Reitingas: geriausi kalendoriai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kalendorius yra nepaprastai naudingas aksesuaras, padedantis mums gerai organizuoti savo darbą ir laisvalaikį. Tiesą sakant, bet kokio efektyvaus darbo pagrindas yra geras užduočių organizavimas, ypač jei jų turime daug. Verta gauti gerą kalendorių, kai mums nuolat trūksta laiko, pamirštame svarbius dalykus, taip pat kai norime turėti daugiau laiko malonumui. Pateikiame kalendoriaus reitingą, kuris padės jums pasirinkti tinkamą modelį.

Kalendoriaus sąrašas – 10 geriausių kalendorių

Geriausių kalendorių aprašymas

1. Mokytojo kalendorius 2021 / 2021/2021 B6 Pelėdos

  Mokytojo kalendorius 2021 / 2021/2021 B6 pelėdos

9 –

Mokytojo kalendorius 2021 / 2021/2021 „B6 Owls“ yra labai patogus planuotojas B6 formatu (aukštis 125 mm ir plotis – 176 mm). Dėka to, kad jis užima labai mažai vietos ir lengvai telpa į mokytojo rankinę ar portfelį. Kalendoriaus išdėstymas yra labai aiškus ir praktiškas, jis apima nuo 2021 06 29 iki 20 09 09. Šventiniai liepos ir rugpjūčio mėnesiai pateikiami sutrumpintai – dvi savaites viename puslapyje. Taip siekiama sumažinti kalendoriaus dydį, kai mokytojai neturi tiek daug užrašyti, kaip per mokslo metus. Rugsėjo – birželio mėnesiai kiekvieną savaitę paskirstomi po du puslapius, kad būtų pateikta kuo daugiau informacijos. Rėmas pagamintas iš minkštos PVC medžiagos. Yra daug laisvos vietos nemokamoms pastaboms, yra naudingų adresų ir nuorodų. Šis geras mokytojo kalendorius turi platų informacinį skyrių, praturtintą lentelėmis, kurios yra naudingos mokytojo darbe. Vieni kalendoriaus puslapiai spausdinami ant balto popieriaus, galvos juosta yra balta, kalendoriaus kaladėlės siuvamos siūlais – dėl to jis tampa tvirtesnis. Įrišimas yra kartonas.

2. Mokytojų kalendorius A5 2021 / 2021/2021 Nebraskos tamsiai mėlyna

  Mokytojų kalendorius A5 2021 / 2021/2021 Nebraska tamsiai mėlyna

– 19 –

Mokytojo kalendorius A5 2021 / 2021/2021 Nebraska tamsiai mėlynas yra geriausias A5 formato kalendorius, kuris yra šiek tiek didesnis nei ankstesnis pasiūlymas, tačiau taip pat yra patogus ir praktiškas. Nebarski granatų viršelio kalendorius uždarytas kontrastingos raudonos spalvos elastine juostele. Jis buvo sukurtas taip, kad mokytojas turėtų daug vietos nemokamiems užrašams ir mintims. Be to, šiame gerame kalendoriuje yra naudingų adresų ir nuorodų, taip pat išsamus informacijos skyrius, papildytas lentelėmis, naudingomis pedagogo darbe. Kalendorius yra nuo 22 iki 05/09/2021, o atostogų mėnesiai: liepa ir rugpjūtis pateikiami sutrumpintu formatu – dvi savaitės viename puslapyje, o mėnesiai nuo birželio iki rugsėjo yra sudaryti savaitės išdėstymu dviejuose puslapiuose, kurie leidžia išsaugoti daug informacijos. Kalendoriaus puslapiai spausdinami ant balto popieriaus, planerių blokeliai siuvami siūlais, galvos juosta ir juosta yra balta. Įrišimą galima atspausdinti, įspausti ir pritaikyti individualiems poreikiams.

3. Universalus A2 biuro kalendorius „Panta Plast“

  Universalus A2 biuro kalendorius „Panta Plast“

12 –

A2 universalus „Panta Plast“ biuro kalendorius yra pasiūlymas dėl stalo kalendoriaus. Jo matmenys yra 59 cm x 48 cm, todėl jis puikiai tiks ant stalo. Šio tipo pigių ir didelių kalendorių pranašumas yra tas, kad svarbius dalykus galime patogiai išsaugoti ant stalo arba suplanuoti dieną. Nereikia ištraukti kalendoriaus knygos pavidalu ir ieškoti svarbios informacijos. Jums tereikia pažvelgti į stalą ir rasti šią informaciją. Kalendorius yra labai patogus, jame yra 30 puslapių. Geriausi kalendoriai pirmiausia turėtų būti funkcionalūs, todėl modelį galima įsigyti dvejų metų arba metine kalendoriaus versija (mėnesio bulvaras – mėnuo kiekviename puslapyje). Tai idealus susitarimo kalendoriaus dizainas su darbo laiko taisyklėmis. Puslapiai sulipę išilgai apatinio krašto. Pagrindas yra vienpusis kreiduotas kartonas. Kalendoriaus puslapiai atsveria 80 g. Tai idealus pasiūlymas žmonėms, kurie vertina laiką ir patogumą. Galima spausdinti už papildomą mokestį.

4. mokytojo kalendorius B6 kasdien Nebraska su gumine juosta – tamsiai mėlyna

  Nebraskos kasdienio B6 mokytojo kalendorius su gumine juosta - tamsiai mėlyna

26 –

Mūsų kalendorių reitinge yra kitas kalendorius nuo šių metų birželio iki kitų metų rugpjūčio, puikiai tinkantis kiekvienam mokytojui. Kalendorius yra B6 formato, o jo turinys yra labai turtingas. Tinkamai suprojektuotas „Nebraskos“ kasdienio Nebraskos mokytojo kalendorius su trintuku – granatoje yra specialios vietos mokslo metų planui, tvarkaraščiui ir budėjimo grafikui supažindinti, o tai labai padeda mokytojui. Taip pat bus labai lengva užpildyti mokytojų tarybos posėdžių datas. Mokslo metų organizavimas, susitikimai su tėvais, informacija apie mokinius, vertinimo lentelės ir klasės finansai taip pat gali būti naudingas papildomas turinys mokytojams. Be to, šiame gerame kalendoriuje yra telefonų numeriai į Nacionalinės švietimo ministerijos organizacinius padalinius ir telefono numeriai į Ugdymo plėtotės centrą. Visuotinė informacija apima nedarbo dienas pasirinktose šalyse, kilnojamų švenčių lentelę, ilgio, greičio ir temperatūros matuoklių keitiklius, teisingą stalo serviravimą, gėrimų indus, vynų ir gėrimų pasirinkimą, produktų kaloringumą, dienos kalorijų reikalavimus, sudegintų kalorijų, vardadienių datos, abėcėlės tvarka.

5. 2021–2021 m. Kalendorius „Tewo B6“

  „Tewo B6 2021/2021“ kalendorius

17 –

2021/2021 kalendorius „Tewo B6“ yra labai estetiškas ir patogus. Jo matmenys yra B6 (125 mm x 176 mm). Papildymo vietos, tokios kaip mėnesio ir metiniai planai, yra labai naudingos mokytojams, taip pat žmonėms, kurie kasdien daug užsiima. Pagrindinių telefonų sąrašas taip pat gali būti naudingas bet kokioje situacijoje. Tai geriausias kalendorius, kuriame yra praktiška vieta užrašams. Svarbu laisvai užsirašyti svarbią informaciją, kad nebūtų švaistomos kitos reikalingos vietos ir neišimamas papildomas sąsiuvinis. Į šį kalendorių įtrauktas užrašas adresams ir telefonams taip pat yra puiki idėja. Vėliau reikalingus adresus rasime vienoje vietoje. Pavyzdžiui, kreipiantis į korteles Kalėdoms, tai palengvina, nes jums nereikės ieškoti adresų kitose vietose. Informacija, įtraukta į šį kalendorių, taip pat yra: kelio atstumai, saulėtekiai ir saulėlydžiai, mėnulio saulėtekis ir saulėlydis, mėnulio fazės, Lenkijos šventės ir vardadieniai, Lenkijos kelių žemėlapis.

6. Knygų kalendorius 2021 / 2021/2021, pelė Minnie, juoda

  Knygų kalendorius 2021/2021/2021, pelė Minnie, juoda

27 –

Viršelis ir visas kalendorius pagaminti iš Minnie Mouse personažo. Kalendoriaus formatas yra 12,5 cm x 17,5 cm, o puslapių skaičius – 136. Viename puslapyje yra visa savaitė, kad geriausias kalendorių naudojantis asmuo turėtų laisvę įtraukti į jį informaciją. Įrišimas yra tvirtas ir siuvamas, o tai garantuoja gerą kalendoriaus, tiesaus stuburo ir juostos vykdymą, pažymintį puslapį, į kurį tikriausiai grįšime. Apskritai kalendoriaus spalvos yra juoda ir auksinė. Viršelis ir interjeras yra šių spalvų. Kalendoriaus pradžioje yra sutrumpinti einamieji metai, kiti metai ir kiekvieno semestro tvarkaraštis. Prieš kiekvieną mėnesį yra mėnesinis kalendorius ir daug vietos jūsų pačių užrašams. Studentams lengviau turėti aiškią vietą kalendoriuje esančiame tvarkaraštyje. Kalendorius yra palyginti pigus, jis buvo pagamintas Lenkijoje, o gamintojas užtikrina, kad jis turi FSC MIX sertifikatą.

7. Kalendorius 2021/2021 „Pocket Focus Mix Color“

  Kalendorius 2021/2021 „Pocket Focus Mix Color“

3 –

Geriausi kalendoriai yra tie, kurie pasitvirtins bet kokiomis sąlygomis. Kalendorius 2021/2021 „Pocket Focus Mix Color“ yra lengvas, patogus ir funkcionalus. Jį galima įsigyti daugybe spalvų, todėl kiekvienas tikrai ras sau tinkamą spalvą. Kalendorius yra labai pigus, jis neužima daug vietos. Mes galime jį paslėpti rankinėje, striukės kišenėje ir gal net tilpti į piniginę. Informacija, kurią galite rasti kalendoriuje, yra sutrumpintas einamųjų ir kitų metų kalendorius, vieta užrašams ir kontaktinis užrašų knygelė, kurios dėka galime išsaugoti mums svarbiausius numerius. Kryptiniai ir pagalbos telefonai. Vardadieniai ar atostogų tvarkaraščiai taip pat gali būti labai naudingi. Visada po ranka galime turėti kišeninį kalendorių, nepaisant to, ar esame namuose. Bet kada galime patikrinti savo ateinančių dienų planą, išsaugoti mums svarbią informaciją ir patikrinti pasirinkto žmogaus numerį.

8. Vienaragis Interdrukas

  Vienaragis Interdrukas

– 34 –

Knygų kalendorius 18M 2021 / 2021/2021 ALBI svajonių gaudytojas yra puikus būdas geriau organizuoti savo dieną ir darbą. Patogus kalendorius turi patikrintą ir praktišką viršelį. Jis turi aiškų kalendoriaus išdėstymą. Kalendorius yra B6 formato (12,5 cm x 17 cm x 1,5 cm). Ji apima 18 mėnesių nuo kitų metų liepos iki gruodžio. Savaitės išdėstymas leidžia užmigti daug informacijos ar dienos tvarkaraštį. Kalendoriuje yra papildomas ateinančių dvejų metų kalendorius. Apkaustai yra kieti, o ant jo uždėtas sapnų gaudytojas suteikia gražų vaizdą. Geriausiame kalendoriuje yra daug vietos savo užrašams, o tai yra puikus sprendimas. Popieriaus svoris yra 120 g / m2. Kalendoriaus viduje yra juosta, skirta pasirinkti puslapį, adresų knygą ir liniuotę. Rėmas yra labai gražus ir minkštas. Kalendorius yra palyginti pigus, atsižvelgiant į jo matmenis, informaciją ir atlikimo kokybę.

9. Knygų kalendorius 18M 2021 / 2021/2021 ALBI svajonių gaudytojas

  Knygų kalendorius 18M 2021 / 2021/2021 ALBI svajonių gaudytojas

17 –

Verta turėti šį kalendorių nebent dėl ​​estetinių priežasčių ir laiko organizavimo. Viršelis labai įtikina savo subtilumu ir išradingumu. Mokyklos kalendorius 2021 / 2021/2021 B6 savaitinis Jūros salsa yra B6 formato (176 mm x 125 mm). Tai idealus sprendimas rankinei. Tai labai praktiška ir patogu. Joje yra 12 mėnesių, o visas yra 170 puslapių. Dviejuose puslapiuose yra visa savaitė – 7 dienos, o tai leidžia sutaupyti daugiau …