Plaukų suktukas 2021 m.> Nuomonė

Gera garbanojimo geležis plaukų formavimui

Šukuosenos stilių galima palikti kirpėjui, ypač kai kalbama apie unikalias ir labai sudėtingas šukuosenas, kurioms reikalinga šukuosenos patirtis. Plaukų formavimui, jų apimties didinimui, gražių garbanų garbanojimui kiekvieną dieną nereikia kas rytą lankytis kirpykloje. Stylingui reikia geros garbanojimo geležies ir šiek tiek praktikos, kuri laikui bėgant leidžia suformuoti plaukus vis labiau ir labiau stulbinančiai. Galite pradėti nuo spiralinių suktukų, universalių su daugybe patarimų arba pasirinkti profesionalius modelius. Geros klasės garbanojimo geležis gali ir nemokėti daug pinigų, taigi kaip pasirinkti tinkamą suktuko tipą? Peržiūrėkite mūsų vadovą ir išsirinkite geriausią modelį iš geriausių suktukų modelių reitingo.

Kūginis suktukas

Kūginė garbanojimo geležis leidžia duoti šukuoseną natūraliai atrodančios garbanos. Kūginiu šepečiu suplanuoti plaukai turi storesnes garbanas prie šaknų ir griežtesnius ant galiukų. Šukuosena pagaminta iš kūginės garbanojimo geležies su jonizacija jis patraukia akį, suteikdamas plaukams gražią natūraliai banguotą formą. Kūginį suktuką lengva atpažinti, nes, skirtingai nuo tradicinio garbanojimo geležies, volelio skersmuo sumažėja arčiau šepetėlio galo.

2021 metų plaukų suktukų sąrašas

Taip pat patikrinkite pilkų plaukų dažų sąrašas

Plona kūginė garbanojimo geležis

Plonas kūginis suktukas leidžia jums stiliaus storesnės natūralios struktūros garbanos. Plonas kūginis suktukas taip pat suformuoja skirtingą posūkį šaknyse ir galuose, išskyrus tai, kad nuo pat pradžių garbanos yra mažesnės ir trauksis arčiau galų, suteikiant plaukams papildomas tankis ir tūris. Ploną kūginę garbanojimo geležį galima vadinti šepečiais, kurių matmenys yra mažesni nei 15 mm.

Garbanojimo geležis su keičiamais antgaliais

Kūginiai suktukai jie neturi klipo, skirtingai nei tradiciniai jie turi keičiamus antgalius, kurie leidžia reguliuoti bangos tankį. Renkantis garbanojimo geležį, verta patikrinti, ar galai yra padengti dangomis, neleidžiančiomis plaukams nuslysti nuo volelio. Tai žymiai palengvina plaukų garbanojimą ir, svarbiausia, turi įtakos suktuko naudojimo patogumui. Jei abejojate, kurį universalų suktuką rinktis, pasinaudokite mūsų geriausių modelių reitingu už prieinamą kainą.

Garbanotoji geležis su jonizacija

Jonizavimas yra labai naudinga funkcija tiek džiovintuvuose, tiek suktukuose. Plaukai, susilietę su šiltu vandeniu, šiltu oru ar karšta garbanojimo geležimi, atveria odeles. Po šilumos formavimo be jonizacijos plaukai yra garbanoti, sausi, linkę skilinėti ir atrodo labiau pažeisti. Atviros odelės sukelia plaukų silpnumą ir galų gale – slinkimą. Štai kodėl jis toks svarbus šalto oro su jonizavimu naudojimaspalikti plaukų struktūrą nepažeistą net po džiovinimo ir suformavimo garbanojimo geležimi. Jonizuoti plaukai įgaukite sveiką išvaizdą ir švytėjimą, yra lygūs liesti ir atrodo labai sveiki.

Keraminė danga suktuku

Naudodami keraminį suktuką be oro pūtimo, atminkite, kad modeliavimas prasideda nuo kruopštaus plaukų džiovinimo. Šukuosenos stilius prasideda nuo suktuko kaitinimokaip žinoma, nedaug reikia norint deginti plaukus aukštoje temperatūroje. Geros kokybės garbanojimo geležis turėtų to išvengti. Visų pirma keraminė danga tolygiai sušyla, kad silpni ir ploni plaukai nebūtų perkaitinti ir nesudeginti. Tolygus volelio kaitinimas taip pat turi įtakos garbanų formai ir vienodumui. Lygus keraminių suktukų paviršius neleidžia džiūti ačiū turmalinuikuris jonizuoja plaukų paviršių, uždarydamas odeles. Laikui bėgant, keraminė danga gali prarasti savo savybes, todėl storesnė suktukas išsilaiko ir tarnauja ilgiau. Nepaisant geros dangos ir su saugiais suktukais aukščiausia temperatūra nerekomenduojama. Dauguma reitinge esančių modelių turi galvas, padengtas keramikos danga, kuri prailgina jų ilgaamžiškumą ir tolygų plaukų sruogų šildymą.

Garbanojimo geležis trumpiems plaukams

Daugelyje modelių yra temperatūros reguliatorius, šiek tiek brangesni suktukai automatiškai sureguliuoja prietaiso galią. Reguliatorius leidžia optimaliai reguliuoti temperatūrą pagal įvairių tipų plaukus, net ir trumpiems plaukams, nes daugumoje suktukų temperatūra svyruoja nuo 70 iki net 220 laipsnių Celsijaus. Trumpiems plaukams galite naudoti vadinamąjį replėskurios suformuos jūsų šukuoseną gražiomis bangomis, taip pat yra lengviau valdomos, tačiau jas dėvint reikia pakeisti daugiau dalių.

Gera garbanojimo geležis

Gera garbanojimo geležis visų pirma turėtų būti saugi ir efektyvi, o tai reiškia, kad garbanos turėtų būti patvarios ir sveikos jūsų plaukams. Po procedūros plaukai turi būti blizgūs ir lygūs. Kaip visa tai gauti? Tai turi įtakos saugumui temperatūra, plaukai yra per trumpai formuojami ir per aukšti, todėl automatinis suktukas bus geriausias pasirinkimas, ypač pradedantiesiems stilistams. Kalbant apie lygius ir blizgančius plaukus, turėsite gerą suktuką iš reitingo jonizacija uždaryti plaukų odeles, kurios visada suteiks neįprastą šukuoseną, kuri pritraukia akį.

Lygūs plaukai jonizacijos dėka jie palengvina plaukų šukavimą, todėl tai gali būti naudinga, kai neturite pakankamai laiko sušukuoti plaukus.

Garbanojimo geležis su segtuku

Kūginiai suktukai retai būna su spaustukais, šiuos modelius dažniausiai galima įsigyti su pirštinėmis, nes, naudojant kūginį dizainą, segtukas gali nuslysti plaukus nuo suktuko, o ne laikyti. Be to, neįmanoma išlaisvinti plaukų dėl netolygaus vyniojimo. Klasikiniai suktukai su spaustuku turi tolygų veleną per visą ilgį, sruogą patogu laikyti su spaustuku ir suteikia lygias garbanas per visą šukuosenos ilgį.

32 mm garbanojimo geležis – būdas sukurti nuolatines garbanas

Susukti storas garbanas yra tikras iššūkis, jums reikia šiek tiek praktikos ir geros įrangos. Verta pradėti nuo garbanojimo geležies su 32 milimetrų skersmens voleliu, kurio dėka juostos yra tinkamai suvyniotos. Kad poveikis būtų patvariausias, maždaug po 15 sekundžių ant garbanojimo geležies, verta užriestas sruogas užsegti spaustuku ir palikti atvėsti. Jei bangos turi būti tik galuose, palikite jas laisvai, netvirtinkite spaustukais prie pagrindo. Maždaug po 10/15 minučių spaustukus galima nuimti ir mėgautis ilgai išliekančiomis garbanomis.

Storas garbanojimo geležis

Storesnis volelio skersmuo garbanojimo geležyje taip pat yra storesnis garbanos, dėl storos kaitinimo galvutės gali susidaryti ne tik garbanos, bet ir bangos. Storas kūginis šepetys suktukuyra 32 – 38 mm skersmens. Didelis kūginis šepetys leidžia jums formuojantis minkštas ir storas bangas storėjančiomis garbanomis arčiau galo. Storas kūginis garbanojimo geležis pasižymi tuo, kad trūksta laikančiojo spaustuko, todėl turėkite tai omenyje norint išlaikyti plaukų sruogą, reikalinga šilumą izoliuojanti pirštinė.

Tiesinimo garbanojimo geležis

Pagrindiniai suktukų tiesinimo pranašumai yra daugybė užduočių, jis tinka tiek tiesinant, tiek garbanojant plaukus. 2in1 garbanojimo geležis taip pat taupoma vieta spintoje ar rūbinėje, taigi lengviau palaikyti tvarką. Tiesintuvas, garbanojimo geležis kaip vienas iš nedaugelio prietaisų leidžia išgauti Holivudo bangų efektą, pabrėždamas moteriškumą ir eleganciją.

Tiesinimo garbanojimo geležis su jonizacija ir keratinu

Jonizavimas bet kuriame įtaise, kuris sukelia plaukų aukštą temperatūrą, gali užkirsti kelią plaukų pažeidimams. Tiesintuvas, jonizacinis suktukas taip pat gali padėti atstatyti pažeistus plaukus ir sustabdyti progresuojančią žalą. Regeneracijos procese itin svarbu uždaryti plaukų odeles. Taip pat galite susitikti turguje suktuko tiesintuvas su jonizacija ir keratinuKaitinant plaukus, išsiskiria keratinas, kuris veikia regeneruojančiai, o atvėsdamas išsiskiria jonai, kurie uždaro plaukų odeles. Keratinas ir jonizacija viename yra neįprastas derinys labai silpniems plaukams ir tiems, kuriuos reikia kasdien prižiūrėti ir sušukuoti.

Tiesintuvas ir garbanojimo geležis viename – 2in1 suktukas

Tiesintuvas su garbanojimo geležimi turi turėti pakankamą plokščių galią ir atsparumą pažeidimams, perkaitimui. Verta rinktis modelį metų metus, taip pat vadovautis papildomomis funkcijomis yra universalių suktukų. Universaliojo garbanojimo lygintuvo funkcionalumas Kai kuriuose suktukų modeliuose tai leidžia pridėti specialių kosmetikos priemonių, apsaugančių plaukus nuo perkaitimo, šios galimybės ypač pageidauja žmonės su susilpnėjusiomis sruogomis arba pažeista plaukų struktūra. Mūsų reitinge tikrai rasite aprašytą suktuko modelį.

„2in1“ garbanojimo lygintuvas – pageidaujamos funkcijos

Tarp naudingų funkcijų galite rasti tokias parinktis:

  • Jonizacija – išlygina plaukų struktūrą, maitina ir apsaugo nuo sveikos būklės praradimo.
  • Pora – garų generavimas tiesinimo priemonėse – suktukuose yra funkcija, padedanti apsaugoti plaukus nuo pažeidimų, garai ramina plaukus, atpalaiduoja pluoštus ir juos atstato.
  • Galimas šlapias tiesinimas – šios funkcijos dėka nereikia formuoti plaukų prieš šukuoseną.
  • Ultragarsai – tiesintuve-suktuku palengvina plaukų tiesinimą.
  • Automatinis išjungimas – galimybė tiems, kurie gyvena skubotai, jis automatiškai išjungia prietaisą, kai jis kelias minutes neveikia, todėl garantuojame saugumą ir komforto jausmą, net kai esame užmaršūs.
  • Pasukamas laidas – su rankiniais suktukais turite susidurti su plaukų vyniojimu voleliu rankomis, todėl labai naudingas besisukantis laidas, kurio dėka jis nesisuka ir neatima iš jūsų judesių amplitudės.

Afro suktukas – sprendimas švelniems ir retiems plaukams

Teisingai užriesti plaukai, panašūs į afro šukuoseną, jie turėtų trukti mažiausiai 5 dienas. Jie turi šukuoseną taip mažiau linkusi į riebią odą. Afro garbanos net neatsispirs …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *