Tapetai: kas yra geriausia

Puošyboje viskas grįžta. Daugelį metų tapetų sienos buvo vengiamos dėl pasenusio ir dekadentiško oro. Logiška: tai buvo pagrindinis veikėjas namuose nuo 50-ųjų iki 70-ųjų pabaigos. Vėliau, jau 80-aisiais, daugelis bandė to atsikratyti – užduotis nebuvo lengva. Tačiau pastaruoju metu tai vėl tapo madinga.

Nors tiesa, kad tapetams dabar suteiktas naujas stilius, daugeliu atvejų jie naudojami tik vienoje kambario sienoje. Tačiau net tapetuojant visą kambarį visada norisi lengvo ir modernaus išvaizdos. Norėdami nusipirkti geriausią modelį ir nuodugniai susipažinti su šiuo dekoratyviniu elementu, mes parengėme šį pirkimo vadovą.

Svarbiausias

 • Pirmas dalykas, kurį reikia nustatyti prieš perkant popierių, yra tai, kurioje patalpoje norite jį įdėti. Pagalvokite, kad kiekviename kambaryje yra keletas tinkamesnių medžiagų nei kiti, nes, pavyzdžiui, ne visi vienodai atsparūs drėgmei ar saulės spinduliams.
 • Taip pat turėtumėte įvertinti, ar uždėsite tapetą ant visų keturių sienų, ar tik ant vienos iš jų.
 • Visada gerai apskaičiuokite reikiamų ritinių skaičių, kad nenusileistumėte ir nekiltų dažymo problemų. Patikrinkite, ar paskirties vieta yra paprasta, ar turėsite turėti profesionalą. Nepamirškite įvertinti, ant kokio paviršiaus norite uždėti tapetus ir norimą dizainą. Viską pamatysime pirkimo kriterijuose.

Reitingas: geriausi tapetai rinkoje

Šį pirkimo vadovą norime pradėti žinodami keletą labiausiai vertinamų modelių rinkoje. Tai apžvalga, kuri padės jums priartėti prie kai kurių labai įdomių variantų, bet ir atrasti tam tikras savybes, į kurias turite atsižvelgti, kad pirkimas būtų sėkmingas. Todėl atkreipkite dėmesį į viską, ką pamatysite tolesnėse eilutėse.

1 pozicija: „MagicValley“ tapetai

Tai tapetai, imituojantys dekoratyvinę medinę plokštę. Šiuo atveju jis turi lipnią medžiagą, kuri labai palengvina jo išdėstymą. Jis naudojamas ne tik ant sienos, bet ir spintelėse, padėkluose, lentynose ar amatams gaminti. Jo dydis yra 60 centimetrų pločio ir 300 centimetrų ilgio.

Šie tapetai yra nepralaidūs vandeniui, nes yra viniliniai. Jis gali būti naudojamas net vonios kambariuose ar virtuvėse. Jums patiks jo retro stilius, kuris suteiks originalų atspalvį bet kuriam kambariui. Dėl savo rašto, imituojančio susidėvėjusią medieną, rekomenduojame jį naudoti tik ant vienos sienos. Jei tapetuojate visą kambarį, tai gali būti šiek tiek per daug.

Pozicija Nr. 2: „Murando“ tapetai

Ši tapetai puikiai tinka pakabinti ant sienos jūsų miegamajame. Žinoma, tai taip pat galioja salonui ir net tam tikroms įmonėms. Jūs gausite subtilią, elegantišką ir originalią aplinką. Tai popieriaus ritinys, kurio plotis yra 0,5 metro, o aukštis – 10 metrų. Jų spalvos yra intensyvios ir išlieka net saulėje.

Šie tapetai nesiglamžo. Ant jo taip pat neatsiranda baimės klostės ar burbuliukai. Jis neskleidžia jokio kvapo ir neturi jokios toksinės medžiagos, galinčios pakenkti sveikatai. Surinkimas nėra pernelyg sudėtingas: jūs tiesiog turite jį klijuoti prie sienos specialiais klijais. Turite skirtingų popieriaus modelių už panašią kainą.

3 pozicija: KINLO tapetai

Šie tapetai sugeba puikiai imituoti plytų sieną. Ją sudaro 10 vienetų, kurių kiekvieno dydis yra 70 x 77 centimetrų. Galėsite užfiksuoti maždaug penkių kvadratinių metrų sieną. Tai lipnus popierius, kuris lengvai pritvirtinamas. Šis modelis yra baltas, tačiau yra ir juodas, pilkas ar šviesiai rudas, jų visų kaina yra vienoda.

Tai minkšto dizaino tapetai, turintys 3D dizainą. Gamintojai rekomenduoja jį pastatyti atokiau nuo ugnies, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Galite jį naudoti savo namuose, tačiau jis puikiai tinka ir jūsų verslui. Be to, galite sujungti dvi spalvas, kad susidarytumėte savo kompoziciją. Tai apsaugo nuo drėgmės ir dėmių. Jis lengvai valomas drėgna šluoste.

Pozicija Nr. 4: „B&D XXL“ fototapetai

Šis ekrano užsklandos modelis bus naudojamas sienoms, kurių maksimalūs matmenys yra 400 x 280 centimetrų, popieriumi. Žinoma, galite supjaustyti aštuonias dalis, kurias ji apima, kad pritaikytumėte jas savo sienos dydžiui. Be to, jei reikia, galite pasirinkti kitus dydžius. Spaudinys yra aukštos kokybės ir vaizduoja dideles baltas gėles.

Kai įdiegsite foną, nebus jokių raukšlių, raukšlių ar burbuliukų. Spalvos gerai atsispiria laikui bėgant ir saulės šviesai. Popierius neskleidžia jokio kvapo ir jo gamyboje nebuvo naudojamos jokios sveikatai kenksmingos medžiagos. Jis dedamas naudojant specialius šio tipo gaminių klijus. Popierius atspausdinamas, kai užsisakote.

5 pozicija: „Glow4u“ tapetai

Tai yra vinilo tapetai ir turi lipnius klijus. Jis gali būti naudojamas ant bet kokio lygaus paviršiaus: be abejo, ant sienų, taip pat ant baldų, padėklų ir amatų. Jo ilgis yra 45 centimetrai, o ilgis – 500 centimetrų. Jis atsparus sąlyčiui su vandeniu ir gali būti lengvai nuvalomas drėgna šluoste.

Tapetai turi raštą, imituojantį damaskinį audinį juodai. Savo miegamajam ar svetainei suteiksite šiek tiek skirtumo. Jis taip pat puikiai tinka kai kurioms įmonėms, tokioms kaip kirpyklos ar mados butikai. Jums patiks jo elegantiškas efektas tol, kol derinsite jį su elementais, kurie suteikia šviesai kontrastą su tamsia popieriaus spalva.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tapetus

Dabar jūs žinote keletą variantų, kuriuos turite pirkdami ekrano foną; ne tik dizaino, bet ir montavimo prasme. Tačiau vis dar yra daugybė aspektų, kuriuos turite įvertinti įsigydami geriausią savo darbą. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į viską, ką pamatysite tolesnėse eilutėse.

dažytas popierius

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, kad įdėtumėte tapetą, yra paruošti sieną. Jis turėtų būti kuo sklandesnis. (Šaltinis: Dolgachovas: 126923231 / 123rf.com)

Kas yra tapetai?

Tapetai yra popieriaus rūšis, naudojama tapetuoti sienas. Šiuo metu šiam gaminiui gaminti naudojamos skirtingos medžiagos ir jis dekoravimui naudojamas įvairiai. Pavyzdžiui, jis taip pat gali būti naudojamas baldams, plytelėms padengti ar amatams gaminti. Kai kurie yra lipni, o kiti yra klijuojami specialiais klijais.

Ar geriau dėti tapetus ar dažyti sieną?

Viena iš abejonių, kurios gali kilti prieš pertvarkant kambarį, yra tai, ar geriau naudoti tapetus, ar dažus. Tiesa ta, kad abu variantai turi ir pliusų, ir minusų. Tačiau svarbu juos pažinti, kad galėtumėte priimti geriausią įmanomą sprendimą. Parengėme šias dvi lenteles su jų pranašumais ir trūkumais, palyginti su kita medžiaga.
Tapetų privalumai Tapybos privalumai
Apima daugiau dėmių. Jis turi paprastesnę programą.

Tai originaliau.

Tai geriau valo.
Trunka ilgiau. Paprastai kaina yra pigesnė.
Tapetų trūkumai Tapybos trūkumai
Jūs turite žinoti, kaip jį įdėti. Galutinė spalva matoma tapant.
Jis pašalinamas sunkiai. Kartais tai neapima tiek, kiek norėtum.
Dėmes sunku pašalinti. Jūs turite leisti jam išdžiūti.
Jei jis sugenda, tai yra blogas susitarimas. Tapydamas skleidžia kvapus.

Kokių tipų tapetus galite rasti?

Rinkoje rasite įvairių tipų tapetų. Šiais laikais šis produktas labai išsivystė ir jūs turite kitų galimybių, išskyrus tradicinius tapetus. Svarbu, kad juos pažintumėte, nes tokiu būdu galite priimti savo sprendimą geriau. Atkreipkite dėmesį į jo pagrindines savybes ir naudojimo būdus.

 • Popieriaus pagrindas. Tai yra tas, kuris buvo naudojamas daugelį metų. Nors pastaruoju metu jis naudojamas vis rečiau dėl sudėtingo įrengimo ir dėl to, kad yra gana subtilus. Turite naudoti specialius klijus ir tepti juos ant sienos ir popieriaus. Jei nesate labai gabūs pasidaryk pats, rekomenduojame samdyti profesionalą, kuris įdiegtų popierių.
 • Pagrindas TNT (neaustinis audinys). Jis taip pavadintas, nes popieriaus pluoštai nebuvo austi. Nesudarant siūlų, jie yra atsparesni. Tai puiki medžiaga, naudojama bet kuriame namo kambaryje, net vonios kambaryje ar virtuvėje. Tai tinka ir jūsų verslui. Jo montavimas yra lengvesnis, nes klijai tepami tik ant sienos.
 • Vinilo apdaila. Jis yra atspariausias ir todėl dažniausiai naudojamas. Jis labai gerai atlaiko bėgantį laiką, drėgmę ir saulės spindulius. Daugiausia jis turi TNT pagrindą, nors kai kurie modeliai yra popieriniai. Jo apdaila daugeliu atvejų yra atlasinė arba matinė. Puikiai tinka patalpinti bet kokio tipo erdvėje.
 • Ne vinilo apdaila. Jis turi matinį paviršių. Jis gali pasiūlyti labai patrauklius optinius efektus, pavyzdžiui, plytas. Jo pagrindas paprastai yra popierius. Tačiau nepamirškite, kad tokio tipo popieriai nenaudojami. Priežastis ta, kad tie, kurie nori tokio efekto, stato ant matinio vinilo apdailos.
 • Reljefiniai tapetai. Jie gali turėti popierinę arba TNT bazę. Kadangi jie turi palengvėjimą, jie dažnai naudojami sienoms, kurios turi mažų trūkumų, padengti.
 • Natūralaus pluošto tapetai. Tai labai patraukli tapetų rūšis, nes jų gamybai buvo naudojamos natūralios žaliavos. Pagrindas paprastai yra TNT ir jie turi įspūdingą apdailą.
 • Tapetai tapybai. Jie yra labai praktiški, nes jūs turite įdėti tik popierių. Tada galite nudažyti norima spalva. Be to, galite tai padaryti vėl ir vėl. Bėgant metams jie apsaugo jūsų sieną, todėl tai yra geras pasirinkimas visų rūšių parduotuvėms ir įmonėms.

dažytas popierius

Rapport yra vertikalus atstumas tarp dviejų vienodų popieriaus taškų.
(Šaltinis: Katarzyna Bialasiewicz: 90754880 / 123rf.com)

Ką norite pasiekti tapetais?

Prieš nuspręsdami, kuriuos tapetus pirkti, turite aiškiai žinoti, ką norite jais pasiekti. Tai svarbus klausimas, nes, priklausomai nuo to, kokį efektą norite pasiekti, turėsite pasirinkti vienos ar kitos rūšies popierių. Tikrai jums labai padės patarimai, kuriuos jums parodysime kitose eilutėse.

 • Gaukite jaukesnę atmosferą. Statyk už neutralias ar pastelines spalvas. Spaudiniai turėtų suteikti šilumos. Galite naudoti mažas gėles.
 • Padarykite didelę patalpą jaukesnę. Pabandykite tapetuoti sieną tamsiomis spalvomis.
 • Vizualiai išplėskite erdvę. Visada statykite už šviesias spalvas. Spaudiniai turi būti labai lengvi, pavyzdžiui, geometrinės formos. Nors geriausia būti sklandžiai.
 • Pasukite sieną į …