Rachael Ray Nutrish šunų maistas R

Rachael Ray Nutrish yra naminių gyvūnėlių ėdalo prekės ženklas, kurį sukūrė garsi televizijos asmenybė Rachaelis Ray, garsenybių šefas, labiausiai žinomas dėl maisto gaminimo laidų „The Food Network“. Įvairiame prekės ženklo produktų asortimente yra sausas maistas, šlapias maistas ir skanėstai, kurie yra prieinami ir plačiai prieinami daugeliui įprastų JAV mažmenininkų. Apskritai mes nustatėme, kad kai kurie receptai yra geresni už kitus kokybės ir sveikatos požiūriu.

Ingredientų kokybė

„Rachael Ray Nutrish“ siūlo platų produktų asortimentą, o ingredientų kokybė kinta kiekvienoje. Viena vertus, kai kuriuose aukščiausios kokybės receptuose yra gana aukštos kokybės visos mėsos ir daržovių šaltinių, kuriuose yra nedaug nepageidaujamų priedų. Tačiau kiti apima potencialius jautrumą sukeliančius ingredientus, tokius kaip rapsų aliejus, cukrus ir sojų miltai. Drėgno maisto linijose taip pat yra apmaudžiai mažai baltymų, todėl nepatartume jų šerti savarankiškai be veterinaro patarimo.

Mes taip pat nustatėme, kad kai kuriuose „Rachael Ray Nutrish“ svetainėje reklamuojamuose grūdų neturinčiuose receptuose iš tikrųjų buvo grūdų ingredientų. Mes nežinome, ar tai tik redagavimo klaida. Nepaisant to, prieš pirkdami būtinai atidžiai perskaitykite ingredientų sąrašą.

Jų garbei, prekės ženklas bando išlaikyti skaidrumą, į savo svetainę įtraukdamas ingredientų žodyną, kuriame paaiškinama kiekvieno ingrediento paskirtis jų receptuose.

2018 m. Rachael Ray Nutrish buvo paduotas į teismą dėl glifosato, herbicido, nepaisant to, kad maistas buvo reklamuojamas kaip „natūralus“. Tačiau ieškinys buvo atmestas 2021 m. Ir bendrovė tvirtina, kad cheminę medžiagą naudojo tik ūkininkai, auginantys maiste naudojamas daržoves, o ne kaip tikras ingredientas.

Dar viena pastaba: Rachael Ray Nutrish buvo vienas iš 16 prekių ženklų, susietų su šunų dilatacinės kardiomiopatijos ar DCM atvejų banga FDA ataskaitoje 2021 m. Nors oficialiai su prekės ženklu buvo susieti tik 10 atvejų, o tolesnis tyrimas vis dar atliekamas padaryta, turėtumėte stebėti savo šunį, ar nėra DCM požymių, jei jūs šeriate juos Rachael Ray Nutrish grūdų neturinčiu maistu.

Visi ingredientai ir analizė

Pirmųjų 10 šunų maisto ingredientų analizė yra puikus būdas suprasti bendrą maistinių medžiagų kiekį šunų maiste, nes AAFCO reikalauja, kad visi šunų maisto ingredientai būtų surašyti pagal jų svorį. Štai arčiau, kas viduje „Rachael Ray Nutrish Super Premium“ sausas maistas – tikras vištienos ir daržovių receptas:

Pilni ingredientai:

Vištiena, vištienos miltai, džiovinti žirniai, sojos pupelių patiekalai, visa malta kukurūzai, džiovinta paprasto runkelių minkštimas, vištienos riebalai (konservuoti su maišytais tokoferoliais), žirnių krakmolas, kukurūzų glitimo miltai, rudieji ryžiai, dikalcio fosfatas, natūralus aromatas, kalcio karbonatas, druska, Liucernos maistinių medžiagų koncentratas, džiovintos morkos, cinko sulfatas, vitamino E priedas, cholino chloridas, runkelių milteliai (spalvos), geležies sulfatas, L-askorbil-2-polifosfatas (vitamino C šaltinis), biotinas, niacinas, vario sulfatas, mangano sulfatas, Seleno papildas, d-kalcio pantotenatas, vitamino A papildas, riboflavino papildas, vitamino B12 papildas, menadiono natrio bisulfito kompleksas (vitamino K šaltinis), tiamino mononitratas, piridoksino hidrochloridas, kalio jodidas, vitamino D3 priedas, folio rūgštis

Ingredientai, apie kuriuos galite pasidomėti:

Vištiena: Rachael Ray Nutrish reklamuoja, kad visa jų vištiena yra iš JAV ūkių. Tai yra pagrindinis baltymų šaltinis daugelyje jų receptų. Nuoroda

Vištienos maistas: Vištienos miltai gali reikšti daugybę skirtingų dalykų. Rachael Ray teigia nenaudojantis šalutinių produktų, todėl nesame tikri, kas jų receptuose yra vištienos miltai.

Džiovinti žirniai: Žirniai yra natūraliai be glitimo angliavandenių, kuriuose yra daug vitaminų ir skaidulų, šaltinis. Nuoroda

Sojų pupelių patiekalas: Šiame daržovių ingrediente yra daug amino rūgščių. Tačiau kai kuriems šunims tai gali sukelti jautrumą. Nuoroda

Visa malta kukurūzaiAugalinis angliavandenių, linolo rūgšties ir antioksidantų šaltinis – kukurūzai yra puikus mitybos šaltinis daugeliui šunų, jei jie nėra jautrūs jiems. Nuoroda

Džiovinta paprastoji burokėlių minkštimas: Prekės ženklas naudoja runkelių minkštimą kaip skaidulų ir prebiotikų šaltinį. Nuoroda

Vištienos riebalai (konservuoti su tokoferoliais): Tokoferoliai yra plačiai naudojami maisto konservantai, kuriuose yra daug antioksidantų ir kurie netgi buvo pasiūlyti sumažinti vėžio riziką. Nuoroda

Žirnių krakmolas: Žirnių krakmolas neseniai buvo nustatytas kaip įprastas maisto produktų ingredientas, susijęs su išsiplėtusia kardiomiopatija (DCM) šunims. Nuoroda

Kukurūzų glitimo miltai: Šis ingredientas dedamas dėl didelės baltymų ir amino rūgščių koncentracijos. Nuoroda

Rudieji ryžiai: Rudieji ryžiai yra lengvai virškinamas angliavandenių šaltinis, kuriame yra daug skaidulų ir vitamino B. Nuoroda

Liucernos maistinių medžiagų koncentratas: Šis ingredientas dedamas siekiant pagerinti maisto išvaizdą. Nuoroda

Džiovintos morkos: Morkose yra daug vitaminų, mineralų ir karotinoidų. Jie gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą ir pagerinti virškinimo funkciją. Nuoroda

„Rachael Ray Nutrish“ šunų maisto produktų linija

Viena patrauklių „Rachael Ray Nutrish“ šunų maisto savybių yra neįtikėtinai įvairi produktų linija. Galima pasirinkti 65 skirtingus receptus ir skonius, tarp kurių yra sausas maistas, šlapias maistas ir net keli kramtukų bei skanėstų pasirinkimai. „Rachael Ray Nutrish“ svetainėje rasite lengvai naudojamą paieškos funkciją, leidžiančią rūšiuoti receptus pagal gyvenimo etapą, mitybos poreikį ir skonį.

Sausas maistas

„Super Premium“ sausas maistas

„Rachael Ray Nutrish“ standartinis sausas kibilas yra šešių variantų: trys suaugusiesiems, vienas šuniukams, vienas mažoms veislėms ir vienas didelėms veislėms. Skoniai yra vištiena, kalakutiena ir jautiena su daržovių ir ryžių asortimentu. Nėra kviečių ar glitimo turinčių ingredientų, tačiau būkite atsargūs, nes šiame recepte yra sojų pupelių – įprasto šunų alergeno.

„Nutrish DISH® Super Premium“ maistas

Šis sausas maistas apima skaldą, sumaišytą su dehidruotomis daržovėmis, tokiomis kaip bulvės, žirniai ir morkos. Galimi trys skoniai, iš kurių vienas neturi grūdų. Kiekvienas skonis taip pat apima vaisius, tokius kaip spanguolės, skirtos antioksidantams, ir linų sėmenys, skirtos omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštims.

Tik 6 maisto produktai

Maisto linija „Just 6“ skirta šunims, kuriems yra didelis jautrumas maistui, alergija ir netoleravimas. Kiekviename iš dviejų receptų yra tik šeši ingredientai, neskaičiuojant pridėtų vitaminų ir mineralų. Vienas iš jų taip pat neturi grūdų. Jie sutelkia dėmesį į lengvai virškinamų baltymų šaltinių, tokių kaip aviena ir kalakutiena, naudojimą.

Nulinio grūdo maistas

Jei jūsų šuo yra jautrus grūdams, nulio grūdų maistas yra Rachaelio Ray Nutrisho sprendimas. Liniją sudaro keturi skoniai su gyvūninių baltymų šaltiniu ir angliavandeniais, gaunamais iš krakmolingų daržovių, tokių kaip bulvės, saldžiosios bulvės ir žirniai. Kadangi receptuose nėra grūdų, juose nėra glitimo, kukurūzų ar ryžių.

PEAKTM „Ultra Premium“ maistas

PEAKTM yra aukščiausio lygio maistas be grūdų, kurį siūlo Rachael Ray Nutrish. Kiekviename recepte yra mažiausiai 30% baltymų, o tai yra didžiausias baltymų kiekis, pasiekiamas prekės ženklo maisto produktuose. Iš viso yra šeši receptai, kurių skonis yra paprastai laikomas egzotine mėsa, pavyzdžiui, elniena, putpelė ir bizonas. Du iš šių šešių taip pat apima liofilizuotus žalius kąsnelius.

Šlapias maistas

„Super Premium“ šlapias maistas

Ši pradinio lygio drėgno maisto linija susideda iš šešių skonių su protingais pavadinimais, tarp kurių yra jautienos stroganwuffas ir vištienos avienos kukuliai. Jie susideda iš mėsos ir daržovių gabalėlių, įskaitant morkas, špinatus ir šparagines pupeles. Tačiau atsargiai šerkite tai savo mažyliui, nes baltymų lygis yra labai žemas ir siekia tik 9%.

„Nutrish DISH®“ troškiniai

Laikantis tos pačios formulės kaip ir „Nutrish DISH®“ sausas maistas, šie troškiniai apima mėsą, daržoves ir antioksidantų vaisius. Bet baltymų kiekis yra dar mažesnis nei „Super Premium Wet Food“ – svyruoja vos apie 6%. Užuot gavus sveikų riebalų iš tokių šaltinių kaip linų sėmenys, šiuose troškinių receptuose naudojami mažiau sveiki riebalai, pavyzdžiui, rapsų aliejus.

PEAKTM „Ultra Premium“ šlapias maistas

PEAK partnerisTM
„Ultra Premium“ sausas maistas toje pačioje produktų linijoje taip pat orientuotas į dizainerių mėsos skonius nuo lašišos iki antienos. Deja, 8% baltymų kiekis yra daug mažesnis, todėl šis maistas gali būti geriausias kaip viliojantis PEAK priedasTM sausas maistas, o ne atskirai.

Gėrimai ir kramtukai

Skanūs tikri mėsos skanėstai

Didžiausia „Rachael Ray Nutrish“ produktų linija pasižymi įspūdingais 12 skonių. Pirmasis kiekvieno ingredientas yra mėsos šaltinis, pavyzdžiui, jautiena ar vištiena. Tačiau ieškokite ingredientų, kurie gali nesutikti su jūsų šuns pilvuku, pavyzdžiui, sojos kruopos ir perlinės kruopos. Skanumynuose taip pat yra pridėtinio cukraus, kuris gali būti gerai mažais kiekiais, tačiau turėtų apsiriboti ypatingomis progomis.

PEAKTM Gydo

Šie skanėstai be grūdų yra šiek tiek kokybiškesni nei „Tasty Real Meat Treats“, juose pateikiamas trumpesnis ingredientų sąrašas, kuriame pirmiausia yra mėsa ir bulvės. Jie yra trijų skirtingų skonių.

Sriubos kaulaiTM

Nors jie pavadinti sriubos kaulaisTM, šie kramtukai iš tikrųjų yra tik apdoroti skanėstai. Nors svetainėje jie reklamuojami kaip be grūdų, jų pagrindinis ingredientas yra kvietiniai miltai, o ryžių sirupas ir miežiai taip pat yra aukšti ingredientų sąraše. Mes praleidome šį, jei jūsų šuo praeityje parodė maisto jautrumo požymių.

Natūralūs dantų skanėstai

Šie skanėstai, firminiai „Smoochies“TM, yra skirti dantų higienai. Produktų seriją sudaro vienas sausainių skonis ir du skirtingų dydžių teptuko formos kramtukai, skirti mažoms ir didelėms veislėms. Mes pasirinkome kramtukus ant sausainių, nes jie neturi grūdų ir juose yra aukštesnės kokybės ingredientų; kramtukai yra tekstūruotas sojos baltymų produktas kaip pagrindinis ingredientas. Kai kurie apžvalgininkai pranešė, kad naujai atidarytuose krepšiuose rado pelėsių.

Apie Rachaelą Ray Nutrishą

„Rachael Ray Nutrish“ prasidėjo 2008 m., Kai garsenybių virėjas Rachaelis Ray bendradarbiaudamas su „Ainsworth Pet Nutrition“ sukūrė naminių gyvūnėlių ėdalo liniją. Prekės ženklo tikslas buvo sukurti sveiką alternatyvą naminių gyvūnėlių maistui, turinčiam daug užpildų, kurie sukėlė naminių gyvūnėlių mirties bangą.

Iškart po to, kai buvo užmegzta naminių gyvūnėlių ėdalo partnerystė, Rachaelis taip pat įkūrė „Rachael’s Rescue“ – ne pelno organizaciją, kuri padeda prieglaudų gyvūnams visoje Jungtinėse Valstijose teikti medicininę priežiūrą, maistą ir namus. Dalis visų „Rachael Ray Nutrish“ pardavimų yra paaukota šiai labdarai.

„Ainsworth Pet Petrition“ įsigijo „Smucker“ uogienės gamintojas JM Smuckeris už 1,9 mlrd. dolerių 2018 m.

Kur nusipirkti

„Rachael Ray Nutrish“ linijos produktų galima įsigyti iš daugelio pagrindinių naminių gyvūnėlių ėdalo vežėjų, įskaitant mažmenininkus, tokius kaip „Walmart“ ir „Target“, maisto prekių parduotuvėse, tokiose kaip „Meijer“, naminių gyvūnėlių parduotuvėse, pvz., „Petsmart“, ir netgi internetu iš „Amazon“, „Chewy“ ir „Jet“. Norėdami ieškoti konkretaus produkto, naudokite internetinį lokatorių, esantį „Rachael Ray Nutrish“ svetainėje.

  • „Woof Whiskers“ įvertinimas – 4.8 / 10

4.8 / 10