Reitingas: geriausi pranešėjai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Plačiai prieinamas 10 geriausių nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbių sąrašas 2021–2021 m. Yra labai vertingas informacijos šaltinis žmonėms, ieškantiems modernių, efektyvių ir be rūpesčių daugialypės terpės įrenginių. Pasak specialistų, geras nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis turi kompaktiškus matmenis ir išsiskiria puikiu dizainu. Tinkamai parinktą tokio tipo įrangą galima prijungti ne tik prie nešiojamojo kompiuterio, bet ir prie žaidimų pulto ar televizoriaus. Geriausias nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis garantuoja puikią garso kokybę.

Nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbių sąrašas – 10 geriausių nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbių

Geriausių nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbių aprašymas

1. „Genius 2.0“ garsiakalbiai SP-HF1800A Black Wood (31730908100)

  „Genius 2.0“ garsiakalbiai SP-HF1800A Black Wood (31730908100)

269 –

Parduodant pasirodė geri „Genius“ nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai. Tai daugeliui klientų žinomas prekės ženklas, siūlantis aukštos kokybės įrangą su 24 mėnesių garantiniu laikotarpiu. Šie pigūs nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai yra trijų krypčių garsiakalbiai, kurių galia yra 50 W RMS. Jų statybai buvo naudojami vieno colio garsiakalbių stiprintuvai ir du pagrindiniai 4 colių skersmens stiprintuvai. Tai produktai, kurių dažnio atsakas prasideda 20 Hz dažniu ir baigiasi 20 kHz dažniu. „Genius“ įrenginiuose yra įmontuoti garsiakalbiai su baltomis diafragmomis, kurie sukuria labai įdomų vizualinį efektą. Ši įranga, be standartinio garso reguliavimo, taip pat turi tono korekcijos funkciją, tiek aukštų, tiek žemų tonų. Šių prietaisų priekiniame skydelyje yra įmontuotas ausinių lizdas ir linijos įvestis. Geriausiuose „Genius“ nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiuose yra triukšmo slopinimo, aukštų ir žemų dažnių šakotuvo bei „line-in“ lizdo.

2. „EDIFIER R2750DB“ garsiakalbiai

  „EDIFIER R2750DB“ garsiakalbiai

899 –

Šiuolaikiniai ir pigūs nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai „Edifier“ yra prietaisai, kuriuos galima naudoti studijos sąlygomis norint atkurti aukštos kokybės garsą. Ši įranga išsiskiria puikia estetika ir puikiu apdirbimu. Jo gamybai buvo naudojamos kruopščiai parinktos medžiagos, kurioms buvo atlikti laboratoriniai tyrimai. Geriausi „Edifer“ nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai išsiskiria tuo, kad jų gamyboje naudojamas daugybė šiuolaikinių technologijų. Įranga turi „Bluetooth“ funkciją, leidžiančią klausytis muzikos, neprivalant prijungti garsiakalbio prie mobiliojo prietaiso. Šie geri ir pigūs daugialypės terpės garsiakalbiai yra pagaminti iš labai patvarių ir atsparių mechaniniams pažeidimams korpuso. Pigūs nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai „Edifier“ yra geriausi nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai, turintys įmontuotą baltą diafragmos apvalkalą, pagerinantys garso kokybę, tuo pačiu efektyviai sumažinant triukšmą ir iškraipymus.

3. „Genius 2.0“ garsiakalbiai SP-HF800A (31730997100)

  „Genius 2.0“ garsiakalbiai SP-HF800A (31730997100)

– 172 –

Originalios išvaizdos pigus „Genius“ nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis yra prietaisas, kurį galima įsigyti už labai patrauklią kainą. Tai naujiena Lenkijos rinkoje, kuri buvo paleista prieš kelis sezonus. Tai prietaisas, kurio dažnio atsakas svyruoja nuo 80 Hz iki 20 kHz. Šis geras nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis turi galingą triukšmo slopinimą iki 75 decibelų. Šiame įrenginyje įmontuoti 2 colių garsiakalbiai yra padengti vario sluoksniu, kuris garantuoja gilų ir be iškraipymų garsą, neatsižvelgiant į grojamo muzikos failo kokybę. Šios įrangos korpusas pagamintas iš patvaraus, labai kieto ir ilgaamžio plastiko, o šonai apdailinti aukštos kokybės klevo mediena gražios tamsiai rudos spalvos. Šio prietaiso priekiuose yra dvi funkcinės rankenėlės, atsakingos už garso ir tembro valdymą. Šis pigus nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis taip pat turi didelę rankenėlę, reguliuojančią žemuosius dažnius ir atsakingą už žemųjų dažnių ir aukštų dažnių dažnį.

4. „Sven MS-2050“ garsiakalbiai (SV013233)

  „Sven MS-2050“ garsiakalbiai (SV013233)

290 –

Aukštos klasės, geras „Sven“ nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbis yra įrenginys, pritaikytas groti muzikos failus nešiojamuosiuose ir staliniuose kompiuteriuose. Anot akustinių inžinierių, sudariusių nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbių reitingą, bendrovės produktas yra vienas geriausių prietaisų, kurie kada nors pasirodė rinkoje. Jis turi daug galios, 55 W. Dėl to atkuriamas garsas yra stiprus ir be iškraipymų. Šis pagrindinis nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis turi žemų dažnių garsiakalbį, taip pat turtingą žemųjų dažnių ir aukšto dažnio plokštes. Gaminyje yra įmontuotas garso failų grotuvas iš „flash“ įrenginio ir kompaktinių plokštelių. Šis prietaisas turi labai naudingą funkciją, kuri yra FM radijas ir „Bluetooth“ modulis, leidžiantis laisvai klausytis muzikos iš visų mobiliųjų įrenginių. Šis pigus nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis turi galimybę nustatyti darbo režimą ir automatiškai įsijungti bei išjungti, nereikalaujant rankinio prietaiso valdymo.

5. „Logitech 2.1 Z333“ garsiakalbiai (980-001202)

  „Logitech 2.1“ garsiakalbiai Z333 (980-001202)

199 –

Galingi, efektyvūs ir pigūs „Logitech“ nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai buvo apdovanoti daugelyje konkursų ir tarptautinių mugių. Tai produktai, kurie skleidžia galingą 80 W galios garsą ir mažina triukšmą bei iškraipymus. Šie aukščiausios klasės nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai turi 13 mm priekinį žemų dažnių garsiakalbį, kuris suteikia gilų, galingą žemųjų dažnių garsą ir padidina muzikos failų ir garso takelių, įrašytų filmams ir kompiuteriniams žaidimams, intensyvumą. Tai yra geri nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai, galintys reguliuoti bosą pagal individualius konkretaus vartotojo poreikius. Tam galite naudoti valdymo rankenėlę, kuri lengvai valdo garsą. Be to, geriausi „Logitech“ nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai taip pat turi laidinį garsumo ir funkcijų valdymą per skydelį, integruotą su automatiniu nuotolinio valdymo pultu. Tai yra įrenginiai su funkciniu ausinių lizdu, taip pat 3,5 mm ir RCA įėjimu.

6. „Dockin Bluetooth D Fine + Plus 50W Audio“ garsiakalbiai

  „Dockin Bluetooth D Fine + Plus 50W Audio“ garsiakalbiai

– 780 –

Modernus ir pigus nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis „Dockin“ yra įrenginys, rekomenduojamas žmonėms, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus, naudojantiems nešiojamąjį kompiuterį ir naudojantiems stalinį kompiuterį kaip filmų grotuvą. Šis geriausias nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis yra belaidis įrenginys. Jis turi 50 W galią ir garso valdymą. Keturios įmontuotos plokštės užtikrina aukštų ir žemų tonų atkūrimą. Produktas turi 2 pasyvius žemųjų dažnių radiatorius. Jis gali leisti muziką 14 valandų be būtinybės jos prijungti prie maitinimo šaltinio. Šiame įrenginyje yra labai efektyvi ir greitai įkraunama baterija. Pažymėtina šio gero nešiojamojo „Dockin“ garsiakalbio korpusas. Jis skirtas apsaugoti nuo dulkių ir vandens ar kitų skysčių purslų. Tai geras nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis, kurį galima naudoti kaip integruotą „Powerbank“.

7. Creative GigaworkS T20 II serijos garsiakalbiai (51MF1545AA000)

  Creative GigaworkS T20 II serijos garsiakalbiai (51MF1545AA000)

304 –

„Creative“ siūlo pigius nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbius, kurie užtikrina profesionalų muzikos failų atkūrimą. Tai šiuolaikiniai garsiakalbiai, sukurti specialiai sukurtos struktūros ir aukščiausios kokybės komponentų pagrindu. Įmonės gaminiai buvo daug kartų apdovanoti vartotojų konkursuose, taip pat muzikos ir kompiuterinės įrangos mugėse. Tai pigūs nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai su kompaktiškais matmenimis, kurie išsiskiria puikiu apdirbimu, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Jie garantuoja muzikos failų atkūrimą, sumažinant triukšmą ir iškraipymus. Šiuos geriausius nešiojamojo kompiuterio garsiakalbius galima prijungti prie nešiojamojo kompiuterio, darbalaukio ir bet kurio pasirinkto mobiliojo įrenginio. Aukštos kokybės vidutinio dažnio tvarkyklės su kupolo diafragmomis, pagamintomis iš stiklo pluošto, suteikia šiems geriems nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiams gražų žemųjų dažnių ir vidutinio dažnio garsą.

8. „Microlab Solo7C“ garsiakalbiai („Solo7C-Wd“)

  „Microlab Solo7C“ kolonėlės („Solo7C-Wd“)

585 –

Daugelyje interneto forumų kyla klausimas, kurį nešiojamojo kompiuterio garsiakalbį pasirinkti, norint mėgautis puikiu muzikos failų atkūrimu, taip pat filmų ir kompiuterinių žaidimų garso takeliu. Atsakymas paprastas! Verta investuoti į „Mikrolab“ įrangą. Tai geriausi nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai, skirti pakeisti stereofoninius įrenginius. Jie garantuoja visų garsų atkūrimą ir efektyvų iškraipymų bei triukšmo mažinimą. Tai yra produktai, kuriuos galima prijungti prie DVD, CD, VCD grotuvų, kompiuterių ir skaitmeninių priedų. Pažymėtinas klasikinis šio gero nešiojamojo kompiuterio garsiakalbio dizainas. Ši įranga yra puikus pasiūlymas žmonėms, kurie vertina aukščiausius akustinius parametrus ir originalų savo daugialypės terpės įrenginių dizainą. Šis geras nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis pagamintas tik iš MDF, o priekiniame skydelyje yra membranos sutvirtinimas.

9. „Logitech Z-533“ garsiakalbiai (980-001054)

  „Logitech Z-533“ garsiakalbiai (980-001054)

299 –

Žmonės, ieškantys modernios garso įrangos, stebisi, kokie nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai yra tinkami groti muzikos failus. Verta atkreipti dėmesį į „Logitech“ įrangą. Tai gerbiamas ir žinomas visame pasaulyje aukštos kokybės muzikos failų grojimo įrenginių gamintojas. Geri jo sukurti nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai suteikia gilų, dinamišką žemų dažnių garsą, kurį skleidžia priekinis žemųjų dažnių garsiakalbis. Ši įranga rekomenduojama žmonėms, kuriems rūpi tobulas muzikos atkūrimas, kuriame yra didelis ritmų kiekis. Šio prekės ženklo gaminiuose yra 2 colių žemų dažnių garsiakalbio vamzdelis, sujungtas su tuneliu dviem galais, kuris užtikrina puikų žemo dažnio perdavimą. Tai pigūs nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbiai, pagaminti estetiškai. Tai patvari ir be gedimų įranga. Tai prietaisai, turintys 15 W garsiakalbio galią, o serverio galia 30 …