Peržiūrėta dėl ilgaamžiškumo ir šv

Nugalėtojas: geriausia šunų lova

ŽAISTI „Lifestyle“ lovą

  • Daugybė nuostabių spalvų ir dizaino
  • Aukštos kokybės audinys
  • Nuimamas, mašinoje plaunamas dangtelis
  • Ekologiška 100% medvilnė


Kai dauguma žmonių gauna pirmąjį šunį, jie nepamiršta nusipirkti visų būtiniausių dalykų, tokių kaip antkakliai, pavadėliai, dubenys ir maistas. Tačiau ko jie dažnai nepamena, yra nupirkti savo naujam šeimos nariui gražią patogią šunų lovą. Tačiau šunų lovos yra nepaprastai svarbus jūsų namų priedas ir yra būtinas visiems, planuojantiems įsigyti šunį. Taigi perskaitykite ir sužinokite, kodėl tai yra labai svarbu norint suteikti jūsų šuniui gerą, laimingą gyvenimą.

Geriausi šunų lovų prekės ženklai

Šiandien rinkoje yra dešimtys puikių, aukštos kokybės lovų, ir mes tikrai raginame visus augintinius augintinius išeiti ir patiems išbandyti lovas, kad sužinotumėte, kurios lovos geriausiai atitiks jų poreikius. Tiems, kurie galbūt nori šiek tiek patarimo, nebijokite! Neseniai buvome „Global Pet Expo“ parodoje ir turėjome patikrinti naujausi ir geriausi šunų lovų gamintojai! Štai sąrašas šauniausių šunų lovų prekių ženklų, su kuriais susidūrėme.

„Katherine Elizabeth Pet Products“


Katherine Elizabeth naminių gyvūnėlių lova yra viena iš geriausių spurgos formos lovų, kurią galima nusipirkti už pinigus. Lovos forma leidžia jūsų lovai jaustis saugiai ir apsaugotai, tačiau vis tiek turint lengvą būdą įeiti ar išlipti, susmulkintas „Visco“ elastingas užpildas suteikia ortopedinę atramą, o baldų kokybės rėmas lovą paverčia dekoro detalėmis. Ir ne tik tai, bet lovos dėklas yra nuimamas ir plaunamas, o aukštas dizainas užtikrina, kad jūsų keturkojis draugas niekada neliestų žemės, laikydamas juos nuo kietų grindų ir esant geros, patogios temperatūros ištisus metus.

Jei jūsų šunys panašūs į mano, jie dažnai mėgsta pakabinti galvą / kaklą per lovos kraštą – tai atrodo skausminga! Išlenkta viršutinė pagalvė yra mano mėgstamiausias dalykas, susijęs su KE lovomis, todėl jie suteikia puikią paramą ir komfortą šunims, kurie, atrodo, mėgsta gerą pagalvę.

Tai ne tik mano nuomonė, kad šios lovos puikiai veikia jūsų šuns sveikatą – šios lovos iš tikrųjų yra veterinarijos gydytojo patvirtintos. Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame pasakojama apie Katherine šunį Cody ir veterinarą, paaiškinantį šio šuns lovos dizaino naudą sveikatai.

Jų parduotuvėje galite peržiūrėti visus galimus „Katherine Elizabeth“ lovų dizainus.


Sėdėk, eik

„SitStayGo Technicolor“ šunų lova

Vienas dalykas, susijęs su „Sit Stay Go“ šunų lovomis, negali jų praleisti! Šie spaudiniai turi labai drąsų, bohemišką jausmą, kurie atrodo kaip meno kūriniai. „Mandala“ dizainas atrodo tikrai kietas, ypač ant apvalių šunų lovų, kaip pavaizduota čia. Jei šios spalvos jums šiek tiek per drąsios, jos taip pat turi juodą ir baltą dizainą, kuris tilptų daugumoje bet kokių erdvių.

Ši įvairiaspalvė lova yra geriausia naminių pagalvių lova šiandien rinkoje. Jis ne tik užpildytas itin patogiu 100% poliesterio pluošto užpildu, bet ir nuimamu, plaunamu medvilnės dangteliu ir unikaliu raštu, kuris pavers jį pokalbio kūriniu. Tai ne tik nedidelis meno kūrinys, bet ir patogi kišenė daiktams laikyti, todėl visus savo augintinio žaislus galite paslėpti ten, kur jis miega. Jam niekada nereikės pabusti stebint, kur vėl yra jo mėgstamiausi žaislai!

Vienas šaunus dalykas apie apvalias „Technicolored“ šunų lovas yra tai, kad jie turi gražų nuolydį iki centro, kuris, manau, daugumai šunų atrodytų paguodžiantis, nes tai leidžia likusiai šunų lovai jaustis tarsi juos apkabinant! Čia rasite visą „Sit Stay Go“ šunų lovų seriją.


Arlee augintinis

„Arlee Pet“ gamina daugybę dėžių kilimėlių ir šunų lovų, beveik bet kokio stiliaus, kokį tik galite įsivaizduoti. Norite šuns lovos, kuri atrodytų kaip sofa? Patikrinkite aukščiau esantį „Murphy“ gultą! Koks šuo nemėgtų būti apsuptas tokio minkšto, lygaus audinio, kol jie snaudžia?

Kita pagalvės stiliaus lova, „Champ“ pagalvė, idealiai tinka didesniems šunims ir tikrai leidžia jūsų šuniukui išsiskleisti, nesilaikant šaltų kietų grindų. „Arlee“ bendrovė taip pat tvirtina, kad „Champ“ yra įdarytas daugiau pluošto užpildų nei kitos įprastos pagalvių lovos rinkoje, ir bendrovė naudoja unikalų suglumintą užpildą, kuris padeda medžiagai nepasislinkti. Tai reiškia, kad nesvarbu, kiek Fido šokinėtų ar riedėtų, jam niekada nereikės jaudintis, kad medžiaga pasklis ir paliks didelę seną skylę pagalvėje.


ŽAISTI prabangias šunų lovas


„PLAY“ poilsio lovos yra įvairių dydžių, kad tiktų jūsų augintiniams reikia ir jie yra pagaminti iš aukštos kokybės austos skalinės medžiagos, kad jūsų pūkuotukas būtų patogiausias, kai tik jis ar ji nusileidžia. Šios lovos taip pat yra tinkamos skalbti mašinoms ir džiovintuvams bei yra prikimštos patentuotu ekologišku „PlanetFill®“ užpildu, kuris yra pagamintas iš 100% po vartotojo sertifikuotų saugių perdirbtų plastikinių butelių. Taigi dabar galite jaustis gerai taupydami aplinką ir padaryti ką nors gražaus ir savo šuniukui!

Vienas dalykas, kuris atkreipė dėmesį į „PLAY“ šunų lovas „Global Pet Expo“, buvo jų labai įdomūs šunų lovų atspaudai ir dizainai. Tai nuoširdžiai atrodo taip šauniai, manau, kad jie suteiktų stiliaus bet kuriam jūsų namo kambariui! Žemiau yra vienas iš mano mėgstamiausių spaudinių – „La Folie“.


Būk viena veislė

Būkite vienos veislės jauki bufalo šunų lova


„Be One Breed“ gamina įvairias aukštos kokybės šunų lovas ir kačių rekolekcijas. Pirmoji šuns lova, į kurią noriu pažvelgti, yra jauki lova! Jauki lova yra trijų skirtingų dydžių (maža, vidutinė ir didelė), užpildyta smulkintomis atminties putomis, todėl ji yra tokia patogi, kad galbūt norėsite ir vienos sau! Jauki lova taip pat turi lengvai valomą, nuimamą užvalkalą, kurį galite mesti tiesiai į skalbimo mašiną, ir yra įvairių unikalių spalvų ir raštų, kad geriau įsilietų į likusį jūsų namų dekorą.

Jei jūsų šuo nori lygesnio paviršiaus, tada Deimantinė lova gali būti jums tinkama. „Diamond Bed“ minkštame mikropluošto gaubte yra susiuvamas deimantinis raštas. Dangtis yra nuimamas ir plaunamas, o pagrindas yra „memory foam“. Aš rekomenduočiau tai visiems mažiems ir vidutiniams šunų savininkams.

Kodėl šunų lovos yra svarbios

Kaip ir jų šeimininkams, šunims taip pat reikia lovų. Nors mes to galbūt ir nesuprasime, šunų lovos gali labai padėti jūsų keturkojų draugų kaulams ir sąnariams. Tai ypač pasakytina apie vyresnius ar antsvorį turinčius šunis arba šunis, linkusius į bendras problemas. Galų gale, miegojimas suteikia šuniuko kūnui galimybę pasveikti, o patogus ir palaikomas miegas gali padaryti viską, ką reikia norint suteikti savo augintiniui galimybę atsigauti po ilgos bėgimo dienos.

Tačiau sąnarių sveikata nėra vienintelė priežastis, dėl kurios augintiniai tėvai turėtų investuoti į gerą šuns lovą. Lovos gali suteikti jūsų augintiniui tam tikrą saugumo ir saugumo jausmą ir tam tikra prasme vietą, kurią jie gali pavadinti savo. Lovos suteikia mūsų augintiniams vietą, kur jie taip pat gali trauktis, kai jaučiasi išsigandę, ir leidžia jiems šiek tiek vietos praleisti likusiems šeimos nariams. Ne tik tai, bet ir naminių gyvūnėlių lovos taip pat gali padėti šunims, kuriems kyla problemų. Šunys, praleidžiantys laiką savo lovose, natūraliai palieka plaukus ten, kur jie guli, o visi plaukai laikomi vienoje patogioje vietoje ir atokiau nuo likusių baldų tik dar labiau paskatina jūsų šuniuką gauti savo lovą!

Skirtingi šunų lovų tipai

Prabangi šunų lova
ŽAISTI „Houndstooth“ poilsio lovą

Šunų lovos, kaip ir žmonių lovos, yra įvairių rūšių ir modelių, todėl svarbu pabandyti rasti tą, kuri geriausiai atitiktų jūsų ir jūsų augintinio poreikius. Vienas iš pirmųjų dalykų, į kurį naminiai gyvūnai turėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis naują lovą, yra tai, kaip jų šuo miega. Ar jis labiau mėgsta išsiplėsti, ar mėgsta susisukti į kamuolį? Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad įsigijote lovą, atitinkančią jūsų augintinių dydį. Per maža lova gali būti nejauku, ir jūsų šuo gali jos net nenaudoti. Ir pagaliau apsipirkite neviršydami savo biudžeto ir raskite tai, kas geriausiai atitinka likusius jūsų baldus. Tos lovos kurį laiką bus su jumis, todėl jūs taip pat galite padaryti, kad ji atitiktų jūsų kambario stilių!

Kai viską išsiaiškinsite, galėsite pradėti tikrinti medžiagą ir lovos stilių, kad geriausiai atitiktų jūsų šventą. Šuniukams, kurie mieliau renkasi miegą, tėvai naminiai gyvūnai gali apsvarstyti galimybę pasidomėti spurgos arba šuns lovos. Šis dizainas taip pat idealiai tinka šunims, kurie labiau nori paremti galvą ant ko nors ar atsiremti į sieną, kad būtų saugiau. Jų apvalios arba ovalios į puodelį panašios formos taip pat padeda išlaikyti kūno šilumą ir žiemą išlaikyti jūsų kailį ir kūdikį šiltą. .

Šunims, kurie mėgsta išsiskleisti, taip pat yra pagalvių ar pagalvėlių lovos prieinama. Šios lovos, kaip rodo jų pavadinimas, panašios į milžiniškas pagalves ir suteikia patogų pagalvėlę, kuri apsaugo jūsų lovą nuo šalto ir kieto žemės. Be to, kai kurie naminių gyvūnėlių savininkai mėgsta rinktis lovelių stiliaus lovas, ypač jei turite šunį lauke. Tvirtas lovelės stiliaus lovos daro juos ypač tinkamus didesniems šunims, o paprastas dizainas leidžia valyti vėją.

Tiems, kurie nori pasigrožėti savo šuniuko miegojimu, naminiai gyvūnai gali nusipirkti šildomi ir net ortopediniai čiužiniai. Šios lovos ypač tinka vyresnio amžiaus šunims, kurie gali pasinaudoti papildoma parama, tačiau puikiai tinka bet kokio amžiaus šunims, kurie savo gyvenime ieško šiek tiek prabangos.

Kas daro gerą šuns lovą

Kūrybiško dizaino šunų lovos
Būkite vienos veislės jauki lova

Daugeliu atvejų tie patys dalykai, iš kurių sukuriama gera šuns lova, yra ir gera žmogaus lova. Kokybiškos medžiagos, geras dydis ir minkšta pagalvėlė yra labai svarbios kalbant apie tai, kas yra gera šuns lova. Pagalvė turėtų būti ypač išbandyta, kad jūsų šuo nespaustų kietų grindų kiekvieną kartą, kai jis ar ji atsigulė. Vis dėlto, renkantis tą čiužinį, reikia atsižvelgti ir į keletą kitų dalykų!

Gebėjimas išvalyti šuns lovą yra labai svarbus. Pripažinkime, kad šunys gali būti netvarkingi, ir įvyksta avarijų. Dėl šios priežasties visada turėtumėte ieškoti lovų, kurias būtų galima lengvai mesti į skalbimo mašiną, arba užtrauktukų užtrauktukus, kuriuos būtų galima plauti ir mesti iškart. Be to, neabejotinai padeda būti pagamintos iš vandeniui nelaidžių medžiagų, todėl išvengiama kai kurių tų nemalonių dėmių ir kvapų, kuriuos galite patirti iš lovos, pagamintos iš labiau sugeriančio audinio.