„Python“ kursai: kaip pasirinkti

Programavimo įgūdžių turėjimas yra naujas XXI amžiaus raštingumas. Bet, žinoma, kokią kalbą pasirinkti ir kam ji skirta? Jau keletą metų „Python“ pasiekė precedento neturintį šlovę tarp vartotojų labiausiai ieškomų kalbų. Kodėl? Dėl turimų paraiškų skaičiaus. Ar svarstėte kursą, kad įvaldytumėte šį įrankį?

Nuo pasirodymo 1989 m. Niekas nemanė, kad „Python“ bus toks populiarus ar paklausus. Beveik po trijų dešimtmečių matome, kaip garsiausios akademijos prisijungęs ir platformos e. mokymasis Jie siūlo kursus išmokti kodą ir pritaikyti jį skirtingose ​​srityse. Norite sužinoti daugiau? Na, toliau skaitykite šį specializuotą straipsnį su pagrindiniais raktais.

Svarbiausias

 • „Python“ kursai yra mokymo moduliai, beveik visi prisijungęs, kurie moko skirtingų šios programavimo kalbos sampratų, atviro kodo. Orientuotas į objektą, „Python“ yra labai paprastas ir lengvai suprantamas. Ji turi paprastą sintaksę, kurioje yra didžiulė įrankių biblioteka, todėl kalba yra unikali.
 • „Python“ kursų populiarumą, be kita ko, lemia puikūs praktiniai pritaikymai: kaip a scenarijus, žiniatinklio plėtrai ir darbui Dideli duomenys, Duomenų mokslas, Dirbtinis intelektas (AI), Mašininis mokymasis Y Gilus mokymasis. Tai ateities kalba!
 • Prieš registruodamiesi į „Python“ kursus, atsižvelkite į kai kuriuos svarbius kriterijus: turinio tipą ir tikslą, kurso struktūrą ir trukmę, lygį, į kurį ketinama nukreipti, oficialius pažymėjimus ir praktines pratybas, be kita ko.

Geriausi „Python“ kursai: mūsų rekomendacijos

Jei norite būti kartos, kuri įvaldo madingą programavimo kalbą, dalis, „Python“ kursai skirti jums. „Python“ profesionalų paklausa kasmet auga eksponentiškai ir nenuostabu – jo siūlomos galimybės yra beribės! Jei nežinote, kurį kursą pasirinkti, pažvelkite į mūsų siūlomą pasirinkimą su geriausiomis galimomis galimybėmis.

Geriausias mašininio mokymosi „Python“ kursas

Baigti mašininio mokymo kursą

Baigti mašininio mokymo kursą

Sužinokite mašininio mokymosi algoritmus su „Python“.


Kursas „Udemy“ siūlo tobulą turinį mokytis algoritmų Mašininis mokymasis su „Python“. Tai leis jums sukurti skirtingus modelius ir juos derinti, kad išspręstumėte visas iškilusias problemas.

Šio kurso metu sužinokite, kuris mašininio mokymosi modelis geriausiai tinka kiekvieno tipo problemoms, ir išmokite atlikti galingą ir tikslią analizę.

Papildoma informacija

 • Trukmė: 48:11:40 val., 238 klasės
 • Sunkumo lygis: tarpinis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip
 • Ankstesnės žinios: Taip, matematika, statistika ir tam tikras programavimas.

Geriausias „Python“ kursas pradedantiesiems

„Python“ pradedantiesiems

„Python“ pradedantiesiems

Išmokite programuoti ir analizuoti duomenis naudodami „Python“.


Ar norite įdiegti „Python“ ir parašyti savo pirmąją kodo eilutę? „Coursera“ kursai skirti jums. Siūlomas Mičigano universiteto, jūs išmoksite šios programavimo kalbos pagrindus, kad galėtumėte specializuotis bet kurioje pasirinktoje srityje.

Kursas išmokys jus, kaip naudoti kintamuosius duomenims išsaugoti, gauti ir apskaičiuoti, ir padės jums atlikti pirmuosius žingsnius kuriant savo programą.

Papildoma informacija

 • Trukmė: 19 valandų, 5 kursai
 • Sunkumo lygis: Pradedantysis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip
 • Ankstesnės žinios: Ne

Geriausias „Python“ kursas, skirtas kurti programas

„Python“ kursai

„Python“ kursas

Pilnas „Python“ kursas pradedantiesiems ir tarpiniams!


„Python Mega“ kursai yra praktiškiausi, kuriuos galite rasti. „Udemy“ paskatins jus visiškai kurti „Python 3“ tikras programas, žiniatinklio programas ir net mobilias programas.

Kursas remiasi šiuolaikiniu mokymo metodu, kai studentai mokosi darydami. Pradėsite nuo „Python“ nuo nulio kurdami paprastas programas ir pereikite tiesiai prie kūrimo!

Papildoma informacija

 • Trukmė: 25 valandos, 273 pamokos
 • Sunkumo lygis: Pradedantysis / tarpinis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip
 • Ankstesnės žinios: Ne

Geriausias „Python“ kursas Duomenų mokslas

Duomenų mokslo kursas „Python“

Duomenų mokslo kursas „Python“

.


Duomenų mokslininkai (Duomenų mokslas) pasirinkite mėgstamą kalbą „Python“. Ar norite sužinoti, kodėl? Peržiūrėkite šį „Udemy“ kursą ir pradėkite mokytis apie geriausias šios kalbos siūlomas duomenų analizės technikas.

Jūs žinosite, kaip saugoti, filtruoti, tvarkyti ir valdyti duomenis „Python“, kuriant vertę savo ataskaitoms ir jūsų įmonei ar asmeniniam projektui.

Papildoma informacija

 • Trukmė: 12:50 val., 123 užsiėmimai
 • Sunkumo lygis: Pradedantysis / tarpinis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip
 • Ankstesnės žinios: Ne

Geriausias „Python“ kursas, skirtas supažindinti jus su dirbtiniu intelektu

„Python“ kursas

„Python“ kursai

Šis pradedančiųjų „Python“ kursas per kelias valandas nukels jus nuo „Python“ programavimo.


Ekspertai teigia, kad dirbtinio intelekto ateitis. Tokiu atveju jums bus įdomu prieiti prie šios disciplinos su specialiai į ją orientuotu „Python“ kursu. Šiuo tikslu „Coursera“ ir „IBM“ siūlo šios programavimo kalbos pagrindus.

Šis kursas gali būti taikomas keliems profesiniams pažymėjimams ar specializacijos programoms.

Papildoma informacija

 • Trukmė: 22 valandos
 • Sunkumo lygis: Pradedantysis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip
 • Ankstesnės žinios: Ne

Registracijos vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Python“ kursus

Praktiškai nė viena programavimo kalba nėra tokia naujausia su naujomis technologijomis ir duomenų analizės tendencijomis – „Python“ įsitvirtina pašėlusiu tempu. Štai kodėl išklausęs tinkamą kursą, kad išmoktum pagrindų, karjera gali pakilti į kitą lygį. Tolesniame skyriuje mes patirsime dažniausiai pasitaikančias abejones dėl šių kursų.

„Python“ kursai yra mokymo moduliai, beveik visi internete, mokantys skirtingų šios atvirojo kodo programavimo kalbos sampratų. (Šaltinis: Kachmar: 112135308 / 123rf.com)

Ko tiksliai moko „Python“ kursai?

Šių kursų tikslas yra išmokyti programuoti su „Python“. Kaip ir bet kuriai kitai ar nežinomai programavimo kalbai, taip ir pirmas tikslas yra susipažinti su jos sintakse. Tai reiškia, kad reikia išmokti taisyklių rinkinį, kurio turite laikytis rašydami programos šaltinio kodą, kad jis būtų laikomas teisingu ta programavimo kalba.

Daugumoje „Python“ kursų mokoma kažko tokio pagrindinio, kaip pirmiausia įdiegti į kompiuterį. Taigi turinys gali skirtis pagal daugelį kriterijų: turimas lygis ir ankstesnės žinios, kurso orientacija, praktiniai pritaikymai, kurių jūs siekiate pabaigoje.

Kodėl registracija į „Python“ kursus gali būti naudinga?

Tai nėra naujiena, kad „Python“ profesionalai yra vieni paklausiausių IT pramonėje. „Python“ prestižinės kompanijos naudoja programuodamos įvairiausias programas ir paslaugas: tai yra daugybė įvairių programų ir paslaugų, kurias mes visi dažnai naudojame.

„Python“ vartotojai yra aukšto lygio erdvėse, tokiose kaip „Google“, „YouTube“ ar „Facebook“; visi jie didžiąją dalį savo kultūros grindžia šia programavimo kalba. Tada „Python“ kursai tapo viena iš labiausiai prašomų kalbų ir, svarbiausia, šiuo metu yra pati svarbiausia.

Be jokios abejonės, programavimas „Python“ yra pats perspektyviausias ir efektyviausias pasirinkimas rinkoje šiuo metu.

„Python“ kursų populiarumą, be kita ko, lemia puikūs praktiniai pritaikymai: kaip scenarijų kalba, interneto kūrimui ir darbui su „Big Data“, „Data Science“, „Dirbtinio intelekto“ (AI), „Machine Learning“ ir „Deep Learning“. (Šaltinis: Piotrkt: 91708492 / 123rf.com)

Kodėl „Python“ kursai tokie populiarūs?

Be to, kad „Python“ kursai yra labai reikalinga programavimo kalba, jie yra populiarūs dėl įvairių priežasčių. Mokymasis programuoti gali būti varginantis uždavinys daugeliui žmonių, tačiau kažkodėl su Python taip nenutinka. Mes išsamiai aprašome keletą priežasčių:

 • Tai puikus daugiaplatformis: „Python“ yra aiškinama programavimo kalba, todėl ji veikia bet kokio tipo sistemoje, integruojančioje jos vertėją. Paprasčiau tariant, jo šaltinio kodą galima paleisti įvairiose operacinėse sistemose.
 • Karkasai Labai naudinga: „Python“ naudojamas kuriant bet kokio tipo maršrutus, pavyzdžiui, žiniatinklį ar mobilųjį. Kad tai būtų įmanoma, ji turi rėmus Aukšto kalibro (sistemos) – tai padeda kurti internetą, kurti žaidimus arba pateikti pažangius mokslinius skaičiavimo algoritmus.
 • Tai nemokamas ir atviras šaltinis: „Python Software Foundation“ licencija Tai labai panaši į GPL („General Public License“) licencija. Tai reiškia, kad tai garantuoja galutiniams vartotojams (asmenims, organizacijoms ar įmonėms) laisvę naudotis, studijuoti, dalytis ir modifikuoti programinė įranga.
 • Lengva skaityti, išmokti ir vykdyti: Šios kalbos siūloma sintaksė yra vienas žymiausių jos aspektų. Pagrindinis „Python“ tikslas yra įskaitomumas. Norėdami tai pasiekti, jis remiasi paprasta sintakse, palengvinančia jos įgyvendinimą. Tam nereikia iš anksto apdoroti kompiliatoriaus, kad jis būtų vykdomas, ir leidžia aptikti klaidas realiuoju vykdymo laiku.

Kuriose srityse galite pritaikyti „Python“ kurso mokymąsi?

Priežastis, kodėl „Python“ kursų pasiūla yra tokia plati, yra dėl skirtingų disciplinų, pagrįstų šios programavimo kalbos vartojimu. Taigi, jei galvojate stoti į kursą, kaip pradedantysis, turėsite daug atvirų durų. Mes jums pasakysime keletą šioje lentelėje:
„Python“ taikymo sritis Iš ko jis susideda Kaip padeda „Python“
Dideli duomenys (dideli duomenys) Duomenų rinkiniai yra tokie dideli ir sudėtingi, kad norint juos tinkamai tvarkyti, reikia netradicinių kompiuterio apdorojimo programų. Be paprastumo, „Python“ turi duomenų apdorojimo bibliotekas, tokias kaip „Pydoop“, kurios labai padeda duomenų profesionalams.

„Python“ yra greitas ir lengvai keičiamas, o tai padeda realiu laiku generuoti informaciją ir konvertuoti ją į vartojamas kalbas Dideli duomenys.

Duomenų mokslas (Duomenų mokslas) Tarpdisciplininė sritis, skirta žinioms išgauti ar geriau suprasti įvairias struktūrizuotų ar nestruktūruotų duomenų formas. Tai apima duomenų analizę naudojant statistiką, duomenų gavybą, mokymąsi …