Konvekcinė krosnis: kas yra

Konvekcinė orkaitė pastaraisiais metais sulaukė didelio populiarumo. Pramoninės ir buitinės virtuvės įtraukė šiuos prietaisus dėl daugybės jų pranašumų, įskaitant tai, kad jie maistą gamina homogeniškai. Kažkas, ko nepavyko pasiekti naudojant tradicines krosnis. Konvekcinė krosnis palengvino kulinarijos procesą.

Bet kas yra konvekcija? Tai yra šilumos perdavimo tarp elementų forma, šiuo atveju tarp orkaitės ir maisto. Prietaisas turi vieną ar daugiau ventiliatorių, kurie cirkuliuoja karštą orkaitės orą. Taigi jie pakeičia šaltą orą aplinkoje ir maistas pasiekia švelnumą.

Svarbiausias

 • Konvekcinė krosnis skiriasi nuo įprastų, nes joje yra ventiliatoriai, kurie įsikiša į kepimo procesą.
 • Jo pranašumai yra laiko taupymas, nes maistą galite gaminti, kaitinti ar kepti greičiau nei įprastoje orkaitėje.
 • Šio tipo krosnys yra didesnės nei įprastos, todėl jų kaina yra didesnė. Tačiau tai puiki ilgalaikė investicija.
 • „Priverstinė“ konvekcinė krosnis reiškia šaldyto maisto kaitinimą, ty šalto oro išstūmimą ir maisto tolygų pašildymą.

Geriausios konvekcinės krosnys rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Jei ketinate įsigyti konvekcinę krosnį, turite atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Pavyzdžiui, jums reikalingą dydį ir naudojimo dažnumą, kurį planuojate jam suteikti. Žemiau mes jums paruošėme reitingą su visa reikalinga informacija, kad galėtumėte protingai investuoti pinigus:

Universaliausia konvekcinė orkaitė

Šiuo prietaisu galite virti, kepti, virti, kepti ir net paskrudinti bet kokį maistą. Jis turi virimo laikmatį nuo 0 iki 60 minučių ir reguliuojamą temperatūrą nuo 0 iki 250 ° C. Jo galia yra 1300 vatų (W).

Konteineris pagamintas iš didelio stiprumo ir erdvaus lietinio stiklo. Jis turi prailginimo žiedą, kuris padidina talpos talpą iki 19 L (litrų). Jame yra nuimama grotelė, leidžianti vienu metu pagardinti 2 maisto produktus.

Geriausiai parduodama stalviršis

Didelio našumo dėka „Moulinex Optimo“ konvekcinė orkaitė yra viena iš geriausiai parduodamų „Amazon“. Jo nereikia montuoti, jo talpa yra 39 L, o jo galia yra 2 000 W (vatai). Jame yra 6 kepimo režimai ir temperatūros reguliatorius nuo 100 iki 240º.

Jo išoriniai matmenys yra 53,6 x 33,4 x 37,7 cm, o laikmatis pasiekia 120 min. Vartotojai jai skiria 4,3 žvaigždutės iš 5 ir pabrėžia gerą kainos ir kokybės santykį.

Funkcionaliausia elektrinė konvekcinė orkaitė

Jei ieškote įprastos konvekcinės krosnies, nebežiūrėkite. Jūs jau radote! Tai paprasta, bet labai funkcionalu, idealiai tinka antriesiems namams. Jo talpa yra 71 L, o A energijos klasė.

Jis turi 4 funkcijas, o jo galia siekia 2300 W. Matmenys yra 56 x 58,5 x 54,5 cm, jis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Vartotojai suteikia 4,4 iš 5 žvaigždžių ir pabrėžia jo naudojimo paprastumą. Neleisk jam pabėgti!

Geriausia konvekcinė orkaitė už savo kainos ir kokybės santykį

Ieškantiems puikios kainos ir kokybės santykio stalviršio konvekcinės krosnies, pristatome „Mx Onda“ modelį MX-HC2181. Šios orkaitės talpa yra 30 L, o galia – 1 600 W.

Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi laikmatį iki 60 min. Taip pat su automatiniu atjungimu ir automatiniu aliarmu. Be to, jo energijos vartojimo efektyvumas yra A +++, o vartotojai jam suteikia 4,5 iš 5 žvaigždžių. Nėra nieko!

Ekonomiškiausia konvekcinė krosnis

Jei ieškote praktiškos ir nebrangios konvekcinės krosnies, tai viskas! „Orbegozo“ modelis HO230 idealiai tinka porai ar antriems namams. Jo talpa yra 23 l, 1 500 W galia, laikmatis iki 60 min. Su garso signalu.

Jo matmenys yra 46 x 40 x 32 cm, turi LED indikatorius ir įvairius priedus. Vartotojai 4,4 iš 5 žvaigždžių pabrėžia jų praktiškumą ir gerą kainą.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie konvekcines krosnis

Erdvės, sveikatos ar laiko atžvilgiu konvekcinės krosnies įsigijimas yra puiki idėja. Tačiau ne visi jie patenkins jūsų ar jūsų šeimos poreikius. Prieš įsigyjant reikia atidžiai stebėti jo ypatybes, pranašumus ir trūkumus. Čia pateikiami dažniausiai užduodami vartotojų klausimai.

Asmuo, atidarantis konvekcinę krosnį

Kita vertus, konvekcinė krosnis maistą šildo tolygiai, nes sunaudoja aplinkos šilumą. (Šaltinis: serezniy: 115296297 / 123rf.com)

Kas yra konvekcinė krosnis?

Konvekcinė krosnis yra buitinė technika (skirta buitiniam ir profesionaliam naudojimui), kuriai būdingas vienas ar keli ventiliatoriai, šaltu oru pakeičiant karštą orą ir taip atliekant kepimo procesą. Dėl to jos paprastai yra brangesnės nei įprastos orkaitės, nors kainų diapazonas yra platus.

Konvekcinė krosnis turėjo ypatingą poveikį masinės gamybos pramonei. Didesni jo formatai leidžia gaminti didelius maisto kiekius ir ilgainiui sutaupyti laiko ir pinigų. Virimas garais pakeitė dujas ir elektrą, daugiausia dėl mažų sąnaudų.

Kokie yra konvekcinės orkaitės privalumai?

Šis produktas turi daug privalumų, palyginti su įprastomis orkaitėmis. Pavyzdžiui, galime paminėti mikrobangų krosnelę, kuri sunaikina maiste esančias maistines medžiagas ir pažeidžia jo molekulinę struktūrą. Kita vertus, konvekcinė krosnis maistą šildo tolygiai, nes sunaudoja aplinkos šilumą.

Yra keletas priežasčių, kodėl maisto pramonė palaipsniui pakeitė įprastos orkaitės naudojimą konvekcine. Ir rezultatai yra daug naudingesni. Tuo tarpu buityje jis dar neturi tapti pirmuoju pasirinkimu, tačiau tikimasi, kad jis pakeis tradicines orkaites.

Privalumas

 • Energijos taupymas
 • Jie gamina beveik 30% greičiau nei įprasti
 • Virkite tolygiai
 • Maistas palaiko maistines medžiagas ir išsaugo visus vitaminus
 • Gaminant maistą konvekcinėje krosnyje patartina nuo nurodytos temperatūros atimti 25 °

Trūkumai

 • Kaina yra didesnė nei įprastų krosnių
 • Netinka visų rūšių maistui
 • Miltiniai maisto produktai (pyragaičiai) yra geresni įprastoje orkaitėje

Kaip naudotis konvekcine orkaite?

Konvekcinė krosnis suteikia jums daug privalumų, tačiau jomis galite mėgautis tol, kol išmoksite, kaip ja teisingai naudotis. Tada žinosite du veiksnius, į kuriuos turite atsižvelgti, kad gautumėte savo patiekalų tekstūrą ir tobulą kepimo terminą. Tegul jūsų pastangos nėra veltui!

Konvekcinės krosnies šilumos paskirstymas skiriasi nuo įprastos. Paprastai receptuose nurodyti laipsniai ir kepimo laikas yra suprojektuoti tradicinėse krosnyse. Norėdami pritaikyti šias indikacijas savo konvekcinei krosnelei, turite atimti 25 ° F nuo temperatūros ir (arba) sutrumpinti laiką nuo 15% iki 30%.

Susirinkimo krosnies vidus

Konvekcinės krosnies šilumos paskirstymas skiriasi nuo įprastos. (Šaltinis: Darja Kisialiova: 72563737 / 123rf.com)

Pavyzdžiui, jei kepto kalakuto recepte nurodoma, kad jis turėtų virti 300 ° F temperatūroje 2 valandas, konvekcijoje jis puikiai iškeps 275 ° F temperatūroje per 84 minutes. Svarbu nepamiršti šio klausimo, ypač gaminant tokius patiekalus kaip troškiniai, daržovės ar mėsa. Tegul neatsargumas nesugadina jūsų darbo virtuvėje.

Kokius indus ir indus reikėtų naudoti konvekcinėje krosnyje?

Pagrindinė konvekcinės krosnies savybė yra ta, kad karštas oras pasiekia visą maistą, o tai leidžia vienodai ir tobulai gaminti. Taigi neturime leisti jokių trukdžių tarp oro ir mūsų plokštės. Turime pasirinkti konteinerius su pakankamai žemais kraštais.

Turite nustatyti, kokio tipo kraštai nesumažins karšto oro pasiskirstymo, tačiau tuo pačiu metu jis galės laikyti maisto išskiriamus riebalus. Jei ne, turėsite rimtą valymo problemą. Kita vertus, jei norite kepti sausainius ar kitokio tipo maistą be riebalų, galite naudoti padėklus be kraštų.

Ar pergamentinį popierių galima naudoti konvekcinėje krosnyje?

Dėl konvekcinės krosnies karšto oro paskirstymo mechanizmo nerekomenduojama dengti maisto. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nuspręsite naudoti pergamentinį popierių, taip pat nebus jokių problemų. Žinoma, kampai turi būti pritvirtinti, kitaip orkaitės oras pakels lapą, sugadindamas kepimą.

Konvekcinės krosnies pavyzdys

Konvekcinė orkaitė leidžia išsivirti didelius maisto kiekius ir ilgainiui sutaupyti laiko ir pinigų. (Šaltinis: serezniy: 115300575 / 123rf.com)

Kas atsitiks, jei išjungsiu konvekcinės krosnies ventiliatorių?

Išjungdami konvekcinės krosnies ventiliatorių, mes jį automatiškai paverčiame įprasta orkaite. Didžioji dauguma šių prietaisų turi šią galimybę, tačiau ne visi. Kai kuriuose modeliuose yra skirtingi oro lygiai: Aukšto oro / Žemo oro. Daugelis jums pasakys, kurie maisto produktai yra geriausi pagal šias galimybes.

Ką turėtume gaminti konvekcinėje krosnyje?

Jei norite, kad traški ir auksinė apdaila iš maisto būtų kuo trumpesnė, konvekcinė orkaitė yra jums. Tačiau pripažinkime, kad ne visas maistas puikiai dera su tokiu maisto gaminimu. Dėl šios priežasties žemiau mes žinosime, kokie patiekalai idealiai tinka virimui konvekciniu būdu:

 • Troškiniai: Maistas, kurį reikia troškinti, konvekcinėje orkaitėje bus tobulas. Dėl šilumos perdavimo, kurį naudoja šio tipo orkaitės, patiekalas iškeps tolygiai. Be to, kaip jau minėjome anksčiau, ši sistema leidžia mums gauti rezultatus per trumpesnį laiką.
 • Kepsniai: Vienas iš bet kokios rūšies mėsos ir daržovių kepsnio kepimo konvekcinėje orkaitėje privalumų yra tai, kad gausime sultingą patiekalą. Panašiai karštas oras leidžia paruduoti odą, gaunant traškią ir patrauklią apdailą. Kaip jau žinome, šiam prietaisui būdingas greitis ir vienodumas.
 • Dehidratacija: Konvekcinė krosnis veikia taip pat ar geriau nei dehidratorius. Taip yra todėl, kad jo ventiliatoriaus ir konvekcijos ciklas pagreitina maisto dehidracijos procesą. Tai suteikia puikų rezultatą, jei šią funkciją išbandysime su šviežiais vaisiais, daržovėmis ar riešutais.

Ko neturėtume gaminti konvekcinėje krosnyje?

Nors konvekcinės krosnys turi …