Pieno kaulų originalus sausainių šuo

„Milk-Bone“ yra geriausias šuns draugas nuo 1908 m., Pradedant Niujorke. Bendrovė pradėjo prekiauti sidabriniame ekrane, pradėjo diegti daugiau dydžių ir skonių ir dabar yra patikima kompanija, kokia yra šiandien.

Šis prekės ženklas yra toks populiarus, kad, apsilankę tokiose parduotuvėse kaip „PetSmart“ ar „Petco“, pastebėsite, kad jis išparduotas ar arti jo. Yra priežastis, dėl kurios šunys ir šunų savininkai taip mėgsta šiuos sausainius, ir aptars tai šiek tiek vėliau mūsų „Pieno kaulų“ šunyje.

Originalių sausainių „Milk-Bone“ sausainiai yra keturių dydžių: maži, vidutiniai, dideli ir skirti šuniukams. Taigi, nesvarbu, ar turite žaislinį Čihuahua, ar Didžiuosius Pirėnus, jūsų šuo gali mėgautis visais jautriomis gėrybėmis, supakuotomis į šiuos traškius patiekalus.

Be to, pakavimo asortimentas yra DIDELIS. Galite laikyti jį mažą ir nešiojamą ir įsigyti 16 oz maišelį. Šis dydis puikiai tinka pasivaikščiojimams ar šuns treniravimui.

Arba galite gauti didžiulį maišą, kurio svoris yra apie 10 svarų. Tai geriau, jei norite būti stacionarus savo namuose ar veterinarijos kabinete. Dydis tarp šių dviejų yra 24 oz.

Kam tai skirta?

 • Šuniukas, kurio vis klausiate: „Kas yra geras šuo ?! Kas yra geras šuo ?! “
 • Šunys, kuriems reikia pagalbos, kad dantys būtų švarūs
 • Šunys, turintys alergiją viščiukams

Kam tai ne?

 • Šunys, netoleruojantys laktozės
 • Šuniukai, turintys virškinimo problemų
 • Kviečiams jautrūs šunys

Jei ieškote skanėsto šuniui, kuris priverstų jūsų šuniuko burną, turėtumėte apsvarstyti originalius pieno sausgyslių sausainius. Yra daugybė puošnių skonių ir variantų, tačiau kartais nieko nėra geriau už originalą!

Šuns meilė taip elgiasi, dažnai jų rasite veterinarijos klinikos registratūroje arba naminių gyvūnėlių parduotuvės kasose. Jais visuotinai žavisi jaunikliai, neturintys alergijos viščiukams, ir naminiai gyvūnai, norintys išlaikyti savo šuns dantis sveikus.

Ką mums patinka originalūs sausainiai iš pieno kaulų

Mums labai patinka, kad „Milk-Bone“ originalūs sausainių šunų skanėstai yra praturtinti 12 vitaminų ir mineralų, padedančių užtikrinti visavertę mitybą. Jūsų šuniukas gauna skanius patiekalus, o vis tiek gauna maistinių medžiagų.

Manome, kad tai naudinga ir šunims, kurie yra išrankūs valgytojai. Žinoma, neturėtumėte pakeisti šunų ėdalo ilgą laiką, tačiau ieškant tinkamo šunų maisto, šie skanėstai gali padėti išvengti šuns prastos mitybos.

Vienas iš svarbiausių vitaminų, kuris mums išsiskiria, yra B grupės vitaminai šiame šunų gydyme. B grupės vitaminai padeda nervų sistemai funkcionuoti ir padeda medžiagų apykaitai. Tai padeda jūsų šuniui išlikti sveikam ir leisti žaisti visą dieną.

Mums taip pat labai patinka, kad šiame patiekale nėra vištienos ir šalutinių vištienos produktų. Daugelyje skanėstų yra vištienos, ir daugelis šunų turi alergiją viščiukams. Jie taip pat nusipelno skanėstų! Mums patinka, kad Pieno Kaulas galvojo apie šiuos jauniklius ir praleido naminius paukščius.

Galiausiai, šie originalūs sausainių šunų skanėstai puikiai tinka jūsų šuns dantims. Dantų higiena šunims yra tokia pat svarbi kaip ir mums, žmonėms. Jūsų šuo gali išlaikyti savo dantis gražius ir sveikus, o jis grumiasi su skaniu užkandžiu.

Tai ypač svarbu vyresnio amžiaus suaugusiesiems šunims, kurie dar nėra vyresni. Jei norite, kad senstant jie išlaikytų kuo daugiau dantų, labai svarbu rūpintis dantimis. Tai gali būti paprastas būdas tai padaryti.

Traškūs šunų skanėstai taip pat gali padėti atgaivinti jūsų šuns kvėpavimą, taigi, jei Fido kvėpavimas yra ugningas, pieno miltelių sausainiai gali jį sušvelninti.

Kas mums nepatinka Pieno kaulų originalūs sausainių šunų skanėstai

„Milk-Bone“ šiais skanėstais praleido ženklą be grūdų. Daugeliui šunų grūdai sunkiai virškinami ir gali tapti dujiniai. Taip pat buvo ryšys tarp grūdų ir odos problemų.

Taigi, jei jūsų šuniukas serga tam tikromis odos ligomis, kurios pagerėjo laikantis dietos be grūdų, tai gali būti ne geriausias jų pasirinkimas.

Taip pat esame nusivylę, kad juose yra pieno. Pienas nėra toksiškas šunims, tačiau jiems gali būti sunku virškinti. Iš tikrųjų kai kurie šunys gali netoleruoti laktozės. Ką tai reiškia jūsų šuniui? Net jei jie netoleruoja laktozės, dėl to jiems gali atsirasti kvapų.

Taip yra dėl to, kad jūsų šuo nesugeba pagaminti pakankamai fermento laktazės, kad suskaidytų laktozę. Laktozės perteklius patenka į storąją žarną, ja minta bakterijos, o jūsų šuniui lieka dvokiančios dujos. Ne linksma.

Mums taip pat nepatinka, kokie sunkūs šie skanėstai. Jie tinka daugeliui šunų, tačiau vyresniems šunims juos gali būti sunku sukramtyti. Mūsų vyresni augintiniai taip pat nusipelno skanėstų.

Galiausiai šiuose skanėstuose yra dirbtinių konservantų. Kaip konservantai žmonių maiste buvo siejami su tam tikromis vėžio formomis, taip ir konservantai šunų maiste. Tačiau nepamirškite, kad šie tyrimai buvo atlikti su laboratoriniais gyvūnais ir dar nebuvo įrodyti su šunimis ar žmonėmis.

PASIŪLYMAI

 • Sustiprintas būtinais vitaminais ir mineralais
 • Padeda nuvalyti apnašas nuo jų dantų
 • Naudinga šunims, turintiems jautrią vištieną
 • Dauguma ingredientų gaunami iš JAV

MINUSAI

 • Sudėtyje yra pieno
 • Kai kuriuos šunis per sunku kramtyti
 • Sudėtyje yra du dirbtiniai konservantai

Kas įtraukta?

Kai jūs ir jūsų šuniukas atidarysite šią dėžę, jie skendės jautienos skonio, kaulo formos skanėstuose. Gausite daugiau nei 100 traškių, skanių skanėstų, kurie beveik niekada nėra sulaužomi dėžutėje.

Ingredientai ir šėrimo instrukcijos taip pat nurodytos dėžutėje, jei jums reikia pagalbos išsiaiškinant, kiek skanėstų jūsų šuniukas gali suvalgyti. Nes jie suvalgys visą dėžę, jei leisite.

Funkcijų apžvalga

 • Traški tekstūra naudinga dantų sveikatai
 • 12 vitaminų ir mineralų visavertei mitybai
 • Be vištienos ir vištienos šalutinių produktų

Traški tekstūra ir dantų sveikata

Kaip minėta anksčiau, traški tekstūra padeda jūsų šuniukui išvalyti dantis. Kaip tai veikia?

Traškūs šių skanėstų kraštai padeda sumažinti apnašas ir dantų akmenis, veikdami kaip dantų šepetėlis ir „nuvalydami“. Tai trina jūsų šuns dantis ir dantenų liniją. Tai taip pat padės pagerinti jūsų šuns kvėpavimą, nes šių skanėstų traškumas taip pat veikia kaip liežuvio grandiklis.

Naktį valydami ir valydami siūlus, šuo taip pat valgo šiuos skanėstus.

Dantų sveikata yra nepaprastai svarbi jūsų šuniui. Susikaupęs dantų akmenys gali sukelti dantenų uždegimą, kuris negydomas gali prarasti dantis. Dėl to jūsų šuniui gali būti sunku valgyti (ypač skanėstai „Pieno kaulai“), be to, tai gali būti gana skausminga.

Traškių patiekalų įtraukimas į jūsų šuniuko mitybą tikrai gali padėti išvengti danties praradimo dėl dantenų uždegimo.

12 pagrindinių vitaminų ir mineralų

Yra 12 esminis vitaminai ir mineralai, kartu su kitais pridėtais vitaminais ir mineralais. Pridėjus prie jūsų šuniuko dietos, jie gali padėti papildyti ten, kur jų gali trūkti, ypač jei jūsų šuo yra išrankus valgytojas.

Šie vitaminai ir mineralai vadinami „būtinais“, nes šunims jų reikia norint tinkamai funkcionuoti ir būti sveikiems. Kai kuriuos iš jų yra gana sunku gauti natūraliai, todėl valgant maistą ir skanėstus, praturtintus šiais mineralais ir vitaminais, jūsų šuniukas gaus pakankamai mitybos.

Mineralai, kurie yra įtraukti į šiuos skanėstus, yra mangano oksidas, vario sulfatas, cinko oksidas ir geležies sulfatas.

Mangano oksidas. Šis mineralas, reikalingas kaulų augimui ir skydliaukės veiklai, taip pat padeda augintiniams virškinti ir absorbuoti baltymus bei angliavandenius. Tai taip pat padeda suaktyvinti fermentus, kurie padeda jūsų mažyliui naudojant riebalų rūgštis.

Mangano oksidas yra puikus priedas prie skanėstų, nes jis gali padėti virškinti. Tai apsaugo nuo pilvo pūtimo ir dvokiančių dujų.

Vario sulfatas. Šiuose skanėstuose yra nedidelis vario sulfato kiekis, todėl nereikia jaudintis dėl toksiškumo variui. Varis yra būtinas norint išlaikyti sveikus kaulus ir sveiką medžiagų apykaitą. Tai taip pat užtikrina, kad jūsų šuns nervų sistema veikia tinkamai.

Taigi sausainiai, kuriuose yra vario sulfato, neleidžia jūsų šuniui lūžti kaulų, kol jie tyrinėja savo smalsumą. Tai taip pat padeda jiems valdyti savo svorį.

Cinko oksidas. Tai galingas antioksidantas, padedantis atlikti įvairius medžiagų apykaitos procesus, įskaitant paramą imuninei sistemai ir skydliaukės veiklai. Žinoma, kad lėtines virškinimo problemas lemia cinko trūkumas.

Įtraukdamas cinko oksidą į ingredientų sąrašą, „Pieno Kaulas“ padeda šunims, turintiems žarnyno problemų dėl cinko, ir užtikrina, kad jie išliktų sveiki vartodami reguliuojamus hormonus.

Geležies sulfatas. Geležies sulfatas padeda išvengti ir gydyti geležies stokos anemiją ir gali būti naudojamas kaip geležies papildas. Geležis padeda išlaikyti jūsų šuniuko raudonuosius kraujo kūnelius, taip pat padeda virškinti ir apsaugoti jų imuninę sistemą.

Anemija gali sukelti šunų nuovargį, todėl šie skanėstai gali suteikti jūsų mažakraujystei šuniui nedidelį impulsą išgyventi savo žaidimo dieną.

Dabar apie vitaminus.

Vitaminai, esantys sausainiuose „Pienas-Kaulas“, yra vitaminas E, vitaminas A, vitaminas D3, riboflavinas, folio rūgštis, vitaminas B6 ir B12.

Vitaminas E. Vitaminas E yra antioksidantas, padedantis apsaugoti jūsų šuniuko kūną nuo laisvųjų radikalų. Tai taip pat naudinga palaikant sveiką imuninę sistemą, širdį, kepenis, odą ir kailį. Vitaminas E taip pat gali būti naudojamas kaip natūralus konservantas, kad šunų skanėstai išliktų švieži.

Vitaminas A. Šis vitaminas, atsakingas už sveiką regėjimą, taip pat padeda ląstelių ir imuninei veiklai. Tai taip pat padeda augimui ir vaisiaus vystymuisi. Pridėjus vitamino A prie šių traškių užkandžių, jūsų šuo ir toliau matys jus, kaip pasiekiate dėžutę „Pienas-Kaulas“.

Vitaminas D3. Vitaminas D3 yra riebaluose tirpus vitaminas, būtinas jūsų pūkuotam draugui. Šunims su storais kailiais gali būti sunku absorbuoti vitaminą D iš saulės su visu kailiu. Vitaminas D taip pat padeda jaunikliams pasisavinti daugiau kalcio, kuris apsaugo nuo rachito.

Folio rūgštis (B9). Folio rūgštis yra būtinas vandenyje tirpus vitaminas, kuris padeda atlikti medžiagų apykaitos funkcijas, tokias kaip DNR sintezė ir raudonųjų kraujo kūnelių gamyba. Pakankamas folio rūgšties kiekis taip pat gali būti atsakingas už anemijos prevenciją jūsų šunyje.

Riboflavinas (B2). Šis vitaminas padeda išlaikyti jūsų šuns odą gražią ir sveiką. Tai taip pat padeda jiems riebalus paversti energija. Tai ypač svarbu šuniui, kuris yra toks pat aktyvus kaip šeimininkas ir mėgsta tokius dalykus kaip žygiai pėsčiomis ir bėgimas.

Vitaminas B6. Vitaminas B6 padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, taip pat skatina sveiką smegenų ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Šis vitaminas taip pat gali sukelti hormonų išsiskyrimą, kurie yra svarbūs jūsų šuns nuotaikai. Jei jūsų „Shibu“ yra šiek tiek niūrus, jiems gali trūkti vitamino B6.

Vitaminas B12. B12 padeda tinkamai veikti jūsų šuniuko nervų sistemai ir smegenims. Tai taip pat skatina kraujo ląstelių augimą ir padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Gėrimai, turintys papildomą virškinimo palaikymą, yra idealus pasirinkimas norint išvengti skrandžio problemų.

Be vištienos ir vištienos šalutinių produktų

Ar žinojote, kad vištiena yra trečias pagal paplitimą maistas, sukeliantis šunims alergines reakcijas?

Šie alergiški …