Pilingas – geriausias būdas

Pavasarį vyksta natūralūs atgimimo procesai, todėl puikus laikas rūpintis savo kūnu. Sausą odą, kuriai trūksta spindesio, reikia atnaujinti. Nulupkite į pagalbą! Patikrinkite, kurie šveitikliai yra mūsų mėgstamiausi!

lupimasis pavasarį

Būkite ramus ir… atlikite pilingą!

Veidą ypač veikia nepalankios oro sąlygos – žema ir aukšta temperatūra, sausas ir užterštas oras, taip pat vėjas ir UV spinduliai. Visa tai neigiamai veikia odos išvaizdą ir būklę. Jo prasta būklė ypač pastebima iškart po žiemos. Tuomet dieta yra prastesnė nei kitais metų mėnesiais. Ką tu gali padaryti? Nušveiskite odą!


Apie ką tai?

Angliškas žodis peeling pažodžiui reiškia „pleiskanojimas / lupimasis“. Oda gali atsinaujinti – tačiau šis procesas susideda iš seno epidermio pakeitimo nauju. Norėdami padėti tai padaryti, palaikykite natūralius šveitimo sugebėjimus. Tada oda turi galimybę greičiau atsinaujinti ir įgauti gaivią, gražią išvaizdą.


Kas atsitinka, kai jūs reguliariai nelupate? Oda neturi galimybės tinkamai išvalyti, o tai gali sukelti:

  • inkštirų,
  • užsikimšusios poros
  • sausumas,
  • prasiveržimai
  • suglebęs ir greitesnis senėjimas,
  • spalvos pasikeitimas ir geltonos arba pilkos spalvos įspūdis.

Veido šveitimas – pajusite, kaip oda atgauna lygumą

Dėl ko pilingas tampa lygus, odą deguonimi palieka skaisčią ir švelnią? Tai stiprioji vadinamoji pilingos dalelės, kurios padeda atsikratyti senos odos. Tačiau jų vaidmuo tuo nesibaigia. Jų veikimo dėka visos veikliosios medžiagos gali lengvai prasiskverbti į odą, teigiamai veikdamos jos būklę ir išvaizdą. Patikrinkite geriausius veido šveitimo įrankius!


Geriausios veido šveitimo dalelės

Geriausiai veikia natūralus, gerai žinomas kristalinis saldiklis. Cukraus pagrindo veido šveitikliai yra labai veiksmingi, nes jie puikiai nusitrina ir yra švelnūs – nesukelia dirginimo. Jie taip pat turi papildomą drėkinamąjį poveikį, neleidžiantį veido odai išsausėti.


Veido šveitikliai – NAUJIENA iš „L’Oreal Paris“

Jie gaminami iš trijų cukrų – rudos, šviesios ir baltos spalvos. Ačiū tam Jie švelniai pašalina negyvą epidermį ir palengvina įsiskverbimą į atskiras veikliąsias medžiagas. Galite rinktis iš valančio kivi, maistingos kakavos ir šviečiančio vynuogių aliejaus. Kuris iš jų bus geriausias?

https://www.youtube.com/watch?v=vkOrYqds14M

L’Oreal Paris maitinamasis pilingas su kakavos sviestu

Atsisveikink su sausa ir jautria veido oda! Kakavos pupelės, esančios Cukraus šveitimo priemonėse, ją išvalys, tuo pačiu išlygins spalvą ir giliai ją maitins. Kokosų aliejus sustiprins apsauginį barjerą ir sustabdys senėjimo procesą.

Šis šveitiklis taip pat maitins jūsų lūpas. Palikite jį ilgiau ant veido – jis veiks kaip išskirtinai atkurianti kaukė! Ši kosmetika puikiai tinka brandžiai ir suglebusiai odai – įsitikinkite patys, kad ji atgaivins jūsų odą!

„L’Oreal Paris“ žalias valomasis šveitiklis

Cukraus šveitikliai su kivi sėklomis yra puiki formulė žmonėms, norintiems kruopščiai išvalyti veido odą. Natūralus mėtų eterinis aliejus, esantis kosmetikoje, gaivina, tačiau taip pat pasižymi antibakterinėmis ir raminančiomis savybėmis, puikiai susidorojančiu su visais odos pokyčiais. Kivių sėklos išlygins jūsų odą, palies ją švelniai liečiant ir be nelygumų.

„L’Oreal Paris“ skaistinamasis pilingas

Atsisveikinkite su odos trūkumais ir pasisveikinkite su gražiai apšviesta veido spalva. Taip veikia veido šveitimas su vynuogių aliejumi. Tai suvienodina spalvą ir suteikia sveiką viso veido švytėjimą. Pridedant monoi aliejaus, išvengiama sausumo ir palaikomas gilus odos drėkinimas. Ar esate pasirengęs atgauti grožį po žiemos?

Geras lūpų šveitimas

Be veido šveitimo, naudokite lūpas stangrinančią kosmetiką. Jų odą taip pat reikia reguliariai šveisti ir maitinti.

Rekomenduojame aviečių lūpų šveitiklį su „Hania Beauty“. Cukraus dėka švelniai (ir skaniai!) Atsikratysite seno epidermioo taurieji aliejai giliai įsiskverbia į lūpas, suteikdami joms gražią, sveiką išvaizdą. Aviečių kvapas užbaigs šią SPA mini procedūrą. Jūs pasiruošę?


Kaip prižiūrėti veido odą?

Sužinokite, ką daryti visiškai ne čia.


Tobula kūno oda? Paslaptis slypi lupime

Taip vadinamas Kūno šveitikliai skirti susidoroti su sausa ir hipoksiška oda. Atsikratydami negyvo epidermio iš savo kūno, jūs suteikiate jam galimybę intensyviai atsinaujinti. „Naujoji oda“ yra visiškai lygi ir pagerėjo jos apytaka. Tai pagerina jo išvaizdą ir sustabdo senėjimo procesą. Įvairūs žievelės, priklausomai nuo jų ingredientų, gali būti, be kitų. veiksmas:

Anticeliulitinis

Jei jūsų odą reikia specialiai išlyginti ir stangrinti, siekite kosmetikos yra kavos, citrusinių vaisių, kokosų aliejaus ar imbiero. Mikrocirkuliaciją stimuliuojančios rūgštys ir labai antioksidaciniai ingredientai padės efektyviai susitvarkyti su apelsino žievelėmis. Pabandykite, pavyzdžiui, „Body Boom“ kavos pilingą su imbieru ir apelsinu su 3 prabangiais aliejais. Modeliavimas Taip pat tiks ekologiškų parduotuvių šveitiklis, pilnas imbiero ir simondsijų aliejaus;

Valymas

Ar jaučiate, kad odą reikia gaivinti? Kalcinis epidermis ir užsikimšusios poros daro jį pilką, nuobodų, sausą ir liekną. Valantys kūno šveitikliai nedelsdami atkuria sveiką jo išvaizdą. Tai „Organic Shop“ kūno šveitiklio vaidmuo. Šis šveitiklis atpalaiduos jums į dangų sklindantį braškių putėsių kvapą ir tuo pačiu švelniai nušveis jūsų odą, paliekant ją švarią ir skaisti. Pabandyk!

Ar turite savo mėgstamą veido ar kūno šveitimą? O gal norite išbandyti ką nors naujo? Taip pat išbandykite šiuos pasiūlymus: