Padarykite namų treniruotes įdomias 4 kūno rengybos žaidimai

Kai jums trūksta draugų ir trūksta sporto salės, kodėl gi nepadėjus abiejų kartu?

Sporto žaidimai puikiai tinka nuoboduliui sumažinti ir vėl bendrauti su draugais, todėl mankštinkitės, juokitės ir prakaituokite. Pasikvieskite keletą draugų į internetinį pokalbį (arba žaiskite su žmonėmis, su kuriais viešite) ir konkuruokite su jais aktyviais žaidimais, kaip senais gerais laikais.

1. „Zoom Yoga Challenge“

Dažnai joga yra susijusi su vidinės ramybės ieškojimu, tačiau to nereikia – gali būti, kad mūsų draugai atsidurs skaudžiose padėtyse ir pamatys, kas taip pat gali trukti ilgiausiai.

Ko tau reikia?

Tiesiog priartinimo skambutis ir pakankamai vietos, kad visi pamatytų jogą.

Kaip tu žaidi?

Skambinkite su tiek draugų, kiek norite, ir įdėkite muzikos. Vienas žmogus daro pozą, visi kiti kopijuoja, o kas ilgiausiai gali užimti poziciją, tas laimi turą ir gauna tašką. Jei žmonės vis dar laikosi po 60 sekundžių, jie visi laimi. Paeiliui rinkitės pozą ir užrašykite balą.

Jūs visi drebėsite, prakaituosite ir juoksitės iš vienas kito kovos, todėl apsunkinkite pozas, kad išeitumėte iššūkis savo draugams. Konkurencingumas leis jums ilgiau laikyti pozas ir suteikti jums papildomą tempimą – net jei nejaučiate tos pačios vidinės ramybės.

Tai smagu, iššūkis ir juokas.

2. Kortų žaidimas

Sėdi žaisti kortomis? Ne čia. Tai klasikinis fitneso žaidimas tai suteiks jums motyvacijos atlikti efektyvius kūno svorio pratimus ir išlaikyti jūsų širdies lenktynes ​​labiau nei kada nors pokeris.

Ko tau reikia?

Tiesiog kortelių paketas ir pora žmonių.

Kaip tu žaidi?

Gaukite šiek tiek popieriaus ir užrašykite kortelių raktą. Turėkite pratimą, kuris atitiktų kiekvieną kostiumą – pavyzdžiui, deimantai pritūpimams, kastuvai sėdėjimui, širdys atsispaudimams ir klubai šuoliams su žvaigždėmis.

Padėkite kortų kaladę ant grindų ir pasiimkite viršutinę kortelę. Pažvelkite į kortelę ir atlikite pratimą, kuris atitiktų kostiumą numeriu, kuris rodomas kortelėje. Taigi, pavyzdžiui, septynios širdies? Septyni atsispaudimai. „Kings“, „Queens“ ir „Jacks“ atveju padvigubinkite ankstesnės kortelės kiekį ir tęskite, kol baigsite pakuotę. Jūs netgi galite pridėti juokdarius, kad gautumėte pakaitinę kortelę.

Tai žudikų fitneso žaidimas žudikų treniruotėms. Tai labai smagu, ypač jei galite žaisti kartu, bet tai galite padaryti ir per vaizdo pokalbius.

3. Fortūnos rato lenktynės

Sukdami likimo ratą, visi prakaituoja, tačiau sulaužysite dar didesnį, jei jums reikės bėgti paskui.

Ko tau reikia?

Internetinis ratų suktukas ir vaizdo pokalbiai su ekrano bendrinimu.

Kaip tu žaidi?

Raskite internetinį laimės ratą ar vardų ratą – galima rinktis iš daugybės dalykų. Vienas žmogus patraukia likimo ratą ir dalijasi savo ekranu ir, rate, užrašo daugybę pratimų su pakartojimų diapazonais. Pavyzdžiui, „10 atsispaudimų“, „22 pritūpimai“, „5 pritūpimai iš pistoleto““. Sukite ratą ir visi atlieka pratimą, ant kurio nusileidžia; pirmasis, užbaigęs setą, gauna tašką.

Lenktyniausite ir pakartojimus išpumpuosite greičiau nei įprastai, o tai bus malonus pokytis nuo lėtos ir kontroliuojamos bei sukeliančios daug juoko. Lenktynės prieš kitus jus motyvuoja, o žaidžiant ratuku – tai įdomu.

Jūs taip pat galėtumėte atlikti teminius su pritūpimų variacijomis ar abs pratimais.

4. Rankšluosčių vilkimas

Jei jūs ir jūsų draugai bei šeima esate užrakinti realiame gyvenime, tai yra įdomus fitneso žaidimas. Tai senovinis žaidimas, modernizuotas ir improvizuotas.

Ko tau reikia?

Kai kurie seni rankšluosčiai ir šiek tiek vietos.

Kaip tu žaidi?

Paimkite tvirtą medžiagą, pavyzdžiui, rankšluosčius, ir perriškite juos į ilgį. Jei negalite jų susieti, tiesiog naudokite vieną ir susukite jį ir paleiskite 1v1, kad galėtumėte žaisti net su dviem žmonėmis.

Įdėkite liniją tarp abiejų pusių, pasiimkite rankšluostį ir, kaip ir bet kurį virvės traukimo žaidimą, traukite. Jei peržengi ribą, pralaimi.

Karo vilkimas yra sunkus: tai padės jūsų šerdis, rankos ir sukibimo jėga. Vis dėlto, jei esate užsisklendęs savo bičiuliuose, tai yra žudikų treniruotės realiame gyvenime ir labai smagu.

Paimkite namo pranešimą

Žaisk keletą žaidimų, linksminkis ir pasiekk savo fitneso tikslus, kol to sieki. Mes visada ieškome įdomių dalykų, kuriuos reikia padaryti namuose, bet jums nereikia nieko pirkti, kad išlaikytumėte formą ir vėl užmegztumėte ryšį su draugais. Jei fitneso žaidimai čia jūsų nedomina, pagalvokite apie save – galite tapti daugybe klasikos, kad taptumėte aktyviais žaidimais – leiskite jiems pabūti su savo bičiuliais ir vėl paverskite savo namų treniruotes įdomiomis.

Parašykite komentarą