Avarinis rinkinys, t. Y. Koks k

Aš parakosiu nosį! – pasinaudodami šiuo pasiteisinimu, galite išeiti į prabangią vakarienę ar vakarėlį, norėdami patikrinti savo makiažo būklę. Nors jūs tai padarėte kruopščiai, jis gali atrodyti nebe taip gerai, kaip atrodė ryte. Vonios veidrodis ir kosmetika bus gelbėjimo priemonė, todėl nepamirškite jų pasiimti su savimi. Mes patariame, kokia kosmetika tilps į sankabos krepšį, o kokias verta vartoti, kad visada jaustumėtės patraukli!

Kokią kosmetiką turėčiau pasiimti į sankabos krepšį?

Kokią kosmetiką turėčiau vartoti eidama į lauką?

Tikriausiai norėtumėte pasiimti pusę savo tualeto reikmenų krepšio, tačiau tik kai kurie produktai tilps į mažą sankabos krepšį. Į kokią kosmetiką lažintis? Pasirinkite tuos, kurie leis greitai sutvarkyti makiažą – net ir tada, kai laikas yra trumpas, o sąlygos yra gana ekstremalios. 🙂 Antras svarbus dalykas – rinkitės plokščią pakuotę. Jie neperspaus maišo, todėl bus sunku jį uždaryti.

Veidrodis

Norėdami įvertinti „žalos mastą“, su savimi turėkite veidrodį. Tai išgelbės jus situacijoje, kai negalėsite patekti į vonios kambarį arba vakarėlis vyks lauke. Jums nereikia su savimi pasiimti atskiro priedo. Pakanka, kad veidrodis būtų aprūpintas kita kosmetikos priemone, pavyzdžiui, pudra, bronzantu ar skaistikliu.

Matiniai popieriai

Jų išradėjas turėtų gauti kosmetinę Nobelio premiją! Šie nedideli popierėliai išgelbėjo daugelio mūsų makiažą. Sankabos krepšiui puikiai tinka matiniai popieriai – jie užima mažai vietos ir gali padaryti stebuklus. Jei turite problemišką, mišrų odą, jūsų oda pradės švytėti T zonoje, tai yra kaktoje, nosyje ir smakre.

Neuždenkite švytėjimo kitu miltelių sluoksniu (nes tai tik pablogins – naujas kosmetikos sluoksnis gali patamsėti ant riebios odos), bet surinkite riebalų perteklių popieriumi. Tokiu būdu jūs greitai atnaujinsite savo makiažą. Daugelis prekių ženklų siūlo matinius popierius – pavyzdžiui, „Inglot“ ar „Artdeco“.

Veido pudra

Panaudoję audinį, galite pudruoti veidą. Probleminei odai naudokite matinę pudrą. Puikiai tiks permatoma pudra (be pigmento), kurios dėka išvengsite dėmių.

Naują vakarėlio žvilgsnį užtikrins, pavyzdžiui, kompaktiška presuota pudra su „The Balm“ – „Sexy Mama Anti Shine Translucent Powder“. Svarbu tai, kad jis puikiai veiks sankabos krepšyje – jis yra mažas ir su veidrodžiu.

Blakstienų klijai

Jei vakarėlyje norite atrodyti fenomenaliai, uždėkite dirbtines blakstienas. Kekės gražiai „atveria“ akį, o žvilgsnis tampa koketiškas.

Dirbtiniai kuokštai neturėtų nulupti, tačiau niekada negalite nuspėti, kas gali nutikti – tiesiog pamiršite save ir stipriau patrinkite akių vokus. Jei dirbtinės blakstienos yra būtinas jūsų originalios išvaizdos elementas, geriau rinkti ir klijus.

Lūpų įdėklas ir lūpų dažai

Seksualios, raudonos ir išraiškingos lūpos yra kiekvieno vakarėlio grožis. Kaip užtikrinti, kad spalva neišnyktų? Deja, jūs turite būti pasiruošę kosmetinėms korekcijoms. Čia puikiai tiks lūpų kontūro rinkinys + lūpų dažai. Apibūdindami lūpų kontūrą, jūs ne tik pabrėšite jas, bet ir užkirsite kelią skystai kosmetikai „išsilieti“. Taip pat į sankabos krepšį galite įsidėti patvaresnį lūpų dažus su didele pigmentacija. Geras sprendimas yra lūpų atspalvis, kurio spalva „išgraviruoja“ į lūpas ir išlieka ilgiau.

Medvilniniai pumpurai + dildė

Sankabos krepšyje visada turėkite keletą medvilninių pumpurų. Galite tiksliai pasiimti jų šešėlius arba pašalinti korektorių, susikaupusį po akimis. Dildė bus gelbėjimas nulūžus nagui.

Magnetinės kasetės

Nors vakarėlio atmosfera jums yra gera, jūsų akių makiažas yra visiškai priešingas. Jei norite su savimi pasiimti mėgstamų akių šešėlių rinkinį, supakuokite juos į patogias magnetines kasetes. Magnetinių padėklų su įdėklais galima rasti daugelio prekių ženklų – pavyzdžiui, „Artdeco“ – pasiūloje.

Kokie kvepalai vakarėliui?

Mažesnės kvepalų talpos puikiai tiks sankabos maišelyje – miniatiūros neužims daug vietos. Patikrinkite, ar yra jūsų mėgstamų kvepalų mažesniuose buteliuose.

Prieš išeidami nepamirškite prisipildyti savo sankabos krepšio kosmetikos, kuri užtikrins, kad tobulai atrodytumėte viso vakarėlio metu. Pasilinksmink!