Pjovimo braižytuvas: kas yra

Tikrai kada nors susimąstėte, kaip spausdinami nestandartiniai marškinėliai. Arba sporto įranga su jų numeriais ir pavadinimais gale. Na, vadinamas įrankis, leidžiantis pasiekti tokį tikslumą braižytojas, arba braižytuvas ispanų kalba. braižytojas pjovimas yra periferinė įranga, savo struktūra panaši į spausdintuvą, skirta pjaustyti.

Yra įvairių tipų braižytojas pjovimas, atsižvelgiant į jo technines charakteristikas. Kaip pamatysime šiame straipsnyje, yra profesionalių ir namų naudojimo. Todėl jie nėra išskirtiniai tik spausdintuvams ar šilkografijos įmonėms. Jie gali daug žaisti kaip buitinę amatininkų ir plastinių kūrinių kūrimo priemonę, vadinamąją scrapbooking.

Svarbiausias

  • braižytojas pjovimas yra kintamo dydžio ir techninių charakteristikų prietaisas, tačiau turintis aiškiai apibrėžtą funkciją. Jis naudojamas pjaustyti anksčiau suprojektuotus ir simbolinius elementus, paprastai dekoratyvinius ar informacinius. Pavyzdžiui, parduotuvės ženklas, automobilio lipdukai ar drabužių atspaudai.
  • Pastarajam naudojimui yra potipis, kurį plačiai naudoja šilkografijos specialistai braižytojas tekstilės vinilo pjaustymo mašina. O kas yra tekstilinis vinilas? Na, lipnūs plastikiniai lakštai, naudojami drabužiams marginti! Jie yra tokie įprasti, kad mes net nesustojame galvoti apie tai, kaip jie gaminami.
  • Renkantis a braižytojas pjaunant, būtina atsižvelgti į kelis pirkimo kriterijus. Vienas aktualiausių yra žinoti, kokią medžiagą ar medžiagas pjaustysime. Remdamiesi tuo, mes pasirinksime modelius, specialiai sukurtus popieriui, kartonui, tekstilės vinilui ar plastikui, be kita ko.

Geriausias braižytojas rinkos mažinimas: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje norime apžvelgti keletą įdomiausių variantų, kuriuos mums siūlo rinka. Keturi modeliai braižytojas Žemiau išvardyti pjovimo metodai skiriasi. Būtent tai daro šį sąrašą naudingu įrankiu skaitytojams. Kiekvienas vartotojas gali pažvelgti į jo tipą braižytojas kad jam labiau ir geriau tinka.

Geriausias braižytojas pjovimas skaitytuvu

Šis „Brother“ prekės ženklo modelis siūlo skaitytuvą kaip papildomą funkciją. Tokiu būdu galima tiesiogiai nuskaityti apkarpomus vaizdus, ​​nereikia jokių kitų jungčių. Skaitytuvo skiriamoji geba yra 300 taškų colyje.

Jis yra valdomas – jo dydis yra vos 15x50x15 centimetrų, svoris mažesnis nei keturi kilogramai, ir jis turi dvylikos colių jutiklinį ekraną. Idealiai tinka uždarose erdvėse.

Geriausias braižytojas pjaustymo mašina amatams ir scrapbooking

„Silhouette“ prekės ženklo modeliai idealiai tinka tokio tipo amatams ir pramogoms. Jie visi yra labai kompaktiški ir lengvi, kaip šis, sveriantis mažiau nei tris kilogramus ir beveik neužimantis vietos.

Tai paprasta, paprasta naudoti ir be didelių techninių fanfarų. Jungiasi prie kompiuterio per USB kabelį arba per „Bluetooth“. Apima penkiasdešimt originalių dizainų, paruoštų pjaustyti.

Geriausias braižytojas pjovimo staklės profesionaliam naudojimui

A braižytojas pjūvis skirtas profesionalams. Jame yra du reguliuojami volai, priklausomai nuo pjaunamos medžiagos dydžio. Reguliuojamas pjovimo greitis ir slėgis. Slėgis svyruoja tarp dešimties ir penkių šimtų gramų, o greitis – nuo dešimties iki aštuonių šimtų milimetrų per sekundę.

Jis sveria beveik dvidešimt kilogramų, o dydis yra daug didesnis nei namų naudojimo modelių.

Geriausias braižytojas tekstilinio vinilo pjovimas

Rytai braižytojas pjovimas ypač tinka darbui su tekstiliniu vinilu. Todėl tai bus ta, kurią naudosime, jei spausdinsime įvairaus dizaino drabužius. Tikslumas yra maksimalus dėl jo integruoto optinio lazerio.

Tai leidžia tvarkyti lakštus arba iki pusantro metro pločio lakštus, o tai leidžia pjauti didelius dizainus. Suderinamas su „Windows“ ir „Mac“.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti braižytojas pjaustymas

Pjovimo braižytuvas nėra daiktas, kurį dauguma žmonių paprastai žino. Tiesa, jo naudojimo būdai yra vis įvairesni ir nebeapsiriboja vien profesionalia šilkografijos sritis. Tačiau, net ir taip, būtina įsigilinti į kai kurias jo savybes. Tai mes ir darysime, kaip vadovas, šiame skyriuje.

Pjovimo braižytuvas yra kintamo dydžio ir techninių charakteristikų prietaisas, turintis aiškiai apibrėžtą funkciją. Jis naudojamas pjaustyti anksčiau suprojektuotus ir simbolinius elementus, paprastai dekoratyvinius ar informacinius. (Šaltinis: Pelikh: 95565695 / 123rf.com)

Kas yra braižytojas pjaustymas?

braižytojas pjovimas yra prietaisas, leidžiantis pjaustyti lipnioje terpėje pagamintus dizainus. Iškirpimo tikslas – naudoti šiuos dizainus kuriant drabužių logotipus, etiketes ar raštus. Taip pat identifikacinių ar žaismingų lipdukų kūrimui. braižytojas paprastai prisijungti prie kompiuterio naudojant bevielis internetas, „Bluetooth“ arba USB kabeliu.

Kompiuteryje arba kai kurių modelių ekrane braižytojasAtsižvelgdami į jo funkcionalumą, mes galime redaguoti dizainą. Taigi jūsų pačių ar kažkieno kūriniai bus pritaikyti individualiems poreikiams ir pritaikyti prie objekto, kuriame juos panaudosime, dydžio. Be to, kai kurie braižytojas Daugiafunkcinis spausdinimas taip pat leidžia mums atlikti du veiksmus su ta pačia mašina.

Kokia yra kilmė braižytojas pjaustymas?

braižytojas Pjovimo staklės daugelį metų buvo naudojamos spausdinimo ir šilkografijos versluose. Pastarasis tapo madingas prieš kelis dešimtmečius, kylant rinkodara ir reklama. Nuo XX a. 70-ųjų pradžios pirmieji komerciniai spausdinimo galvučių modeliai buvo pakeisti braižytojas arba ritininiai atsekamieji įrenginiai.

Nuo to laiko technikos raida nenustojo tobulinti su šiomis mašinomis susijusių mechanizmų ir procedūrų. Šiandien skaitmeninimas leidžia tiksliau rašyti ir pjaustyti. Kitas žymiausias pasiekimas yra galimybė spausdinimo ir pjaustymo funkcijas integruoti į tą pačią įrangą. Tai taupo laiką ir darbo vietą.

Ar žinojote, kad braižytojas pjovimo įrankis yra toks universalus įrankis, kuris palaiko įvairius ir skirtingus naudojimo būdus namuose, mokykloje ar dirbtuvėse, spausdinimo ir šilkografijos įmonėse?

Kas yra braižytojas pjaustymas?

braižytojas Pjovimas yra daugiafunkcis prietaisas ta prasme, kad jį galima naudoti įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, buityje jis gali būti naudojamas individualiems dekoratyviniams dizainams pjaustyti. Arba praktikuoti scrapbooking, tai yra, kurkite knygas ar albumus su įvairiais savo ar kieno nors dizaino iškarpais. Amatų sąjungininkė.

Kita vertus, braižytojas Karpymas yra būtinas šilkografijos parduotuvėse ir daugelyje profesionalių spaustuvių. Šiuo atveju dažniausiai naudojamas vidaus ir išorės erdvių ženklinimas ar drabužių spausdinimas. Profesionaliai naudoja braižytojas Pjovimo įrankiai leidžia tvarkyti kelias medžiagas, kurias galima pjauti.

Kokie elementai sudaro braižytojas pjaustymas?

braižytojas pjovimo staklės yra gana paprastos vidinės struktūros mašina. Svarbiausia dalis, žinoma, yra ašmenys. Su juo bus atliekamas pjūvis, o jo savybės priklausys nuo to, ar galima pjauti daugiau ar mažiau tankių medžiagų. Ši mentė turi būti įstatyta į suderinamą peilių laikiklį, savo ruožtu įmontuojant į vadinamąjį vežimėlį.

Ši trijų dalių pavara – vežimėlis, ašmenų laikiklis ir ašmenys – varo braižytojas pjaustymas. Ašmenų svarba atskleidžiama dviem pagrindiniais aspektais. Pirma, nes naudojant netinkamą ašmenis bus gauti netikslūs arba prasti rezultatai. Antra, todėl, kad dėvėtų ašmenų naudojimas taip pat bus žalingas.

Iškirpimo tikslas – naudoti šiuos dizainus kuriant drabužių logotipus, etiketes ar raštus. Taip pat identifikacinių ar žaismingų lipdukų kūrimui. (Šaltinis: Ryzhov: 98277816 / 123rf.com)

Kokios rūšies braižytojas ar jie egzistuoja?

Daugelio operacija braižytojas pjovimas yra identiškas. Taigi kuo kai kurie modeliai skiriasi vienas nuo kito? Visų pirma, galėtume pasakyti, kad dydis. Be to, universalumu, kurį jie mums siūlo. Net ir medžiagų, pavyzdžiui, popieriaus, audinio ar vinilo, rūšys, kurias jie gali pjaustyti. Taip pat, žinoma, dėl savo dydžio ir svorio.

Sujungę visas šias charakteristikas, darome išvadą, kad galime atskirti braižytojas pjovimas buitiniam ir profesionaliam naudojimui. Taigi pirmasis bus kompaktiškesnis, paprastas technologijos ir veikimo požiūriu ir mažiau universalus. Pastarieji yra didesnio dydžio, kad iškirptų didelius ženklus ir pasiūlytų daugiau funkcionalumo.

Ar galiu spausdinti tiesiai iš a braižytojas pjaustymas?

Taip ir ne. Tai yra, teoriškai a braižytojas pjovimas bus griežtai naudojamas tam tikslui: pjovimas. Tačiau tiesa, kad daugelis prietaisų yra daugiafunkciniai, kaip ir fotokopijavimo aparatai su skaitytuvais. Tokiu būdu mes galime atspausdinti ir iškirpti iš kompiuterio ar USB įrenginio perkeliamus dizainus toje pačioje mašinoje. Bet ne visi braižytojas pjovimo spauda.

Šilkografijos profesionalams ši parinktis gali būti naudinga sprendžiant erdvinės ekonomikos problemas. Be to, mokėdamas spausdinti tiesiai ant jo braižytojas kurioje pjaustysime, rizika sugadinti dizainus bus mažesnė. Tačiau braižytojas daugiafunkcė – spausdinti ir pjaustyti – yra brangesnė ir didesnė. Todėl jie kompensuoja tik labai dažną naudojimą.

Ar man reikia kompiuterio, prijungto prie braižytojas pjovimas, kad jis veiktų?

Ne. Nors straipsnio pradžioje sakėme, kad braižytojas pjovimas yra periferinis įrenginys, mes neturėjome omenyje, kad tai priklauso nuo kito pagrindinio įrenginio. Tiesa, kad daugeliu atvejų tas ryšys bus naudingas ir beveik būtinas. Pavyzdžiui, jei mes nurodysime braižytojas daugiafunkcis profesionaliam naudojimui. Ryšio pranašumai taip pat nesibaigia.

Skirtingų programų egzistavimas ir programinė įranga leidžia jums tiksliai redaguoti ir pritaikyti dizainus. Tokiu būdu net namų vartotojai gali mėgautis ir išnaudoti visas savo galimybes braižytojas. Todėl pakartokime. Nebūtina prijungti braižytojas pjovimas prie kompiuterio. Tačiau a braižytojas pats daugiafunkcis yra naudingas.

Kokie yra privalumai ir trūkumai braižytojas pjauti namuose?

Sprendžiant, ar verta pirkti, ar ne braižytojas mūsų namams, turite pamatyti privalumus ir trūkumus …