Rankšluosčiai: kurie yra geriausi

Nuo to laiko, kai nusiprausėme, naudojome rankšluosčius ar šiek tiek audinių, kad nusausintume. Laikui bėgant, tai labai pasikeitė tiek kokybe, tiek medžiagomis, tiek rankšluosčio naudojimo būdais. Žinoma, jo pagrindinė paskirtis visada buvo nudžiūti po vonios.

Yra ir kitų labai populiarių naudojimo būdų, pavyzdžiui, kai rankšluostį dedame gulėti ant jo paplūdimyje ar lauke, arba higienai pirtyje, kad apsidengtume. Taip pat yra rankšluosčiai, dušo rankšluosčiai ar sporto salės rankšluosčiai. Išmokite išsirinkti jums reikalingą mūsų vadove!

Svarbiausias

  • Vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis rankšluostį bus jo naudojimas. Sporto salės rankšluostis nėra tas pats, kurį naudoti namuose, kai išeinate iš dušo. Norėdami prisitaikyti prie savo poreikių, turėtumėte atkreipti dėmesį į rankšluosčio dydį ir medžiagą.
  • Kitas labai svarbus veiksnys yra svoris, nes jis nulems rankšluosčio sugeriamąją galią ir svorį.
  • Žinoma, be kokybiško rankšluosčio pasirinkimo, taip pat svarbu žinoti, kaip jį išsaugoti ir plauti, kad jis būtų išlaikytas, kaip ir pirmąją dieną.

Geriausi rankšluosčiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Norint sėkmingai naudoti rankšluostį, būtina jį pasirinkti. Dėl šios priežasties parengėme šį vadovą su rekomendacija kiekvienam iš tų, kurie, mūsų manymu, yra labiausiai naudojami ir paplitę kiekvienoje situacijoje.

Geriausias dušo rankšluostis pagal kainos ir kokybės santykį

Šis rankšluostis yra 100% ekologiškos medvilnės, todėl jis yra visiškai ekologiškas ir hipoalergiškas. Aukštos kokybės produktas, kuris dėl savo 700 gr / m2 svorio tampa labai minkštas ir sugeriantis. Dėl savo didelio 90 x 180 cm dydžio jis idealiai tinka suaugusiems.

Jei mėgstate apsivilkti šiltai ir minkštai, kai išeinate iš dušo, tai yra puikus pasirinkimas dėl didelės absorbcinės galios.

Geriausias rankšluostis pagal kainos ir kokybės santykį

Šis rankšluostis taip pat yra 100% medvilnės ir jo dydis yra 50 x 90 cm. Gramo svoris yra 500 gr / m2, todėl jis idealiai tinka tualetiniam stalui, nes jis yra lengvesnis ir po naudojimo greičiau išdžius.

Be to, šis produktas yra paketas Iš dviejų, taigi kainos ir kokybės santykis niekuo nenusileidžia.

Geriausias mikropluošto rankšluostis sporto salėje

Šis rankšluostis pagamintas iš 80% mikropluošto sintetinių pluoštų ir 20% poliamido. Ši medžiaga daro ją ypač lengvą ir greitai džiūstančią. Be to, galima rinktis iš 4 skirtingų dydžių (42 x 55 cm, 50 x 90 cm, 80 x 130 cm, 110 x 175 cm) ir 9 ryškių spalvų.

Tai idealiai tinka naudoti sporto salėje, jūsų jogos ar pilateso užsiėmimuose, baseine ir kitose lauko sporto šakose. Be to, kaip plius, Jis tiekiamas su dirželiu, kuriuo galite jį pakabinti bet kur.

Geriausias ir lengviausias paplūdimio rankšluostis

Šio „pareo“ tipo rankšluosčio matmenys yra 90 x 170 cm, o svoris – 230 gr / m2. Pagaminta iš 100% medvilnės, todėl ji labai sugeria. Galite rinktis iš dviejų gražių ir efektingų spalvų.

Tai idealiai tinka paplūdimiui, nes būdamas individualaus dydžio ir mažo tankio, jis yra labai lengvas. Sulankstytas jis užima mažiau vietos ir lengvai transportuojamas rankinėje ar kuprinėje.

Geriausias kojų kilimėlio rankšluostis

Lygiai taip pat svarbu turėti rankšluostį, kuriuo patys nusausintume, kaip ir į kurį įdėti kojas išeinant iš dušo. Šio 2 vonios kilimėlių rinkinio svoris yra 958 gr / m2. Abiejų matmenys yra 58 x 86 cm, galite rinktis iš kelių spalvų. Jis pagamintas iš 100% organinės medvilnės, be cheminių priedų. Be to, pasak gamintojo, jie yra neslidūs.

Šis dviejų komplektas idealiai tinka vienam papildyti, kol plaunate kitą. Be to, dėl didelio jų gramatikos jie tampa puresni ir minkštesni, taip pat sugeria. Bet dėl ​​naudojimo tarp storio juos reikės išdžiovinti.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie rankšluosčius

Jei norite nusipirkti jūsų lūkesčius atitinkantį rankšluostį, turėsite atkreipti dėmesį į keletą veiksnių. Turėsite nepamiršti, kad yra įvairių medžiagų, dydžių ir storių. Mes surinkome visą informaciją, kurią turite žinoti, kad sėkmingai įsigytumėte.

praustuvas rankiniu rankšluosčiu

Jei rankšluosčiai bus švarūs ir gerai kvepės, jūsų vonios kambarys bus elegantiškas. (Šaltinis: @millerannette: x6Opf_9bCbc / unsplash.com)

Kokių rūšių rankšluosčiai yra ir kokius privalumus jie turi?

Gali būti, kad šiek tiek pasimesi žiūrėdamas per tiek rankšluosčių. Turime rinktis iš labai skirtingų aspektų, tačiau viena iš sąlygų būtų naudojimas, kurį ketiname jam suteikti. Atkreipkite dėmesį į šią lentelę, kad nekiltų abejonių:
Naudokite Dydis Medžiaga
Išdžiūti Vonia arba dušas
Rankinis arba kriauklė
Tualetas arba bidė
Medvilnė
Bambukas
Kad mus paguldytų Dušas
Dvigubai
Medvilnė
Bambukas
Medvilnės ir sintetinio pluošto mišinys
Dėl sporto salės S
M
L
Mikropluoštas
Poliesteris
Sintetinio pluošto mišinys
Plaukams trikampis su mygtuku Mikropluoštas
Papuošti Tualetas
Ranka
Medvilnė
Šilkas

Kurie rankšluosčiai džiūsta geriausiai ir ką turime omenyje pagal svorį?

Norėdami sužinoti, kurie rankšluosčiai yra geriausi džiovintuvai, turėsite atkreipti dėmesį į svorį. Kuo didesnis gramatras, tuo didesnis absorbcijos pajėgumas.

Rankšluosčių svoris gali svyruoti nuo 350 gr / m2 iki 1200 gr / m2, o tai yra didžiausia vertė.

Geros kokybės minkštas rankšluostis turi būti ne mažesnis kaip 500 gr / m2. Bet jei ieškote geriausiai išdžiovinančio rankšluosčio, kuris taip pat yra minkštas ir šiltas išlipus iš dušo, turėtumėte pasirinkti tokį, kurio rankšluostis didesnis nei 700 gr / m2.

Kaip plauti ir išlaikyti savo rankšluosčius kaip naujus?

Visada rekomenduojama plauti rankšluosčius prieš pirmą naudojimą, geriau pagal trumpą programą ir naudojant mažai ploviklių. Jei jie turi intensyvias spalvas, geriau išskalbkite juos atskirai, bent jau pirmuosius 2-3 skalbimus, nes jie gali išlaisvinti spalvą ir sugadinti kitus drabužius. Be to, šiuose pirmuose plovimuose neturėtumėte naudoti minkštiklio.

Priešingai nei jūs manote, plaunant rankšluosčius geriau nenaudoti minkštiklio ar labai nedaug, nes tai praras jų sugeriamumą. Idealiu atveju džiovinkite juos po atviru dangumi, bet niekada ne tiesioginėje saulėje, nes tai paliks kieti ir šiurkštūs.

Patarimas: Išėmę juos iš skalbimo mašinos, prieš padėdami juos gerai suplakite, kad jie atgautų savo formą ir pluoštai grįžtų į savo vietą.

Kodėl jūsų rankšluosčiai būna sunkūs? Jei jų ilgai nedžiovinsite pilnoje saulėje, kaip tikrai norite, priežastis gali būti skalbimo mašinos temperatūra. Daugelis rankšluosčių atlaiko 60º temperatūrą, tačiau rekomenduojama naudoti šaltą vandenį, kad jie nebūtų šiurkštūs ir kieti kiekvieną kartą skalbiant.

Kaip balinti rankšluosčius?

Laikui bėgant rankšluosčiai gali atrodyti ne tokie balti kaip pirmąją dieną. Nors rinkoje yra daug balinimo produktų, čia mes norime pasiūlyti keletą naminių gudrybių, kad galėtumėte panaudoti tai, ką turite namuose, ir neišleisti daug pinigų.
Sprendimas Ingridientai Kaip tai padaryti
Su natrio silikatu 2 litrai vandens
2 šaukštai skysto muilo (20 ml)
1 šaukštas natrio silikato (10 g)
Mūvėkite pirštines ir kaukę.
Įpilkite vandenį į puodą su skystu muilu ir silikatu.
Kai užvirs, panardinkite rankšluostį ir palikite jį 20 minučių.
Tada nuplaukite šiltu vandeniu ir padėkite jį išdžiūti
Su baltu actu ½ puodelio baltojo acto (125 ml)
¼ puodelis ploviklio (62 ml)
Įdėkite tokį ingredientų kiekį į kiekvieno rankšluosčio skalbyklės stalčių.
Norėdami gauti atsparią dėmę, actą galite užtepti tiesiai ant dėmės ir palikti veikti 30 minučių prieš plaunant
Su baltu actu + amoniaku ½ puodelio baltojo acto (125 ml)
1 šaukštas amoniako (10 ml)
Mūvėkite pirštines ir kaukę.
Įdėkite acto į skalbyklės stalčių ir įpilkite amoniako. Skalbkite įprastu ciklu.
Su soda ¼ puodelis sodos (62 g)
Karštas vanduo (1000 ml kiekvienam rankšluosčiui)
Įkaitinkite vandenį ir įpilkite soda.
Pamirkykite rankšluostį 60 minučių ir tada jį nuplaukite įprastu ciklu

Be to, norint, kad namų gynimo priemonės veiktų, nenorite per daug perkrauti būgno.

Kodėl rankšluosčiai blogai kvepia?

Jei tai jūsų atvejis, turėtumėte žinoti, kad pagrindinė priežastis tikriausiai yra ta, jog juos laikėte šiek tiek drėgnu. Prieš sulankstydami arba laikydami spintelėje ar lentynoje, turėtumėte įsitikinti, kad jie visiškai išdžiūvo.

Prieš laikydami džiovyklę galite pašalinti drėgmės perteklių; nors aš rekomenduoju visada pažvelgti į skalbimo instrukcijos etiketę, pateiktą su rankšluosčiu.

Niekada nelyginkite rankšluosčių ir nenaudokite garų, nes tai jiems vėl suteiks drėgmės ir jie blogai kvepės.

Kitas svarbus veiksnys yra to rankšluosčio gyvenimo trukmė. Jei laikysitės pirmiau pateiktų rekomendacijų, o rankšluostis vis tiek kvepia, tada jis tikriausiai yra per senas ir jį reikia pakeisti.

Kada pakeisti vonios rankšluosčius?

Jei kalbėsime apie tai, kiek laiko galima naudoti rankšluostį, turėtumėte atkreipti dėmesį į dvi pagrindines jo savybes: sausą ir minkštą. Jei rankšluostis pametė vieną arba abu, jis liepia jį pakeisti.

Apskritai, atsižvelgiant į skalbinius ir jo suteiktą naudojimą, rankšluostis pradės prarasti savo minkštumą ir sugeriamumą po 2 ar 3 metų. Rankšluostis praranda pluoštus kiekvieną kartą, kai mes jį plauname, ir kuo mažiau skaidulų, tuo mažesnis storis; todėl blogiau sausa.

Kita vertus, jei kalbėsime apie tai, kaip dažnai turėtume juos plauti, tai turėtų būti kas 2–3 dienas. Jokiu būdu tai neturėtų būti ilgesnė nei 7 dienos, nes nuo to momento bakterijų kiekis juose yra labai didelis.

rankšluosčiai, sukrauti vienas ant kito

Pasirinkite rankšluostį pagal storį, kad jis būtų labiau sugeriantis ir minkštesnis. (Šaltinis: Stefano Ferrario: 1470231 / pixabay.com)

Pirkimo kriterijai

Atsižvelkite į visas rekomendacijas, kurias nurodėme rankšluosčiams išsaugoti ir naudoti. Bet norėdami žinoti, kaip išsirinkti geriausią rankšluostį, mes paruošėme jums šį vadovą. Toliau mes jums viską paaiškinsime.

Dydis

Dydis bus lemiamas veiksnys renkantis kiekvienai vietai reikalingą rankšluostį. Rankšluostis dušui nėra tas pats, kas rankinis rankšluostis ar praustuvas. Kartais matavimai būna labai panašūs, bet ar ne kartą jums nutiko taip, kad jie davė per mažą jūsų skoniui dušo rankšluostį? Kad tai nepasikartotų, paliekame jums dažniausiai pasitaikančių vonios rankšluosčių dydžių sąrašą:

  • Tualetas arba bidė (mažas): 30 x 50 cm
  • Iš praustuvo ar rankos: 50 x 100 cm
  • Dušas: 70 x 140-150 cm
  • Vonios kambarys (didžiausias): 100 x 150-160 cm

Naudokite

Atsižvelgdami į tai, kokią paskirtį suteiksime rankšluosčiui, turime pasirinkti tam tikslui tinkamiausias medžiagas ir geriausią dydį.

Pvz., Jei norite, kad rankšluostis paprasčiausiai nudžiūtų prakaitą sporto salėje arba padėtų ant paviršių (grindų, mašinų ir kt.) Kaip apsaugą, tuomet turėtumėte pasirinkti lengviausius rinkoje ir greitai džiūstančius, pavyzdžiui, mikropluoštų. .

Taip …

Parašykite komentarą