Koks geriausias 2021 m.

Senos rašomosios mašinėlės idealiai tinka papuošti erdves derliaus arba retro stiliaus. Juos taip pat ypač vertina kolekcininkai ir nostalgija. Galų gale, jie mums primena puikią klasiką, tokius autorius kaip Markas Twainas, Tolstoi ar Virginia Wolf. Neginčijama, kad aplink juos yra visa mitologija. Kai kurie gali kainuoti tikrus turtus.

Tačiau vis dar įmanoma rasti šiek tiek Remingtono ar Underwoodo ne labai didelėmis kainomis. Logiška, kad labiausiai paplitę yra mažiausiai vertingi. Taigi populiariausius „Olympia“, „Olivetti“ ar „Adler“ modelius galima įsigyti tikrai prieinamomis kainomis. Nors, jei norite, taip pat galite naudoti kopiją ar kokį nors amatų modelį.

Svarbiausias

 • Antikvarinės rašomosios mašinėlės idealiai tinka namų, parduotuvių ir kavinių dekoravimui, ypač jei norite sukurti retro ar derliaus.
 • Pagal jų veikimą galima išskirti tris rašomųjų mašinėlių tipus: mechanines, elektrines ir Brailio rašymo mašinas akliesiems.
 • Renkantis seną rašomąją mašinėlę, turite atsižvelgti į pirkimo kriterijus, pavyzdžiui, į tai, kaip ją naudosite, kur ją surasite ir ar norite originalaus modelio, ar kopijos.

Geriausios senovinės rašomosios mašinėlės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš pereidami į tikrąjį pirkimo vadovą, norėtume jus supažindinti su geriausių kainos ir kokybės santykio senųjų rašomųjų mašinėlių pasirinkimu „REVIEWBOX“.

Geriausias senovinio stiliaus rašomoji mašina dekoravimui

Nerasta jokių produktų.

Dekoratyvinė rašomoji mašinėlė, idealiai tinkanti fotostudijai, kavinei ar namų dekoravimo parduotuvei. Jis yra elegantiško retro dizaino, rankų darbo, kurio pagrindinė medžiaga yra geležis. Jame yra daugybė detalių, kad būtų puikus autentiškumo jausmas.

Tačiau tai nėra veikiantis modelis, todėl jo negalima naudoti rašant.

„Hispano Olivetti“ geriausia senovinė mašinėlė

„Olivetti Studio 46“ yra viena klasikinių italų prekės ženklo mašinėlių. Tai nešiojamas mechaninis modelis, kuris buvo pradėtas gaminti 1970-aisiais ir buvo parduodamas iki 1990-ųjų.

Jame yra korpusas arba rėmas pagamintas iš metalo ir klaviatūra ispanų QWERTY formatu. Be to, jis turi savo portfelį.

Geriausia senovinė elektrinė rašomoji mašinėlė

Elektrinė prestižinio vokiečių prekės ženklo „Olympia“ rašomoji mašinėlė su 46 klavišų QWERTZ klaviatūra ir 40 simbolių LCD ekranu. Be to, jame yra programuojamas popieriaus tiektuvas ir 700 simbolių korekcijos atmintis.

Be jokios abejonės, jis idealiai tinka atkurti aštuntojo ar aštuntojo dešimtmečio aplinką. Su juo galite mėgautis elektrinių modelių, tikrų tikriausių šių dienų asmeninių kompiuterių pirmtakų, patogumu.

Geriausias miniatiūrinis senovinis rašomoji mašinėlė

Retro dizaino miniatiūrinė rašomoji mašinėlė puikiai tinka dekoruoti svetaines ar kavines. Jis gaminamas rankomis su alavu ir meniniu stiliumi. Jo matmenys yra 24 x 18 x 12 cm, o svoris – tik 700 gramų.

Tai imitacinė rašomoji mašinėlė, idealiai tinkanti dovanai gaminti, nes prisitaiko prie skirtingų dekoravimo stilių: retro, moderni ar derliaus. Jo kaina yra gana pakoreguota.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie senovines rašomąsias mašinėles

Perkant senovinę rašomąją mašinėlę, būtina atsižvelgti į keletą svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra skirtingų senų rašomųjų mašinėlių modelių ir kad ne visi siūlo tas pačias funkcijas. Dėl šios priežasties šiame skyriuje ketiname išsiaiškinti pagrindines abejones, kurių galite kilti.

Senos rašomosios mašinėlės idealiai tinka namų, parduotuvių ir kavinių dekoravimui, ypač jei norite sukurti retro ar senovinius nustatymus. (Šaltinis: Deklofenak: 112592756 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra senos rašomosios mašinėlės?

Pirmą kartą dokumentais bandytą sukurti rašomąją mašinėlę Henry Millas padarė 1714 m. Tik po šimtmečio, 1808 m., „Pellegrino Turri“ sukūrė tai, kas laikoma pirmuoju tikrai veikiančiu rašomąja mašinėle. Jo išradimas yra esminis bendravimo ir socialinių santykių istorijoje.

Senosiomis mašinėlėmis galima laikyti visas tas, kurios dėl savo amžiaus ar išvaizdos turi istorinę, estetinę ar sentimentalią vertę. Visų pirma, visi tie modeliai, kurie ilgą laiką nebuvo gaminami ar parduodami. Be to, pastaraisiais metais populiarėja ir kopijos, kurių funkcija yra tik dekoratyvinė.

Kokie yra senų rašomųjų mašinėlių privalumai ir trūkumai?

Šioje diagramoje galite pamatyti pagrindinius senų rašomųjų mašinėlių privalumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Jie idealiai tinka dekoravimui, ypač retro stiliaus nustatymams.
 • Jų kaina ir toliau kyla, todėl tai gali būti įdomi ekonominė investicija.
 • Jie yra atsparūs, patvarūs ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.
 • Jiems nereikia elektros, todėl juos galima naudoti bet kur.
 • Jie leidžia rašyti originaliai.
 • Jie užtikrina maksimalų privatumą to, ką rašote.

Trūkumai

 • Jo kaina gali būti kiek aukšta.
 • Ne visada juos lengva pasiekti.

Kam patartina pirkti seną rašomąją mašinėlę?

Senos rašomosios mašinėlės idealiai tinka dekoruoti aplinką stilingai derliaus, retro ar net modernus. Taigi jie yra puikus pasirinkimas barams ir kavinėms, dekoravimo parduotuvėms, knygynams ar net tam tikriems namams. Žinoma, juos ypač vertina kolekcininkai ir rašytojai mėgėjai.

Kitas labai įprastas panaudojimas yra fotografijos ir vaizdo įrašymo studijos. Jie taip pat naudojami kaip dekoracijos teatre ir kine. Juos taip pat labai vertina istorijos mėgėjai ir net dizaineriai, kurie gali jais domėtis įkvėpdami.

– Kiekvienoje rašomojoje mašinėlėje yra vidutiniškai penki tūkstančiai mažų gabaliukų, kurie tinka kartu, kad būtų galima tiksliai nustatyti tobulumą.

Kokių tipų yra senos mašinėlės?

Daugiausia galima išskirti tris rašomųjų mašinėlių tipus: mechanines, elektrines ir Brailio rašomąsias mašinėles. Toliau pasakojame šiek tiek daugiau apie juos.

 • Rankinė arba mechaninė rašomoji mašinėlė: Jie yra viso gyvenimo žmonės, todėl pirmiausia ateina į galvą, kai galvojame apie seną rašomąją mašinėlę. Jo veikimas pagrįstas mygtuko paspaudimu (su pakankama jėga), norint suaktyvinti tipą, kuris savo ruožtu pataiko į rašalo juostelę, atspausdindamas raidę ant popieriaus.
 • Elektrinė rašomoji mašinėlė: Jie taip pavadinti, nes dirba su elektriniu varikliu. Kitas šaunus elektrinių rašomųjų mašinėlių bruožas yra tas, kad jų tipo rutulys keliauja priešais popierių, neleidžiant užstrigti. Pagrindiniai gamintojai buvo „IBM“ ir „Remington Rand“.
 • Brailio rašymo mašinėlės: Jie taip pat žinomi kaip „Perkins Braille“ mašinos. Jie pritaikyti naudoti akliems žmonėms. Taigi jie atkuria Brailio rašymo skaitymo ir rašymo sistemą, todėl kiekvienam Brailio langelio taškui turi po šešis klavišus. Be to, jie išgraviruoja popierių iškiliais taškais, kad jį būtų galima skaityti palietus.

Kokios priežiūros reikalauja senos rašomosios mašinėlės?

Rašomosios mašinėlės reikalauja tam tikros priežiūros ir reguliarios priežiūros, ypač jei jos ilgą laiką nenaudojamos. Svarbiausi yra šie:

 1. Retkarčiais atlikite paviršinį valymą, kad nesikauptų dulkės ir nešvarumai.
 2. Jei reikia, pakeiskite mašinos rašalo juostelę, kad spausdinimas būtų teisingas.
 3. Nuvalykite mašinos vidų, nors to daryti nereikia dažnai. Norėdami tai padaryti, turite nuimti dangtį. Tai leis jums išvalyti ritinėlį ir popieriaus svarstykles.
 4. Sutepkite mašinos raktus, kad jie tinkamai veiktų. Norėdami tai padaryti, galite naudoti aliejų, naudojamą siuvimo mašinose.

Apskritai, tai visos užduotys, kurias galite atlikti asmeniškai. Tačiau, jei jums reikia atlikti nuodugnesnį remontą ar priežiūrą, galite jį nunešti į vieną iš nedaugelio mašinėlių, kurie vis dar egzistuoja.

Pagal jų veikimą galima išskirti tris rašomųjų mašinėlių tipus: mechanines, elektrines ir Brailio rašymo mašinas akliesiems. (Šaltinis: Litun: 127556468 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Atsižvelgiant į ypatingas senų mašinėlių ypatybes, ne visada lengva pasirinkti ir rasti tinkamą. Todėl labai svarbu, kad turėtumėte keletą pirkimo kriterijų, kurie galėtų padėti išsirinkti geriausiai jums tinkantį naudojimo būdą.

Originalas arba kopija

Jei norite, kad rašomoji mašinėlė papuoštų kavinę, barą, parduotuvę ar bet kurią kitą viešąją erdvę, tikrai jus labiau domina lažybos dėl kopijos ar modelio imitacijos. Taigi jums nereikės jaudintis dėl to, kad jis bus sugadintas ar pavogtas, ir jums nereikės didelių finansinių investicijų.

Žinoma, jie paprastai nėra funkcionalūs, todėl dažniausiai netinka rašyti. Jei esate kolekcionierius ar norite, kad jis papuoštų namus ar verslą išskirtinesnei visuomenei, logiška, turėtumėte lažintis už originalų. Kaina bus didesnė, tačiau jūs galite tai suprasti kaip ekonominę investiciją.

Vienas iš senų rašomųjų mašinėlių privalumų yra tas, kad joms nereikia elektros, todėl jas galima naudoti bet kur. (Šaltinis: Venediktov: 121636418 / 123rf.com)

Ką ketinate daryti su rašomąja mašinėle?

Jei norite senos rašomosios mašinėlės meno tikslams, pavyzdžiui, rašyti eilėraščius, turite įsitikinti, kad ji yra funkcionali ir ar galite rasti atsarginių jos eksploatacinių medžiagų dalių. Lygiai taip pat turėtumėte patikrinti, ar sugedus jį įmanoma pataisyti. Jei norite, kad jis papuoštų tik jūsų namus ar verslą, jums nereikės jaudintis dėl šių aspektų.

Panašus atvejis yra, jei jo reikia fotografijos ar vaizdo studijai arba kaip spektaklio rinkinį. Be to, šiam tikslui jums reikia labai geros būklės. Žinoma, jei norite būti tikras tikrovei ar istorijai, turėtumėte pasirinkti originalą ir tokį …