Raclette: Kuris yra geriausias

Gastronomijoje šis terminas raclette nurodo įvairų šveicarišką sūrį, jo ruošiamą receptą ir jam naudojamą indą. Nors jis turi savo Šveicarijos kilmės nuorodą – sūrį raclette Jis taip pat gaminamas įvairiuose Prancūzijos regionuose. Šis sūris gaminamas iš žalio karvės pieno, dideliais gabalėliais, sveriančiais nuo penkių iki septynių kilogramų.

Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į indą, naudojamą gaminant raclette, senas receptas, kurį Šveicarijos aviganiai paruošė dar XII amžiuje. Šiais laikais patiekalą galima paruošti labai lengvai grandikliai arba raketės elektros prietaisai, panašūs į populiariausius fondiu.

Svarbiausias

  • Terminas raclette užsimenama apie tradicinį šveicarišką sūrį, jo receptą ir jo paruošimo aparatą. raketės daugiafunkcinės – su plieninėmis ar akmeninėmis grotelių plokštėmis – yra universaliausios ir yra tarp perkamiausių. Tačiau yra tradicinių modelių, kuriuose galima ištirpinti net pusę sūrio.
  • Nors jo tikslas yra lydyti sūrį, raketės ir fondiu jie pateikia reikšmingų skirtumų. Mėgaukitės a raclette Šeimos ir draugų kompanijoje, ko gero, yra didžiausias jos pranašumas. Be to, įvairūs maisto produktai, kuriuos galime paruošti a raclette tai ribos tik mūsų vaizduotė.
  • Norėdami pasirinkti gerą raclette Pirmiausia turime atsižvelgti į svečių, kuriuos paprastai turime namuose, skaičių. Taip pat turėsime nuspręsti, ar pasirinksime daugiafunkcį, ar labiau tradicinį modelį. Elektros galia yra dar vienas lemiamas mūsų veiksnys raclette duoti gerą rezultatą.

Geriausias raketės: mūsų mėgstamiausi

Yra labai įvairių raketės. Kai kuriuos modelius įkvėpė senieji šveicarų aviganių naudojami indai. Kiti, modernesni, viename prietaise sujungia groteles sūriui ir keptuvę mėsai, daržovėms ir žuviai kepti. Savo pasirinkimui pasirinkome kai kuriuos iš raketės geriausiai vertina pirkėjai prisijungęs.

Geriausias raclette skirtas 8 žmonėms

Yra raclette 8 žmonėms ją sudaro 42 x 21 cm plieno nelipni plieninė viršutinė plokštė, 8 plieninės keptuvės sūriui ištirpinti ir 8 mentelės. Jie dedami į apatinę prietaiso dalį, o mes kepame mėsą ir daržoves ant viršutinės keptuvės.

Be skanaus paruošimo raketės, šis indas idealiai tinka gaminant neriebius patiekalus. Šio prietaiso galia yra 1200 W (vatai), reguliuojama termostatu.

Geriausias raclette su grilis pagal kainos ir kokybės santykį

Sukurtas aštuoniems valgytojams, šis raclette Jame yra aštuonios mažos keptuvės sūriui tirpinti ir dvi lėkštės, viena pagaminta iš akmens, kita – apverčiamo ir nelipnaus metalo. Jis turi 1500 W galią, lengvai reguliuojamas slankikliu. Ir akmuo, ir grilis jie yra visiškai išardomi, kad būtų geriau valomi.

Įrenginio galia yra 1400 vatų (W), o vartotojai pabrėžia jo puikų kainos ir kokybės santykį.

Geriausias raclette su konteineriu fondiu

¿fondiu Y raclette sujungti į vieną įrenginį? Šiame praktiškame inde yra 8 mažos keptuvės sūriui ištirpinti, nelipni plieninė plokštė ir puodas fondiu Nerūdijantis plienas. Jame yra 2 nepriklausomi kaitinimo elementai, vienas skirtas lygintuvui, kitas – fondjui.

Jis turi 1900 W galią ir yra skirtas 8 žmonėms. Tiek fondiu nes keptuvėse galima plauti indaplovėje. Jo įvertinimas yra 4,4 iš 5 žvaigždžių.

raclette pigiau

Jei ieškote a raclette ir akmens grotelės, kurios yra pigios, štai. Be to, kad yra vienas iš geriausiai parduodamų prekių, tai yra „Flash“ pasiūlymas iš „Amazon“, todėl, jei jį rasite, nepamirškite jo! Tai tinka iki 4 žmonių, o akmeninė kepsninė tinka apvaliems ir kvadratiniams staliukams.

Jį lengva valyti, jam nereikia sviesto ar aliejaus. Vartotojai pabrėžia jo kainos ir kokybės santykį bei patogumą.

Geriausias raclette tradicinės aukščiausios klasės

Su šiuo raclette Naudodami tradicinį dizainą, galite pašildyti 1/2 sūrio dėl jo atramos. Jis turi 900 W ir yra skirtas maždaug 6 ar 8 žmonėms. Dėžutė su atsparumu taip pat yra reguliuojama aukščio.

Mes susiduriame su raclette tradicinis, labai panašus į profesionalius, naudojamus restoranuose, todėl ir jo kaina. Vartotojai entuziastingai komentuoja ir įvertina 4,3 žvaigždutės iš 5. Jums tai bus aistringa!

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti raketės

Nuo praktiškai beveik nežinomų indų, raketės tapo viena labiausiai vertinamų buitinių prietaisų gurmanai. Nesvarbu, ar norite tradiciškesnio ir paprastesnio, ar pasirenkate grilis įmontuotas, visada bus a raclette tai atitinka jūsų kulinarinius poreikius.

Raclette terminas reiškia tradicinį šveicarišką sūrį, su juo pagamintą receptą ir jo paruošimo aparatą. (Šaltinis: Lischetzki: 128121453 / 123rf.com)

Kuris yra a raclette?

raclette Tradicinis yra ne kas kita, kaip elektrinė varža ir pakreipiamas pagrindas, ant kurio padedama pusė sūrio, kad jis ištirptų. Jie yra paprasčiausi modeliai. Mes taip pat galime rasti raketės su plieninėmis ar akmeninėmis grotelių plokštelėmis, po kuriomis dedamos mažos keptuvės sūriui gratinti. Kai kurie netgi įtraukia a fondiu.

Tiesą sakant, modernus raketės jie labai panašūs į kepsnių lėkštes. Skirtumas, palyginti su šiais, yra tas, kad jie yra daug universalesni, nes be daržovių ir mėsos kepimo ant grotelių leidžia lydyti sūrį mažose keptuvėse. Turguje galite rasti raketės tarp dviejų ir aštuonių mini keptuvių, atsižvelgiant į jų dydį.

Kuo skiriasi a raclette ir vienas fondiu?

Žodis fondiu kilęs iš prancūzų kalbos ir reiškia „ištirpęs“. Kaip raclette, fondiu Tai yra tipiško šveicariško sūrio paruošimo būdas. Nepaisant to, kad bendras elementas yra lydytas sūris, fondiu pateikia žymių skirtumų raclette. Mes jau žinome, kas a raclette, pažiūrėkime toliau, kas a fondiu.

fondiu Tai konteineris, pagamintas iš molio, ketaus arba plieno.

Jis taip pat vadinamas kaquelonas. Tai šildoma elektrine virykle, dujomis, žvakėmis ar alkoholio degikliais. Kai sūris ar šokoladas ištirps, kiekvienas valgomasis panardina duoną ar maisto gabalėlius, naudodamas šakutes ar specialius iešmus fondiu.

Kitas skirtumas nuo raclette yra tai, kad rengiant fondiu paprastai naudojamas sūrių mišinys. Labiausiai paplitę yra gruyer, Aš kometu ir emmentalinis, nors mišinys gali skirtis. Be to, norint paruošti prekę fondiu jūs negalite praleisti sauso baltojo vyno, česnako ir juodųjų pipirų, be kitų ingredientų.

Tradicinė raketė yra ne kas kita, kaip elektrinė varža ir pakreipiamas pagrindas, ant kurio uždedama pusė sūrio, kad jis ištirptų. (Šaltinis: Veve: 1293573 / Pixabay.com)

Kodėl verta pirkti raclette?

Virkite a raclette tai yra vienas smagiausių būdų valgyti grupėje. Tačiau tai nėra vienintelis raketės gero maisto mėgėjai. Tai yra kai kurie kiti.

  • Paprastas naudojimas. raketės Juos labai lengva naudoti. Dauguma tiesiog prijunkite juos ir nustatykite temperatūrą savo termostatu, daugiau jokių komplikacijų.
  • Atraskite naujų patiekalų. raketėsYpač daugiafunkciai modeliai, jie yra labai universalūs prietaisai, leidžiantys paruošti įvairiausius patiekalus. Su raclette Namuose bus sunku neištaisyti meniu, kad ir kokie reiklūs būtų jūsų svečiai.
  • Viskas viename prietaisas. Dauguma raketės jie leidžia vienu metu gaminti kelis maisto produktus. Kepdami mėsą ir daržoves grilis galite gratinti sūrį ant padėklų ir net paruošti fondiu.
  • Lengvas valymas raketės juos labai lengva valyti, nes beveik visas jų dalis galima išardyti. Be to, kadangi jie gaminami iš nelipnių medžiagų, vargu ar yra maisto likučių.
  • Keli valgytojai. Nors yra mažų modelių, dauguma jų raketės Jie skirti šešiems ar aštuoniems žmonėms. Jie turi daugiau vietos maistui paruošti nei, pavyzdžiui, keptuvė.
  • Galite juos naudoti bet kur. Vienas iš didžiausių raketės elektrinis yra tai, kad jie nesudaro dūmų, todėl juos galite naudoti patalpose.
  • Tai yra įdomus būdas gaminti maistą. Mėgaukitės a raclette su draugais ir šeima yra viena geriausių gastronominių patirčių, kuria galite mėgautis. Priežastis ta, kad kiekvienas valgomasis gali paruošti skirtingus maisto produktus pagal savo skonį.

Kokius receptus galima paruošti naudojant a raclette?

šveicariškas sūris raclette Jis gaminamas iš žalio karvės pieno ir paliekamas subręsti nuo trijų iki šešių mėnesių. Tarp melžimo ir sūrio gamybos neturėtų praeiti daugiau kaip aštuoniolika valandų. Kiekvienas gabalas paprastai yra apie pėdos skersmens, nors yra ir daug didesnių. Tai šviesiai geltonas sūris, labai aromatingas ir skanus.

Būdami tokie universalūs, įvairūs maisto produktai, kuriuos galime gaminti viename raclette jis yra beveik begalinis. Mes galime lydėti sūrį raclette lydytas su virtomis ar skrudintomis bulvėmis, mėsa, dešrelėmis ir įvairių rūšių daržovėmis. raclette Jis taip pat idealiai tinka ruošiant mėsos, žuvies, daržovių iešmus, o desertui – skanius blynus ir lietinius.

Raclette dydis nulems gratininių dėklų, kuriuos ji sudaro, skaičių, taigi ir valgytojų, kurie gali juo mėgautis, skaičių. (Šaltinis: Margouillat: 131149761 / 123rf.com)

Kaip ruošiatės a raclette tradicinis?

Nors įvairių patiekalų, kuriuos galima paruošti a raclette elektrinis yra labai platus, tradicinis šveicarų receptas yra tik vienas būdas jį paruošti. Visų pirma, jums reikia virti bulves troškintuve.

Užvirus gerai nusausinkite ir suberkite į dubenį. Tai padarykite, supjaustykite sūrį raclette maždaug centimetro storio lakštais.

Padėję sūrio riekeles ir bulves ant stalo, įjunkite raclette. Kiekviena vakarienė įdės šiek tiek sūrio į savo mini keptuvę ir įdės ją į raclette kad gerai ištirptų. Tuo tarpu bulvės nulupamos ir supjaustomos storais griežinėliais. Kai sūris ištirpsta, jis nedidelės mentelės pagalba užpilamas ant bulvių.

Taip ruošiamas tradicinis šveicariškas receptas, nors šiandien įprasta jį derinti su kitais maisto produktais. Bulves ir sūrio gratiną galima patiekti su šaltais gabalėliais, marinuotais agurkais, kepta mėsa ir daržovėmis. Receptams, kuriuos galite paruošti vienu, nėra jokių apribojimų raclette elektrinis su grilis.

Kokie sūriai tinkamiausi gaminti prekę raclette?

Patartinas dalykas yra …