Geriausias naminių gyvūnėlių kvapas, pašalinantis Cand

Aš, kaip naminių gyvūnėlių savininkas, nieko nedarysiu savo šunims – tai ypatingi skanėstai, ilgi pasivaikščiojimai, daugybė meilės, jūs įvardijate, bet tai nereiškia, kad jūsų namuose nėra jokių neigiamų pasekmių .

Katės ir šunys gali sukelti netvarką ir nuoširdžiai dvokti jūsų namais! Blogiausia yra tai, kad jūs netgi galite tapti „aklas nosies“ dėl augintinio kvapo, o tai reiškia, kad jūs to net nepastebite, bet jūsų svečiai tai pastebi.

Taigi, ką daryti augintinio savininkui? Valyti galima tik tiek daug, o didelis kvapas yra visiškai natūrali augintinio jūsų namuose dalis.

Išbandžiau daug įvairių produktų ir pastebėjau, kad naudojant gyvūnus visiškai įmanoma įveikti naminių gyvūnėlių kvapus naminių gyvūnėlių kvapo žvakės ir purškalai. Išskaidykime galimų kvapų šaltinių jūsų namuose sąrašą ir sužinokime, kaip geriausia būtų išspręsti jūsų dvokiančią situaciją.

Pirmiausia pašalinkite visas naminių gyvūnėlių atliekas

Žvakės ir purškalai gali padaryti stebuklų dėl jūsų naminių gyvūnėlių kvapų, tačiau jei jūsų augintinis reguliariai dirvo aplink namą, jūs kiekvieną kartą kovosite pralaimėtą kovą. Peržiūrėkite mano straipsnį apie geriausias naminių gyvūnėlių šlapimo valymo priemones, jei jums reikia pagalbos visam laikui pašalinti šias dėmes.

Jei naminių gyvūnėlių atliekos nebus visiškai išspręstos ir jomis nebus pasirūpinta, tada bakterijos išaugs ir laikui bėgant jūsų problema bus daug blogesnė.

Tai taip pat sveikas protas, tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad kuo dažniau keičiate savo kačių šiukšlių dėžę, tuo mažiau laiko jūsų namuose turi daugėti bakterijų ir dvokų.

Gaukite gerą žvakę ir padėkite strategiškai

Toliau pakalbėkime apie žvakes. Galbūt galvojate: „žvakė yra žvakė“, bet iš tikrųjų taip nėra. Žvakės yra dviejų pagrindinių veislių – parafino žvakės (tradicinės, kurias dažniausiai matote visur) ir sojos žvakės.

sojos žvakės augintinio kvapas

Sojų žvakės pastaruoju metu populiarėja, nes jos turi keletą ryškių pranašumų, palyginti su parafino žvakėmis. Pirma, sojos žvakės yra natūralus produktas, pagamintas iš augalinio aliejaus ir degdamas nekelia CO2 lygio atmosferoje, o parafino žvakės (pagamintos iš naftos aliejaus) – tai! Sojų žvakės taip pat nėra visiškai toksiškos ir sudegindamos neišleidžia jokių nemalonių chemikalų.

Dabar jūs galvojate, kad turi būti laimikis – ar šios sojos žvakės tarnauja ne taip ilgai? Na, jie iš tikrųjų tęsiasi ilgiau nei parafino žvakės! Sojos žvakės paprastai dega dvigubai lėčiau, o tai du kartus viršija jūsų namų naudojimo valandas. Sojos žvakės paprastai kainuoja daugiau iš anksto, tačiau visada yra geresnis sprogimas.

Dabar, kai žinote, kokios žvakės ieškoti, būtinai pagalvokite, kur geriausia būtų jas padėti savo namuose. Mano geriausi pasirinkimai yra –

  • Prie pagrindinio įėjimo į savo namus, kad padarytumėte gerą įspūdį.
  • Netoli šiukšliadėžės ar bet kurioje vietoje, kur jūsų augintiniai pirmiausia pabūna.

Geriausia žvakė naminių gyvūnėlių kvapams

„One Fur All Pet House“

„One Fur All Pet House“ žvakių linija yra būtent tai, ko reikia naminių gyvūnėlių savininkams – puikių kvapų sojų žvakių! Galima įsigyti 15 nuostabių kvapų, tokių kaip levandų žalioji arbata, švieži citrusai ir cukraus sausainiai, čia yra kažkas kiekvienam.

Šios žvakės turi labai ilgą 60–70 valandų degimo laiką, o vaškas yra specialiai sukurtas padėti neutralizuoti naminių gyvūnų kvapus.

Geriausias purškalas naminių gyvūnėlių kvapui

„Febreeze Pet Odor Eliminator“

Kalbant apie purškimus, man labiau patinka šis „Febreeze“ audinio purškalas, nes jis ne tik pašalina ore esančius kvapus, bet ir gali juos pašalinti iš audinių. Nors šis purškalas neturi kvapo nė iš tolo, kaip sojos žvakė, jis yra labai naudingas kilimams, baldams, paltams ir kilimėliams, kur gali prilipti naminių gyvūnėlių kvapas.

Aš norėčiau duoti audiniams savo namuose gerą purškalą su „Febreeze“ ir paskui uždegti žvakę, kad gautumėte geriausią iš abiejų pasaulių.

Bet kokie patarimai?

Ar turite kvapų produktų, kurie jūsų namuose buvo nuostabūs, o gal turite namų gynimo priemonę, kurią pasigaminsite patys? Būtinai palikite komentarą žemiau ir pasidalykite su mumis!