„GoDaddy“ svetainių kūrėjo apžvalga

„GoDaddy“ yra nepaprastai žinomas domenų registratorius ir interneto prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau galbūt nežinote apie jų svetainių kūrimo paslaugą, todėl panagrinėkime šią jų verslo pusę, kurią galite padaryti nemokamai …

Projektavimo sąsaja yra labai paprasta ir švari (Vaizdo kreditas: „GoDaddy“)

Pradžia

Atsakęs į keletą paprastų klausimų, „GoDaddy“ sukuria jums keletą pavyzdinių puslapių, kuriuos visus galite pamatyti šoninėje juostoje dešinėje.

Sąsają naudoti ir suprasti yra labai paprasta: jei norite redaguoti puslapį, tiesiog užveskite pelės žymeklį ant sekcijos. Kaip paryškinta, spustelėkite jį. Jums reikalingi įrankiai rodomi šoninėje juostoje arba užveskite pelės žymeklį šalia pačios paryškintos skilties. Tai daro ją viena iš paprasčiausių svetainių kūrimo platformų ir pateikia įrankius, kurių jums reikės greitai sukurti savo svetainę.

Skyriai

Pridėkite kuo daugiau skyrių prie savo puslapių (Vaizdo kreditas: „GoDaddy“)

Yra ševronai, skirti pertvarkyti jūsų puslapių skiltis, ir didelis pliusas tarp skyrių, kad pridėtumėte kitą. Jums siūlomas įvairių tipų skyrių, kuriuos galite įtraukti į savo puslapį, sąrašas, pvz., „Įvadas“, „Nuotraukų galerija“ ar „Livestream“.

Galerija

Galerijos automatiškai užpildomos atsargų vaizdais (Vaizdo kreditas: „GoDaddy“)

Galerijos pridėjimas yra labai lengvas reikalas: pasirinkite jį meniu „Skiltys“, pasirinkite norimą išvaizdą, o „GoDaddy“ automatiškai užpildys akcijų laikmenomis pagal verslo aprašymą, kurį įvedėte, kai pirmą kartą nustatėte savo svetainę.