PS4 žaidimų reitingas vaikams –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar norite padovanoti savo vaikui gražią staigmeną vaikų dienai ar gimtadieniui? Ir jūs nežinote, kokį PS4 žaidimą vaikams pasirinkti? Pateikiame ps4 žaidimų reitingą su visais populiariausiais žaidimais. PS4 žaidimai yra ne tik puiki pramoga vaikams, bet ir visai šeimai. Jie skatina vaiko kūrybiškumą, leidžia vaikui siekti konkretaus tikslo ir moko laimėti. Mūsų reitinge rasite tinkamų žaidimų bet kokio amžiaus vaikams. Be to, jums nereikia jaudintis dėl jų kainos, nes reitinge yra žaidimų už kiekvieną biudžetą.

PS4 žaidimų vaikams sąrašas – 10 geriausių PS4 žaidimų vaikams

Geriausių PS4 žaidimų vaikams aprašymas

1. „Minecraft“ (PS4 žaidimas)

  „Minecraft“ (PS4 žaidimas)

113 –

Mūsų PS4 žaidimų vaikams reitinge yra populiariausias žaidimas pasaulyje, tai yra „Minecraft“. Populiariausia gamyba leidžia žaidėjams savarankiškai kurti savo daiktus ir pastatyti jų sugalvotus pastatus. Visas žaidimas yra pasaulis, sukurtas iš trimačių blokų. Yra penkiasdešimt penki skirtingų tipų blokai, kurių kiekvienas turi savo ypatybes ir tinka individualiems tikslams. Žaisdamas galite žaisti kalnakasį, mes gauname medžiagą, iš kurios tada gaminame viską, ko norime. „Minecraft“ siūlo linksmybes klasikiniu režimu, kur be jokio streso galite sukurti visų rūšių struktūras. Tačiau žaidėjai gali jaustis saugūs dieną, kai tik prasideda naktis, atsiranda pabaisos. Jų pagrindinis tikslas yra mus nužudyti, todėl norint to išvengti dienos metu, reikia tinkamai pasiruošti. „Minecraft“ yra geriausi PS4 žaidimai vaikams. Tai leidžia lavinti vaikų vaizduotę ir skatina kūrybiškai mąstyti.

2. „Crash Bandicoot 4 It’s Time“ (PS4 žaidimas)

  „Crash Bandicoot 4 It's Time“ (PS4 žaidimas)

– 225 –

Kitas žaidimas, kuris atrado vietą PS4 žaidimų vaikams reitinge, yra „Crash Bandicoot 4 It’s About Time“. Tai žaidimas, kuriantis ankstesnių versijų sprendimus. Tai susideda iš to, kad mes gauname erdvinį platformerį, kuriame turime pereiti spalvingus žemėlapius, rinkti daiktus, išvengti spąstų ir kitų grėsmių. „Crash“ ir „Coco“ turi išgelbėti multiversatą, suradę keturias kvantines kaukes ir sulenkdami tikrovės taisykles. Tai geriausias PS4 žaidimas vaikams, turintis daug platformos mechanikos. Žaidėjai gali bėgti ant sienų, linguoti virvėmis ir slinkti bėgiais. Be to, per savo nuotykius renkame kvantines kaukes, kurios suteikia galių sulenkti tikrovę ir manipuliuoti laiku. Žaidimas nesuteikia visiškos laisvės išnaudoti pasaulį. Kiekvienas lygis atrodo skirtingai, tačiau jie visi turi tunelio formą, vedantį mus daugiausia tiesiu keliu nuo pradžios iki pabaigos.

3. „Ratchet & Clank“ („PS4“ žaidimas)

  „Ratchet & Clank“ (PS4 žaidimas)

– 52 –

Pristatome kultinį žaidimą, kuris taip pat gavo pirmąją konversiją kitu įrenginiu, tai yra „Playstation 4“. Geriausią PS4 žaidimą vaikams „Ratchet“ ir „Clank“ sukūrė Amerikos komanda „Insomniac Games“. Visa žaidimo mechanika yra paremta vėlesnėmis serijos dalimis, o siužetas buvo tinkamai pritaikytas kino filme apie draugų porą. Kaip ir ankstesnėje serijoje, šioje taip pat yra lapė Ratchet ir jo geras draugas robotas Clankas, kurie sudaro neatskiriamą duetą. Komanda bando surasti kapitoną Qwarką ir jo galaktikos globėjų komandą. Jie yra vienintelė viltis išgelbėti galaktiką nuo pikto Dreko, kuris nori sunaikinti pasaulį, kad sukurtų naują planetą savo blakei. Tai yra pagrindinis nuotykių žaidimas, kuris žaidėją visą laiką palaiko įtampoje. Visas žaidimas daugiausia dėmesio skiria šokinėjimui perone ir kovai su priešais. Žaidime taip pat galite rasti specialių varžtų, kuriuos galite surinkti ir kurie gali prireikti vėliau.

4. „Minecraft Dungeons“ – „Hero Edition“ (PS4 žaidimas)

  „Minecraft Dungeons“ - „Hero Edition“ (PS4 žaidimas)

113 –

„Dungeons Hero“ yra dar vienas „Minecraft“ serijos žaidimas, kuris pateko į „PS4“ žaidimų vaikams reitingą. Tai įkvėpė klasikinis požemių vikšrinis automobilis, pastatytas „Minecraft“ pasaulyje. Tai yra naujas nuotykių žaidimas apie tai, kaip išbristi iš pavojaus. Tai geriausias įtampos žaidimas. Žaidžiant reikia turėti drąsos vieniems tyrinėti požemius arba sujungti jėgas su draugais. Žaidimas turi galimybę pereiti į kooperatyvinį režimą, kuris susideda iš bendradarbiavimo ir bendros kovos su priešu, kuriame yra iki keturių žaidėjų vienu metu. Skirtingai nuo pagrindinio „Minecraft“ žaidimo, šis tikrai nėra toks kūrybingas, nes tam nereikia kurti ar kurti skirtingų dalykų. Vietoj to, žaidimas daugiausia dėmesio skiria kovai požemiuose ir labirintų lygių serijos, užpildytos tipiškomis „Minecraft“ minios, perėjimui. Jie yra zombiai, vorai ar griaučiai, o veiksmas pateikiamas iš izometrinės perspektyvos. Pateiktas žaidimas yra labai geras nuotykis, ir norint jį kuo geriau išgyventi, reikia jam tinkamai pasiruošti.

5. „Crash Team Racing Nitro Fueled“ („PS4“ žaidimas)

  „Crash Team Racing Nitro Fueled“ („PS4“ žaidimas)

119 –

PS4 žaidimų vaikams reitinge negalėjo praleisti naujausios „Crash Team Racing Nitro Fueled“ versijos. Pateiktas žaidimas yra geriausias pasirinkimas vaikams, kuriems reikia iškrauti energiją. Lenktynes ​​lydi puikios emocijos, žaidėjas įsijaučia į savo vaidmenį, tarsi dalyvautų tikrose varžybose. Žaidime reikia užvesti variklį ir išvažiuoti į kelią. Originalūs žaidimo režimai, simboliai, takeliai ar stiprintuvai atitinka tikrojo takelio sąlygas. Lenktyniauk pergale papildomuose ir naujuose kartinguose, važiuojančiuose naujose trasose, viršijančiose pradinę versiją. Geriausiame PS4 žaidime vaikams lenktynių serijoje statymai yra labai dideli, o žaidėjų konkurencija labai nuožmi. Verta rinktis naują „Crash Team Racing“ versiją, ji tikrai patiks kiekvienam vaikui, mėgstančiam varžytis ir siekti tikslo. Palyginti su kitais žaidimais, tai yra pigus produktas, kuris puikiai tiks kaip gimtadienio ar vaikų dienos dovana.

6. „Spyro: Reignited Trilogy“ (PS4 žaidimas)

  „Spyro: Reignited Trilogy“ (PS4 žaidimas)

137 –

Kitas geriausias PS4 žaidimas vaikams, norint patekti į reitingą, yra „Spyro Reignited Trilogy“. Pagrindinis žaidimo veikėjas yra ikoniškas kepimo meistras Spyro. Tai drakonas, kuris bando išgelbėti karalystę nuo ją puolančių priešų. Šioje versijoje Gnasty Gnorc grįžo iš tremties ir skleidė blogio magiją drakono sferose. Jis įkalino slibinus kristale ir kaip atsarginę pakvietė Gnorko armijas. Drakonas „Spyro“ ir jo geras draugas „Sparks“ yra vieninteliai ir paskutiniai drakonai, galintys apkeliauti šešis pasaulius ir išlaisvinti savo giminę. Žaidimo tikslas yra padėti „Spyro“ sklęsti per drakono sferas, ugningu kvapu pataikyti į priešus ir įveikti begales galvosūkių bei nuotykių. Žaidimo metu mes judame į skirtingas vietas nuo karalystės, per slėnį, urvą ar kaimą. Tai žaidimas, skirtas vyresniems nei 7 metų vaikams. Tai nėra pigiausia, tačiau kiekviena detalė buvo kruopščiai patobulinta. „Dragon Spyro“ sukels visų žaidėjų simpatijas, tai yra priklausomybę sukeliantis žaidimas, kurį lydi neįprastos emocijos.

7. Paw Patrol: eina į veiksmą! (PS4 žaidimas)

  Paw Patrol: pradeda veikti!  (PS4 žaidimas)

– 95 –

Nuostabus ir populiariausias PS4 žaidimas vaikams, kurį mėgsta vaikai nuo 3 metų, yra „Paw Patrol“. Tai visos šeimos platformininkas, pagrįstas „Nickelodeon“ serijos „Paw Patrol“ licencija. Visas žaidimas susideda iš šešiolikos gelbėjimo misijų, kuriose kiekvienam veiksmui galime pasiimti du iš aštuonių neįsivaizduojamų sugebėjimų šuniukų. Žaidimą sukūrė „Outright Games“. Pateiktame žaidime PAW Patrol Rushes to Action mes perimame titulą PAW Patrol, kurį sudaro aštuoni šuniukai, o jų lyderis yra dešimties metų berniukas Ryderis. Mažieji mūsų herojai dalyvauja įvairiose gelbėjimo misijose, kuriose susiduria su problemomis, su kuriomis susiduria Nuotykių įlankos gyventojai. „Paw Patrol“ veržiasi į veiksmą – geriausias žaidimas jauniausiems pasakos gerbėjams. Palyginti su kitais žaidimais, šis yra palyginti pigus, todėl verta jį įsigyti ir pradžiuginti savo vaiką. Jūsų mažylis, atlikdamas skubios pagalbos skyriaus vaidmenį, galės pasijusti mažu didvyriu.

8. „Lego Harry Potter Collection“ (PS4 žaidimas)

  „Lego Harry Potter Collection“ (PS4 žaidimas)

88 –

Į mūsų ps4 žaidimų vaikams reitingą taip pat pateko garsusis Haris Poteris, kurį myli ir jauniausias, ir pagyvenęs žmogus. Pristatomas žaidimas – tai daugybę metų veikiančių „Lego“ kaladėlių derinys su populiariausiu vedliu, kurį visi pažįsta nuo mažens. „Lego Harry Potter Collection PS4“ žaidimas leidžia žaidėjams įgauti nuostabų magijos, burtininkų pasaulį, kurti gėrimus ir spręsti galvosūkius. Tai puiki dovana vaikams, mėgstantiems paslapčių apgaubtas paslaptis. Žaidėjas gali žaisti visas 8 žaidimo filmų dalis su dar geresne grafika, įskaitant patobulintą apšvietimą, aplinkos elementus ir vaizdo efektus. Verta paminėti, kad tai labai pigus PS4 žaidimas. Jei nežinote, kokį PS4 žaidimą pasirinkti savo vaikui, šis produktas bus geriausias sprendimas. Žaidimas skirtas vyresniems nei 7 metų vaikams. Visą rinkinį sudaro „Lego“ Hario Poterio 1–4, „Lego“ Hario Poterio 5–7 metai, 10 simbolių pakuotė ir burtų paketas, kuriame yra 5 burtai.

9. „Lego Marvel Avengers“ (PS4 žaidimas)

  „Lego Marvel Avengers“ (PS4 žaidimas)

– 59 –

Kitas „PS4“ žaidimas vaikams „lego“ versijoje, šį kartą herojai tikrai yra gerai žinomi „Marvel Avengers“ filmų veikėjai. „Marvel“ kuria nuostabią ir visiems patinkančią kino produkciją. Vyresni žmonės ir vaikai, žiūrintys „Marvel“ seriją, renkasi …