Pristatymo maršrutų planavimo programinės įrangos nauda

Maršrutų planavimo programinė įranga labai naudinga įvairiose pramonės šakose, ne tik pristatymo transporto priemonėms. Nepriklausomai nuo pramonės šakos ar transporto priemonių parko dydžio, maršrutų planavimas yra privalomas bet kuriam transporto priemonių parko vadovui, kuris teikia pirmenybę maršrutų optimizavimui, taigi ir efektyvumui bei produktyvumui.

1. Maršrutų optimizavimas mažmeninėje prekyboje

Apskaičiuota, kad dėl dabartinės pasaulinės sveikatos krizės pristatymo į namus paklausa išaugo 100 proc. Pastaruoju metu išaugęs pristatymų į namus skaičius paveikė mažmeninės prekybos pramonę, nes daugelis parduotuvių buvo priverstos visiškai užsidaryti arba apriboti vienu metu į parduotuves įleidžiamų klientų skaičių. Naudodamiesi pristatymo maršrutų planavimo programine įranga, mažmenininkai gali patvirtinti siuntų paėmimą ir pristatymą bei pranešti klientams, kai užsakymas pristatomas. Tai paprastas būdas pagerinti klientų aptarnavimą ir kartu užtikrinti, kad užsakymai būtų pristatyti laiku, galima naudoti Logdio ar kitas programines įrangas.

 

2. Maršrutų optimizavimas statybose

Transporto priemonių parko stebėjimo sistemos skirtos ne tik pristatymo mikroautobusams ir kitoms „tradicinėms” transporto priemonėms. Pristatymo maršrutų planavimo programinė įranga taip pat gali būti naudojama statybinių transporto priemonių parkui valdyti. Peržiūrėdami kiekvienos į statybvietę įvažiuojančios ir išvažiuojančios transporto priemonės maršrutą, galite patikrinti, ar tiekimo pristatymo reisai tarp aikštelių buvo sėkmingi, arba įsitikinti, kad transporto priemonė į darbą atvyko laiku. Be to, galite stebėti kelių transporto priemonių ir darbuotojų srautus įvairiose statybvietėse.

Statybos aikštelė

Stebėdamas ir dokumentuodamas kiekvienos transporto priemonės maršrutus ir naudojimą, parko valdytojas gali sudaryti techninės priežiūros tvarkaraštį. Tai ypač svarbu, nes transporto priemonės gedimas statybų aikštelėje jums kainuotų laiko ir pinigų, taip pat keltų pavojų darbuotojų saugumui.

3. Maršrutų optimizavimas viešajame transporte

Viešasis transportas naudojant pristatymo maršrutų planavimą
Sunkvežimių maršrutų planavimas ypač naudingas valdant viešojo transporto priemones, pavyzdžiui, autobusus. Peržvelgę kiekvieno autobuso maršruto istoriją pamatysite, ar vairuotojas laiku atvyko į kiekvieną paskirtą stotelę, be to, galėsite matyti, ar vairuotojas kada nors nukrypo nuo paskirto maršruto. Taip pat turėsite prieigą prie kiekvieno autobuso darbo tuščiąja eiga laiko ir prireikus galėsite keisti maršrutą.

Sumažindami tuščiąja eiga važiuojančių autobusų skaičių, sumažinsite bendrą savo autobusų parko išmetamo anglies dioksido kiekį ir užtikrinsite, kad laikotės vyriausybės nustatytų taisyklių, todėl ateityje išvengsite brangių baudų.