Rankos: „Dell Vostro 14 5000“

„Dell“ kreipiasi į keliaujančius smulkaus verslo darbuotojus, kuriems gali būti skiriamas gana kuklus biudžetas, turėdamas atnaujintą „Vostro 14 5000“, kuriam naudinga naujoji „Intel“ procesoriaus „Kaby Lake“ architektūra.

Jis yra dviejų spalvų: „Grafito sidabras“, kurį pateikė mūsų apžvalgos modelis, ir „Grafito raudonas“.

Žvelgiant iš viršaus, „Vostro“ mums primena vieną iš „Toshiba“ žemos klasės „Satellite“ serijos modelių, nors, laimei, „Dell“ nusprendė nestatyti klaviatūros centro kairėje, o ne laikyti viduryje.

„Dell“ išvaizda toli gražu nėra įžeidžianti – ji tiesiog atrodo pasenusi dėl didelių gabaritų jos galinės dalies. Nepaisant siaurėjančio dizaino, 18,5 mm storio net mašinos priekis yra maždaug dvigubai didesnis nei aukščiausios klasės modelių, tokių kaip paties „Dell“ „XPS 13“.

Verslo vartotojams svarbiausia nauda yra gyvybiškai svarbių prievadų įtraukimas, įskaitant VGA (monitorių arba, greičiausiai, 2016 m., Projektorių prijungimui), HDMI, Ethernet, du USB 3.0 ir vieną USB 3.0 prievadą su „PowerShare“.

Pradinis „non-touch“ modelio svoris yra 3,4 svaro, todėl „Vostro“ yra beveik kilogramu sunkesnis už plonesnį „HP EliteBook 1030“. Tačiau tada jis parduodamas beveik trečdaliu kainos.

„Vostro“ sportuoja patrauklia šikleto stiliaus klaviatūra su gerai išdėstytais klavišais ir centruotomis raidėmis. Klavišus patogu pataikyti ir juos pakanka keliauti, kad ilgai nepadarytų pirštų. Jame yra pagrįsto dydžio „Shift“, „Backspace“ ir rodyklių klavišai, o valdymo pultelis yra pakankamai lygus, kad būtų galima naudoti vietoje pelės, neišplėšiant plaukų.

Kita vertus, „Vostro“ LED apšviestas ekranas yra pribloškiantis. Pakankamai ryškus, jis neturi spalvų sodrumo, turėdamas tik vidutinius žiūrėjimo kampus.

Parašykite komentarą