Plaukų stilius – kosmetinis

Ko reikia sveikiems ir gražiams plaukams, kad jie atrodytų dar geriau? Žinoma, tinkamas stilius! Atsižvelgdami į mūsų pageidavimus, mes galime juos modeliuoti, ištiesinti, susukti arba fantaziškai prisegti. Kiekvienu iš šių atvejų kosmetika padės jums sukurti svajonių šukuoseną. Kurie iš jų yra minimalūs būtini nepaklusniems plaukams prisijaukinti?


Kosmetika plaukams formuoti – kam?

Plaukų stilius – tai meistriškas šukuosenos formavimas ir išsaugojimas, kad ji išlaikytų savo išvaizdą tam tikrą laiką. Platus plaukų kosmetikos asortimentas šiandien leidžia pasiekti net įspūdingiausią efektą. Rafinuotos ir įmantriai sukomponuotos šukuosenos dažniausiai lydi moteris ypatingomis progomis – jos užsako kirpyklą. Tačiau kasdien galite suteikti žavesio ir elegancijos savo plaukams, pabrėždami madingą šukuoseną įvairiais būdais, pvz., Ištiesindami plaukus ar suvyniodami sruogas garbanojimo geležimi. Norėdami išlaikyti savo šukuosenos formą visą dieną, naudokite stiliaus produktus, kurie tinka jūsų plaukų tipui. Štai keletas pasiūlymų.

Putos ir losjonai – padidėjęs tūris

Plaukų putos yra viena pagrindinių kosmetikos formavimo priemonių. Jo dėka jūs suteiksite savo plaukams plaukų šaknis, dėl kurių jie nebus plokšti ir sunkūs. Pūkuotas putos, panašios į plakamą grietinėlę, puikiai tinka kasdieniam stiliui formuoti su plaukų džiovintuvu ir šepetėliu (šios procedūros dėka uždarysite plaukų odeles, išlyginsite jas ir suteiksite blizgesio), bet taip pat pabrėžsite natūralių garbanų garbaną. Žemai laikomi losjonai taip pat tinka plaukams formuoti – jie yra subtilūs ir neapsunkina šukuosenos, todėl ypač rekomenduojami ploniems plaukams.


Dėmesio!


Plaukų formavimo kosmetiką reikėtų naudoti saikingai. Naudojant per daug preparatų, užuot pagerinus šukuosenos išvaizdą, plaukai gali tapti sunkūs, nuobodu, riebaluoti ir neišvaizdžiai lipnūs.


Geliai, vaškai, pastos ir dantenos sutramdo nepaklusnias sruogas

Visas kosmetikos asortimentas taip pat naudojamas atskiroms plaukų sruogoms formuoti. Populiarūs plaukų geliai turi fiksuojantį ir blizgantį efektą. Per daug tepant, jie gali padaryti plaukus standžius arba atrodyti šlapius. Guma ir vaškas pirmiausia naudojami plaukų formavimui ir pabrėžia atskiras sruogas. Jie taip pat gerai išlygins plaukus ir sutramdys nepaklusnius galus bei garbanotus plaukus. Jie puikiai pabrėžia stiprias garbanas. Taip pat galite naudoti vašką arba želę, pasižyminčią blizgesio savybėmis, kai plaukai yra nuobodu ir neblizga. Tačiau nepamirškite netepti šios rūšies kosmetikos tiesiai prie plaukų pagrindo, kad jos neapkrautumėte. Jie pirmiausia naudojami šukuosenos apdailai.

Termokosmetika – stilius ir priežiūra viename

Kita plaukų formavimo kosmetikos grupė yra vadinamoji termokosmetika. Pasiekite juos, kai pakeliate plaukus aukštai temperatūrai – juos reikia tiesinti lygintuvu, džiovinti plaukų džiovintuvu ar garbanoti plaukus. Čia rasite, be kitų termoaktyvūs purškalai, putos ar losjonai, kurie, be plaukų apsaugos nuo aukštos temperatūros ir saulės poveikio, juos maitina ir padeda juos formuoti.


Ar tu tai žinai…?

Daugelis plaukų formavimo kosmetikos priemonių taip pat turi rūpestingą ir apsauginį poveikį. Kai kurie purškalai, lakai ar putos dėl juose esančių ingredientų (pvz., Vitaminų, pantenolio, saulės filtrų) drėkina ir regeneruoja plaukus, taip pat apsaugo juos nuo saulės spindulių. Dėl to galite džiaugtis ne tik tobulo stiliaus šukuosena, bet ir sveikais, blizgiais ir elastingais plaukais.


Plaukų lakas – puikus laikymas

Visų moterų šukuosenas vis tiek reikia pataisyti plaukų laku. Tokio tipo kosmetika, kaip ir kiti minėti produktai, pasižymi skirtingu fiksavimo stiprumu ir turi kitų savybių, pvz., Padidina plaukų apimtį arba suteikia jiems blizgesio. Geras lakas nepalieka baltų likučių ant plaukų ir neprilimpa, apsaugo šukuoseną nuo drėgmės, be to, ją lengva iššukuoti.