Categories
Lietuva

Kamera – „iPhone 7 Plus“ apžvalga

  • Puikios dvigubo vaizdo kameros
  • Gerai pagerino veikimą esant silpnam apšvietimui
  • Lauko gylio funkcija pasirodys vėliau šiais metais

„IPhone 7 Plus“ kamera yra viena pagrindinių naujų telefono funkcijų, ir tai yra pirmasis „iPhone“, galintis pasigirti dviem į galą nukreiptais fiksatoriais – mažesnis „iPhone 7“ vis dar įstrigęs su vienu objektyvu.

Pažvelkite į „7 Plus“ galinę dalį, o dideliame fotoaparato išsipūtime yra dvi 12MP kameros, viena iš jų yra plataus kampo objektyvas, o kita – teleobjektyvas. Trumpai tariant, perjungus iš plačiakampio į teleobjektyvą, gaunamas 2x optinis priartinimas, o tai reiškia, kad neprarandate vaizdo kokybės artėdamas prie objekto.

Optinis priartinimas yra tai, su kuo išmanieji telefonai visada kovojo, ir paprastai jūs turite tik skaitmeninį priartinimą, kuris priartina jūsų nuotraukų kokybę. „2 Plus“ vis tiek galite padidinti skaitmeninį mastelį (iki 10 kartų), jei nepakanka 2x optinės parinkties, tačiau gerai matyti, kad „Apple“ čia žengia teigiamą žingsnį į priekį.

„Apple“ nėra pirmoji, kuri išmaniojo telefono užpakalinėje pusėje pliaukštelėjo dvi kameros, o „Huawei“, „LG“, „Honor“ ir „HTC“ yra tik keletas konkurentų gamintojų, kurie praeityje darė kažką panašaus, nors telefonų įdiegimas buvo skirtingas.

Tikra „Apple“ mada, dviejų „7 Plus“ fotoaparatų paprastumas yra toks pat kaip ankstesnių „iPhone“ kartojimų, o virš ekrano užrakto mygtuko yra paprastas mygtukas „1x“ arba „2x“, leidžiantis pereiti iš dviejų.

„IPhone 7 Plus“ yra naujas ne tik antras objektyvas; yra ir visiškai nauja fotoaparatų sistema su didesne f / 1,8 diafragma ir šešių elementų objektyvu, leidžiančiomis kameroms įsiurbti 50% daugiau šviesos nei jų pirmtakai.

Ir tai tikrai veikia. „IPhone 7 Plus“ veikimas esant silpnam apšvietimui yra gerokai pagerintas, palyginti su „6S Plus“, ir artėja prie „Galaxy S7“ ir „S7 Edge“ matytų lygių. Nors, žinoma, visus šiuos telefonus nuo to laiko papildė naujesni telefonai, tokie kaip „Huawei Mate 20 Pro“.

Palyginkite savo kadrus su bet kokiais, padarytais „iPhone 6 Plus“ ar „6S Plus“, taip pat atkreipkite dėmesį į patobulintą spalvų atkūrimą, nes „7 Plus“ sportinis platesnis spalvų fiksavimas suteikia ryškesnių kadrų.

Jie vis dar nėra tokie įtaigūs, kaip kadrai, kuriuos gaunate iš geriausio „Samsung“ telefono, tačiau vėl pastebimas jo pirmtakų pagerėjimas, ir tai dar viena plunksna visiškai naujos „Apple“ kamerų sistemos dangtelyje.

„iPhone 7 Plus“ apžvalga

Pati fotoaparato programa yra tokia pat paprasta naudoti, be jokių pernelyg sudėtingų nustatymų: tiesiog nukreipkite ir fotografuokite. Pagal numatytuosius nustatymus HDR yra nustatytas į automatinį režimą ir paprastai gerai išryškina tamsesnes kadrų sritis – nors kartais ir ryškias sritis gali per daug eksponuoti.

Nors konkuruojantys gamintojai bando įdėti daugybę režimų ir funkcijų į savo fotoaparato programas, „Apple“ toliau vengia tokių dalykų kaip „Pro“ režimas, suteikdamas jums tik šešis variantus: nuotrauką, kvadratą, pano, vaizdo įrašą, slo-mo ir laiko intervalą .

Kasdieniams vartotojams tai daro programą kur kas mažiau bauginančią, tačiau tiems, kuriems patinka rinktis ekspoziciją, užrakto greitį ir baltos spalvos balansą, galbūt norėsis apžvelgti dabartinį „Android“ pavyzdinių pavyzdžių derlių.

Čia vėl rodomos tiesioginės nuotraukos, kurios mato, kad „iPhone 7 Plus“ užfiksuoja porą sekundžių vaizdo įrašo su kiekviena nuotrauka, kurią užfiksuojate, ir trumpam jas atgaivina – o šiuos judančius vaizdus palaiko panašūs „Facebook“ ir „Instagram“, jei norėtumėte jais dalytis su draugais.

„iPhone 7 Plus“ apžvalga

Tikrasis dvigubų kamerų potencialas nebuvo visiškai išnaudotas jų paleidimo metu, nes jie vis dar veikė nepriklausomai vienas nuo kito. Vėliau tai pasikeitė, kai „Apple“ pristatė programinės įrangos atnaujinimą, kad atrakintų savo lauko gylio funkciją.

Tai mato, kad du 12MP „snappers“ dirba vieningai, kad sukurtų „Apple“ teigimu, kad jie yra DSLR kokybės vaizdai.

Atnaujinimas leidžia dviguboms kameroms sukurti bokeh efektą, sukuriant patrauklų fono neryškumą aplink jūsų fokusuotą objektą.