Pelės spąstai | PERŽIŪRA

Graužikai gali sukelti nemalonumų, kai mes gyvename lauke ar dirbame jame rūpindamiesi gyvūnais ir žeme. Pelės gali užmušti pasėlius ar gyvuliams skirtus pašarus. Šiuo atveju geriausia patekti į pelės spąstus. Bet kodėl gi nepirkus etiško pelės spąstų, tai yra, kuris nežudo gyvūno?

Pasaulyje, kuris vis labiau žino kitas gyvas būtybes, turime suprasti, kad graužikas vadovaujasi tik savo instinktu. Jis siekia išgyventi ir nedaryti blogio. Todėl mūsų, kaip protingos būtybės, pareiga yra naudoti tą intelektą naudai. Todėl toliau gilinsimės į geriausius pelių spąstus, kurie leidžia jums užfiksuoti nepakenkiant gyvūnui!

Svarbiausias

 • Nežudantis pelės spąstai yra pigi ir etinė galimybė sustabdyti įsiveržimą į nepageidaujamus gyvūnus. Žinoma, nepamirškite jų vėliau paleisti!
 • Dažniausiai naudojami nežudančių pelių spąstų masalai yra šokoladas, žemės riešutų sviestas, sūris ir net dešra. Atminkite, kad ir kokie spąstai būtų geri, be gero masalo negalėsite pritraukti gyvūno.
 • Turėtumėte pasirinkti modelį, kuris siūlo gerą jautrumą svoriui ir judėjimui, kitaip liukas neveikia, kai pele pateks į spąstus. Apžvelgiame šį ir kitus pirkimo kriterijus straipsnio pabaigoje.

Geriausi pelių spąstai: mūsų rekomendacijos

Mėgaudamiesi ar dirbdami kaimo namuose galime sulaukti nepageidaujamų „svečių“. Turime omenyje ne uošvius, kurie taip pat, bet ir į peles, galinčias vienodai gąsdinti ir sunaikinti. Norėdami juos sugauti ir vėl paleisti toliau nuo mūsų domenų, siūlomi geriausi pelės spąstai. Žemiau surenkame keturis savo mėgstamiausius.

Geriausias profesionalus pelės spąstas

Šis „RatzFatz“ pelių gaudytuvas, kurio matmenys yra 31,5 x 13 x 13 cm, taip pat gali būti naudojamas užfiksuoti kitus mažus gyvūnus, pavyzdžiui, kurmius, žiurkėnus ar net kai kurias paukščių rūšis.

Pagamintas iš tikrai tvirtų medžiagų, jis yra patvarus pasirinkimas už tikrai prieinamą kainą. Viena iš stipriųjų ir mums mėgstamų savybių yra dvejų metų garantija, kurią siūlo prekės ženklas.

Geriausias pelės spąstų rinkinys

„Navaris“ tai siūlo paketas Dviejų spąstų idealus būdas gaudyti peles jų nežudant ir nenaudojant kenksmingų nuodų, pilnų chemikalų. Medžiagos yra plastikinės, tačiau labai geros kokybės.

Prekės ženklas rekomenduoja juos paleisti bent į penkis šimtus metrų, kad jie nebegrįžtų. Atvežus dvi, puikiai tinka užfiksuoti kelias mažas peles vienu metu arba paprasčiausiai padidinti tikimybę pagauti vieną, o tai yra sveikintina.

Geriausias pelės gaudyklė už kainos ir kokybės santykį

Šią „Wakana“ galimybę siūlo iki keturių pelių spąstų. Kiekvienas iš jų yra pilnas skylių, kad pelė galėtų ramiai kvėpuoti, kol ji bus paleista.

Pagaminti iš aukštos kokybės ABS (akrilnitrilo butadieno stireno) plastiko ir tvirto plieno, jie yra be kvapo, todėl pelės neišvengs spąstų. Dėl jų paprasto valymo jie yra puiki galimybė.

Saugiausias pelės spąstas

Prekės pavadinimas viską pasako: „MotelMouse“. Idealiai tinka mažoms ir vidutinėms pelėms, tai ne tik produktas nežiaurus, tačiau taip pat tausoja aplinką, nes savo sudėtyje naudoja tik netoksiškas medžiagas.

Dar viena patraukliausių savybių yra didelis jautrumas, todėl tai tikrai efektyvus pelės spąstai. Be to, jį labai saugu naudoti aplinkoje su vaikais ir naminiais gyvūnais.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie pelių spąstus

Nežudantys pelių spąstai yra ne tik etinis, bet ir efektyvus pasirinkimas, taip pat gaudantis žiaurius tradicinius pelių spąstus. Todėl patogu išsamiau pažinti šį instrumentą. Norėdami tai padaryti, žemiau mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie geriausius pelės spąstus, kurie nežudo.

Geriausi pelių spąstai leidžia jums atsikratyti pelių ir kitų mažų gyvūnų, nežudant ir nepriverčiant jų kentėti. (Šaltinis: Thamkc: 49137948 / 123rf.com)

Kokį masalą naudoti pelių spąstuose?

Geriausi pelės spąstai rinkoje nėra stebuklingi instrumentai. Kad ir koks spąstai būtų geri, masalas turi būti viename aukštyje. Akivaizdu, kad nuodus išmetame, nes nenorime užmušti gyvūno. Be to, jis labai kenkia kitoms gyvoms būtybėms, todėl, jei turite naminių gyvūnėlių ar mažų vaikų, tai gali sukelti ne vieną nemeilę.

Nors sūris yra pirmasis jaukas, kuris ateina į galvą, kai galvojame apie peles, jis ne visada veikia. Tokiais atvejais galite paragauti žemės riešutų sviesto ar šokolado. Abi parinktys rodo didelį sėkmės rodiklį ir pasikartoja daugumoje vartotojų. Kartais kai kurie žmonės eina lašinių ir praneša apie puikius rezultatus.

Pelės gaudyklių privalumai ir trūkumai

Net įsiveržę į šiuos mažus graužikus, galite susimąstyti, kodėl ketinate įsigyti vieną geriausių pelės spąstų rinkoje. Na, pelės gali užmušti jūsų pasėlius, pavogti pašarus iš jūsų gyvūnų ar tiesiog sugadinti jūsų namus. Bet kas gali būti geresnis būdas nei atsikratyti spąstų, kurie jų nežudo!

Privalumas

 • Galite sugauti peles, jų nežudydami
 • Jie naudojami ne tik pelėms, bet ir kitiems mažiems graužikams
 • Yra modelių, kurie netgi leidžia pagauti tam tikrus paukščius
 • Jas lengva naudoti ir dar lengviau prižiūrėti
 • Kai kurios parinktys atneša iki keturių spąstų
 • Idealu, jei turite mažų vaikų ar naminių gyvūnėlių
 • Labai pigus už jų teikiamą pasirodymą
 • Beveik visi modeliai pasirenka ekologiškas medžiagas

Trūkumai

 • Jie reikalauja būti atidūs, kad gyvūnas nepraleistų per daug laiko uždarytas
 • Jei gaudyklė nėra labai jautri, bus sunku įjungti liuką

Ar pelių gaudyklės naudojamos kitiems gyvūnams sulaikyti?

Geriausi nežudantys pelių spąstai padeda sugauti kitus gyvūnus. Akivaizdu, kad turėtumėte įvertinti spąstų, kuriuos ketinate įsigyti, dydį, prieš pradėdami ką nors laikyti savaime suprantamu dalyku. Tačiau daugelis esamų variantų taip pat naudojami žiurkėms, šeškams ar net mažiems paukščiams gaudyti. Žinoma, nepamirškite vėliau paleisti gyvūną!

Žinoma, jūsų naudojamas jaukas nebus toks pats kaip su pelėmis. Šeškų atveju nepamirškite jų mėsėdžių prigimties ir specialių pašarų. Paukščius gali traukti javai, nors jie ir valgo mažus vabzdžius, tačiau tai nėra pati maloniausia alternatyva. Jūs turite iš ko rinktis.

Jei esate daugiau nei vieno įsibrovėlio auka, yra variantų, kurie apima du ar keturis pelės spąstus vienu metu ir už labai gerą kainą. (Šaltinis: Rukawajung: 115242569 / 123rf.com)

Kaip naudotis pelės spąstais?

Akivaizdu, kad mes kalbame apie geriausius pelės spąstus, kurie nežudo. Jei nenusipirkote nė vieno iš šių variantų, šios gairės gali būti naudingos, tačiau jos nėra būtent tai, ko ieškote. Kai produktas atkeliaus į jūsų namus, pirmiausia patikrinkite, ar jis yra optimalios būklės. Tada atlikite šiuos veiksmus, kaip naudoti pelės spąstus:

 1. Patikrinkite, ar jis švarus be kvapų, galinčių atbaidyti gyvūną.
 2. Pasirinkite tinkamą masalą atsižvelgiant į norimo sugauti gyvūno tipą.
 3. Įdėkite masalą į spąstus ir padėkite jį tokioje vietoje, kur paprastai lankosi gyvūnas.
 4. Jei turite du ar daugiau spąstų, tuo geriau. Gerai paskleiskite juos, kad padidintumėte savo galimybes sulaikyti įsibrovėlį.
 5. Kai pagausi gyvūną, laikas jį paleisti. Kad jis negrįžtų į jūsų namus, geriausia jį paleisti maždaug už 500 metrų nuo vietos, kurioje esate (ypač jei kalbame apie peles). Logiškai mąstant, venkite jo paleisti šalia kitų namų, nes problemą perkelsite kitam asmeniui ir šis asmuo gali būti ne tiek užjaučiantis gyvūno gyvenimą, kiek buvote jūs.
 6. Išvalykite spąstus kad būtų galima jį naudoti kitu atveju be kvapų ir purvo.

Pirkimo kriterijai

Mes atsakėme į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie geriausius nežudančius pelės spąstus. Dabar atėjo laikas jį įsigyti. Akivaizdu, kad kaip vartotojas esate unikalus. Tai reiškia, kad jūsų aplinkybės neturi būti tokios pačios kaip kaimyno. Todėl toliau siūlome jums padėti pagal pagrindinius pirkimo kriterijus.

Dydis

Dydis yra pagrindinis dalykas perkant vieną iš geriausių pelės spąstų rinkoje. Pirmiausia tai turi įtakos kainai, tačiau tai yra ir našumas. Pastaruoju atveju labai tiesiogiai. Jei nepirksite pakankamai didelių spąstų, kad pagautumėte įsibrovėlį, būsite iššvaistę savo pinigus. Žinoma, nėra rekomenduojamos standartinės priemonės.

Dėl šios priežasties produkto aprašyme turite atsižvelgti į matavimus, kurie turi būti nurodyti. Jei idėjos nesulaukiate iš akies, nedvejodami paimkite matavimo juostą. Be to, nepamirškite, kad jei neketinate nužudyti gyvūno, turi būti pakankamai vietos, nes galbūt tiks mažas, tačiau dėl vietos trūkumo stresas gali sukelti greitą ir agonišką mirtį.

Ieškokite pelių spąstų, pagamintų iš netoksiškų, bekvapių medžiagų. Tokiu būdu apsaugosite tuos, kurie gyvena su jumis, o gyvūnas neišvengs spąstų. (Šaltinis: Preobrazhenskaya: 140245951 / 123rf.com)

Spąstų skaičius

Ar jūsų namuose, ūkyje ar sode apsigyveno žiurkių ar pelių šeima? Taigi gali būti gera idėja įsigyti paketas su įvairiais pelės spąstais. Ir ar yra? Taip. Tiesą sakant, mūsų reitingą mes pasirinkome du variantus, kurie apima įvairius pelės spąstus. Paprastai siūlomos dvi parinktys:

 • Du pelės spąstai: Kainos ir kokybės santykis paprastai yra šių rinkinių stiprioji pusė.
 • Keturi pelės spąstai: Paprastai kaina yra didesnė. Jei pasirinkimas yra pigus, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad tai yra prestižinis prekės ženklas, kad spąstų dydis yra priimtinas ir kad medžiagos yra kokybiškos.

Medžiagos

Kalbant apie medžiagas, turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių. Be to, tai yra padorus apdaila. Pagrindinis aspektas yra skylių aspektas. Jei ieškote nežudančio pelės spąsto, jame turėtų būti pakankamai vietos ir skylių, kad gyvūnas galėtų kvėpuoti ir būti gerai, kol jį atleisite. Likusioje dalyje užsirašykite:

 • Pabėkite nuo nuodingų medžiagų: Jei gyvenate su vaikais ar naminiais gyvūnais, būtina įsigyti pelių spąstus, kuriuose naudojamos nepavojingos medžiagos. Šia prasme mūsų siūlomi modeliai taip daro, kai kurie netgi renkasi medžiagas …