Paslėpkite tamsius ratilus po akimis

Nedaugelis moterų turi visiškai lygų veido spalvą. Visus veido trūkumus galima lengvai užmaskuoti naudojant tinkamus korektorius. Čia yra geriausi būdai, kaip ištaisyti dėmes, šešėlius ir spuogus, kad veidas būtų gaivus ir lygus.

Korektorius atlieka svarbias funkcijas ir nuo to labai daug priklauso – jis turėtų užmaskuoti visus trūkumus ir išlaikyti natūralią veido išvaizdą. Šalia pagrindo tai viena svarbiausių makiažo kosmetikos priemonių. Jis turėtų būti nematomas, puikiai susilieti su oda ir neišsausėti. Jis negali kauptis raukšlėse ir raukšlėse. Jei tai papildomai užtikrina ilgaamžiškumą visą dieną – jūs atėjote į geriausia korektorius.

Geras maskuoklis po akimis

Maskuoklis po akimis turėtų būti derinama prie veido ir … šešėlių spalvos. Venkite šaltų, pilkšvų ar per rausvų atspalvių. Geriausiai tiks neutralizuojančios spalvos, t. Y. Atspalviai, patekę į lašišos, abrikosų ar alyvuogių spalvą. Pasirinkite paakių maskuoklis:

– geltona, jei jūsų šešėliai yra slyvų arba rausvi;

– lašiša arba rausva, jei šešėlių spalva tampa alyvuogių, pilka arba ruda;

– abrikosas – korektoriaus spalva po akimis turėtų būti šiek tiek šiltesnė nei odos spalva, ypač jei šešėliai yra melsvi, mėlyni ar violetiniai.

Spalvingi maskavimo maskuokliai

Vizažistai, be kūno spalvos paakių maskavimo priemonių, naudoja visą neutralizuojančių spalvų paletę, kad paslėptų mažus ar didesnius trūkumus.

– žalias korektorius – spalvų rato žalia spalva yra priešinga raudonai. Taigi, jei norite padengti raudonos dėmės ant veido, spuogai, kapiliarai ar paraudimas, siekia kosmetikos priemonės alyvuogių atspalvyje. Šiek tiek patepkite ir patrinkite, kad sklandžiai pasikeistų odos spalva.

Geltonas korektorius taip pat pasižymi geromis raudonumo ir rausvumo dangos savybėmis. Todėl, jei turite problemų dėl spuogų, randų ar spalvos pasikeitimo, geltonas pigmentas gali išgelbėti dieną. Spalvų ratelyje geltona spalva yra priešinga mėlyna ir violetinė, todėl kai kurioms mergaitėms tai padeda sumažinti mėlynes ar melsvus tamsius ratilus po akimis.

Rožinis maskuoklis puikiai užmaskuoja venas ir mėlynes žalių atspalvių. Tai puikiai tinka tamsesnio gymio žmonėms, kurių šešėliai yra gana pilkšvi arba žalsvi. Kita vertus, jo turėtų vengti melsvai violetinio atspalvio žmonės, nes rausvas juos dar labiau pablogins. Rožinis korektorius ją galite naudoti pilkai ir nuobodžiai odai pašviesinti. Tokio atspalvio makiažo pagrindas sumažins veido „žemiškumą“ ir gerai paruoš veidą kitiems dažymo etapams.

– Mėlynas korektorius tai pasirodys naudinga vasarą. Jei įdegę peržengėte, mėlynas maskuoklis padės „nuraminti“ jūsų odos atspalvį.

– baltas korektorius – jo taikymas veidui reikalauja patirties ir praktikos. Jo plonas, lygus skaidrus sluoksnis apšvies akių sritį. Puikiai tinka švelnioms spalvos pakitimams ir mažoms raukšlėms padengti. Tačiau jei norite pašviesinti, o ne balinti veido spalvą, rinkitės šviečiantis maskuoklis kūno atspalvyje.

Kaip naudoti korektorių?

Jei norite, kad kosmetika gerai susimaišytų su jūsų oda, galite ją tepti pirštais. Šepetėlis puikiai tiks su skystais korektoriais. Pastebėkite ją ant srities, kurią reikia padengti, ir švelniai paglostykite pirštais vietoje. Jo neturėtų būti per daug. Norėdami, kad sluoksnis būtų pakankamai plonas, pirmiausia galite užlašinti kelis lašus ant riešo, taigi nedidelį kiekį nupieškite ant piršto ir tada ant pataisytos vietos. Kai neutralizuojamas korektorius veidui susiliejus su oda, naudokite dengiamąjį pagrindą, kuris sulygins užmaskuotos srities spalvą su odos atspalviu. Makiažui sutvarkyti galite naudoti fiksuojančią ar fiksuojančią pudrą, kuri suteiks natūralų efektą ir niekas nieko nepastebės …