Pavasario grožio tipas – koks makiažas

Pavasaris yra antras – šalia rudens – šiltas grožio tipas. Jam būdingas subtilumas ir subtilumas, pasireiškiantis tiek odos, tiek plaukų spalva. Jei esate šio grožio tipo atstovas ir norite žinoti, kaip pabrėžti savo stipriąsias puses, patikrinkite, kas jums tinka. Žemiau aprašome daugiau skiriamųjų pavasario odos bruožų, atkreipdami dėmesį į jai tinkantį makiažo tipą ir plaukų spalvą.

Koks makiažas pavasario grožiui?

Pavasario grožio tipas – charakteristikos

„Lady Spring“ išsiskiria lengva, švytinčia, paraudusia ir šiltu atspalviu veido spalva, skiriančia ją nuo rudens ir vasaros odos tipų. Jis gali turėti šiltas, auksines strazdanas, dažniausiai taip pat įvairių atspalvių mėlynas ar žalias akis. Natūrali pavasario plaukų spalva apima graži auksinė šviesiaplaukė arba vidutiniškai tamsiai blondinė.

Kai kurie šio tipo grožio atstovai taip pat gali pasigirti rudais plaukais su subtiliais, raudonais ar auksiniais akcentais. Be to, jas išskiria šiltos, raudonai nuspalvintos lūpos. Kaip matote, pavasario damos yra subtilaus, subtilaus grožio žmonės – meistriškai pabrėžiant jų vertybes teks pabrėžti savo natūralų grožį taip, kad jo neužmaskuotų per sunkia ir tamsia kosmetika.


Ar tu tai žinai…

Pavasarį yra 3 grožio rūšys:

  • šiltas pavasaris – paprastai šiltas potipis su šiltu odos ir plaukų atspalviu. Jos sesers tipas – šiltas ruduo.
  • grynas pavasaris – yra kontrasto tipas, kurį gali atpažinti švari ir lygi oda bei skaidrios akys, kurios įgauna skirtingas spalvas. Su juo susijęs tipas yra gryna žiema.
  • šviesus pavasaris – jis yra ryškiausias iš visų spalvų tipų. Šviesi oda, šviesūs plaukai ir akių spalva yra jos skiriamieji bruožai. Ją lengva supainioti su sesers tipu – šviesi vasara.

Makiažas pavasario damai

Subtilus, šviečiantis ir subtilus pavasario damos grožis reikalauja tokio paties makiažo. Norint išlyginti odos atspalvį, jums reikalinga mažai padengta ir skaidri kosmetika. Makiažo pagrindas turėtų būti šiltas, šviesus atspalvis, o koralų, persikų skaistalai pabrėš skruostus.

Akių makiažas pavasario veido atstovams turėtų apimti ryškių ir šviečiančių spalvų šešėlius. Jame gali būti skirtingų spalvų, jei jie sklandžiai susilieja vienas nuo kito. Tarp pavasario grožį pabrėžiančių spalvų yra žalumynų, turkio, pastelinės rožinės spalvos, bet taip pat medaus, persikų, kakavos ar lašišos atspalvių. Grynas pavasaris turėtų siekti švarių ir ryškių spalvų, šiltas pavasaris – šiltų ir sočiųjų spalvų, o ryškus pavasaris – neryškių, balintų atspalvių.

Geriausiai lūpas pabrėš persikų ir lašišų atspalviai lūpų dažuose arba skaidrus lūpų blizgesys.


Prisiminti!

Pavasario grožis reikalauja pabrėžti jo natūralumą ir subtilumą. Ji netoleruoja sunkaus ir pribloškiančio makiažo. Tokiu atveju juodus akių kontūrus ar tušus reikėtų pakeisti rudais. Šiltos spalvos geriausiai tinka pavasario makiažui – išimtis yra grynas pavasaris, kuris jūsų veidui tiks kai kuriomis šaltomis spalvomis.


Plaukų spalva pavasario damai

Kieta blondinė, platina, o gal tamsiai mėlyna juoda? Tikrai ne! Plaukų spalvos pavasario grožiui yra šviesios ir auksinės spalvos – primenančios grūdų ausis. Tačiau visų pirma jie turi būti šilti – tik tada jie puikiai atitiks jūsų veido ir akių spalvą. Taigi koks atspalvis jums tiks? Pasirinkite iš saulėto ar medaus blondino arba auksinio atspalvio – jis gali būti, pavyzdžiui, šviesiai rudas. Pavasario ponia taip pat tiks vario, gintaro ar šampano blondinių veidui.