„Punit“ mums parodo, kaip prikalti Muay Thai riešutą

Pastarąsias tris savaites Punitas sunkiai treniravosi, dirbdamas savo ištvermę, norėdamas išgyventi visą kovą, taip pat auginti lieknus raumenis ir jėgą, kad suteiktų šiek tiek jėgų po savo hitais.

Parodėme, kaip treniruotis „Muay Thai“, bet, kaip ir bet kuriai kitai kūno rengybos tvarkai, mankšta yra tik dalis to, kas padės pasiekti tikslą. Kas gali būti dar svarbiau už mokymą, yra tai, kuo tu tai kursi.

Punitas laikėsi griežto maisto plano, kad įsitikintų, jog turi energijos praeiti kiekvieną sesiją, o jo organizmas turi tinkamų maistinių medžiagų, kad galėtų tinkamai atsistatyti. Štai keletas įžvalgų apie jo „Muay Thai“ patiekalų ruošimą, kuris įkvėps jus praleisti laiką tiek virtuvėje, tiek sporto salėje.

Pusryčiai

Punit laisvadienį pradeda su omletu, užpiltu avokadu. Tai puikus baltymų ir sveikų riebalų šaltinis, skatinantis jo atsistatymą ir raumenis. Daug baltymų turintys pusryčiai gali padėti ilgiau jaustis sotesniems. Tai yra patogūs pusryčiai, kuriuos galite paruošti prieš naktį, ir prieš pat ryte išeiti į mikrobangų krosnelę. Peržiūrėkite šį kvailą sveiką frittata receptą, kad šie pusryčiai pakiltų.

Peržiūrėkite žemiau esantį Punito omletą:

Pietūs

Punitas mums parodo, kad tai nėra viskas dėl baltymų – įsitikinus, kad gausite daug maistinių medžiagų iš daugybės daržovių, taip pat galite pakeisti savo treniruotes. Per pietus jis skaniai apkepo. Tai puikus būdas vienu metu gauti viską, ko reikia. Maišymas taip pat yra labai greitas ir gali būti pakeistas su įvairiais priedais, kad būtų nuobodu.

„Punit“ pridėjo avinžirnių, lęšių ir mikoproteinų vištienos gabalėlių, kad gautų daug baltymų ir skaidulų, taip pat špinatų, žiedinių kopūstų ir cukrinių kukurūzų, skirtų vitaminams. Jis turi dar daugiau daržovių, kad galėtų panirti į humusą, kad gautų ir sveikų užkandžių.

Išbandykite šį kepimo receptą, kad gautumėte kitą valgio ruošimo tašką, pavyzdžiui, Punito.

Vakarienė

Vėl išlaikydamas palyginti mažai angliavandenių, Punitas pasirinko greitą ir lengvą valgį, kurį galite mesti kartu per kelias minutes. Valgio ruošimas reikalauja laiko, todėl laikytis paprastų receptų yra puikus būdas jį pašalinti. Jis už savo baltymų šaltinį turi veganišką mėsainį kartu su keliomis mišriomis daržovėmis. Vėlgi, tai galima greitai sušildyti, kad jis kuo greičiau įsigilintų po savo sunkios „Muay Thai“ klasės.

Čia yra viskas, ką jis valgo treniruočių dieną:

Paimkite namų pranešimą

Punito įrodyta, kad norint paskatinti sunkų „Muay Thai“ užsiėmimą, nereikia daug laiko ar sudėtingo recepto. Būkite paprastas ir įvairus, ir jums bus daug lengviau to laikytis. Atminkite, kad jūsų mokymas gali jus nuvesti tik tiek toli, todėl pradėkite jį kurti, kad pamatytumėte realius rezultatus.

Atnaujinkite iki šiol vykusią Punito Muay Thai kelionę ir sužinokite daugiau apie šį sportą:

Panicos Yusuf |  Susipažinkite su treneriu už #MyChallenge

„Myprotein“ personalas prisiima #MyChallenge |  Susipažink su Punitu

Mokymai

„Myprotein“ personalas prisiima #MyChallenge | Susipažink su Punitu

Punitas imasi intensyvių 8 savaičių Muay Thai. Sužinok kodėl.

2021-07-15 09:29:14
• Autorius Evangeline Howarth

Išbandykite Punito sprogstamąją „Muay Thai“ pečių treniruotę  #Mano iššūkis