Pajuskite Sibiro žolelių galią –

Nors Sibiro ženšenis galėjo užgožti jūsų ausis, „Rhodiola Rosea“, „Manchurian Aralia“, japonų „Sofora“ ir „Snow Cladonia“ tikriausiai jums yra paslapties kupini vardai. Tai vadinamieji adaptogeniniai augalai, praturtinantys „Natura Siberica“ prekės ženklo kosmetikos receptus. Kartu su savo pagrindu – unikaliu Sibiro aliejumi ir kitomis veikliosiomis medžiagomis – jie sukuria „galingą“ priežiūros mišinį. Pažiūrėkite, kaip gamta veikia tiesiai iš Sibiro!

„Siberica“ slidinėjimas

Sibiras – kur gimsta ekologiška kosmetika

Pagrindinis „Natura Siberica“ prekės ženklo verslas yra pagarba aplinkai ir maksimaliai natūraliems, laukiniams šaltiniams, iš kurių gaunami ingredientai. Visiškai be dirbtinių, kenksmingų priedų ir nereikalingų chemikalų, sukurtų pagal ICEA (Italijos aplinkos etikos sertifikavimo instituto) prielaidas todėl kosmetika yra visiškai natūrali, veganiška ir ekologiška.

Todėl naudodamiesi „Natura Siberica“ pasiūlymu galite būti tikri jūs iš tikrųjų naudojate ekologišką kosmetiką – net ir jo pakuotėse patikrinama, ar jos yra tinkamos perdirbti ir ar laikomasi ekologinių principų. Taip pat yra Sibiro prekės ženklo kosmetikos visiškai saugus alergiškiems žmonėms ir žmonėms su jautria oda. Bet pažiūrėkite, kuo jie tobuli ir veikdami.

Sibiro gamtos turtai – tai, kas slypi „Natura Siberica“ kosmetikoje

Remiantis prekės ženklo prielaidomis, produktai, skirti kontaktui su jūsų oda, yra pagaminti iš mažiausiai 90% natūralių organinės kilmės ingredientų. Tai reiškia kad visos jūsų „Natura Siberica“ kremo ar šampūno žolelės, uogos, gėlės ir aliejai yra laukiniuose, švariausiuose Sibiro rajonuose arba auginami ekologiškai kontroliuojamose vietose. Tačiau magija įvyksta ir vėliau.

Laukinė, turtinga naudingomis veikliosiomis medžiagomis, augmenija visada nuimama tinkamiausiu metu – būtent tada, kai jame yra didžiausia koncentracija vertingiausių ir biologiškai aktyvių medžiagų. Sibiro žolelės, gėlės ir uogos yra nedelsiant iš anksto apdorojami, o tai išlaiko jų savybes ir leidžia juos kuo geriau panaudoti kosmetikos receptuose. Jūs patys įsitikinsite apie jų teigiamą poveikį.


Ar tu tai žinai…

Natūrali prekės ženklo kosmetika gaminama iš unikalaus Sibiro pušies aliejaus, kuriame yra 5 kartus daugiau vitamino E nei alyvuogių aliejuje ir penkis kartus daugiau vitamino F iš menkių kepenų aliejaus. Jį rasite visuose „Natura Siberica“ kremuose, kondicionieriuose ir šampūnuose. Tai veiksmingai apsaugo nuo ląstelių senėjimo ir apsaugo nuo išorinės aplinkos įtakos, stiprindama odos atsparumą.


Adaptogeniniai augalai – slapta „Natura Siberica“ ekologiškos kosmetikos jėga

Natura Siberica valymo ir veido priežiūros linijoje gausu adaptogenų ir vitamino E.. Jis pagrįstas laukinėje gamtoje Sibire randamais augalais, ir kiekvienas iš jų reaguoja į skirtingus odos poreikius. Kas yra adaptogeniniai augalai?

Botanikai priskyrė tik 12. Tai apima tik tuos, kurie gali išgyventi iki -50 ° C temperatūroje. Todėl jie pasižymi stipriomis atjauninančiomis, regeneruojančiomis, rūpestingomis, antibakterinėmis ir apsauginėmis savybėmis. Kurių jų galima rasti „Natura Siberica“ kosmetikoje?

Sibiro ženšenis

Jį rasite „Natura Siberica“, stipriai regeneruojančiame ir maitinančiame paakių kreme efektyviai susidoroja su mėlynėmis, stangrina odą ir suteikia jai energijos. Šis adaptogenas taip pat puikiai veikia plaukų kaukėje „Sauna & Spa“, skirtoje maksimaliai atnaujinti ir maitinti sruogas. Išbandykite natūralią kosmetiką su Sibiro ženšeniu!

Japonų sofora

Tai augalas, su kuriuo galima efektyviai susidoroti riebios ir mišrios odos problemos ir kartu jautrios. Tai stiprina kapiliarus ir suteikia vitamino C.. Jį rasite subtiliai valančiame „Natura Siberica“ šveitime, pagrįstame maltų abrikosų branduoliais, kurie palengvina veikliųjų medžiagų veikimą. Šis veido šveitimas atstatys natūralų jūsų odos pH, apsaugodamas ją nuo sausumo ir riebios odos. Taip pat išbandykite tos pačios serijos dienos ir nakties veido kremą ir patikrinkite šios ekologiškos kosmetikos poveikį!

Sniego kladonija

Jis naudojamas ekologinėje kosmetikoje, siekiant efektyviai atjauninti ir atgaivinti brandžią odą. Jo rasite „Natura Siberica“ veido serume nuo raukšlių, kurio teigiamas poveikis nesibaigia nei raukšlių mažinimu, nei veido patempimu. Jo naudojimas tai taip pat padės atsikratyti spalvos pasikeitimo ir sureguliuoti sebumo sekreciją. Tai puiki kosmetika brandžiai ir pavargusiai odai, taip pat spuoguotai odai. Pasižiūrėk pats!

Tai tik keli nuostabūs Sibiro augalai, naudojami gaminant ekologinę kosmetiką. „Natura Siberica“ taip pat siūlo dantų pastas be fluoro ir chemikalų, dušo želes, priežiūros priemones vyrams ir net produktus kūdikiams. Patys patikrinkite, kokią ekologišką kosmetiką gali naudoti jūsų šeima!