Purškiamos pėdkelnės – gelbėjimas

Lauke darosi šilčiau, o pavasario saulė kviečia atrasti kojas. Bet kaip jiems parodyti, nes po žiemos jie yra išblyškę, o oda yra pilka? Turite 3 sprendimus: a) apsivilkite kojines, kurios karštomis dienomis bus labai patrauklios seksui, b) nusipirkite įdegio pakuotę ir greitai išgaukite spalvą c) naudokite purškiamas pėdkelnes. Mes pasirenkame 3 variantą, kuris garantuoja gerus rezultatus, ir jums nereikia stebėtis, kaip greitai įdegti kojas. Šiame straipsnyje pasakojama, kaip naudoti pūkines pūkines.

Purkštinės pėdkelnės - blyškių kojų gelbėjimas

Purkštinės pėdkelnės – kojinių alternatyva

Kai prieš kelerius metus rinkoje pasirodė Sally Hansen purškiamos pėdkelnės, moterys pamišo dėl jo. Idėja gimė japonų galvose ir ji išsiskyrė moterų poreikiais. Produktas puikiai pakeičia tradicines pėdkelnes ar kojines ir joje nėra mikropluošto! Puikiai tinka vasaros basutėms ir atviriems batams. Purkštinės pėdkelnės nenuslysta, nelimpa prie kojų, nedaro „akių“ ir jas galima greitai „nuimti“ (plaunant kojas vandenyje su muilu) – taip produktą giria kojinių mėgėjai aerozolyje. .

Kas yra purškiamos pėdkelnės?

Tai vidutiniškai dengianti kosmetika, panaši į pagrindą. Išsiskleidęs jis suteikia kojų odai gražią išvaizdą ir išlygina jų spalvą. „Airbrush“ kojos taip pat yra sprendimas kojoms su sulaužytais kapiliarais ar subtiliu spalvos pakitimu. Išparduodama įvairaus atspalvio kosmetika, todėl galite ją priderinti prie šviesesnės ar tamsesnės odos, kad gautumėte natūralų efektą.

Purkštinės pėdkelnės puikiai tinka pavasariui ir vasarai

Apetitas raugintoms kojoms ypač auga pavasarį ir vasarą. Vakarėliai lauke ir vestuvių sezonas yra puikiausios progos parodyti savo dailias kojas. Jei turite svarbų išėjimą ir norite atrodyti kaip milijonas dolerių ar bent kaip žvaigždės ant sienos – naudokite purškiamas pėdkelnes. Purškiamas kojines nuo kitos bronzuojančios kosmetikos skiria tai, kad jas patogiau tepti ir nepalieka baltų žymių. Purškimo forma žymiai palengvina tepimą.

Kaip uždėti purškiamas pėdkelnes?

Purkštines pėdkelnes lengva užsidėti. Išsaugokite valymą ir atlikite procedūrą vonioje. Mūsų patarimas: Prieš užsidėdami pėdkelnes, kojas sausi ir nuplaukite drėkinamąjį losjoną.

Naudojimas: išspauskite kreminę kosmetiką ant rankos ir paskleiskite ją ant kojų, įsitikindami, kad sluoksniai dažniausiai yra ploni ir tolygiai padengiami. Nepamirškite kosmetikos priemonių tepti tokiose vietose kaip: keliai, kulkšnys, kulnai ir oda tarp pirštų, ypač jei ji atrodo kaip vasaros basutės 🙂 Palaukite 20–30 minučių, kol kosmetika visiškai išdžius ir galėsite pradėti užkariauti pasaulį. !


Ar tu tai žinai…

Purkštinės pėdkelnės atneš geresnių rezultatų, jei dieną prieš tai tinkamai paruošite kojas – kruopščiai jas depiliuokite, o po to nušveiskite, kad oda būtų lygi. Dėl to pėdkelnės tolygiai padengs kojas ir išvengsite dėmių. Galiausiai užtepkite drėkinamąjį losjoną, tačiau nepamirškite jo nuskalauti tą dieną, kai užsidedate pėdkelnes!


Kaip greitai įdegti kojas? – savaiminio įdegio priemonės

Jei nesate įsitikinę novatoriška pėdkelnių purškimo forma, rinkitės ne mažiau gerą savaiminio įdegio kosmetiką. Savaiminio įdegio priemonės suteikia galimybę per trumpą laiką įgauti gražų įdegį. Kaip ir purškiamos pėdkelnės, jų yra įvairių variantų – tiek šviesiai, tiek tamsiai odai. Mes rekomenduojame „Self Tan Bronzing Lotion“ šv. „Tropez“ su patogiu pompa ir savaiminio įdegio kūno ir kojų kremu su „Collistar“ kviečių gemalų aliejumi. Ir atminkite, kad gražios kojos yra pagrindas! 🙂