Kokie yra 20 geriausių

Gyvenimas susideda iš akimirkų: kai kurie iš mūsų nori juos prisiminti amžinai, o kiti – ne tiek. Kadangi kerai „Pandora“ yra sukurtos taip, kad būtų maksimaliai pritaikomos, galite papasakoti savo gyvenimo istoriją arba paprasčiausiai susikurti apyrankę ar kelias, kurios derinamos su jūsų drabužių spinta. Šių apyrankių universalumas neturi ribų, viršijančių jūsų vaizduotę.

Nors ne visų jų šiandien galima įsigyti, kadangi daugelio jų gamyba buvo nutraukta, yra daugiau nei šimtas skirtingų „Pandora“ apyrankių tipų – pagrindas, į kurį dedami karoliukai – ir apie tūkstantis kerai arba karoliukai, kurie skiriasi priklausomai nuo sezono, ypatingo metų laiko ar akimirkos mados.

Svarbiausias

 • kerai de Pandora sugeba pasakoti istoriją, juos galima susieti su prisiminimais arba tiesiog užfiksuoti jūsų asmenybę ir jūsų būties būdą.
 • Tokia „Pandora“ apyrankių sėkmė, kad yra tikrų karoliukų kolekcionierių, kurie ieško atšauktų daiktų, ribotų tiražų ar vienetų, kuriuos galima įsigyti tik tam tikrose šalyse.
 • Norėdami nusipirkti a žavesys, Turite atsižvelgti į tokius klausimus kaip medžiaga, iš kurios ji pagaminta, suderinamumą su įvairių tipų apyrankėmis ir jų autentiškumą.

Geriausias kerai Pandoros turgus: mūsų mėgstamiausi

Mums nebuvo lengva pasirinkti kerai, kadangi dauguma jų mieli. Čia rasite ne pačius geriausius karoliukus, o mūsų pačių sąrašą iš penkių įvairių variantų, kurie pritaikomi skirtingoms progoms, žmonėms ar biudžetams. Visi kerai kuriuos pateikiame šiame straipsnyje, yra 100% originalūs „Pandora“.

Meilės protrūkis žavesio Pandora idealiai tinka mėgėjams

Kadangi kerai „Pandora“ yra ideali dovana mėgėjams, pirmas variantas, kurį pasirinkome, yra ši širdis, sudaryta iš raudonų ir rožinių spalvų emaliuotų širdelių. To pavadinimas žavesio „Pandora“ svetainėje tai „Meilės proveržis“, todėl nepalikite daug vietos spėlionėms, tai labai romantiška niekučių!

Jis pagamintas iš 925 sidabro, kaip ir beveik visi prekės ženklo papuošalai, be brangakmenių. Spalva išgauta naudojant atsparų ir kokybišką emalį, kad atlaikytų naudojimą nepablogėjus. Puikiai derinamas su abiem kitomis kerai sidabras, kaip su raudonų ar rausvų atspalvių karoliukais, arba Murano stiklo, arba emaliuotais.

Šuo, geriausias žavesio iš Pandoros pasiimti savo augintinį su savimi

žavesio Šuniukas yra vienas populiariausių „Pandoroje“, nes kas nemyli savo augintinių? Šis karoliukas buvo parduodamas ir buvo sėkmingas praktiškai nuo pat prekės ženklo, kaip ir kačiuko, įkūrimo. Ir viena, ir kita reiškia draugišką išraišką suapvalintą gyvūno galvą, kad, pažvelgę ​​į ją, mielai prisimintume savo augintinį.

Rytai žavesio Jis pagamintas tik iš 925 sidabro ir neturi brangakmenių ar kitų spalvų detalių, todėl puikiai dera su visais prekės ženklo karoliukais, išskyrus galbūt auksinius ar rausvus metalinius. Tai taip pat puiki dovana mergaitėms ar jauniems paaugliams, kurie dar tik pradeda rinkti savo apyrankę ir myli gyvūnus.

Vasaros linksmybės, geriausios žavesio iš Pandoros vasarai

„Pandora“ turi sveiką įprotį kiekvieną sezoną išleisti spalvingas riboto leidimo kolekcijas. 2017 m. Vasarą „Pandora“ pristatė kolekciją, kurią radome kerai tokia miela kaip „Vasaros linksmybės“, kurios pavadinimas viską pasako. Tai suapvalinta karoliukas, kuriame derinamas rausvas kokteilis, ananasas su šerbetu ir saulės akiniai.

Tai smagu žavesio Jis pagamintas iš 925 sidabro ir yra emaliuotas skirtingomis spalvomis. Iš abiejų pusių jis turi tą patį dizainą, tačiau krašte yra užrašas, kuris privers net ir šalčiausiais mėnesiais išgyventi vasarą „Gyvenk saulėje“, o tai reikštų kažką panašaus į „Gyvenk po saule“. Šis modelis puikiai derės su kitais spalvingais karoliukais.

Skiedinio lenta, knyga ir diplomas žavesio iš „Pandora“, kuris primins jūsų pasiekimus

Kaip jau minėjome, vienas iš pagrindinių „Pandora“ apyrankių tikslų yra sugrąžinti gerus prisiminimus į juos žiūrint. Turėdamas tai omenyje, kas nenori prisiminti metų, kai baigė vidurinę mokyklą ar kolegiją? Rytai žavesio Jame parodytas dizainas su knygomis, kepurė ir diplomas bei metų, kuriame esame, užrašas.

Jis pagamintas iš 925 sidabro ir neturi brangakmenių ar emalio, todėl gali būti derinamas su bet kuriuo kitu jūsų kolekcijos niekučiu. Dizainu rūpinamasi milimetru ir nė vienam kompozicijos elementui netrūksta detalės. Atsižvelgiant į jo temą, tai yra puiki baigimo dovana mergaitėms ar moterims, kurios tik baigė studijas.

Konča su Arieliu ir jūra žavesio Pandora idealiai tinka Disney merginoms

„Pandora“ labai atsižvelgia į „Disney“ gerbėjus kurdama dizainą ir riboto leidimo kolekcijas. Šiame žavesio pakabukas matome mažą undinėlę Arielę, sėdinčią ant turkio spalvos lukšto su blizgučiais. Šis niekučių būrys yra įtrauktas į grupę tų, kuriuos įkvėpė įvairūs šios pramoginės franšizės motyvai.

Tai ne tam, kad suteiktų jums idėjų, bet apyrankė, kurią visa tai sudarė remdamasi kerai „Disney“ gali būti nuostabus. Ir tikrai yra iš ko rinktis, pavyzdžiui, Aladino rūmai, Minnie galvos, „Buzz Lightyears“ ar mieli Timonas ir Pumbaa. Šis ypatingas karoliukas pagamintas iš 925 sidabro ir dekoruotas aukštos kokybės emaliu.

Pirkinių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti kerai pateikė Pandora

Rinkoje yra tiek daug įvairių karoliukų, kad pasimesti gali būti keblu. Visų pirma, yra įvairių prekių ženklų, kuriais prekiaujama kerai suderinama su „Pandora“ apyrankėmis, tačiau, būdama tokia madinga prekė pastaraisiais metais, yra ir daugybė imitacijų. Toliau bandysime išspręsti dažniausiai pasitaikančias abejones.

Be klasikinių „Pandora“ karoliukų, yra ir kitų žavesių, kurie taip pat yra dekoratyvūs, tačiau turi ir kitas apyrankių funkcijas. (Šaltinis: Marcelo Matarazzo: nsj9QitBXlU / Unsplash.com)

Kaip yra kerai iš Pandoros?

Vienas iš pirmųjų klausimų, kylančių, kai pamatome šias mažas ir įmantrias brangenybes, yra tai, kaip jie gaminami. Nors „Pandora“ yra Danijos įmonė, dalys gaminamos Gemopolyje, Tailande, kur įmonėje dirba apie 10 000 darbuotojų. „Gemopolis“ yra pramonės centras, kuris specializuojasi aukštos kokybės mados, juvelyrikos ir elektronikos srityse.

Karoliukai nėra gaminami grandinėlėmis, kaip galima pagalvoti, atsižvelgiant į įmonės populiarumą, tačiau kiekvienas iš jų yra baigtas rankomis ir jo gamybos metu jis praeina daugiau nei dvidešimt rankų. Atrodo, kad neįmanoma tuo patikėti, atsižvelgiant į sumą kerai „Pandora“, kurie parduodami kasdien pasaulyje, visi jie buvo baigti rankomis, bet taip yra!

Kokios rūšies kerai egzistuoja?

Be klasikinių „Pandora“ karoliukų, yra ir kitų kerai kurios taip pat yra dekoratyvios, tačiau turi ir kitas apyrankių funkcijas. Galbūt jus labiau gundys klasika nei šie, tačiau rekomenduojame nenustoti jų įsigyti, nes jie labai pagerins jūsų apyrankės našumą ir praktiškumą.

 • Sagė: Tiesa, tai nėra a žavesio naudoti, tačiau ji taip pat skiriasi skirtingomis apyrankėmis ir į jas turite atsižvelgti. Klasikinis modelis yra cilindras su prekės ženklo pavadinimu, tačiau jis taip pat gali būti dekoruotas brangakmeniais arba turėti širdies formą.
 • Tarpinės arba spaustukai: Segtukai yra labai svarbūs ir naudojami apyrankei padalyti į dalis ir paskirstyti jos svorį kerai. Tokiu būdu apyrankė yra harmoningesnė, o karoliukai nesusiduria tarpusavyje.
 • Apsaugos grandinė: Šis aksesuaras yra toks svarbus, kad rekomenduojame jį nusipirkti iškart įsigijus apyrankę. Jei apyrankė bus netyčia atidaryta, grandinė neleis jos pamesti ar numesti kerai. Yra daug skirtingų dizainų, todėl galite jį sujungti su likusia apyranke.
 • Tarpikliai: Jie yra labai panašūs į tradicinius karoliukus, bet mažesni. Jo funkcija yra užpildyti tarpus, kurie tarp jų gali būti laisvi kerai, taip pat suteikti simetrijos apyrankės dizainui.

Šio prekės ženklo karoliukai yra begalės temų. Juos dažnai įkvepia pomėgiai, tokie kaip muzika, sportas ar kelionės. (Šaltinis: Arcadi Bulva: 56871782 / 123rf.com)

Ką reiškia karoliukai?

Pandora turi tam tikrų kerai kurio dizainas nuo pat pradžių kartojamas daugelyje modelių. Šie karoliukai turi ypatingą prasmę ir gali suteikti jūsų apyrankei prasmę. Nors yra keletas daugiau akivaizdžių, pavyzdžiui, širdys, gyvūnai ar susiję su kūdikiais, yra ir kitų, turinčių sudėtingesnę priežastį:

 • Žvaigždės: Šis dangaus simbolis turi labai stiprų dvasinį krūvį ir jam suteikiamos apsauginės ar pusiausvyros savybės. Jie yra kaip amuletas.
 • Gėlės: Gėlės yra labai gražios ir dažnai naudojamos tiesiog kaip estetinis aksesuaras. Tačiau jie taip pat turi galingą simbolinę prasmę, susijusią su gamta, gyvenimu ir meile.
 • Spiralės: Jie yra vienas iš dažniausiai pasikartojančių „Pandora“ karoliukų motyvų. Jie atspindi mintį, kad gyvenimas yra cikliškas, taip pat reinkarnacija ar etapai. Daugelis žmonių juos įgyja kaip naujo gyvenimo etapo priminimą.
 • Mazgai: Jie yra naujausia prekės ženklo katalogo prekė ir yra glaudžiai susiję su „Celtic“ simboliais. Be to, kad jie yra labai gražūs, jie gali turėti skirtingą reikšmę, atsižvelgiant į tai, kaip jie pagaminti.

Kokios temos kerai iš Pandoros egzistuoja?

Šio prekės ženklo karoliukai yra begalės temų. Juos dažnai įkvepia pomėgiai, pavyzdžiui, muzika, sportas ar kelionės; bet yra ir kerai su gamtos motyvais, tokiais kaip visų rūšių gyvūnai, medžiai ir kiti elementai. Yra ir tokių, kurie remiasi, pavyzdžiui, metų sezonais.

Taip pat yra karoliukų, kurie buvo skirti pažymėti apibrėžiančius gyvenimo momentus, pavyzdžiui, specialus išleistuvių modelis, apie kurį kalbėjome anksčiau, tie, kuriuose yra kūdikių vežimėliai ar čiulptukai, naminiams gyvūnėliams skirti arba tie, kurie prisimena ypatingą gimtadienį. Žinoma, taip pat galite pasirinkti kerai abstraktesni, suteikiantys spalvą.

„Pandora“ turi tam tikrų žavesių, kurių dizainas buvo kartojamas nuo pat jo įkūrimo daugelyje modelių. (Šaltinis: ArcadiBulva: 60951982 / 123rf.com)

Kaip galiu aptikti netikrą „Pandora“ žavesį?

Madingos „Pandora“ apyrankės, o klastotojai pasinaudojo proga …