Būdai, kaip padaryti prezervatyvus malonesnius

 

Nuolat skundžiatės, kad prezervatyvai sekso metu yra siaubingi, bet niekada nesusimąstėte, kaip padidinti malonumą juos naudojant. Prieš metant prezervatyvus į šalį ir keliant sau ir savo partneriui neplanuoto nėštumo ir lytiškai plintančių infekcijų perdavimo riziką, aš ir mano kolegos turime penkis paprastus būdus, kaip prezervatyvų naudojimą paversti seksualesniu ir teikiančiu didesnį pasitenkinimą jums abiem.

 Išbandykite kitokios tekstūros prezervatyvus.

Skirtingai nuo storų, guminių praeities prezervatyvų, prezervatyvai evoliucionavo į plonesnes medžiagas, pasižyminčias įvairiomis tekstūromis ir lubrikantais, kad padidintų malonumą ir kartu užtikrintų maksimalią apsaugą. Amerikos seksualinės sveikatos asociacijos viceprezidentė sveikatos politikai Deborah Arrindell pataria, kaip poroms rinktis malonesnius prezervatyvus. „Daugelis šiuolaikinių prezervatyvų sukurti atsižvelgiant į malonumą ir apsaugą. Yra prezervatyvų su gerais lubrikantais tiek prezervatyvo viduje, tiek išorėje. Galite įsigyti briaunų, suteikiančių papildomų pojūčių, ir itin plonų prezervatyvų. Taip pat yra prezervatyvų, kurie sukurti laisvesni, kad varpa judėtų prezervatyvo viduje ir suteiktų papildomų pojūčių.”

Uždėkite prezervatyvą seksualiu būdu

Protas valdo kūną, ir tikite ar ne, bet jūsų smegenys yra jūsų seksualinio gyvenimo valdymo centras. Kai kurie vyrai, turėję blogos patirties su prezervatyvais, laikosi tų prisiminimų ir vien mintis apie prezervatyvą gali sukelti jų erekcijos susilpnėjimą. Tačiau jei naudosite seksualius prezervatyvo uždėjimo metodus, ši patirtis gali tapti jaudinanti ir tokia, kurios pradėsite laukti. Jūsų partnerė gali uždėti prezervatyvą už jus naudodama lūpas ir liežuvį. Arba ji gali naudoti rankas, kai jos burna seka kartu derindama preliudiją ir saugesnį seksą. Viskas tampa geriau, kai tai daroma su trupučiu jausmingumo. Žaiskite su įvairiais seksualaus prezervatyvo uždėjimo būdais ir net paverskite tai seksualia sekso pamoka, tik be bananų.

Išmeskite blogus prezervatyvų prisiminimus.

Visi turime blogos seksualinės patirties, tačiau gyvenimas praeitimi niekam nieko gero neduoda. Galbūt turėjote ne itin malonios patirties naudodami netinkamo tipo prezervatyvus, nesvarbu, ar jie buvo per daug prigludę, ar lubrikantas sukėlė dirginimą. Tačiau faktas tas, kad rinkoje yra kitų prezervatyvų, kurie jums tiks geriau nei ankstesnieji. Jei 2004 m. prezervatyvai jums pasirodė netinkami ir iki šios akimirkos nustojote juos naudoti, tuomet praleidote nuostabią prezervatyvų pažangą, kurią jie padarė per visą dešimtmetį. Kam prezervatyvus laikyti praeities standartu? Išmeskite tuos senus prisiminimus, kuriuos turite apie prezervatyvus (ir tuos senus prezervatyvus), ir eksperimentuodami su tuo, ką siūlo rinka, pradėkite kurti naujas ir malonesnes patirtis su prezervatyvais. žinodami, kad saugote save ir savo partnerį ir leidžiate užsiimti nuoširdžiu, nevaržomu seksu, turėtumėte jaustis stiprūs ir seksualūs kaip meilužiai. Seksas visada geresnis, kai jūsų protas gali būti laisvas nuo neigiamų rezultatų ar praeities patirties.

Pakeiskite savo mąstyseną apie malonumą

Kartais jūsų nesugebėjimas patirti sensacingų pojūčių sekso metu nesusijęs su pačiu prezervatyvu, bet susijęs su tuo, kaip jūs vertinate malonumą. ASSECT sertifikuota sekso pedagogė ir populiari seksologė daktarė Logan Levkoff dalijasi mintimis apie tai, kad malonumo samprata vaidina didelį vaidmenį poroms mėgaujantis seksu su prezervatyvais. „Manau, kad reikia išgryninti, kas yra malonumas, – teigia ji. Visada sakau žmonėms, kad jei nedėvite prezervatyvo ir galvoje galvojate, ar tai yra tas laikas, kai aš ką nors gausiu... ar tai yra tas laikas, kai aš pastosiu, ar tai neatima iš jūsų patirties? Jūsų kūnas įsitempia, raumenys sustingsta, o toks mąstymas labai prieštarauja malonumo pojūčiui. Todėl manau, kad į malonumą reikia žiūrėti iš psichinės ir fizinės perspektyvos.” Atsipalaidavęs protas be streso ir nerimo leidžia kūnui atsipalaiduoti ir tuo metu patirti seksualinį malonumą.