Rankos sprogdintuvas Kuris yra geriausias

Ar žinote visus privalumus, kuriuos a rankos sprogdintojas pasaulyje fitnesas? Mes suprantame, kad, būdamas amerikietiškas žodis, jis gali jums neatrodyti pažįstamas ir jūs nežinote, kam jis iš tikrųjų skirtas. Galime tikėtis, kad šio bicepso izoliatoriaus dėka per trumpą laiką pasieksite labai gerų rezultatų savo rankose.

Skaitykite toliau šį vadovą. Mes atsakysime į keletą konkrečių klausimų apie šį produktą. Baigę tai sužinosite, kas a rankos sprogdintojas ir kaip juo naudotis. Be to, turėsite aiškius keletą pagrindinių kriterijų, kad pasirinktumėte reikiamą modelį.

Svarbiausias

 • Pasirink rankos sprogdintojas Idealus dalykas gali būti sudėtinga ir pavojinga užduotis, jei nežinote dalyko. Todėl šiame vadove mes išsprendžiame dažniausiai pasitaikančias abejones dėl jų..
 • Dėl netinkamos praktikos galima susižeisti. Sužinokite, kaip naudoti a rankos sprogdintojas teisingai padės to išvengti.
 • Čia jūs sužinosite svarbiausią informaciją, į kurią turite atsižvelgti, kad galėtumėte rasti rankos sprogdintojas idealu. Jas rasite paskutiniame skyriuje.

Geriausias rankos sprogdintojas iš rinkos: mūsų mėgstamiausi

Produktų rinkoje fitnesas yra daugybė produktų, iš kurių galima rinktis. Tiesą sakant, rankos sprogdintojas Tai vienas iš jų. Kai kurie jų gaminiai yra žinomi, kiti – ne tiek. „REVIEWBOX“ mes norėtume nustatyti tuos produktus, kurie patenkina jų vartotojus pagal kokybę, naudojimą ar kokybę. Tai yra mūsų mėgstamiausi:

rankos sprogdintojas geriausias kainos ir kokybės santykis

Šis bicepso palaikymas nuo „Armageddon Premium“ Jis ergonomiškai sukurtas taip, kad tarnautų amžinai, nepakenkiant kokybei ar patogumui. Dėl savo atsparumo jis nesilenkia ir nesisuka.

Jie naudojo ypač patogius įklotus, kad alkūnės nenukentėtų atliekant judesį. Be to, jie dovanoja keletą tikrai naudingų svorio pakėlėjų mūsų treniruočių rutinai.

Geriausias rankos sprogdintojas profesionalams

Rytai rankos sprogdintojas Iš prekės ženklo Džiaugsmingas siūlo lankstumą ir reguliavimą, norint išlaikyti taisyklingą laikyseną keliant svorius. Taip yra dėl jo alkūnės pagalvėlių ir putų ant kaklo.

Šis dizainas idealiai tinka profesionaliems žmonėms pasaulyje fitnesas, nes jis atsparus iki 220 svarų kėlimo svorio. Jis prisitaiko prie skirtingų kūno tipų, garantuodamas patogumą ir lengvumą judant.

Geriausias rankos sprogdintojas namams

Šio prekės ženklo bicepso diržas Fitgriffas Tai gali padėti sustiprinti rankas ir pamiršti laikyseną mankštos metu. Tai puikiai tinka izoliuoti, o jo spaustukas leidžia nuolat prisitaikyti prie jūsų laikysenos ir kūno.

Be to, įsigiję galite būti ramūs, nes jai suteikiama dvejų metų garantija, jei tai įtikins. Su juo galite sukomplektuoti savo įrangą namuose.

Geriausias rankos sprogdintojas dėl jo tinkamumo

rankos sprogdintojas Iš prekės ženklo EVO fitnesas jis pritaikomas pagal jūsų skonį, nes jį galite rasti skirtingo dizaino. Sudėtyje yra patvarios miltelinės dangos, užtikrinančios aukštesnę kokybę.

Pečių diržai sutvirtinti nailonu. Jo putos suteikia komfortą ir stabilumą judant. Kita vertus, tai yra vienas iš prieinamiausių variantų.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tai rankos sprogdintojas

Šiame skyriuje mes nenorime, kad jums kiltų abejonių dėl rankos sprogdintojas. Mes suteiksime jums visą turimą informaciją, kad žinotumėte, kaip ja naudotis ir kaip galite pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Raumeningas vyras, užsidedantis svorio kėlimo diržą

Bicepso izoliatorius skirtas sutelkti judesį išlaikant alkūnes. (Šaltinis: Miroshnichenko: 5327461 / Pexels.com)

Kas yra a rankos sprogdintojas?

rankos sprogdintojas tapo populiaru 70-aisiais aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio dėka, kuris buvo šio žmogaus ikona ir figūra fitnesas tuo metu.

Ši bicepo atrama (rankos sprogdintojas) yra priemonė, naudojama bicepsui izoliuoti per sunkumų kilnojimo treniruotes. Tai pasiekiama per standžią atramą, kuri yra alkūnėse, atsakinga už paralyžiuoti ir sutelkti visą spaudimą į bicepsą.

Kalbant apie formą, tai yra horizontalus elementas su diržais, pritvirtintais prie kaklo. Šis bicepso izoliatorius yra labai paprastas naudoti ir teisingai naudojant garantuoja gerus rezultatus.

Kam skirtas šis bicepso izoliatorius?

Jo dizainas leidžia sutelkti pastangas bicepsams, neleidžiant nugarai siūbuoti ir rankoms judėti. Laikydami alkūnes lifte, mes sugebame sutelkti visą spaudimą ir jėgą dirbamoje srityje (bicepsai), jei tai yra mūsų tikslas.

Šis bicepso diržas stengiasi išvengti judesių, ypač rankų ir nugaros. Tai yra labai dažna klaida (pusiausvyra renkant svorį), nes ji gali sukelti sužalojimus arba kai kuriais atvejais negalima dirbti norimo ploto.

Privalumai ir trūkumai naudojant rankos sprogdintojas

Toliau mes išsamiai aprašome, kokie yra pagrindiniai privalumai naudojant bicepso izoliatorių, nors visada atsižvelgiame į tai, kokius trūkumus galime rasti:

Privalumas

 • Išskirkite bicepsą
 • Stabilizuoja liemenį
 • Maksimalus bicepso išsivystymas
 • Sumažina traumų riziką
 • Labai atsparios medžiagos
 • Lengva nešiotis

Trūkumai

 • Spaudimas ant alkūnių ar krūtinkaulio
 • Kitų raumenų mankšta, atliekant prastą praktiką
 • Skausmas kakle

Kaip naudoti bicepo stovą?

Visų pirma, labai svarbu, kad rankos sprogdintojas yra mums idealiame aukštyje. Turime priderinti rankas prie alkūnių pagalvėlių, kad būtų galima teisingai judėti. Šios alkūnės pagalvėlės turėtų būti šiek tiek virš alkūnių, kad galėtume pakelti ir būti patogios.

Be to, reguliuojant rankos sprogdintojas Su diržais turite turėti pagalvėlę, kuri teisingai eina per kaklą ir gimdos kaklelį. Judėjimo slėgį ir jėgą turi atlikti bicepsas, tačiau blogoje praktikoje svorį gali palaikyti kaklas.

Pratimas turėtų nukristi ant rankų, suteikiant didelį bicepso intensyvumą ir vengiant kitų netrukdančių raumenų judėjimo.

Vyras mankština bicepsus su hanteliais

Norint tinkamai mankštintis, bicepso diržas turi tilpti virš alkūnių. (Šaltinis: Anete-lusina: 4793224 / Pexels.com)

Ar tikrai veiksminga naudoti rankos sprogdintojas?

Šis klausimas gali būti labai dažnas tarp mūsų visų, ar verta pirkti rankos sprogdintojas? Tai visada priklausys nuo tikslo, kurį norime pasiekti savo rankoms.

Jo funkcija yra maksimaliai pasportuoti bicepsą ir suteikti jam norimą formą.

Tačiau atsakymas į mūsų klausimą yra teigiamas. Jei norime ištarti dvigalvį žandikaulį, sutelkkite mankštą į šį raumenį ir išvenkite kitų kūno vietų siūbavimo, šis produktas skirtas jums.

Koks yra šio bicepso diržo kainų diapazonas?

Šios bicepo atramos kainų diapazonas paprastai yra nuo 39 iki 20 eurų. Jų galima rasti dar pigesnių, bet ne tokių patogių ar įrengtų kaip aukščiausios klasės.

Be to, daugelis jų prie šio prietaiso pridedami su svorio kilnojimo diržais arba rankenomis, kurios mums dar labiau padeda papildyti pratimus.

Pirkimo kriterijai

Mūsų bicepo atramos pirkimas neturėtų būti sunki užduotis. Pirmiausia rekomenduojame išbandyti, jei įmanoma, prieš parsinešant namo. Tai, kad jis jums gerai tinka ir padeda taisyklingai atlikti pratimą, tai yra svarbiausia. Tačiau mes išsamiai aprašome pagrindinius dalykus, kuriuos reikia nepamiršti:

Ištvermė

Pasipriešinimas yra labai svarbus momentas įgyjant mūsų rankos sprogdintojas. Šiuo bicepso diržu pagrindinis pratimas yra svorio kilnojimas. Todėl būtina, kad jis būtų atsparus ir išlaikytų didesnį nei 100 kg svorį.

Be to, diržai paprastai yra ypač tvirti ir neturėtų būti galimybės sulaužyti, nes tai gali sužeisti. Jei įmanoma, prieš įsigydami rekomenduojame išbandyti bicepso izoliatorių, nes kiekvieno vartotojo svoris skiriasi.

Jaunas vyras treniruojasi bicepsus sporto salėje

Šio bicepso izoliatoriaus dėka galime pasiekti labai gerų rezultatų savo rankose. (Šaltinis: Ronnarong Thanuthattaphong: 116547136 / 123rf.com)

Komfortas

Be jokios abejonės, mūsų rankos sprogdintojas jis turėtų būti patogus. Atliekame pratimą, kuriam reikia jėgos ir stabilumo, todėl bicepso atrama neturėtų daryti įtakos mūsų mankštai. Dėl šios priežasties paminkštintas neoprenas naudojamas kakle (labiausiai konfliktiškoje vietoje) ir alkūnių galuose.

Norint sumažinti spaudimą judant, reikalingos patogios alkūnės ir kaklas.

Patvarumas

Paprastai brangiausi produktai dažniausiai tarnauja ilgiausiai. Šiuo atveju turime pažvelgti į medžiagą, su kuria rankos sprogdintojas. Pavyzdžiui, plienas užtikrina ilgaamžiškumą, net aukštą stiprumą. Centrinė plokštė turėtų būti pagaminta iš tvirto aliuminio.

Be to, diržas turi būti tvirtai prisukamas prie plokštės, kad būtų užtikrintas saugumas ir stiprumas. Tai gali būti pagaminta iš nailono arba odos, gerai sukimba.

Kategorija

Kalbėdami apie kategoriją turime omenyje, koks yra jūsų žinių lygis ir kasdienis mokymas (ekspertas ar pradedantysis). Šiuo aspektu turime pažvelgti į tai, kiek svorio turime rankos sprogdintojas ir jo dirželių kokybė.

Vyras treniruojasi su virduliu

rankos sprogdintojas Jis gerai žinomas fitneso pasaulyje, ypač varžybose. (Šaltinis: „Gummies“: Yglr0p5Ygxg / Unsplash.com)

Šią bicepso atramą greičiausiai naudoja žmonės, turintys tam tikros svorio. Taip yra todėl, kad rankos sprogdintojas Tai elementas, peržengiantis paprasto svorio kilnojimą, duodantis dvigubą rezultatą mankštinantis. Todėl rinkoje galite rasti įvairių tipų pagal svorį, kurį reikia palaikyti.

Pabaiga

Apibendrinant, šiame straipsnyje mums pavyko patikrinti, ar rankos sprogdintojas Tai labai paprastas naudoti elementas, kuris gali duoti mums puikių rezultatų. Dėl savo struktūros mes sutelkiame jėgą ir intensyvumą į bicepsą, netgi sumažiname darbo laiką dėl judesio intensyvumo.

Be jokios abejonės, jei esate aistringas pasaulio pasauliui fitnesas Ir jūs norite žengti dar vieną žingsnį, rekomenduojame išbandyti šį bicepso izoliatorių ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Be to, jei jums patiko šis straipsnis, norėtume, kad galėtumėte pakomentuoti ir pasidalinti juo!

(Paveikslėlio šaltinis: „Pantx“ „Pikx“: 1547248 / Pexels.com)

Parašykite komentarą