Koks geriausias 2021 m.

Dokumentų laikikliai yra labai naudinga priemonė kasdieniam darbui ir kelionėms. Tačiau žodis dokumentų turėtojas – kuris dar neatpažintas žodyne – gali nurodyti skirtingus produktus, atsižvelgiant į jų funkcionalumą ir dydį. Yra skirtingi dokumentų turėtojų tipai, atsižvelgiant į šiuos du aspektus.

Portfelių ir dokumentų aplankų naudojimas yra panašus į tradicinių aplankų, nors jų dydis paprastai yra mažesnis. Šiandien mažesnis popieriaus naudojimas atlaisvina vietą. Vietoj to, dokumentų turėtojai sukuria vietą tablėtė. Tuo tarpu kelionės dokumentų turėtojai daugiau dėmesio skiria saugumui.

Svarbiausias

 • Yra keletas dokumentų laikiklių tipų ir skirtingų dydžių: nuo portfelio iki kaklo piniginės.
 • Jie gali būti skirti profesionaliam naudojimui, asmeniniam naudojimui ir mažo formato kelionių dokumentams, pavyzdžiui, pasams, saugoti.
 • Prieš pirkdami dokumentų aplanką įsitikinkite, kad jame yra pakankamai vietos jūsų saugojimui tablėtė.
 • Maži kelionės dokumentų turėtojai privalo turėti RDA blokatorių (Radio dažnio nustatymasapsaugoti kreditines korteles nuo radijo dažnio sukčiavimo
 • Medžiagos pasirinkimas. Nepriklausomai nuo estetikos, atminkite, kad jūsų draugai veganai niekada nenorės kaip dovanos iš tikros odos pagaminto daikto.

Reitingas: geriausi dokumentų turėtojai rinkoje

Yra keletas dokumentų laikiklių tipų, priklausomai nuo jų funkcijos ir dydžio. Į šį reitingą įtraukiame šiek tiek visko, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį. Viena vertus, yra dokumentų aplankai, kuriuose telpa A4 ir A5 formato popieriai. Kita vertus, yra mažesnių dokumentų laikiklių, rankinių ar kaklo, skirti kelionėms.

1 pozicija: „Wilbest Conference“ aplankas

Šis dokumentų laikiklio su rankenomis modelis yra arčiausiai tradicinio aplanko, tačiau jis pritaikytas XXI amžiui, nes jame yra įprastos vietos mobiliajam ir planšetiniam kompiuteriui. Jame yra saulės skaičiuotuvas, kuris gali būti anachroniškas, tačiau labai naudingas, kai mums reikia atlikti skaičiavimus, kai naudojamės mobiliuoju.

Vidinėse kišenėse yra velcro užsegimai, kad būtų išvengta viduje esančių daiktų, tokių kaip tablėtė. Magnetines rankenas galima sulankstyti, kad suteiktų aplanko išvaizdą. Išorė pagaminta iš tikros odos, labai atspari ir nepriekaištingai susiuvama. Pridedama A4 dydžio padėkliukas, 10 plastikinių dokumentų rinkinių ir žiedai dokumentams sutvarkyti.

2 pozicija: „Tyson A4 Organizer“ aplankas

Tai yra pageidaujamas „Amazon“ pasirinkimas. „Tyson“ organizatorių aplankas yra pirmasis kelioninių krepšių skyriuje, nors jo naudojimas atrodo labai tinkamas naudoti ir kasdien. Jame yra sustiprinta sekcija, skirta saugiai laikyti beveik bet kokį modelį tablėtė kurio maksimalus dydis yra 33 cm.

Nepakankamas dizainas suteikia profesionalų orą. Jo dydis ir kietumas leidžia rašyti ant A4 formato popieriaus. Jame yra užtrauktukai ir įprasti skyriai vizitinėms kortelėms, mobiliesiems telefonams ir rašiklio laikikliams. Išorė pagaminta iš sintetinės odos. Tai puiki dovana akademiniam ir verslo pasauliui.

3 pozicija: „Tyson A5“ dokumentų aplankas

„Tyson“ prekės ženklas vėl patenka į sąrašą, tačiau šį kartą su A5 dydžio dokumentų laikikliu. Tai sumažinta, lengviau valdoma ir lengvesnė to paties tipo gaminio versija, kurios dėka ji puikiai telpa kuprinėje. A5 dokumentų laikikliai gali turėti trūkumų, tai yra, kad jie netelpa planšetinių kompiuterių, išskyrus mažiausius (daugiausia 9 colius).

Likusi dalis – šis dirbtinės odos dokumento laikiklis turi įprastas kišenes, skirtas telefonui, kreditinėms ir vizitinėms kortelėms bei rašiklio lizdą. Taip pat yra užrašų knygelė ant A5 dydžio popieriaus. Jis turi 4,3 žvaigždutės „Amazon“ įvertinimą ir yra geras pasirinkimas, kai dydis turi reikšmės ne tik patogumui.

4 pozicija: „Vemingo“ paso piniginė

Rankiniai kelionės dokumentų turėtojai yra tie, kuriuos naudojame pasui, kreditinėms kortelėms ir aviabilietams laikyti. Jo paskirtis yra labai konkreti, o pagrindinės charakteristikos apibendrintos dviem būdais: patogumas ir saugumas kelionės metu. Kalbant apie pastarąjį, tendencija yra RFID apsaugotose dokumentų piniginėse.

RDA apsauga yra būtina norint apsaugoti kažką tokio vertingo kaip mūsų kreditinės kortelės. Tai efektyviausias būdas išvengti technologinių kišenvagių, kurie gali pavogti jūsų duomenis ar net tiesiogiai pateikti nedidelius apgaulingus mokesčius. Šis modelis yra juodas, tačiau yra ir daugiau. „Amazon“ įvertinimas: 4,9 žvaigždutės.

5 pozicija: „Keafols Neck“ dokumento laikiklis

Nors čia „Keafols“ kaklo dokumentų turėtojas yra geriausiai parduodamas ir labiausiai vertinamas savo kategorijoje „Amazon“. Šio tipo kelionės dokumentų turėtojai daugiausia dėmesio skiria saugumui. Viena vertus, tai yra piniginė, kurią nešiojamės arti kūno. Be to, šis modelis apsaugo kreditines korteles savo RFID bangų blokatoriumi.

Šis apykaklės portfelis išklotas kvėpuojančiu tinkleliu, kuris prisitaiko prie kūno, nesukeldamas prakaito ar kaupimosi. Jame yra kelios vietos ir angos, įskaitant slaptą kišenę, ir jis yra pakankamai didelis, kad būtų galima laikyti didelį mobilųjį telefoną. Keista, kad jo kaina yra žemiausioje savo kategorijos juostoje.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie dokumentų laikiklius

Pirkdami dokumentų laikiklį, pagal paieškos kriterijus galite rasti produktus, kurie jums ne visai reikalingi. Atminkite, kad dokumentų laikiklis gali būti bet koks – nuo portfelio iki kaklo piniginės. Toliau mes atsakome į dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Verslo partneriai

Turite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį dokumento laikiklį.
(Šaltinis: Dmitrijus Šironosovas: 26375434 / 123rf.com)

Kas yra dokumentų turėtojai ir kam jie skirti?

Portfelis, aplankas ar aplankas. Tai yra trys dydžiai, lemiantys dokumento turėtojo apibrėžimą ir jo funkcionalumą. Skirtingi dokumentų laikiklių tipai yra skirti skirtingoms situacijoms ir funkcijoms. Šiame sąraše galite pamatyti keletą dažniausiai naudojamų raktinių žodžių, kurie nurodo skirtingus produktus.

 • Kelionės dokumento laikiklis
 • Dokumento turėtojas vyras
 • Paso savininkas kelionėms
 • Dokumentų aplankas
 • Portfolio vyras
 • Dokumento piniginė
 • Portfeliai A4
 • Aplankas su užtrauktuku
 • Paso piniginė
 • Kelionių dokumentų piniginė
 • Dokumento laikiklis a5
 • Paso turėtojas
 • Portfeliai a5
 • Kaklo dokumento laikiklis

Kiek yra dokumentų turėtojų tipų?

Iš esmės yra keturių tipų dokumentų laikikliai, atsižvelgiant į jų dydį ir funkciją. Mes kalbame apie portfelius, portfelius ir portfelius, sankabas ir kaklo portfelius. Kiekvienas iš šių dokumentų turėtojų turi skirtingą dydį ir funkcijas, kurie gali būti kintami. Čia galite pamatyti dokumentų laikiklių tipų apžvalgą.

 • Pagal savo funkciją: Dėl darbo pasaulio ar kelionių? Portfeliai arba portfeliai ir aplankai su užtrauktukais yra įprastas įrankis. Savo ruožtu rankinės ir kaklo portfeliai yra specialiai sukurti kelionėms.
 • Dėl savo dydžio: Darbo vietoje yra keletas tipų: portfelis ir aplankas ar aplankas. Portfeliai ir portfeliai yra šiek tiek didesni nei dokumentų aplankai. Aplankų skyriuje yra du įprasti dydžiai: A4 ir A5. Mažiausi formatai yra sankabos krepšiuose ir kaklo portfeliuose.

Ar žinojote, kad portfeliai prasidėjo senovės Romoje? Manoma, kad Romos kareiviai naudojo šį objektą savo ilgoms kelionėms tarp ekspedicijų imperijoje ir už jos ribų.

Kokie yra dokumentų turėtojo tikslai?

Be akivaizdaus, dokumentų turėtojas leidžia vienoje vietoje laikyti įvairius įprasto naudojimo daiktus tiek kelionėms, tiek darbo pasauliui. Arba abiem, kai kalbama apie komandiruotę. Kiekvienas dokumentų turėtojų tipas turėtų turėti savo prioritetų sąrašą. Čia yra santrauka, įkvėpta mūsų reitingo.
Dokumento turėtojo tipas Prioritetinės funkcijos
Portfelis Perkeliamumas: rankenos (pageidautina sulankstomos)

Vieno talpa tablėtė bet kokio dydžio

Rašymas: DIN A4 dydžio bloknotas

Organizatorius: kišenės ir lizdai mobiliesiems telefonams, rašiklis ir kortelės

Kiti dalykėlių: saulės skaičiuoklė, ekologiška (be baterijų)

A4 formato aplankas Populiariausių skirtingų dydžių planšetinių kompiuterių (be kita ko, „Ipad“ arba „Samsung“) talpa

Organizatorius: kišenės ir lizdai mobiliesiems telefonams, rašiklis ir kortelės

Rašymas: A4 formato bloknotas

A5 aplankas Maža planšetinio kompiuterio talpa (iki 9 colių)

Organizatorius.

Kišenės ir lizdai mobiliesiems, rašikliams ir vizitinėms kortelėms

Rašymas: A5 dydžio bloknotas

Rankinis dokumentų laikiklis kelionei Saugumas: kreditinių kortelių apsauga nuo RDA radijo dažnių atakų

Patogumas: Mažas dydis, valdomas

Atsparus mažiems lašams

Kelioninis kaklo dokumento laikiklis Saugumas: jis yra dėvimas šalia kūno ir turi RFID apsaugą

Patogumas: nedidelis pėdsakas

Palikite laisvas rankas, kad galėtumėte tvarkyti bagažą

Kokie yra kiekvieno tipo dokumentų turėtojų pranašumai?

Kiekvienas dokumentų turėtojas turi savo ypatumų. Turime gerai apgalvoti produkto tipą, kuris geriausiai atitinka mūsų poreikius, atsižvelgdami į tokius aspektus kaip funkcionalumas ir stilius. Kiekvieno dydis lemia mūsų ieškomų pranašumų tipą. Mažieji kelionės dokumentų turėtojai yra patogiausi ir saugiausi.
Dokumento turėtojo tipas Privalumas
Portfeliai ir portfeliai Daug vietos: tinka planšetiniams kompiuteriams ir turi A4 rašiklį rašymui

Elegantiška ir profesionali išvaizda

Patogus nešiotis dėka rankenų

A4 formato aplankai ir piniginės Profesionali išvaizda su kasdieniu prisilietimu

Jis tinka tabletėms ir turi A4 formato popieriaus pagalvėlę

A5 aplankai ir piniginės Jie užima mažiau vietos ir lengvai telpa į bet kurią kuprinę

Jie yra lengviau valdomi

Jie turi A5 pagalvėlę, kurią reikia rašyti

Kelionės sankabos Jie turi RFID apsaugą

Valdomas dydis

Kaklo dokumento laikiklis Jie turi RFID apsaugą

Jie leidžia laisvas rankas, tai labai praktiška kelionėse

Kur ir kada reikia naudoti dokumento turėtoją?

Nors atrodo akivaizdu, profesionalaus tipo dokumentų turėtojai yra skirti patenkinti nedidelio mobiliojo biuro poreikius. Dokumentų turėtojai …