Ozono generatorius: kas yra el

Oras yra būtinas gyvybės vystymosi Žemėje elementas. Be oro žmonės, augalai ir gyvūnai negalėtų egzistuoti. Tačiau su kiekviena diena didėja ore liekančių atliekų ir net blogų kvapų kiekis. (1). Ir šiai problemai išspręsti atvyksta ozono generatoriai.

Kvėpavimas švariu oru suteikia begales privalumų. Tarp jų mes pabrėžiame, kad tai stimuliuoja organizmo imuninę sistemą, gerina fizinį pajėgumą ir padeda sumažinti įtampą ir sukauptą stresą. Ozono generatorius išvalo mus supantį orą, todėl jis yra švaresnis.

Svarbiausias

 • Ozono generatoriai yra efektyviausia įranga, padedanti pagerinti aplinkos kokybę. Jie visiškai sunaikina ore esančias bakterijas ir toksiškas medžiagas.
 • Ozono generatorius, kaip rodo pavadinimas, skleidžia ozoną. Dideliais kiekiais tai yra sveikatai kenksminga medžiaga, todėl jos poveikis turi būti kontroliuojamas.
 • Perkant tinkamą ozono generatorių, reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip naudojimas, galia ir kt.

Geriausi ozono generatoriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kadangi gaminiai yra išleidžiami ir turi skirtingas programas, gali būti painu ar net sudėtinga juos įsigyti be išankstinės nuorodos. Štai kodėl mes sukūrėme ozono generatorių sąrašą, pritaikytą įvairiems atvejams.

Geriausias ozono generatorius namams

„OH OzonoHogar“ pristato šį buitinį ozono generatorių. Pašalina virusus, grybelius, bakterijas ir blogus kvapus aplinkoje. Tai reiškia, kad mes galime tai pritaikyti kasdieniame gyvenime, leisdami dezinfekuoti vaisius ir daržoves.

Jo metu gaunama 300 mg / h, o maksimalus gydymo laikas yra 30 minučių. Tam jis turi laikmatį, kuris po to laiko automatiškai išsijungs.

Geriausias pramoninis ozono generatorius

2 kg svorio ir 3,5 g / h talpos „Eco-Worthy“ atneša mums vieną iš labiausiai vertinamų pramoninių generatorių rinkoje. Kaip ir daugelis generatorių, jis pašalina mikrobus, bakterijas ir bet kokį kvapą.

Jis gali būti pritaikytas automobiliams, vidutiniams ir dideliems kambariams, ištisiems namams ir net didelėms komercinėms patalpoms. Maksimalus veikimo laikas yra 2 valandos ir, kaip ir ankstesnis produktas, po to jis automatiškai išsijungia. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad dezinfekuotina erdvė turi būti tuščia dėl didelės jos gaminamos ozono koncentracijos.

Geriausias nešiojamas ozono generatorius

Kitas produktas iš „OH OzonoHogar“, tačiau šįkart mažų išmatavimų. Tai leidžia labai lengvai pasiimti bet kur, be to, išsiskiria tuo, kad juo labai lengva naudotis.

Tai labai naudingas įrenginys kambariams ar mažiems kambariams. Jie sunaikina aplinkoje esančius infekcinius agentus ir pašalina kvapus, tokius kaip maistas ar tabakas.

Geriausias ozono generatorius vandeniui

„Hitechlife“ pristato vieną iš perkamiausių ir labiausiai vertinamų produktų, kuriuos galime rasti. Šis ozono generatorius turi daugybę pritaikymų. Nuo bakterijų pašalinimo ir šaldytuvų bei spintelių dezodoravimo iki kosmetikos srities taikymo.

Jis gamina 600 mg / h, o vartotojai, kurie jį nusipirko, yra labai patenkinti. Dažniausias jų naudojamas būdas yra vandens dezinfekavimas.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie ozono generatorius

Ozono generatoriai pradeda apie save pranešti rinkoje, kaip minėjome aukščiau. Daugelis žmonių atranda, kas tai yra ir ką daro, jo pranašumus ir pritaikymą įvairiose srityse. Tačiau vis dar kyla keletas klausimų apie šias komandas. Štai kodėl mes sukūrėme šį pirkinių vadovą, kad galėtumėte susipažinti su ozono generatoriais.

ozono generatorius kambaryje

Ozono generatoriai yra tam, kad padėtų išlaikyti mūsų aplinką švarią. (Šaltinis: nsdefender: 117765413 / 123rf.com)

Kas yra ozono generatorius?

Ozono generatorius yra įranga, galinti dirbtinai gaminti ozoną. Norėdami tai padaryti, turi būti sukurta aukšta elektros įtampa, dar vadinama „vainikinio efektu”, kuris gamina ozoną.

Kitas paplitęs ozono generatorių pavadinimas ir labiau techniškas: ozonatorius!

Ozono generatorių pagrindinis tikslas yra dezinfekuoti ir dezodoruoti aplinką. Jis gali būti naudojamas paviršiams, viešosioms erdvėms ar net namuose. Trumpai tariant, tai išlaiko kambarius. Kiti pagrindiniai ozono generatorių naudojimo būdai yra šie: kaip valymo priemonė, vandens valymo priemonė ir naudojimas maisto pramonėje.

Kokie yra ozono generatoriaus pranašumai ir trūkumai?

Išvydę, kas yra ozono generatorius ir jo paskirtis, galime pereiti ir sužinoti, kokius privalumus gali suteikti viena iš šių įrenginių. Taip pat pamatysime su tuo susijusius trūkumus. Šie aspektai turi būti įvertinti prieš diegiant.

Privalumas

 • Ozonas yra efektyvesnis nuo bakterijų ir virusų nei kitos cheminės medžiagos, tokios kaip chloras (4).
 • Valymui būtų reikalingi tik nedideli kiekiai.
 • Jis yra bekvapis, galintis neutralizuoti bet kokio tipo kvapą.
 • Nepalieka toksiškų likučių.
 • Gana patvari įranga.
 • Dydžių ir dizaino įvairovė.
 • Jie sunaudoja mažai elektros energijos.

Trūkumai

 • Ozonavimo procesas turi būti atliekamas toje pačioje vietoje, kur norima dezinfekuoti, nes chemikalas negali būti gabenamas.
 • Labai pavojingas dideliais kiekiais.
 • Galimybė sukelti alergines reakcijas.
 • Auksta kaina.

Kokių tipų ozono generatoriai yra?

Nusprendę pirkti produktą, pirmiausia turime galvoti apie savo poreikius ir naudojimą, kurį jam ketiname suteikti. Tas pats nutiktų ir svarstant galimybę įsigyti vieną iš šių komandų. Svarbu žinoti egzistuojančius ozono generatorių tipus ir nuspręsti, kuris mums labiausiai tinka. Skirtingi tipai yra:

 • Profesionalūs ozono generatoriai. Šio tipo ozono įrangos montavimui reikalinga kvalifikuoto personalo priežiūra ir kontrolė. Jie yra labai galingi ir tvirti, naudojami kvapams šalinti ir aplinkos sveikatai. Jie naudojami šaldymo patalpoms, virtuvėms, teatrams, viešbučiams, įmonėms.
 • Pramoniniai ozono generatoriai. Jie pirmiausia naudojami dezinfekavimui ir siūlo platų asortimentą. Šie įrenginiai skirti įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip maistas, skalbykla, farmacija.
 • Namų ozono generatoriai. Jie skirti naudoti namuose, o jų dizainas pagrįstas diskrecija. Juos lengva naudoti ir įdiegti. Jo taikymo sritis yra ribota, tačiau tai sumažina ozono poveikio riziką.
 • Nešiojamieji ozono generatoriai. Dėl savo dydžio ir perkeliamumo jie leidžia juos gabenti iš vienos vietos į kitą. Idealiai tinka sanitarinėms patalpoms, tokioms kaip kavinės, restoranai ir net viešbučiai.

Kokį poveikį ozonas gali sukelti?

Kaip ir dirbant su bet kokiu cheminiu elementu, per didelis ozono poveikis gali sukelti neigiamą poveikį. Tai daro įtaką žmonių, gyvūnų ir augalų sveikatai. Tai gali netgi sugadinti medžiagas, tokias kaip audiniai, elektros laidų apvalkalas ar kitus daiktus, kuriuose yra jautrių dažiklių.

Todėl reikia kontroliuoti ozono likučių, kurie gali būti veikiami aplinkoje, koncentraciją. Negalima viršyti ribų, nustatytų vietose su žmonėmis. Tačiau tai sunki užduotis. Naudojant ozono generatorių, faktinė susidaranti koncentracija priklauso nuo daugelio veiksnių. Dėl šios savybės sunku kontroliuoti susidariusio ozono poveikį.

mergina kosėja dėl oro gaiviklio

Įkvėpus ozono, gali dirginti plaučius. (Šaltinis: Annie Spratt: _S0XzuaZLas / unsplash.com)

Kokios yra ozono generatoriaus alternatyvos?

Šiandien oro kokybei gerinti yra įvairių prietaisų. Aiškiausios ozono generatoriaus alternatyvos yra oro valymo įrenginiai ir jonizatoriai. Kad lengviau suprastumėte, ką kiekvienas daro, mes sukūrėme palyginimo lentelę:
Veikimas objektyvus Medžiagų išsiskyrimas Labiausiai vertinamas aspektas
Ozono generatorius Generuoja ozono dujas. Dezinfekuokite ir dezinfekuokite orą. Ozono dujos. Visiškai sunaikina bakterijas ir nuodingas daleles.
Jonizatorius Elektrostatinė trauka. Jis naudoja elektriškai įkrautas daleles, kad pritrauktų vienas kitą. Pašalinkite blogus kvapus ir teršalus. Neigiami jonai ir nedideli ozono dujų kiekiai. Natūralaus gaivumo pojūtis.
Oro valytuvas Ventiliatorių ir filtrų naudojimas. Gaudykite ore esančias daleles. Jis neišskiria medžiagų. Universalumas.

Pirkimo kriterijai

Dabar mes jau žinome, kas yra ozono generatorius, jo taikymo sritis ir funkcijas. Turėdami šias pagrindines žinias, galime turėti omenyje daugybę veiksnių, kuriuos reikia analizuoti juos įsigyjant. Todėl mes kreipiamės į dažniausiai pasitaikančius pirkimo kriterijus.

Naudokite

Priklausomai nuo mūsų poreikių, turėsite įsigyti vieną ar kitą, nes ne visi ozono generatoriai yra skirti tiems patiems:

 • Buitinis ozono generatorius. Skirtas naudoti valant ir dezinfekuojant namus. Jie yra atsakingi už paviršių ir audinių valymo užduočių palaikymą. Rinkoje taip pat yra nedideli generatoriai, kad šaldytuvai nebūtų kvapai. Taip pat yra generatorių, kurie valo geriamąjį vandenį ir taip pagerina jo skonį.
 • Profesionalus ozono generatorius. Skirtas patalpoms, kuriose sutelkta daug žmonių. Jie yra atsakingi už aplinkos dezinfekavimą ir poveikį paviršiams bei audiniams. Pavyzdžiai gali būti ligoninės, biurai, sporto salės, švietimo centrai.
 • Pramoninis ozono generatorius. Skirtas pramoniniams maisto plovimo procesams. Tokiu būdu jie pakeičia įprastus cheminius produktus.

Gebėjimas

Ozono generatorių galia skiriasi priklausomai nuo jų tipo. Pramoninis tipas turi daug daugiau talpos nei namų ar namų reikmėms. Todėl būtina patikrinti pakankamą pajėgumą, kad žinotumėte, kiek ozono jis gali sukelti. Jis matuojamas miligramais per valandą. Šioje lentelėje pateikiame keletą pavyzdžių:

Gebėjimas Idealiai tinka
0–5 g / val Oro apdorojimas.
5-10 g / val Vėdinimo sistemos.
5–480 g / val Oro ir vandens valymas.
0,5–5 kg / val Didelio masto oro ir vandens valymas.

Laikmatis

Didelis ozono kiekis yra žalingas sveikatai. Dėl šios priežasties daugelis ozono generatorių turi šią laikmačio parinktį. Tokiu būdu galime kontroliuoti ozono veikimo aplinkoje laiką.

Tai labai naudinga funkcija, nes mes galime paleisti ozono generatorių ir užprogramuoti jį laikui bėgant išsijungti. Taigi, kai grįšite, viešnagė bus …