7 Įrodymai, kad kvepalai nieko

Taip, mes griauname mitus! Nišiniai kvepalai neturi sugadinti jūsų piniginės, jie neturi būti žinomi – geriausių nišinių aromatų galima rasti patraukliomis kainomis, tik reikia žinoti, kur ieškoti 🙂 Čia yra nišinių kvepalų, kuriuos galite įsigyti, sąrašas akcija už 200, 150 ar net šiek tiek daugiau nei 100 -.

Nišiniai kvepalai iki 200 -

Kas yra nišiniai kvepalai? Apie tai, kas žinovams apibūdina kvapus, rašome čia. Ir mes einame tiesiai į savo geriausių nišinių kvapų reitingą, kainuojantį mažiau nei 200 -. *

ŽEMESNĖS PONIŲ PARFUMAI. Kvapų sąrašas siekia 200 –

1. Annick Goutal moteriški nišiniai kvepalai

Kodėl reikia žinoti Annicką Goutal? Jis yra Prancūzijos aukštos parfumerijos narys, o iš jų rankų išeinantys gaminiai yra nedideli meno kūriniai. Viskas – nuo kompozicijų iki butelių – yra rankų darbo Prancūzijoje. Įdomu tai, kad tokiems rankdarbiams nereikia švaistyti turto. Mūsų pasiūlymas: Ninfeo Mio. Citrusiniai, gaivūs ir elegantiški aromatai. Išbandyk!

2. Nišiniai moteriški kvepalai „The Different Company“

Skirtinga kompanija galima vadinti mūsų laikų prekės ženklu. Kvapų kūrėjai įkvėpimo semiasi iš tradicijosaukštoji pirnumeriai), tačiau jie nebijo akivaizdžių ingredientų derinių. Jie gali tai sau leisti, nes dažniausiai jie gauna mažus iš kilniausių ingredientų lobiai minimalistiniuose buteliuose Skirtinga kompanija.

Mūsų pasiūlymas: Jei jums patinka rainelės kvepalai, jus nudžiugins gėlių ir medienos „Bois d’Iris“ kompozicija. Sausa rainelė netikėtai buvo sujungta su pelargonija. Poveikis? Skanus.

3. Penhaligon nišiniai kvepalai moterims

Penhaligono kvepalų namai yra vieni seniausių Londone (įkurti 1870 m.). Sakoma, kad kiekvienas save gerbiantis kvepalų žinovas savo kolekcijoje turi bent vieną „Penhaligon“ buteliuką.

Mūsų pasiūlymas: mus palietė Ellenis kvapas. Baltų gėlių puokštę puikiai papildo slyvos ir mandarinas. Moteriškas, bet labai džiugus. Klasikinis, bet nepatikimas. Vieną geriausių Penhaligon moteriškų kvepalų galite rasti Tagomago.pl!

ŽEMESNIS VYRŲ PARFUMAS – AROMATŲ REZULTATAI, SUSIJUSI SU 200 –

4. Penhaligon nišiniai kvepalai vyrams

„Penhaligon“ pasiūlyme taip pat yra vyriškų kvapų, kurie vertinami kaip vieni geriausių nišinių kvepalų.

Mūsų pasiūlymas: Opus 1870 m yra pipirinis medienos kvapas, užbaigtas reta nata vaisius yuzu. Visiems nepatiks, nes jis toli gražu nėra komercinis. Rafinuotos nosys tikrai įvertins jo unikalų stilių.

5. „Balmain“ vyriškų kvepalų niša

„Balmain“ mada tęsiasi. Ir ne tik grobuoniškiems prestižinių modų namų kūriniams, bet ir geriausiems „Balmain“ kvepalams. Ponai taip pat turi rinktis.

Mūsų pasiūlymas: Balmain Homme, reiškiantis gražų, oda, rafinuotas aromatas vyrams.Dėmesio!

Nišinių kvepalų kainos gali labai skirtis daugelyje internetinių parduotuvių, todėl verta medžioti išpardavimus ir išpardavimus.


6. Nišiniai vyriški kvepalai Molinardas

Kompetencija, kokybė ir tradicijos – dėl šių savybių nišinių kvepalų žinovai vertina šį prancūzų prekės ženklą. Molinardas nišiniais kvepalais džiugina nuo 1849 m. Prekės ženklas garsėja tuo, kad vetiverį – ingredientą, skirtą tik vyriškiems kvepalams – naudoja kompozicijoje moterims. Ką galime rekomenduoti iš „Molinard“ vyrų lentynos?

Mūsų pasiūlymas: „Molinard Homme III“, trečiasis „Molinard“ vyrų trilogijos įrašas. Aromatinė kompozicija kvepia paparčiais, šalavijais, citrina ir pačiulių aliejumi. Juose taip pat pajusite gaivią jūros natą. Puiki dovanos idėja, kuri nesugadins jūsų piniginės.

ŽEMESNIS UNISEX PARFUMAS – 200 –

7. Nišiniai kvepalai unisex „L’Artisan Parfumeur“

Kas žino kvepalus, žino ir „L’Artisan Parfumeur“. Paryžiaus etiketė kuria kvepalus nišą daugiau nei 40 metų. Kiekvienas butelis yra tarsi kelionė į skirtingą kraštą – jis tave užtruks vieną kartą tu į tvankią Paryžiaus aludę, kvepiančią absentu, kitą kartą – į cirką.

Nmūsų pasiūlymas: „Poivre Piquant“ kvepalai nežinau skirstymo į seksas. Nišinių aromatų lentynoje jie išsiskiria pieniško-medaus užrašu. Tačiau kompozicija nėra švelni, nes ji pagardinta pipirais. Mums Ji puiki. Reklamala tu?

* Kainos būklė nuo 2017-12-09.

Parašykite komentarą