Koks geriausias 2021 m.

Sakė sarkastiškas rašytojas Jonathanas Swiftas, knygos autorius Guliverio kelionėskad geriausi gydytojai pasaulyje yra dietos gydytojas, poilsio gydytojas ir džiaugsmo gydytojas. 2008 m. Ekonomikos krizė įrodė, kad jis teisus, ir nuo to laiko ispanų sveikatos draudimas išaugo tiek, kad kas penktas pilietis jau turi polisą.

Tai yra draudimo bendrovės UNESPA duomenys (1), kuris savo paskutinėje ataskaitoje nurodo, kad šiek tiek daugiau nei dvylika milijonų ispanų jau naudojasi tam tikru privačiu sveikatos draudimu. Atsibodo laukimo sąrašai? Ar ieškote specialistų, kurie jus greitai aplankytų? Jei taip, čia rasite savo poreikiams tinkamą politiką. Paruošta? Na pirmyn!

Svarbiausias

 • Ar žinojote, kad privačios sveikatos priežiūros srityje visuomenės dėmesys yra ilgesnis nei valstybinės sveikatos priežiūros laikas? Tai tik vienas iš jo pranašumų, nes neturėsite laukiančiųjų sąrašų, o hospitalizavimo atveju turėsite ir vieną kambarį.
 • Privatus draudimas yra panašus į bet kokio tipo draudimą, tačiau dabar jis apima galimybę sudaryti sutartį su bendru mokėjimu. Tai yra, jūs mokate mažesnę priemoką ir mainais turite sumokėti finansinę sumą kiekvieną kartą, kai jums reikia medicinos paslaugos.
 • Prieš užsiprenumeruodami privačią sveikatos politiką, turėtumėte atsižvelgti į keletą pagrindinių kriterijų, tokių kaip laukimo laikotarpiai, geografinė aprėptis, amžiaus apribojimai, neįtraukimai ar jau esančios ligos.

Geriausias sveikatos draudimas Ispanijoje: mūsų mėgstamiausi

Ar žinote, kas yra kopija? O trūkumas? Šios dvi sąvokos yra svarbiausios renkantis sveikatos politiką. Tai nėra tas pats dalykas, kad jūs mokate mėnesinę įmoką „kiekvienam atvejui“ ir kad jūs mokate sumą kiekvieną kartą, kai jums reikia gydytojo, kad esate pasirengęs mokėti didelę priemoką, bet kad ji jus visą laiką padengia. Mes siūlome jums įvairius variantus, atkreipkite dėmesį!

DKV – išsamiausias draudimas be šeimos apmokėjimo

DKV

Tai nebuvo lengva*, bet galiausiai pasirinkome DKV apdrausti 4 asmenų šeimą, porą ir du mažus vaikus nuo 10 iki 12 metų. DKV „Integral Elite“ be kopijavimo suma yra maždaug 170 eurų per mėnesį, todėl kiekvieną kartą, kai jums to reikia, einate pas gydytoją, nesijaudindami dėl nieko kito.

Pasirinkę turėsite tūkstančius specialistų ir geriausias privačias ligonines Ispanijoje, taip pat pigesnes galimybes mokėti vidutiniškai ir daug.

„Generali“ – idealus kartu mokamas draudimas šeimoms

Generali

Draudimo bendrovė „Generali“, viena labiausiai vertinamų OCU (Vartotojų ir vartotojų organizacijos), aprūpina 4 narių šeimą už 93 eurus per mėnesį, o jūs turite trijų rūšių metinį mokėjimą už kiekvieną narį – nuo 200 iki 750 eurų. .

Jei nesudarėte jokios politikos, turėsite lengvatinį laikotarpį, kuris skiriasi priklausomai nuo aprėpties, tačiau visas paslaugas skaičiuosite nuo 2 iki 25 eurų už kiekvieną konsultaciją, kaip pasirinksite. Tai galite pamatyti šiuose dokumentuose:

„Vivaz“ – geriausias draudimas mokėti savarankiškai dirbantiems asmenims

Žvalus

„Vivaz“ yra sveikatos priežiūros įmonė žema kaina „Direct Line“ ir siūlo labai geras kainas savarankiškai dirbantiems asmenims, kurie gali išskaičiuoti iki 600 eurų. Jei samdydami neturite kitos poliso, „Vivaz Esencial“ jums kainuos 30 eurų per mėnesį, tačiau bus mažiau, jei kilsite iš kitos įmonės.

Galite kreiptis į norimą specialistą tik už 5 eurus daugiau. Be to, turite pagalbos telefonu arba pagrindinį dantų draudimą. Sąlygas galite patikrinti šiame dokumente.

DKV – geriausias draudimas vyresniems nei 65 metų asmenims

DKV

Vėlgi ir po daugybės palyginimų geriausias 65 metų vyro sveikatos draudimas yra DKV, šiuo atveju „Integral Complet“. Jis nėra specialiai sukurtas pagyvenusiems žmonėms, tačiau jo suma yra begalė – 66,33 EUR per mėnesį.

Priemoka bus mažesnė, jei jau esate iš kitos įmonės, bet taip, kiekvieną kartą eidami pas gydytoją turėsite sumokėti papildomą sumą. Galite būti įdarbinti iki 75 metų ir mes esame tikri, kad nenusivilsite. Patikrinkite kopijas šiame dokumente.

„Adeslas“ – idealus medicininis draudimas, papildantis viešąsias paslaugas

Adeslas

Jei esate patenkintas socialine apsauga, tačiau tik apgailestaujate dėl ilgų laukimo sąrašų, „Adeslas“ turi jums draudimą. Tai „Adeslas Go“, kuris neapima skubių situacijų ar hospitalizavimo, tačiau apima visas medicinos komandos specialybes.

Tai modalumas su bendru apmokėjimu, tačiau labai domina laisvai samdomus darbuotojus ar darbuotojus, kurie nenori ar neturi laiko laukti skubaus paskyrimo. Kaina, priklausomai nuo apdraustojo, yra nuo 16,20 € per mėnesį.

Svarbus faktas

* Norėdami nustatyti šį reitingą, mes naudojome skirtingus internetinius palyginimus: draudimo sektorių, Seguros.es, Todo Seguros Médicos, Kelisto, Rastreator ir Acierto. Mūsų fiktyvus apdraustasis yra draudėjas savarankiškai dirbančių asmenų atveju ir yra 51 metų be ankstesnės įmonės. Dviejų vaikų šeimos atveju tai 51 metų pora, turinti du 10 ir 12 metų vaikus, o vyresnio amžiaus atveju – 65 metų vyras, visada gyvenantis Salamanka ir be išankstinės politikos. Sąlygos skiriasi priklausomai nuo apdraustojo profilio, tačiau įmokos bus mažesnės, tuo labiau apdraustasis polise ir kai jie jau turi medicininį draudimą.

Darbo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie sveikatos draudimą Ispanijoje

Ar mums tikrai reikia privataus sveikatos draudimo Ispanijoje? Mūsų visuomenės sveikata turi puikių specialistų ir labai pažangių patalpų, tačiau po paskutinės ekonominės krizės įvykdytos „apkarpos“ paskatino samdyti politiką visoms skonėms. Šiose eilutėse mes užduodame klausimus, kurie gali jus dominti. Prisijunkite prie mūsų ir sužinokite daugiau!

Privatus draudimas yra panašus į bet kokio tipo draudimą, tačiau dabar jis apima galimybę sudaryti sutartį su bendru mokėjimu. Tai yra, jūs mokate mažesnę priemoką ir mainais turite sumokėti finansinę sumą kiekvieną kartą, kai jums reikia medicinos paslaugos. (Šaltinis: Davydovas: 104235191 / 123rf.com)

Kas yra privatus sveikatos draudimas Ispanijoje ir kokie jo privalumai?

Privatus sveikatos draudimas Ispanijoje nesiskiria nuo jokios kitos rūšies draudimo. Besidomintys turi sumokėti priemoką mainais už tai, kad gauna sveikatos draudimą, nurodytą sutartyje, kuri visada turi būti analizuojama. Geriausias privalumas yra dėmesio greitis, tačiau yra ir kitų privalumų bei keletas kitų trūkumų, kaip matote žemiau.

Privalumas

 • Nėra laukiančiųjų sąrašų
 • Specialistą galite pasirinkti nenorėdami pirmiausia kreiptis į šeimos gydytoją
 • Kiekvienos specialybės profesionalo pasirinkimas
 • Pagreitintos diagnozės
 • Biuro darbo laikas yra ilgesnis nei visuomenės sveikata
 • Lankstumas prašant antrosios medicininės išvados
 • Naujoviški gydymo būdai ir netgi galimybė naudotis alternatyviais vaistais
 • Vienvietis kambarys hospitalizacijos atveju
 • Galimybė papildomai apsidrausti, pavyzdžiui, dantų draudimas ar nelaimingas atsitikimas darbe
 • Galimybė pasirinkti įvairias draudimo rūšis, pvz., Sumokant užmokestį ar kompensuojant išlaidas
 • Jie paprastai apima kai kurias visuomenės sveikatos priežiūros specialybes, pavyzdžiui, kineziterapiją

Trūkumai

 • Daugelis draudimų baigiasi 64 metus, nors tikriausiai galite juos sudaryti kitomis sąlygomis
 • Jei niekada nesate pasirašę sveikatos draudimo, turėtumėte būti labai atidūs lengvatiniams laikotarpiams
 • Lėtinės ligos paprastai nėra draudžiamos, jei jos pasirodo įsigijus draudimą
 • Turėtumėte peržiūrėti kopijavimo sumas, nes jos kartais būna labai didelės
 • Paprastai darbas ir eismo įvykiai neapima

Ką tiksliai turime omenyje, kad mokama užmokestį ir malonės laikotarpius?

Jie yra skirtingos sąvokos, tačiau labai domina asmenį, turintį galvoje sudaryti privatų sveikatos ar sveikatos draudimą. Kiekvieną iš šių būdų išskiriame šiose eilutėse:

 • Copay. Būtent tada, kai apdraustasis turi padengti dalį išlaidų kiekvieną kartą, kai naudojasi savo įmonės sveikatos paslaugomis (pavyzdžiui, penki eurai, kai kreipiatės į gydytoją). Savo ruožtu jūsų mokama priemoka yra mažesnė, nei būtų, jei turėtumėte ją prisiimti visą. Tai domina žmones, kurie mažai naudojasi sveikatos paslaugomis.
 • Trūksta. Tai nurodo laikotarpį nuo poliso registravimo iki kai kurių paslaugų aprėpties. Pavyzdžiui, jei niekada neturėjote privataus sveikatos draudimo, įmonė tikriausiai neapmokės operacijos šešis mėnesius. Malonės laikotarpiai visada nustatomi prieš sudarant politiką.

Jei laukimo laikotarpiu turite kreiptis į gydytoją, turėsite patirti visas išlaidas.

Kokios privataus sveikatos draudimo rūšys yra labiausiai paplitusios?

Remiantis ataskaita, privatus sveikatos sektorius yra laikomas strateginiu viešosios sistemos sąjungininku, gerinant pacientų prieinamumą (du) Sveikatos plėtros ir integracijos instituto (IDIS). Bet kokias sveikatos draudimo rūšis jis siūlo piliečiams?

Galime juos klasifikuoti įvairiai, tačiau, kad išvengtume painiavos, tai padarysime paprasčiausiu ir aiškiausiu būdu. Pažiūrėkime į šį sąrašą.

 • Medicininis draudimas be hospitalizavimo. Jie yra tinkamiausi visuomenės sveikatai ar socialinei apsaugai papildyti. Paprastai jie apima visą pasirinktos įmonės medicininę schemą ir diagnostinius tyrimus, tačiau neapima hospitalizavimo ar chirurginių intervencijų. Šiuo metu jis taip pat paprastai siūlomas kartu su mokėjimu ir yra vienas pigiausių būdų apdraustiesiems.
 • Medicininio draudimo išlaidų kompensavimas. Šioje politikoje yra du būdai. Pirmasis yra tik kompensacija, o apdraustasis gali kreiptis į pasirinktą gydytoją (nebūtinai tai turi būti iš įmonės), kad vėliau draudikas kompensuotų anksčiau sutartą sumą ar procentą. Antrasis būdas yra brangesnis ir vadinamas „mišriu draudimu“. Apdraustieji gali patekti į visą pasirinktos įmonės medicinos katalogą, taip pat į pasirinktus išorinius gydytojus, kurie turės sumokėti pirmiausia. Vėliau sumokėta suma jums bus grąžinta (nuo 70 iki 100%).
 • Nepakankamas sveikatos draudimas. Šios rūšies draudimas yra panašus į kompensaciją, tačiau skiriasi nuo to, kad nėra išimčių (pavyzdžiui, dėl sveikatos priežasčių ar dėl amžiaus) ir nėra lengvatinių laikotarpių. Suma, kurią reikia sumokėti už įmoką, yra gana maža, lyginant su draudimu, kai mokama užmokestis, tačiau už konsultaciją ar diagnostinį tyrimą turėsite sumokėti daugiau.
 • Medicininis draudimas be išankstinio apmokėjimo. Apie šį draudimą galime pasakyti: