Profesionali kosmetika, t.y.

Šeštadienio vakaras. Didelis išėjimas per dvi valandas. Žiūri į save veidrodyje ir galvoje sukosi viena mintis: kaip padaryti tobulą makiažą? Įgūdžiai yra vienas dalykas, tačiau čia labai svarbu geri aksesuarai ir kosmetika kosmetikai. Pažiūrėkite, kuri kosmetika pelnė profesionalų pripažinimą. Štai prekės ženklai, kurie suteiks jums Holivudo išvaizdą!

Profesionali kosmetika, kurią naudoja vizažistai

Idealų nėra – išvaizdą visada yra kur tobulinti. Makiažo menas – tai moters grožio išryškinimas ir trūkumų užmaskavimas. Ką naudoti, norint padengti mėlynes, spalvos pakitimus ir suskilusius kapiliarus? Ką daryti sceninį makiažą? Mes žiūrime į makiažo dėklus ir ten …

„Kryolan“ kosmetika ir stebuklingas veido korektorių ratas

„Kryolan“ prekės ženklas buvo vienas pirmųjų profesionalaus makiažo pramonėje. Daugiau nei 70 metų jis tiekė vizažistus, dirbančius kino, televizijos ir teatro scenose. Norite padaryti geriausią asmenukę? „Kryolan“ kosmetika yra naudojami filmų kūriniuose, įrašytuose naudojant aukštos raiškos HD kameras, todėl jie taip pat bus gerai instagram fotosesijoje ?

„Kryolan“ pudros labai dažnai naudojamos makiažo meistrės skryniose, susijusiose su vestuvėmis ar proginiu makiažu. Įdomu tai, kad jie naudojami ne tik veido dažymui, bet ir kūnui. Moterų mėgstamiausia yra vadinamoji Kryolano kamufliažas. Kas čia? Tai produktas, kuris užmaskuoja stiprius tamsius ratilus po akimis, kapiliarus, veido paraudimą ir spalvos pakitimus. Jis taip pat gali būti naudojamas kontūravimui. „Kryolan“ kamufliažas susideda iš kelių gerai dengiančių maskuoklių su skirtingais spalvų tonais – jie naudojami pokyčiams nuslėpti. Tinkamai naudojant tai sukuria įspūdingą metamorfozę.

„MAC Cosmetics“, t. Y. Profesionali kosmetika reikliems klientams

Šios kosmetikos kompanijos gaminiai išsiskiria išskirtiniu patvarumu – atsparūs vandeniui ir dilimui. „MAC Cosmetics“ prekės ženklas išgarsėjo dėl tokių perlų kaip „Studio Face and Body Foundation“ (kūno ir veido dažymo pagrindas) arba „Prep + Prime Fix +“ (makiažo fiksavimo ir gaivinimo rūkas). Be kita ko, naudojama MAC kosmetika fotosesijose dalyvaujančių modelių makiaže.


Ar tu tai žinai…

Kanados prekės ženklą „MAC Cosmetics“ sukūrė vizažistas ir fotografas. Frankas Angelo ir Frankas Toskanas buvo nusivylę, kad devintajame dešimtmetyje grožio rinkoje buvo nedaug makiažo priemonių, kurios atitiko jų lūkesčius dėl fotosesijų. Taip jie ir gimė MAC kosmetika – pirmieji produktai buvo supakuoti į juodus, elegantiškus stiklainius, kurie iki šiol yra MAC kosmetikos kompanijos požymiai.


MAC kosmetiką noriai naudoja įžymybės. Jų raudonus lūpų dažus reklamavo pati Madonna. Prekės ženklo ambasadoriai buvo tokios pramogų pasaulio asmenybės kaip Lady Gaga, Dolly Parton, Nicki Minaj ir Ricky Martin! Prekės ženklas dirba tik su geriausiais makiažo meistrais.

ARTDECO kosmetika – aukštos kokybės ir prieinama kaina

Vokietija garsėja aukštos kokybės produktais. Prieš 30 metų įkūrę „ARTDECO“ kosmetikos kompaniją, jie taip pat nenuvylė. Garsiausi šio prekės ženklo produktai, kurie yra absoliučiai būtini makiažo meistrės krūtinėje, yra šie:

  • „Artdeco“ pagrindas akių šešėliams – padaro gražiai prie jų pritvirtintus nuo akių vokų šešėlius. Akių makiažas, įskaitant ir kontūro akių kontūrą, tampa atsparus vandeniui. Rimtai!
  • Fiksavimo milteliai ARTDECO, t. y. pudros makiažo fiksatorius. Padaro veido satino, o makiažas – visiškai užbaigtas. Tik truputį!
  • Odą tobulinantis makiažas – „ARTDECO“ pagrindas, sukuriantis „dirvą“ makiažui. Oda tampa lygi, matinė ir tobula. Pagrindas taip pat išlygina smulkias raukšles.

Daugiau apie „ARTDECO“ prekės ženklą nekalbėsime – jūs turite tai išbandyti patys ?

Kaip pasidaryti tobulą makiažą? Rūpinkitės savo oda naudodami „GlamGlow“

Net pati geriausia, profesionali kosmetikos kosmetika neduos visiškai patenkinamo rezultato, jei oda nebus tinkamai paruošta jų priėmimui. „Glamglow“ prekės ženklo istorija puikiai patvirtina šią taisyklę. Ši gana jauna grožio kompanija buvo įkurta specialiai Holivudui 2010 m. Aktorių pora – Glennas ir Shannonas Dellimore’ai – savo virtuvėje sukūrė stebuklingą veido kaukę. Pora padovanojo savo draugams kosmetikos, pagrįstos vulkaniniais pelenais, pavyzdį, kuris iškart paruošė odą makiažui.

Taip gimė „GlamGlow“ kaukė ir ji užkariavo Holivudą. Sėkminga „Dellimore“ santuoka sukūrė visą seriją produktų, kurių poveikis buvo greitas – šiandien „GlamGlow“ yra pirmasis pasaulyje išskirtinis prekės ženklas, kuriantis kosmetiką filmų rinkiniams, fotosesijoms ir madų šou. Tikra amerikietiška svajonė, kurią galite sau leisti.


Dalykai, kuriuos reikia dažyti

Vizažistai ir vizažistai didelį dėmesį skiria kosmetikos aksesuarams. Šepečiai ir maišytuvai tikrai daro didelį skirtumą – nuo jų priklauso galutinis tiek sceninio, tiek dienos makiažo poveikis. Tarp kitų vertinamų „makiažo priemonių“ prekės ženklų yra Hakuro, geriausia mergina, „Rio Beauty“ ar „Ecotools“.