Paplūdimio kėdės: kas yra m

O, paplūdimys! Tai galvoja apie ją ir mes visi paplūdimyje šypsomės. Tikrai ir tu, tiesa? Jei atėjote taip toli, labai tikėtina, kad tai padarėte galvodami apie savo atostogas ir tai, kaip galėsite jomis mėgautis dar labiau. Laimei, atsakymas yra labai paprastas: dėka paplūdimio kėdžių.

Gali būti, kad niekada neskyrėme daug dėmesio šiems straipsniams, kurie vis dėlto visą gyvenimą lydėjo mus atostogų metu. Bet čia mes atėjome! Šiais metais norime gauti vieną iš jų ir norime geriausio. Jei tai yra ir jūsų atvejis, prisijunkite prie mūsų, šiandien mes jums suteikiame raktus, kaip tai pasiekti.

Svarbiausias

 • Nors atrodo kvaila, skirtumas tarp paplūdimio kėdės turi ar neturi. Tiesą sakant, yra žmonių, kurie net atsisakytų eiti į paplūdimį, jei viena iš šių kėdžių neitų su jais.
 • Paplūdimio kėdžių teikiamas patogumas daro jas viena iš perkamiausių prekių kiekvieną vasarą. Laimei, laikai juda į priekį ir šiandien mes galime rinktis iš daugybės variantų.
 • Todėl, norėdami būti tikri, kad perkame paplūdimio kėdę, kurios išgausime kuo daugiau, būtina atsižvelgti į tokius aspektus kaip tipas, medžiagos ar priedai.

Geriausios paplūdimio kėdės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kaip sakoma, skonio klausimu nieko nėra parašyta. Kalbant apie straipsnius, kurių tikslas yra suteikti mums kuo didesnį komfortą, tuo labiau. Todėl prieš įsigilindami į temą norime parodyti geriausias rinkoje esančias paplūdimio kėdes, kad galėtumėte susidaryti įspūdį apie daugybę skirtingų modelių, kuriuos galite pasirinkti.

Geriausia klasikinė paplūdimio kėdė

Klasikos klasika, kai kalbama apie paplūdimio kėdes. Bet, jei tai yra geriausiai parduodamas modelis kiekvienais metais, tai bus dėl tam tikrų priežasčių. Jis palaiko ne daugiau kaip 100 kilogramų ir yra tinkamas naudoti patalpose ir lauke. Jo matmenys yra 77 x 60 x 63 centimetrai.

Tai kėdė iš keturių reguliuojamų padėčių, pagaminta iš aliuminio. Jis turi su audiniu textilene kuris leidžia prakaituoti ir greitai džiūsta. Be to, jis turi sulankstomą apsauginę sistemą ir šonines rankenas, kad būtų patogiau transportuoti.

Redakcinis vertinimas: Tai patogi ir lengvai transportuojama sulankstoma paplūdimio kėdė. Tai paprasta, bet su aukščiausios klasės medžiaga ir keturiomis skirtingomis pozicijomis, todėl galite pasirinkti savo mėgstamiausią.

Geriausias „Zero Gravity“ paplūdimio kėdė

Kai praleidžiame daug laiko sėdėdami, paplūdimio kėdės gali tapti nepatogios. Bet tai neįvyks su nulinės traukos kėdute. Ši kėdė turi dvigubo elastingo dirželio tvirtinimo sistemą, kuri patikimai suriša tvirtą audinį textilene prie rėmo.

Tarp pagrindinių jo savybių randame paminkštintą galvos atramą ir lenktą porankį. Tai leidžia patogiau ir tobuliau ilsėtis kelias valandas. Galite jį naudoti namuose arba nunešti į paplūdimį, kempingą, į parką … galimybių yra daug.

Redakcinis vertinimas: Tai aukščiausios kokybės kėdė, kurią labai lengva sulankstyti ir transportuoti. Jūs pajusite, kad esate patogiame fotelyje, tačiau turite pranašumą, kad esate sulankstoma kėdė.

Geriausias dviejų paplūdimio kėdžių komplektas

Su šiuo rinkiniu turėsite dvi patogias lauko ar vidaus kėdes už nepralenkiamą kainą. Jie yra įvairių spalvų ir gali būti išdėstyti skirtingose ​​padėtyse. Ją netgi galima paversti lova, kad būtų galima nusnausti.

Jie yra lengvos kėdės, lengvai transportuojamos ir su rankena. Kėdžių konstrukcija pagaminta iš aliuminio ir audinys textilene atsparus. Kiekviena kėdė gali išlaikyti didžiausią rekomenduojamą 100 kilogramų svorį.

Redakcinis vertinimas: Gaukite šią dviejų skirtingų paplūdimio kėdžių pakuotę, kurią galite įsigyti skirtingomis spalvomis. Tai sujungia komfortą ir nepralenkiamą kainą.

Geriausia paplūdimio kėdė su įmontuotu šaldytuvu

Patogi sulankstoma kėdė ir aušintuvas, kad gėrimai būtų vėsūs? Jūs turite viską su šiuo produktu. Tai patogiai sulankstoma kėdė ant kėdės, kuri taip pat yra su galiniu šaldytuvu. Tai kišenė galvos atramos gale, kurioje yra vietos maistui ir gėrimams.

Jis turi skirtingas padėtis, kad optimizuotų komfortą paplūdimyje. Be to, jis turi nešiojimo diržą, kad galėtų jį pasiimti kur tik norite. Be galinio mini šaldytuvo, jis turi šoninę kišenę ir gėrimų laikiklį ant porankių.

Redakcinis vertinimas: Puikus kompanionas, be jokios abejonės, dieną paplūdimyje. Jį galite labai lengvai perkelti ir saugiai laikyti savo daiktus bei maistą skirtingose ​​kišenėse.

Universaliausia paplūdimio kėdė

Turint septynias reguliuojamas padėtis, ši kėdė neturės jokios pozicijos atsispirti. Be to, jo atlošas yra išplečiamas ir turi praktišką užpakalinę kišenę, idealiai tinkančią saugoti nuo saulės saugomus žurnalus, knygas ar mobilųjį telefoną.

Jis pagamintas iš aliuminio, todėl jis yra labai lengvas (tik trys kilogramai), o jo šoninės rankenos leidžia labai patogiai transportuoti. Audinys yra pagamintas iš pluošto, pasižyminčio dideliu atsparumu ir ilgaamžiškumu, taip pat yra nuimamas.

Redakcinis vertinimas: Šiek tiek daugiau galite įsigyti šią nuostabią paplūdimio kėdę. Jis yra labai aukštos kokybės, jis tarnaus jums daugelį metų ir yra nepralenkiamas komforto atžvilgiu.

Moderniausia paplūdimio kėdė

O tiems, kuriems atsibodo tradicinės paplūdimio kėdės, čia turime moderniausią ir novatorišką variantą. Su šia pripučiama kėde (arba sofa) mėgausitės paplūdimiu kitu lygiu. Jo dizainas siūlo patogią atramą tiek kaklui, tiek nugarai.

Tam nereikia pripūtimo siurblio, tiesiog pastatykite jį prieš vėją ir jis pats išsipučia. Be to, jame yra kišenių daiktams laikyti. Ištuštintas, jo ilgis siekia vos 30 centimetrų, o pripūtęs jis gali tilpti iki trijų žmonių.

Redakcinis vertinimas: Ši pripučiama sofa paplūdimiui (ar bet kuriai kitai progai) yra labai patogi ir lengvai transportuojama. Be to, jis automatiškai išsipučia.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie paplūdimio kėdes

Palaukite, nepereikite į kitą skyrių. Ar manote, kad viską žinote apie paplūdimio kėdes? Na, mes esame pasirengę jus nustebinti. Žemiau mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuos straipsnius ir pateikiame įdomių faktų, kurių galbūt dar nežinote. Nudžiugink, pradėkim!

Gulinti moteris

Nuvalykite kėdes, atkreipdami ypatingą dėmesį į ant jų esančio smėlio ar druskos pašalinimą. (Šaltinis: Suebsri: 105284072 / 123rf.com)

Kodėl turėtumėte naudoti paplūdimio kėdę?

Nors tikriausiai jau naudojate juos ne vieną kartą, verta pradėti šį skyrių primindami apie daugybę paplūdimio kėdžių privalumų:

 • Jie yra labai patogūs ir leidžia mums mėgautis daugiau dienų paplūdimyje,
 • Jie turi kelias pozicijas, kad mes visada rastume patogiausią padėtį.
 • Jie yra labai nebrangūs.
 • Juos lengva transportuoti.

Kokių paplūdimio kėdžių yra?

Nors randame daugybę skirtingų modelių, kalbėdami apie paplūdimio kėdes galime kalbėti apie du pagrindinius tipus:

 • Sulankstomos paplūdimio kėdės: Įprastas. Tai tradicinė paplūdimio kėdė, su porankiais ir daugiau ar mažiau aukšta atlošu. Paprastai jie yra gana lengvi ir labai lengvai transportuojami.
 • Pripučiamos paplūdimio kėdės: moderniausias. Pastaraisiais metais mūsų paplūdimiuose pasirodė tokio tipo kėdės, kurios pripučiamos paprasčiausiai pastatant jas prieš vėją ir yra itin patogios.

Nesvarbu, ar esate labiau klasika, ar norite naujoviškiausių modelių. Šiuo atveju svarbus dalykas yra galimybė turėti įvairiausių paplūdimio kėdžių, kurios leistų mums visada rasti geriausiai mūsų poreikius atitinkančią kėdę, kurią išnaudosime maksimaliai.

Kuo paplūdimio kėdės skiriasi nuo kitų vietų, kurias galima pasiimti į paplūdimį?

Be abejo, kai kuriose kelionėse į paplūdimį pastebėjote, kad žmonės užima skirtingas sėdynes. Šis faktas galėjo priversti suabejoti paplūdimio kėdės ar bet kurio kito modelio patogumu. Na, pažiūrėkite į šią lentelę ir patys padarykite išvadas:
Charakteristikos Paplūdimio kėdė Denio kėdė Hamakas
Paplūdimys ar baseinas Tiek Baseinas Baseinas
Komfortas ++ +++

++

Transportas Lengva Sunku Lengva
Vieta Bet kuri vieta Keblesnė Palaikymo poreikis

Kaip matote, nors patogiausia sėdynė paprastai yra gultas, puiku, jei jie jau yra paplūdimyje (nors jie ir mokami), bet ne tiek daug, jei turime patys jį vežti. Kita vertus, hamakui reikia atramos, ant kurios jį pakabinti, todėl paplūdimiui tai nėra per daug praktiška. Trumpai tariant, paplūdimio kėdė yra puikus balansas.

Kokias pagrindines savybes turėtų turėti paplūdimio kėdės?

Kai pagalvojame apie paplūdimio kėdžių naudingumą, pirmiausia į galvą ateina patogumas. Todėl, jei norime nustatyti keletą esminių savybių, kurias turėtų turėti mūsų kėdė, negalime pamiršti šio aspekto:

 • Mūsų paplūdimio kėdė turi būti pagaminta Su kokybiškomis medžiagomis, kurios leidžia išlaikyti taisyklingą nugaros laikyseną.
 • Mūsų paplūdimio kėdė turi būti patogi, net jei praleidžiame daug laiko ant jo sėdėdami.
 • Mūsų paplūdimio kėdė turi būti lengva ir lengvai transportuojamas. Priešingu atveju mes jos neišvesime iš namų.
 • Mūsų kėdė turi būti tvirta kad tai mums truktų daugiau nei vasarą.

Iš visų šių aspektų svarbiausias yra pirmasis. Tiesą sakant, viena iš priežasčių, kodėl paplūdimio kėdės gali būti nepatogios, yra nugaros skausmas. „Roser“ chiropraktikos parduotuvė (1) užtikrina, kad daugeliu atvejų už šiuos skausmus esame atsakingi mes ir mūsų pozicija dėl paplūdimio kėdžių.

Mėlynos kėdės

Jie yra labai patogūs ir leidžia mums mėgautis daugiau dienų paplūdimyje.
(Šaltinis: Novikovas: 97524528 / 123rf.com)

Kas yra vadinamosios nulinės gravitacijos paplūdimio kėdės?

Pastaruoju metu mes daug girdėjome apie „zero gravity“ paplūdimio kėdes. Tačiau vis dar yra daug žmonių, kuriems nelabai aišku, kokie jie yra. Apgailestaujame jums sakydami, kad tai nėra astronauto paplūdimio kėdė, tačiau, žinoma, dėl jo technologijos jūs jausitės lyg skrendate.

Šio tipo kėdžių mechanika leidžia kūną visiškai pakabinti ore, neveikiant jokios gravitacijos jėgos. Norėdami tai padaryti, jie sugeba paskirstyti svorį visame paviršiuje. Jie yra labai naudingi žmonėms, turintiems nugaros problemų, arba vyresnio amžiaus žmonėms, kurie …