Plaukų dažymas – 10-tas pagal dažnumą

Plaukai geltoni kaip vištiena, sruogos nelygiai padengtos spalva, išsiskiria šaknimis. Kirpėjų košmaras! Ar galiu namuose gauti tinkamus plaukų dažus? Žinoma. Sužinokite 10 dažniausiai pasitaikančių klaidų dažydamiesi – pasidarykite gražią plaukų spalvą ir sutaupykite ašarų.

Kaip dažyti plaukus?

1. Neskaitykite instrukcijų, pridedamų prie plaukų dažų

Matyt, akivaizdu, bet pasirodo, kad ne visi skaitome plaukų dažų instrukcijas ir laikomės gamintojo rekomendacijų. Laikytis taisyklių svarbu nepadaryti pagrindinių klaidų dažant – nemaišykite ingredientų netinkamomis proporcijomis arba tepkite per mažai / per daug dažų. Rinkoje yra daug plaukų dažų produktų, todėl kiekvienam jų gali reikėti šiek tiek kitokio tepimo būdo arba laiko, per kurį mišinys lieka ant plaukų. Prieš dažant – instrukcijos delne!

2. Dažų spalva neatitinka plaukų atspalvio

Jei gamintojas teigia, kad negausite platininės blondinės, jei dažus tepsite ant juodos spalvos plaukų, tuomet turite juo pasitikėti trust Tas pats pasakytina ir apie pilkas sruogas – patikrinkite, ar dažus galima naudoti ant pilkų plaukų.


Kirpėjo patarimas

Pasirinkite plaukų dažymo atspalvius iki dviejų tonų tamsesnių ar šviesesnių nei jūsų natūrali plaukų spalva.


Jei norite pašviesinti plaukus namuose, prieš dažydami naudokite tam skirtą produktą. Verta rinktis šviesinančius dažus be amoniako (pvz., „Olia B +++“ baliklį), kurie yra saugesni plaukų struktūrai nei agresyvios sudėties preparatai.

3. Prieš dažant plaukus namuose, nereikia atlikti alergijos testo

Tai labai svarbu. Internete pateikiama daugybė pavyzdžių, kuriuos dažai gali rimtai įjautrinti, todėl verta atlikti alergijos testą, ypač kai agentą naudojate pirmą kartą.

4. Plaukų dažymo gydymas kaip pagrindinis priežiūros būdas

Kai kurie šiuolaikiniai plaukų dažai sudėtyje yra maistingų ingredientų, tokių kaip augalinis aliejus. Tiesa, jie papildomai puoselėja sruogas, tačiau jų negalima traktuoti kaip pagrindinio gydymo. Plaukų dažymas namuose neatmeta kitos kosmetikos naudojimo kasdieninėje priežiūroje – gero kondicionieriaus, kaukės ar aliejaus. Jei dažus naudosite kaip odos priežiūros kosmetikos pakaitalą, dažymo poveikis bus trumpalaikis.

5. Pažeistų, porėtų plaukų dažymas

Jei plaukai bus pažeisti, nauja spalva tik kurį laiką pagerins jų išvaizdą. Blizgesys po dažymo tęsis kelias dienas, o spalva greitai nušluos ir nuskalaus. Sausi, didelio poringumo plaukai, kurių odelės plačiai atvertos, dažant labiau pažeidžiami.


Svarbu!

Plaukus dažyti namuose patenkinama tik tuo atveju, jei plaukai yra tinkamai maitinami. Ne tik bus lengviau gauti norimą spalvą, bet ir atspalvis išlaikys savo intensyvumą ilgiau.


6. Netikslus ingredientų matavimas ir dažų maišymas

Profesionalių plaukų dažų naudojimas dažant namus negarantuos „į saloną panašaus“ efekto. Norint, kad tarp ingredientų įvyktų tinkama cheminė reakcija, reikia tiksliai išmatuoti gamintojo nurodytas proporcijas ir tinkamai sumaišyti pusgaminius. Jei to nesate patyrę, naudokite paruoštus, patikrintus ir gerus dažus. „L’oreal Preference“ Garnier Olia yra žinomiausi prekių ženklai, kurie rekomenduoja moteris, kurios plaukus dažosi pačios.


Kaip padaryti ombre ant plaukų?

Norėdami pasiekti ombre efektą plaukams, nenaudokite įprastų dažų! Naudokite specialų spalvų rūšiavimo gaminį. Pavyzdžiui, „L’Oreal Colorista“ produktų linija leidžia jums gauti natūralų plaukų ombre. Pridedamas šepetys palengvina tolygų plaukų palengvinimą ir palengvėjimą namuose – nuo šaknų iki galiukų.


7. Dažais padengtus plaukus suvyniokite į foliją

Kad dažų komponentai oksiduotųsi, jie turi turėti prieigą prie oro. Apsivynioję plaukus į foliją arba surišę į storą bandelę po dažų dažymo yra populiarus, bet ne geriausias sprendimas.

8. Dažais tepkite visą plaukų ilgį

Plaukų dažymo namuose principas yra paprastas – pirmiausia spalvą tepkite ant šaknų, o palaukę gamintojo rekomenduojamo laiko – likusias sruogas. Jei vienu metu padengsite visą plaukų ilgį, gali išsausėti galiukai, o atsiradusi spalva gali būti netolygi. Tai taikoma tiek namams dažyti blondines, tiek tamsesnes atspalves.


Kaip dažyti plaukus?

Dažų poveikis, be kita ko, priklauso nuo dėl temperatūros – kuo šilčiau, tuo greitesnė agento spalva. Pirmiausia mišiniu aptepkite šaknis ant pakaušio, paskui šonus, galiausiai viršugalvį – tai šilčiausia.


9. Netikslus dažų tepimas

Prieš dažydami plaukus kruopščiai iššukuokite (tam tinka šepetėliai Raizginys Teezeris) ir padalykite juos į dalis, kad matas pasiektų kiekvieną plauką. Priešingu atveju gali susidaryti dėmės. Norėdami dažyti plaukus namuose, naudokite specialų šepetėlį arba nenaudotą dantų šepetėlį. Prieš skalaudami, pirmiausia sušlapinkite plaukus ir kruopščiai išmasažuodami galvą, išplakite dažus. Tik po kelių minučių nuplaukite jį nuo galvos – kruopščiai nuplaukite dažų likučius, netaupydami vandens!

10. Odos dažai

Ar kada nors išėjote iš namų dažyta kakta? Applying Dažydami plaukus venkite odos ploto. Paprastas būdas išvengti plaukų dažų dėmių yra prieš dažant odą padengti riebiu kremu ar vazelinu.


Kaip nuplauti plaukų dažus nuo odos?

Jei dažai nenuplauna odos natūraliu muilu, pabandykite nudažytą vietą nuvalyti citrinos griežinėliu arba vatos diskeliu, sudrėkintu vazelinu / riebiu kremu. Jei tai nepadeda, naudokite alkoholio dažus arba vandenį atstumiančius valiklius.