Plaukų pomada ir kitos kaukės

Jūs jau turite ilgą barzdą ir domitės, kaip ją prisijaukinti? Ar norite pasirūpinti savo šukuosena, kad ji puikiai derėtų prie jūsų barzdos? O gal jūs tik pradedate savo nuotykius nuo plaukų ir barzdos stiliaus? Nepriklausomai nuo to, kuriame etape esate, jums padės „Reuzel“ kosmetika vyrams. Patikrinkite, kas vyksta!

34 516 891 - nugalėtojų pakylos

Senosios mokyklos barzdos kosmetika su kiaule

„Reuzel“ logotipas yra didelis senosios mokyklos užrašas, kuris primena tradicines kirpyklas ar mažus atmosferos barus, alsuojančius cigarų ir viskio kvapu. Produktų etiketėse taip pat rasite grafiką, vaizduojančią didelę, klasikinę kirpėjo kėdę, giljotiną ir net … kiaulę. Kodėl būtent šis gyvūnas? Anksčiau plaukų pomadai buvo gaminami, be kitų, iš gyvūnų riebalų, o pavadinimas „Reuzel“ olandų kalba reiškia … taukus.


RAMI!

Olandiško prekės ženklo barzda ir plaukų kosmetika nėra praturtinta šiuo ingredientu! Tačiau juose yra daugybė plaukų mėgstamų medžiagų.


Kiaulė atsiranda ant plaukų pomadų pakuočių – skardinės suformuotos taip, kad atrodytų purvinos ir sumuštos. Produktai apima kosmetiką, tokią kaip šampūnas, kondicionierius ir plaukų tonikas, taip pat losjoną po skutimosi ir barzdos kondicionierių.

Reuzel ir Schorem Haarsnijder Barbier Roterdame

Vyriška „Reuzel“ kosmetika neatsirado iš niekur! Juos sukūrė kirpėjai iš kulto, jau žinomo beveik visame pasaulyje, Schorem Haarsnijder Barbier Roterdame. Kiekvieną dieną šioje vietoje gausu vyrų iš visos Olandijos ir už jos ribų.
Jūs negalite užsiregistruoti, kad ten patektumėte – turite ateiti ryte ir laukti eilėje. Girdėjome, kad verta! Vietoje galite gerti viskį ar alų, rūkyti cigarą ir jus aptarnauja tatuiruoti kirpėjai, kurių stilius tarsi paimtas iš praeities. Ši vieta turi atmosferą!

„Reuzel“ jūsų vonios kambaryje – kokią barzdos ir plaukų kosmetiką reikėtų rinktis?

Eiti tiesiai į akimirką – po akimirkos mes jums pasakysime, kaip prižiūrėti savo barzdą ir plaukus bei nuo ko rinktis „Reuzel“ kosmetiką. Paruošta?

Geras plaukų šampūnas

Jei norite, kad plaukai atrodytų puikiai, išlikite stiprūs ir sveiki, turite nepamiršti kruopščiai juos išvalyti. Ypač jei kiekvieną dieną naudojate stiprią modeliavimo kosmetiką. Mūsų tipas yra valomasis plaukų šampūnas.

„Hollands Finest Scrub“ šampūnas iš tikrųjų yra šveitimo ir šampūno derinys. Mišinys buvo praturtintas raganos lazdelėmis, dilgėlių lapais, asiūklio šaknų ekstraktu ir rozmarino lapais. Šampūnas labai efektyviai valo plaukus! Tik nepamirškite jo nenaudoti kiekvieną dieną.

Plaukų formavimo tonikas

„Hollands Finest Grooming Tonic“ yra produktas, kuris privers jūsų plaukus prisijaukinti ir sušukuoti, išlaikant natūralumo įspūdį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tepti ant drėgnų plaukų ir tada suformuoti juos džiovintuvu. Unikalias savybes lemia ingredientai – raganos lazdyno ekstraktas, argano aliejus, pantenolis ir vitaminas E.

Tepalas

Galite rinktis iš vandens pagrindo produktų (tokių kaip mėlynas pomadas) arba vaško pagrindo kosmetikos (rožinis „Reuzel“ pomadas). Pomados leidžia tiksliai pasiekti norimą šukuosenos formą.

Jų dėka per dieną galėsite šukuoti pirštus per plaukus ir suteikti jiems naują formą. Pomades naudoja kirpėjai visame pasaulyje, o olandų schemem specialistai yra jų naudojimo meistrai!


Kuo skiriasi vaškinis pomadas nuo vandens pomado?

  • Klasikiniai pomadai gaminami iš aliejų ir vaško. Jie yra stori ir labai gerai išlaiko šukuoseną. Taip vadinamas poveikis pastatyti. Tai galite pasiekti nusiprausę arba sušlapinę plaukus. Dėl to nereikia kasdien tepti naujos kosmetikos dozės plaukais. Vaškinius pomadus sunkiau nuplauti nei vandens pagrindu pagamintus pomadus. Laimei, anksčiau aprašytas valomasis šampūnas jus taupo!
  • Vandeniniai pomadai galite atsikratyti naudodami įprastą šampūną ar tiesiog vandenį. Jie sustingsta standžiai, todėl puikiai tinka vasarai. Be to, jie yra labai lengvi. Tačiau jei jums rūpi susikaupimo efektas, rinkitės klasikinius vaško gaminius.

Po skutimosi

Net ilgą barzdą reikia nukirpti ir sudeginti. Jei norite išvengti dirginimo, pagreitinti pjūvių ir mažų dėmių gijimą po skutimosi, pasirinkite Reuzel „Hollands Finest Beard Aftershave“. Tai naudinga odai ir skleidžia malonų citrusinių vaisių bei santalo aromatą.

Barzdos ir gerai prižiūrimų, kruopščiai apkarpytų šukuosenų mada dabar yra namuose. Mums ši tendencija labai patinka, o jūs?

Parašykite komentarą