Prancūziški kvepalai arba prasmė

Pasimatymui tai Eifelio bokštas. Kalbant apie bendravimą su menu, tai Luvre. Susitikimui su dizaineriais – mados savaitė. Yra daugybė priežasčių aplankyti Paryžių ir mes metame dar vieną – kvepalus. Būtent šiame mieste gimė geriausi prancūziški kvepalai, o tokių kūrėjų kaip Yvesas Saint Laurentas ir Coco Chanelis legenda vis dar gyva. Kviečiame jus jausmingai pasivaikščioti po Paryžių!

Prancūziški kvepalai

Yves Saint Laurent Mon Paris – išeik į kelią!

Jis atnešė į pasaulį tvido švarkus, įskiepijo meilę trumpoms odinėms striukėms ir sukūrė kvepalus, kurie nebus pamiršti. Nors pirmieji „Yves Saint Laurent“ kvepalai pasirodė 1964 m., Prekės ženklui negalima atmesti pagreičio – jis sukuria naujus kvapus su prigimtine malone. Pavyzdys?

https://www.youtube.com/watch?v=W3ggPjNbfnc

Mes sveikinome „Mon Paris“ kvepalus 2016 m., Pradžiugindami vaisių ir gėlių hitu su ryškia vanile ir pačiule. Vaisių akordų su baltomis gėlėmis duetas yra tarsi tobulų meilužių pora. Juk pats aromatas simbolizuoja laisvą ir modernią meilę, o jo fonas tampa … Paryžiumi. Audringą jos ir jo romaną galime stebėti nuo Eifelio bokšto, Paryžiaus operos „Palais Garnier“ ar metro stogo – šis dekoravimas buvo pasirinktas komerciniam klipui. Kaip pripažįsta kvapo autoriai – būtent Paryžius įkvėpė sukurti „Mon Paris“ kvapą.


Ar tu tai žinai…

Kvepalų buteliukas primena moters smokingą iš „Yves Saint Laurent“ dizaino, o juoda juosta nurodo lavalliere – elegantišką kaklaraištį su dekoratyviniais kaklaraiščiais.


Dior J’adore – atraskite Paryžiaus žavesį

Kas bent kartą matė „Dior“ kūrybą, atpažins „J’adore“ kvapą. Sakoma, kad tai gyva legenda, elegantiška klasika ir netgi vadinami geriausiais „Dior“ kvepalais. J’adore auksas spindi ant moterų odos nuo 1999 m. Ir… nesensta. Kvapas turi daugybę šoninių skydelių, kurių populiarumas prilygsta originalui.

Prancūziški kvepalai yra tarsi graži puokštė – juk „Dior“ į juos įdėjo magnolijų, orchidėjų, jazminų, frezijų, pakalnučių ir rožių. Baltų gėlių kvapą sustiprina saldi vanilė ir muskusas, todėl kompozicija yra jausminga.


Ar tu tai žinai…

„J’adore“ butelio forma primena amforą, t. Y. Graikišką molio vazą. Plonas buteliukas geriausiai atspindi moters figūrą. Dangtelį vainikuoja vielinis ornamentas, primenantis karolius iš „Dior“ parodų.


„J’adore“ kvapą galite priderinti prie parfumuotų kosmetikos priemonių, pavyzdžiui, kūno aliejaus.

„Guerlain La Petite Robe Noire“ – apsivilk mažą juodą suknelę

Būtent čia, Paryžiuje, „Coco Chanel“ studijoje gimė jausmingiausia moteriška suknelė – maža juoda suknelė. Po daugelio metų prancūziškų kvepalų namai – „Guerlain“ savo kvapą skyrė šiai moterų spintos daliai. Maža juoda suknelė sujungia eleganciją ir jausmingumą, o jos pjūvis puikiai tinka kiekvienai moteriai.

„La Petite Robe Noire“ aromatas buvo austas iš mieliausių juodų natų, kurios sukūrė jausmingą ir mielą kūrinį. Mažoji juoda vyšnia užburia juodų vyšnių ir raudonų uogų deriniu, kad pavirstų bulgariškos ir turkiškos rožės duetu. Saldi kvepalų apdaila yra gurmanų šeimos ingredientų rezultatas – pagrindinėse natose yra saldymedžio, anyžių ir vanilės.


Ar tu tai žinai…

Guerlainas sukūrė animacinę „La Petite Robe Noire“ reklaminę kampaniją. Puiki animacija yra Olivier Kuntzel ir Forence Deygas darbas.


Coco Chanel Mademoiselle – susipažink su prancūzų legenda

„Coco Chanel“ kvepalų buteliuose viskas yra tikslu – svarbu kiekviena detalė, įbrėžimai ir pjūviai. Taigi užrašas „PARIS“, puošiantis kiekvieną butelį, nestebina. Juk „Coco Chanel“ kvepalai yra tikrosios klasės sinonimai, kurių paryžiečiams netrūksta. Coco Mademoiselle yra savotiškas jos įsikūnijimas.

Per ilgą Paryžiaus prekės ženklo istoriją 2001-ieji ypatingi – būtent tada pasaulis sutiko naująjį kūdikį „Coco Chanel“ – „Mademoiselle“ kvepalus sukūrė nepakeičiamas Jacquesas Polge’as, dirbantis prabangos prekės ženkle nuo 1987 m. Iš pradžių citrusinių vaisių kompozicijoje daugiausia dėmesio skiriama jazminams ir turkiškoms rožėms, iškeliant gėlių akordus. Tačiau moteriški kvepalai, stebint vetiverį ir pačiulę, stebina pikantiškumu ir žemiškumu.


Ar tu tai žinai…

2008 m. „Coco Chanel Mademoiselle“ kvepalai buvo apdovanoti prestižiniu „FiFi Award“ geriausia nacionaline kampanija. Pati Keira Knightley buvo reklamos kampanijos veidas.


„Lancome Tresor Midnight Rose“ – romantika!

Įspūdinga, seksuali, jausminga, pavogė mano širdį, privertiau savo vyrą ją įsimylėti, tai gundymo kvapas – šios ir daugelis kitų nuomonių sklando apie moteriškus kvepalus „Tresor Midnight Rose“. Moterys puikiai pajuto savo charakterį, juk kvapas nuo pat pradžių buvo vadinamas viliojančiu.

Kvapusis violetiniame butelyje paslėptas kvapas kviečia į meilės žaidimą. Iš pradžių ji gundo nekalta rože ir saldžia aviete, kad suviliotų į aštrų, šiek tiek aštrų savo širdį. Jausminga kompozicija negalėjo praleisti afrodiziako – muskuso. Nori Paryžiaus romano? Leisk sau susigundyti 😉


Ar tu tai žinai…

„Tresor Midnight Rose“ veidas yra Emma Watson – aktorė, žinoma dėl Hermionos vaidmens iš Hario Poterio filmų. Reklaminio klipo nuotraukos, žinoma, buvo nufilmuotos Paryžiuje!


Ieškote kitų prancūziškų kvepalų? Išbandykite „Lancome La Vie Est Belle“ arba „Lanvin“ – „Eclat D’Arpege“. O gal turite mėgstamų prancūziškų kvepalų, kurie nebuvo įtraukti į sąrašą? Mums smalsu 🙂