Paplūdimio sarongas: kas aš

O tu, ką dėvi eidamas į paplūdimį? Be abejo, kaip ir daugumai moterų, pirmasis į galvą ateinantis atsakymas yra „paplūdimio sarongas“. Ir ne mažiau, nes šie drabužiai yra tokie patogūs ir universalūs, kad užkariavo mūsų širdis ir mes negalime nuo jų atsiriboti visą vasarą.

Vis dėlto ar kada pagalvojote, ar jūsų naudojamas paplūdimio sarongas labiausiai tinka jums, ar jūs maksimaliai išnaudojate šį drabužį? Tokiu atveju atsakymas daugeliu atvejų bus neigiamas. Na tai baigėsi. Šiandien mes atėjome apie visa tai pasikalbėti su jumis, ar užsiregistruosite?

Svarbiausias

 • Paplūdimio sarongas yra vienas praktiškiausių ir patogiausių drabužių, kurį galime pasiimti į paplūdimį. Yra daugybė skirtingų modelių ir jie gali būti išdėstyti labai įvairiai, todėl nebūtina turėti kelis, kad atrodytų, jog kasdien dėvite naują.
 • Puikus sarongų universalumas pavertė juos pirmaujančia apranga paplūdimiuose tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų, kurie vis labiau prisijungia prie šios mados, kuriai laikas nepraeina.
 • Ir nors tai gali atrodyti kaip paprastas drabužis, rinkdamiesi mums tinkamiausią paplūdimio sarongą, geriausia atsižvelgti į tokius aspektus kaip audinys, dydis, dizainas ar kokybė, kad išgautume kuo daugiau.

Geriausi paplūdimio sarongai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Labai gali būti, kad atėjus geram orui vienas iš drabužių, kurį labiausiai matome tiek parduotuvėse, tiek klasikiniuose vasaros prekystaliuose, yra paplūdimio sarongas. Turėdami tiek daug produktų, kartais mums sunku pasirinkti. Na, ko verta, prieš pradėdami dirbti, mes norėtume parodyti jums savo mėgstamiausius.

Didžiausias paplūdimio sarongas moterims

Jei jums patinka mandalos, čia yra puikus jums ir idealus naudoti kaip paplūdimio sarongas. Nenuostabu, kad tai yra lapų formato sarongas ir vienas iš geriausių „Amazon“ pardavėjų. Jis pagamintas iš 100% medvilnės, yra trijų skirtingų atspalvių, jo matmenys yra 230 x 220 cm.

Jis turėtų būti plaunamas šaltame vandenyje, taip pat, geriausia, jis gaminamas rankomis! Tai nėra brangu, o vartotojai pabrėžia jo kokybę ir grožį, ko jūs laukiate!

Universaliausias klasikinis paplūdimio sarongas

Tą, kurią visi turime omenyje, kai kalbame apie paplūdimio sarongus. Nepaisant klasikinio pjūvio, šis sarongas yra nepaprastai universalus ir funkcionalus.

Jis gaminamas rankomis iš aukštos kokybės minkšto viskozės audinio, todėl apdaila yra labai graži. Vartotojai pabrėžia, kad pasibaigus paplūdimio sezonui, jį galima naudoti kaip kaklo šaliką.

Idealus paplūdimio sarongas drąsioms moterims

Jei esate vienas iš tų, kurie nori parodyti savo gražias kojas ir skandalo įdegį, tai yra idealus paplūdimio sarongas. Tai trumpas ir labai patogus drabužis.

Jis gaminamas iš minkštos marlės, kuri ne tik yra skaidri, bet ir greitai džiūsta. Į šį paketą įeina du sarongai (vienas baltas ir vienas juodas), kad galėtumėte juos derinti su visais bikiniais ir maudymosi kostiumėliais.

Geriausias paplūdimio rankšluostis sarongas

Jei ieškote paplūdimio sarongo, kuris taip pat tarnauja kaip rankšluostis ir yra didelis, tai jis! Jis yra įvairių atspalvių, apima pakraščius, sagtį ir yra pagamintas iš atsparios ir kokybiškos viskozės.

Galite nusipirkti vaikams ar suaugusiems ir esame tikri, kad tai jūsų nenuvils. Jis yra lengvas, sugeriantis, kvėpuojantis ir nepermatomas. Vartotojai suteikia jai 4,6 žvaigždutę iš 5 ir yra patenkinti produktu.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie Sarong paplūdimį

Jei atsakymas į antrąjį klausimą, kurį mes jums uždavėme vadovo pradžioje, buvo neigiamas, šis skyrius jus labai domina. Toliau mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie paplūdimio sarongą, kurį, nors jie atrodo labai akivaizdūs, mes visi tam tikru metu uždavėme sau. Užsirašyti!

Moteris su mėlyna saronga

Pirmas dalykas, į kurį turėtume atkreipti dėmesį eidami nusipirkti paplūdimio sarongo, yra audinys, iš kurio jis yra pagamintas. (Šaltinis: Ozerova: 115368178 / 123rf.com)

Iš kur kyla paplūdimio sarongo mada?

Mes norėtume patekti į šią temą, šiek tiek pakalbėdami su jumis apie paplūdimio sarongų kilmę. Šie drabužiai yra iš Tačio, tiksliau iš audinio, kurį taitietės moterys (ir vyrai) naudojo savo tradiciniuose šokiuose.

Originalus jo pavadinimas yra „sarongas“, jis buvo pagamintas iš bananų, palmių ar augalinio pluošto lapų.

Vėliau jo naudojimas paplito nuo Indijos ir Indonezijos iki viso pasaulio. Sarongai taip pat buvo glaudžiai susiję su jausmingais arabų šokiais. Šiuo metu pagrindinis naudojimas, kurį mes jam suteikiame Vakaruose, yra drabužis eiti į paplūdimį.

Kodėl taip naudinga dėvėti paplūdimio sarongą?

Tiek daug žmonių negali klysti. Ir jei paplūdimio sarongas pasirodė kaip puikus paplūdimio aprangos lyderis, tai bus dėl tam tikrų priežasčių. Žinoma, mes neabejojame jo universalumu, patogumu ir praktiškumu, tačiau pakalbėkime išsamiau apie priežastis:

 • Yra daugybė paplūdimio sarongų, todėl visi galime rasti tą, kuris mums labiausiai tinka ir labiausiai mus palaiko.
 • Jie gali būti išdėstyti įvairiais būdais ir kad, turint vieną paplūdimio sarongą, atrodo, kad turime keturis ar penkis skirtingus.
 • Audiniai, iš kurių gaminami sarongai, yra lengvi, patogu ir nekaršta.

Ir visa tai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip audinio skiautė, kuria uždengiame savo kūną. Skaitykite toliau ir sužinosite, kad tai yra kur kas daugiau.

Skirtingų spalvų sarongai

Vienas iš pagrindinių paplūdimio sarongų taškų yra audiniai, iš kurių jie yra pagaminti.
(Šaltinis: Izzotti: 85408525 / 123rf.com)

Su kokiais audiniais paprastai gaminami paplūdimio sarongai?

Vienas iš pagrindinių paplūdimio sarongų taškų yra audiniai, iš kurių jie yra pagaminti. Jos lengvumas, kvėpavimas ir patogumas yra pagrindinis pagrindas, verčiantis mus tiek naudoti šiuos drabužius. Pažiūrėkime apie pagrindines medžiagas, iš kurių paprastai gaminami sarongai:

 • Šifonas: Tai yra viena iš labiausiai naudojamų medžiagų gaminant sarongus. Jis gali būti pagamintas iš natūralių pluoštų arba iš poliesterio. Pirmuoju atveju lengviau atspausdinti spalvas ir piešinius. Apdaila lygi, lengva ir tampri.
 • Medvilnė: dar vienas iš puikių audinių. Jis yra labai universalus, nebrangus ir suteikia daugybę dizaino galimybių. Nepaisant to, kad jis yra mažiau lengvas nei kitos medžiagos, jis yra vienas iš atspariausių ir patvariausių.
 • Viskozė arba viskozė: Jis pagamintas iš celiuliozės ir yra labai lygus ir blizgus. Pagrindinės jo savybės yra absorbcija ir kvėpavimas, būtinos paplūdimyje. Tai gali būti tiek dažyta, tiek siuvinėta, kad būtų sukurti originalūs dizainai.
 • Likra: Jo elastingumas, lengvas absorbavimas, lengvumas ir atsparumas daro šią medžiagą viena iš labiausiai reikalingų paplūdimio saronguose. Be to, jie yra labai nebrangūs.
 • Šilkas: rafinuotiausiems. Tai minkštas, atsparus ir blizgus pluoštas, kuris, be to, paprastai nesukelia odos alergijos. Tai idealiai tinka vasarai, nes negamina šilumos.
 • Poliesteris: pigiausias audinys iš visų. Paprastai jis derinamas su kitais audiniais, kad padidintų atsparumą, ir yra labai universalus, jie labai dažomi ir leidžia sukurti daugybę dizainų.
 • Batika: Tai ne audinys, o dažymo technika, kuri iš pradžių buvo naudojama Azijoje ir Arabijos pusiasalyje. Tai daroma ant bičių vaško užtepant ant lino audinio tose vietose, kurios nenori būti dažomos, o spalva taikoma likusiam drabužiui.

Kokio dydžio gali būti paplūdimio sarongas?

Pirmiausia reikia patikslinti, kad paplūdimio sarongai yra labai įvairūs, kai kurie netgi atrodo kaip suknelės. Kalbant apie labiau klasikinius modelius (kvadratinius ir stačiakampius), svarbu atsižvelgti į matavimus, kad įsitikintume, jog jis yra nurodytame aukštyje. Turėsite pažvelgti į juosmenį ir kojų ilgį:

Visų pirma, kalbant apie juosmenį, įprasta, kad dydis svyruoja nuo 170 iki 180 centimetrų:

Liemens matavimas Idealus sarongo ilgis
80 centimetrų ar mažiau. 170 centimetrų.
Daugiau nei 80 centimetrų. 180 centimetrų.

Apskritai, sarongų plotis paprastai sutampa su atstumu tarp klubų ir kojų (nuo 90 iki 110 centimetrų). Jei mes norime pareo iki kulkšnių, tai turės būti vienoda. Kita vertus, jei norime, kad jis būtų tarp kojos, teks matuoti tik nuo klubo iki kelio.

Kaip galite užsidėti paplūdimio sarongą?

Dar vienas didžiausių paplūdimio sarongų, apie kuriuos kalbėjome, privalumų buvo didelis jų universalumas. Tai reiškia, kad mes galime juos įdėti labai įvairiai ir kiekvieną kartą, kai mes juos uždarome, galime sukurti naujas formas. Šiame vaizdo įraše galite pamatyti lengviausius ir glostomiausius sarongo uždėjimo būdus:

Ar paplūdimio sarongai turi ir kitų paskirčių, išskyrus mūsų aprengimą?

Aišku! Paplūdimio sarongų universalumas nesibaigia keliais būdais, kuriais turime save laikyti ant savo kūno, tačiau jie taip pat gali būti naudojami kitaip. Pagrindinis yra paplūdimio rankšluostis. Jau yra daugybė prekių ženklų, kurie tai suprato ir į savo rankšluosčių dizainą įtraukė šiek tiek sarongo, kad jie taptų patrauklesni.

Tačiau yra tokių, kurie mieliau naudoja savo paplūdimio sarongą kaip rankšluostį, nes tai leidžia nešti mažiau daiktų, jie yra lengvesni ir labai greitai išdžiūsta.

Kaip plaunami paplūdimio sarongai?

Tai vienas iš didelių klausimų apie paplūdimio sarongus. Saulė, smėlis, druska, kremai ir bronzantai labai lengvai sutepa sarongus, todėl mes juos turime dažnai plauti. Bet mes bijome juos sugadinti. Kad taip neatsitiktų, pirmiausia turime atsižvelgti į audinį.

Nepaisant to, ar tai sarongas, kiekvienas audinys turi būti skalbiamas vadovaujantis gamintojo instrukcijomis. Be to, kadangi šio tipo drabužiuose yra purvo, kurio nerandame kituose (paplūdimio veiksniai), norime pateikti keletą paprastų praktinių patarimų, kaip rūpintis savo sarongu ir visada išlaikyti jį kaip naują:

 • Svarbu visiškai pašalinti smėlio liekanas prieš dedant į skalbimo mašiną (jei galima įdėti į skalbimo mašiną). Tai galite padaryti purtydami sarongą, kai einate išeiti, ir namuose jį išsiurbdami.
 • Naudokite skysto muilo ir karšto vandens pagrindą makiažo ar bronzantų dėmėms pašalinti.
 • Būtina leisti sarongui išdžiūti bet nėra veikiami saulės spindulių, tai gali pakenkti spalvoms.
 • Norėdami visiškai pašalinti druską, dėl kurios sarongas tampa standesnis, geriausia mirkyti gėlame vandenyje dvidešimt minučių.

Moteris su juodu sarongu

Tai yra…