Oro kondicionierius: kas yra el

Visus metus laukiame ilgai lauktų atostogų, vasaros, karščio ir ilgų vasaros naktų su draugais. Bet kas nepatyrė, kad praėjus 5 minutėms po gaivaus dušo, tu vėl esi permirkęs? Arba tas bemieges naktis, nes karštis taip dusina, kad neleidžia miegoti net atidarius langus.

Tiems laikams geriausias sprendimas yra oro kondicionierius. Įsigijus mažai energijos sunaudosite nemalonius pojūčius ir suteiksime puikią vasaros iliuziją. Yra daugybės klasių, kainų, dizaino ar privalumų modeliai. Su šiuo išsamiu vadovu padėsime išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį vadovą.

Svarbiausias

 • Pirmas dalykas, kurį turime išanalizuoti prieš pirkdami oro kondicionierių, yra žinoti, kiek kvadratinių metrų paviršiaus norime atvėsinti. Kuo didesnis paviršius, tuo didesnė yra įrangos, kurią turime įdiegti, galia.
 • Taip pat labai svarbu žinoti mūsų oro kondicionavimo energijos vartojimo efektyvumą. Norėdami tai padaryti, turime peržiūrėti produkto etiketę, kurioje nurodoma, ar tai efektyvus produktas, ar ne. Tai žymima raidėmis A, B, C, D, F, G. Kuo didesnis efektyvumas, tuo mažesnis jo suvartojimas, taigi ir šviesos kaina.
 • Galiausiai turime pasirinkti, koks oro kondicionierius geriausiai atitinka mūsų poreikius. Turime galvoti, ar norime statybų, ar atvirkščiai, norime kažko laikino. Paskutiniame vadovo skyriuje galėsite išanalizuoti svarbiausius pirkimo kriterijus.

Geriausi oro kondicionieriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Sakoma: „Karšta liepa, sudegink drąsiausiai“. Todėl šiems metams paruošėme geriausią oro kondicionierių pasirinkimą. Neleisk, kad karštis nenusileistų! Mes turime pasirinkimų miego mėgėjams, tiems, kurie mieliau leidžia santaupas paplūdimio bare, tiems, kurie eina iš vienos vietos į kitą ir tiems, kurie tiesiog ieško geriausio.

Pilniausias oro kondicionierius

Šis produktas veikia kaip oro kondicionieriaus aušintuvas, ventiliatorius, drėkintuvas ir valytuvas. Taip pat sumažinate alergenų, dulkių ir dūmų kiekį.

Jis pasižymi dideliu aušinimo pajėgumu, nes turi 2 ledo kristalus. Jis turi tris vėjo greičius (didelį, vidutinį ir mažą). Be to, ji turi laiko funkciją.

Redakcinis vertinimas: Tai kokybiškas produktas ir labai saugus namų ūkiams su vaikais ir naminiais gyvūnais.

Geriausias keitiklio oro kondicionierius

Šis modelis turi geriausias savybes. Daugiausia jis išsiskiria inverterio technologija, kuri neleidžia gerokai išaugti sąskaitai už elektrą. Be to, dėl savo kolosalios tylos, ji yra viena iš tyliausių rinkoje, turinti tik 33 decibelų maksimumą.

Dėl aušinimo, oro sausinimo, šildymo ir vėdinimo funkcijų, jis tinka kondicionuoti patalpas tarp 21–25 m². Kita vertus, jis turi laikmatį ir dvigubą oro valymo filtrą.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad yra gana tylus produktas ir pasižymi dideliu aušinimo pajėgumu.

Geriausias nešiojamas oro kondicionierius

Šis nešiojamas modelis turi ekologišką aušinimo sistemą ir „R290“ technologiją. Jo dizainas yra minimalistinis ir šiuolaikiškas, puikiai tinka bet kokiam kambariui. Kitas privalumas yra tas, kad jis turi „A“ efektyvumo sertifikatą, kuris vartojimą labai nepadidina.

Dėka jo laikmačio prieš 24 valandas, mes galime pasirinkti 3 galimus jo režimus. Savo kambarį galite atvėsinti, išdžiovinti ar vėdinti, kad jis būtų paruoštas norimu laiku. Be to, galite įsigyti langų komplektą, užtikrinantį tinkamą kambario izoliaciją, užkertantį kelią karštam orui iš išorės.

Redakcinis vertinimas: Tai idealiai tinka vartotojams, ieškantiems ekologiško produkto, nes šis modelis turi labai mažą globalinio atšilimo efektą.

Geriausio kainos ir kokybės santykio oro kondicionierius

Šis modelis yra vienas geriausių kokybės – kainos atžvilgiu. Siūlo paprastą dizainą su technologijomis inverteris ir šilumos siurblys. Jis taip pat turi nakties režimą ir dienos laikmatį.

Kita vertus, ji siūlo funkciją Sek paskui mane (ifeel). Taigi jo nuotolinio valdymo pulto dėka mes galime reguliuoti temperatūrą, kai esame toli nuo prietaiso. Kalbant apie energijos ženklinimą šaldant, tai A ++, o šildant – A +, kuris kartu su funkcija Palaukite jis puikiai tinka kontroliuoti vartojimą.

Redakcinis vertinimas: Jis turi platų veikimo diapazoną (naktinis režimas, dienos laikmatis ir žemos įtampos paleidimas).

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie oro kondicionavimą

Įsivaizduokite vasaros naktį su 40 laipsnių šilumos, visi namo langai atsidaro, kad oras tekėtų, bet mes nieko negauname. Vienintelis dalykas, kuris gali mus palengvinti nuo dusinančio karščio, yra oro kondicionierius. Taigi kitą rytą pirmiausia turime ieškoti geriausio prietaiso.

Praleidęs valandas ieškodamas išrinktojo. Be to, suprantame, kad nieko nežinome apie šią technologiją. Norėdami tai padaryti, leiskite mums jus nukreipti. Tai bus lengviau pakelti ir jūsų investicija bus sėkminga.

Pirmas dalykas, kurį turime išanalizuoti prieš pirkdami oro kondicionierių, yra žinoti, kiek kvadratinių metrų paviršiaus norime atvėsinti. (Šaltinis: Serezniy: 110545619 / 123rf.com)

Kas yra oro kondicionierius?

Oro kondicionierius yra oro aušinimo sistema, kurią mes naudojame uždarose patalpose temperatūrai reguliuoti. Tai yra pagrindinė jo funkcija, tačiau šiandien galime rasti įvairių prietaisų, turinčių kelias funkcijas, pavyzdžiui, oro drėkintuvus ar įrenginius, filtruojančius orą.

Be to, jie skirti ne tik vasarai, bet ir žiemos metu galime juos naudoti su šilumos siurblio funkcija. Pastarąjį pamatysime vėliau.

Kokie yra oro kondicionieriai?

Pirmiausia reikia nustatyti skirtingus oro kondicionierių tipus. Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime namų ar komercinių patalpų prietaisams. Toliau mes matome kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus.
Privalumas Trūkumai
„Split“ arba „Multisplit“ -Energijos efektyvumas

-Tylūs variantai

-Įdiegimas

-Didelės pradinės išlaidos

-Estetinis poveikis

Nešiojamas kompiuteris -Paprastai perkėlimas

-Nereikia darbo

-Žema pradinė kaina

-Paprasta naudoti

-Daugus suvartojimas

-Tik naudinga tik ankštose vietose

-Triukšminga

Langas -Vienas prietaisas

-Nereikia darbo

-Paprastai perkėlimas

-Nebrangus

-Tik naudinga tik ankštose vietose
Centrinis -Efektyvesnis

-Mažesnis suvartojimas

-Jis nematomas

-Didelės vietos

-Naudokite domotiką

-Bendras pastato įrengimas -Didelės pradinės išlaidos
Lubos -Nematomas

-Efektyvus dideliuose kambariuose

-Tylu

-Įdiegimas

-Didelės pradinės išlaidos

Kur dėti oro kondicionierių skilti?

Amžinas klausimas, kuris visada užduodamas ir kiekvienas mąsto kitaip. Pirmiausia turime atsižvelgti į lauko įrenginį, nes jis turi būti išorinėje erdvėje ir turėti drenažą.

Kai jau suradome lauko įrenginį, tęsiame vidinį įrenginį. Turime jį pastatyti sienos viršuje, kad oras nepatektų tiesiai į žmones. Miegamųjų atveju jį pastatysime ant lovos, todėl oras tekės visame kambaryje.

Jei turėsime tik vieną oro kondicionavimo įrenginį, parinksime kambarį, kurį praleidžiame daugiausiai valandų arba šilčiausiai. Taip pat galime įdiegti įrenginį daugybinis, susidedantį iš lauko bloko ir kelių vidinių blokų, kuriuos galime paskirstyti visame name. Šiuo paskirstymu mes galime lengviau reguliuoti visus kambarius.

Ar stacionarus ar nešiojamas oro kondicionierius yra geresnis?

Ar mes nuomojamės, ar tai mūsų pačių namas? Koks yra mūsų pradinis biudžetas? Kokią naudą mes jam suteiksime? Atsižvelgdami į visus šiuos klausimus, mes pasirinksime geriausią variantą. Nors, mūsų nuomone, investuoti į instaliaciją gali būti nenaudinga, jei po poros metų ketiname persikelti namo.

Šioje lentelėje galime pamatyti nešiojamojo prietaiso pranašumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Mažos pradinės investicijos
 • Diegti nereikia
 • Perkeliamumas
 • Daugiafunkcinis

Trūkumai

 • Triukšmas
 • Trumpesnis gyvenimo ciklas
 • Jame nėra keitiklio sistemos

Kas yra oro kondicionierius inverteris?

Skaitydami apie technologijų temas, susiduriame su šimtais technikos dalykų, kurie vengia mūsų žinių. Šiuo atveju oro kondicionierius inverteris reiškia, kad nuo to momento, kai paleidžiame prietaisą, oras nuolat teka, kol pasiekiama vienoda temperatūra.

Šios technologijos teikiami pranašumai yra šie:

 • Gaukite vietovę, kurioje klimatas yra vienalytis
 • Pailginkite įrangos tarnavimo laiką
 • Sutaupykite iki 40% sąskaitos už elektrą

Vienintelis trūkumas yra tas, kad reikia daugiau priežiūros, nes mechanizmas yra sudėtingesnis.

Taip pat labai svarbu žinoti mūsų oro kondicionavimo energijos vartojimo efektyvumą. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 108827656 / 123rf.com)

Kokio tipo oro kondicionieriai sunaudoja mažiau energijos?

Jei mes žinome aplinką arba nenorime, kad sąskaitoje už elektros energiją būtų staigmenų, turime atsižvelgti į mūsų oro kondicionavimo sąnaudas.

Kaip pamatysime vėliau, kuo daugiau energijos turi įrenginys, tuo didesnę kainą turėsime frigorijose (maitinimo bloke) ir didesnė sąskaita. Kitas veiksnys, į kurį būtina atsižvelgti, yra energijos vartojimo efektyvumas. Turime pasirinkti įrangą, turinčią A klasifikaciją, nes ji yra efektyviausia. Be to, kaip jau kalbėjome anksčiau, galime pasirinkti oro kondicionierius su technologijomis inverteris.

Kai kurios rekomendacijos taupant vartojimą yra šios:

 • Nustatykite temperatūrą tarp 24–25 ° C
 • Uždarykite visus langus ir duris
 • Vėdinkite kambarį šalčiausiomis valandomis vasarą ir karščiausią žiemą.

Kas yra atsakingas už oro kondicionavimo įrengimą?

Galimybė tai padaryti patiems nebeveikia, nes nuo 2018 m. Turime samdyti specialistą, turintį akreditavimo vardą. Neverta įsirengti elektriko ar santechniko, jei jis neturi kvalifikacijos.

Montuojant būtina vadovautis pastatų šiluminių įrenginių reglamentu (RITE). Būtent Ispanijos reglamentas reglamentuoja viską, kas susiję su sanitarinio karšto vandens įrengimu, projektavimu, priežiūra ir gamyba.

Oro kondicionierius yra prietaisas, kuris tampa būtinas kasdien. (Šaltinis: Popovas: 94428508 / 123rf.com)

Kaip oro kondicionavimas veikia sveikatą?

Oro kondicionierius yra geriausias sąjungininkas kovojant su aukšta temperatūra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *