi ryšį „Bluetooth“ Norėdami pasiekti „Oral-B“ programą, joje galite stebėti visą šepetį. Įdomiausia tai, kad jis veikia su dirbtiniu intelektu. Tai leidžia pačiam šepetėliui nustatyti vietas, kurias reikia valyti labiausiai, ir tada jus nukreipti.

Šepetys turi 5 valymo režimus, įskaitant vieną, skirtą balinti, jautrius dantis ir jautrias dantenas. Specialioje pakuotėje yra 2 rankenos, ličio jonų baterija, 3 pakaitinės galvutės, laikiklis išmanusis telefonas ir 1 kelioninis dėklas. Ant dantų naudosite gryną technologiją!

Geriausias aukščiausios klasės „Oral-B“ dantų šepetėlis

Naujausias šepetys priklauso „iO 9n“ serijai. Tai naujausia technologija ir išsamiausia iš visos linijos. Jis naudoja dirbtinį intelektą, norėdamas sekti valymą 3D formatu, ir sugeba pakeisti žiedą raudonu, kad parodytų, ar labai stipriai valote. Jame yra interaktyvus ekranas ir 7 valymo variantai. Kokios dar naujovės galite paprašyti?

Jame yra 2 minučių laikmatis, o pilnai įkrauti naudojant magnetinį įkroviklį reikia tik 3 valandų. Šis šepetys yra geriausias iš geriausių, nes jis projektuoja eleganciją ir atlieka profesionalias funkcijas. Galite stebėti savo procesą naudodamiesi programa ir nustatyti sritis, kurias labiausiai reikia išvalyti.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Oral-B“ dantų šepetėlį

Burnos higiena yra labai svarbi sveikatai. Štai kodėl turite naudoti kokybiškus produktus. „Oral-B“ turi daugybę specializuotų ir technologinių šepetėlių. Jums gali kilti abejonių, bet nesijaudinkite, nes mes čia atsakysime į juos visus. Skaityti toliau!

„Oral-B“ dantų šepetėlis tampa vis technologiškesnis ir prisitaiko prie mūsų poreikių. (Šaltinis: Yastremska: 109434019 / 123rf.com)

Kodėl jums reikia „Oral-B“ šepetėlio ir kokie jo pranašumai?

„Oral-B“ yra odontologų rekomenduojamas prekės ženklas numeris vienas, nes jo šepetėliai yra sukurti kiekvieno žmogaus poreikiams, padeda pagerinti burnos higieną ir žada gerų rezultatų.

Tai šepetėliai, kurie vystosi bėgant metams ir yra skirti giliai išvalyti ir pašalinti didžiausią kiekį bakterijų. Peržiūrėkite šią lentelę, kad pamatytumėte „Oral-B“ dantų šepetėlio privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Individualus valymas.
 • Technologijų naujovės.
 • Dantenų priežiūra.
 • Sumažina ertmių išvaizdą.

Trūkumai

 • Elektrinių šepečių kaina yra šiek tiek didelė.
 • Visi šepečiai turi būti atnaujinti.
 • Jūs nevaldote rankinių šepečių jėgos.

Kokie yra „Oral-B“ šepetėlių tipai?

Šepečiai skirstomi į rankinius ir elektrinius. Jose ir su pasirinktinėmis funkcijomis galime rasti įvairių tipų. Parodome, kurie:

 • Rankiniai šepečiai: Jie yra tradiciniai, jie buvo sukurti su odontologais, kad atitiktų visos šeimos poreikius, pašalintų dėmes, apsaugotų dantenas specialiu galvos dizainu ir pasiektų gilų valymą. Rasite įvairių spalvų ir dizainų.
 • Elektriniai šepečiai: Jie yra moderniausi ir naujausios kartos. Jie atlieka skirtingas funkcijas viename teptuke. Jie naudoja slėgio jutiklius, kurie padeda nepakenkti dantenoms, jie taip pat apima skirtingus valymo režimus. Tada mes parodysime jums visus tipus:

Malonus Technologija Charakteristikos Valymo režimai
„iO ™“ -Magnetinė technologija

-Dirbtinis intelektas

-3D technologija

-Jungtis „Bluetooth“

– Laikmatis

-Gudrus slėgio jutiklis

-Interaktyvus ekranas

-Protingas kelioninis dėklas

-Magnetinis įkroviklis

7 režimai
Genijus -Dirbtinis intelektas

-3D technologija

-Jungtis „Bluetooth“

– Laikmatis

-Vizualinis slėgio jutiklis

-Protingas kelioninis dėklas

6 režimai
Protingas -3D technologija

-Jungtis „Bluetooth“

– Laikmatis

-Vizualinis slėgio jutiklis

-Kelionės byla

5 režimai
Pro -3D technologija – Laikmatis

-Vizualinis slėgio jutiklis

2 režimai
Gyvybingumas 2D technologija – Laikmatis 1 režimas

Kaip naudoti „Oral-B“ šepetėlį?

Jei pasirinksite elektrinį, turėsite įdėti pastą ant šepetėlio dantų, paspausti maitinimo mygtuką ir galiausiai pasirinkti valymo režimą. Kai kurie turi iki 7 valymo būdų, kuriuos galite pasirinkti, taip pat galite naudoti programą ir valdyti procesą. Palikite likusius „Oral-B“ šepetėliui, tai neįtikėtina!

Koks yra minimalus jūsų rekomenduojamas valymo laikas?

Odontologai rekomenduoja skirti 2 minutes per sesiją. Šablonas yra skirti 30 sekundžių kiekvienam burnos kvadrantui. Per šį laiką rankiniu šepetėliu reikiamas bakterijas pašalins 41 proc. Tačiau naudojant „Oral-B“ elektrinius dantų šepetėlius pašalinama iki dvigubai daugiau apnašų, palyginti su rankiniais.

Ar žinojote, kad šepetėlio galvutę rekomenduojama keisti kas 3 ar 4 mėnesius?

Kiek kartų per dieną reikėtų valytis dantis?

Dantis patartina valyti 2–3 kartus per dieną. Geriausia po valgio ir pašalinti likučius, kurie gali sukelti blogą kvapą. Nepamirškite ir valyti liežuvio.

Kaip dažnai reikia keisti teptuką?

Profesionalai rekomenduoja teptuką pakeisti nuo 3 iki 4 mėnesių. Taip pat galite jį pakeisti anksčiau, jei šeriai yra atviri ir susidėvėję. Atminkite, kad kuo naujesnis šepetys, tuo daugiau apnašų jis pašalins. „Oral-B“ šepečiai turi keičiamą galvutę, todėl prireikus galite ją pakeisti ir išlaikyti tą patį pagrindą.

Kodėl elektriniai „Oral-B“ šepetėliai yra tokie efektyvūs?

Jie yra efektyvūs, nes buvo specialiai sukurti dantims valyti įvairiomis situacijomis ir aplinkybėmis. Be to, tai yra labai universalūs prietaisai, pritaikomi visiems poreikiams.

Tarsi to būtų negana, juose įdiegta aukščiausia technologija, galinti pasiekti profesionalių valymo rezultatų. Vienas iš novatoriškiausių yra tai, kad jis leidžia jums stebėti šepetį iš savo mobiliojo telefono.

Svarbu žinoti kiekvieno šepetėlio tipo privalumus. Viskas priklauso nuo mūsų burnos sveikatos, priežiūros, kurią norime suteikti dantenoms, ir rezultatų, kuriuos norime pasiekti ant dantų. (Šaltinis: Yastremska: 108299776 / 123rf.com)

Kaip išardyti ir pakeisti „Electric Oral-B“ dantų šepetėlį?

Labai lengva pakeisti šepetėlio galvutę. Jums tereikia šiek tiek paspaudus pakelti dabartinę galvutę ir pakeisti ją nauja, stumiant ją visiškai vertikaliai, kol ji visiškai pritaps.

Jis neturėtų būti laisvas! Svarbu pakeisti, kai elektrinis šepetys yra išjungtas, kitaip jis yra šiek tiek pavojingas.

Kaip ilgai tarnauja „Electric Oral-B“ dantų šepetėlis?

Šepetėlių serija „iO ™“ Jame yra magnetinis įkroviklis, leidžiantis įkrauti vos per 3 valandas, jis yra labai greitas. Jei naudojate kitas rūšis, prieš pirmą kartą naudodami turėsite palaukti iki 16 valandų, kol bus visiškai įkrauta. Visų elektrinių šepečių akumuliatoriaus tarnavimo laiką parodysime šioje lentelėje:
Malonus Trukmė
„iO ™“ Daugiau nei dvi savaites
Genijus Daugiau nei dvi savaites
Protingas Nuo 11 iki 14 dienų
Pro Apytiksliai 12 dienų
Gyvybingumas 8 dienos

Turėtumėte atsižvelgti į tai, kad baterijos veikimo laikas priklauso nuo laiko, kurio reikia šepetėliui, ir laiko per dieną. Kaip jau minėjome anksčiau, patartina tepti du tris kartus per dieną 2 minutes.

Kaip valyti ir prižiūrėti elektrinį „Oral-B“ šepetėlį?

Kiekvieną dieną turime valyti šepetėlį, tokiu būdu pašalinsime viduje likusias likučius ir bakterijas. Jums tereikia nuplauti vandeniu, geriausia šiltu.

Po to turėtumėte pastatyti vertikaliai, kad vėdintumėte ir išdžiūtumėte. Visada venkite jo palikti palaikytą ar laikyti patalpoje. Jie abu palaiko aukštą drėgmę ir skatina …