Reitingas: Pigūs „Blu ray“ filmai –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ieškote įdomaus filmo dalyko popietei ar vakarui? O gal jums nebepakanka plataus televizijos kanalų? Atsižvelgiant į šiuos poreikius, buvo sukurtas geriausių „Blu Ray“ filmų pristatymas. Tai leis palyginti individualų turinį, palengvins tinkamos kategorijos pasirinkimą, taip pat padės ištirti konkrečias temas. Geri „Blu Ray“ filmai atitiks individualius žiūrovo pageidavimus ir suteiks aukštą tam tikro namų kino garso ir vaizdo patirtį.

„Blu ray“ filmų sąrašas – 10 geriausių „blu ray“ filmų

Geriausių „blu ray“ filmų aprašymas

1. Himalajai, kelias į naują gyvenimą („Blu-ray“)

 Himalajai, kelias į naują gyvenimą („Blu-ray“)

– 8 –

Pigūs „Blu Ray“ filmai gali būti tikrai įdomūs, nes tai įrodo Himalajų kelias į naują gyvenimą. Tai pasakojimas apie jaunų moterų meilės dilemas, kurios nenori vykdyti tėvų ir globėjų nurodymų. Deja, atšiauriame Zanskaro klimate, kur temperatūra dažnai nukrinta iki -300C, taip pat yra keletas taisyklių ir nuostatų. Vienintelė galimybė netapti vyro žmona – eiti vienuolės keliu. Būtent šis vaizdas veda jaunąjį Palkitą į kelionę per užšalusį Čadaro upę per Ladaką į Delį. Deja, takas veda per labai aukštus kalnus, o kalvos dažnai siekia daugiau nei 5000 m. Todėl bet kokia klaida gali baigtis mirtimi ir sunaikinti merginos pastangas. Ją taip pat lydi artimiausias draugas Tenzinas, su kuriuo ji dalijasi visais rūpesčiais ir gyvenimo dilemomis. Tokius daiktus galima laikyti iš tikrųjų gerais „Blu Ray“ filmais. Kyla klausimas, ar ekspedicija baigsis laimingai ir moterys ras savo likimą?

2. Piktadarių kraštas („Blu-ray“)

 Piktadarių kraštas („Blu-ray“)

– 8 –

Analizuojant, kuriuos pigius „Blu Ray“ filmus verta rekomenduoti, verta pažiūrėti „Piktadarių kraštą“. Tai istorija apie detektyvą Budą Carterį Baton Ruže. Po daugybės intensyvių bandymų jį sugauti, nusikaltėlis Jesse’as Weilandas pagaliau patenka į jo rankas. Tačiau likimas jam suteikia antrą šansą, nes jam siūloma būti slaptuoju informatoriumi. Tokio bendradarbiavimo pasekmė – nutraukti pavojingą gaują, terorizuojančią visą kaimynystę. Nors atrodo, kad pirmieji žingsniai priartina abu prie finalo, laikui bėgant kyla ir komplikacijų. Carteris ir Weilandas tampa pagrindiniu banditų taikiniu, todėl jie patys turi atsižvelgti į rimtas pasekmes. Todėl jie bando juos išvengti, sustiprindami iki šiol atliktus veiksmus. Ar visa misija bus sėkminga, priklauso nuo kiekvieno iš jų dalyvavimo, taip pat nuo palankių išorinių aplinkybių. Pigūs „Blu Ray“ filmai gali sukelti ypatingą priklausomybę. Štai kokia yra Piktadarių žemė.

3. Atradimas. Ufo virš žemės („Blu-ray“)

 Atradimas. Ufo virš žemės („Blu-ray“)

10 –

Atradimas. „Ufo ant žemės“ yra geri „Blu Ray“ filmai, rekomenduojami ypač astronomijos entuziastams ir paranormaliems entuziastams. Spektaklio tikslas yra priartinti žiūrovą prie klausimo, ar egzistuoja nežemiškas gyvenimas. Jei taip, kokie pastebimi simptomai gali rodyti, kad visatoje esame ne vieni? Tarp daugelio ekspertų ir mokslininkų MUFON greitojo reagavimo komanda yra patikimiausias tyrimų padalinys Žemėje. Ši mobiliojo reagavimo grupė iš JAV nagrinėja visus šalies ir kitų pasaulio šalių gyventojų signalus. Vietoje jis analizuoja pasirinktas situacijas, taip pat atlieka išsamų pasirinktų atvejų tyrimą. Atradimas. Ufo virš žemės įrodo, kad negalima atmesti ar tyčiotis iš tam tikrų mokslinių išvadų. Pasak daugelio melomanų, tai netgi geriausias „Blu Ray“ filmas. Tai turi didelę edukacinę vertę ir gali motyvuoti jaunesnę auditoriją. Tai taps paskata mokytis.

4.14 „Amazonės“ („Shi si nu ying hao“) („Blu-ray“)

 14 amazonių (Shi si nu ying hao) („Blu-ray“)

10 –

„14 Amazon“ yra pavadinimas, kurį galima klasifikuoti kaip gana pigius „Blu Ray“ filmus. Tai pasakojimas apie moterų, kurios susiduria net su didžiausiu iššūkiu, jėgą ir tvirtumą. Kinijos savanorių grupė susirenka keršyti už nužudytą generolą. Jie sugalvoja gudrų planą, kaip atkeršyti už didžiulį priešą. Operacija vyksta XIII amžiaus Kinijos imperijoje, o žiaurūs mongolai tampa įsibrovėliais. Toks varžymasis vyksta be jokių taisyklių, o pergalė reiškia gyvenimą ir valdžios perėmimą tam tikroje teritorijoje. Kita pusė kovoja, kad ją išlaikytų, taip pat priešintųsi kraštutiniam nedorumui. Nepaisant lyties ir kilmės, vidinis pašaukimas į kovą suteikiamas būtent moterims. Nors jiems tai kainuoja nepaprastai daug jėgų, puikus kovos organizavimas atneša stebėtinų rezultatų. Tačiau ar jų pakaks nugalėti labai didelę įsibrovėlio armiją? Kartais net geriausi „Blu Ray“ filmai nesuteikia panašios patirties.

5. Sukrečiantis kraštas: Ekvadoras. Lietaus miško žmonės („Blu-ray“)

 Šokiruojanti žemė: Ekvadoras. Lietaus miško žmonės („Blu-ray“)

10 –

Kai kurioms auditorijoms turinio, susijusio su: kultūra, gyvenimo būdu, egzotišku klimatu ir antropologija, geriausias „Blu Ray“ filmas yra „Šoko šalis: Ekvadoras“. Lietaus miško žmonės. Tai pasakojimas apie vietos bendruomenių, kurios turi susidurti su daugybe kasdienio gyvenimo iššūkių, veikimą. Tiesioginį kontaktą su plėšrūnais, kovą dėl išgyvenimo laukinėje gamtoje, taip pat permainingus ir kaprizingus orus pablogina daugelis stichinių nelaimių. Kai kurios šios Pietų Amerikos šalies tautos išsiskiria savo daiktų apsauga, maistu sau ir savo šeimai bei gyvenimu toli nuo civilizacijos. Tai puikus pavyzdys, kokios vertybės taikomos už rinkos konkurencijos ir didelių finansinių projektų pasaulio ribų. Verta pridurti, kad žiūrovai taip pat matys, kaip auga guaraniečių indėnų žemėje. Ši tauta kadaise buvo per 120 000. žmonių, šiandien jį sudaro tik 87. Jie neišdavė savo idealų ir vis dar kovoja už taiką. Tokias projekcijas galima laikyti gerais „Blu Ray“ filmais.

6. Haris Poteris ir mirties relikvijos: 1 dalis („Blu-ray“)

 Haris Poteris ir mirties relikvijos: 1 dalis („Blu-ray“)

16 –

Haris Poteris ir mirties relikvijos: 1 dalis yra klasika, demonstruojanti geriausius „Blu Ray“ filmus. Tai pasakojimas apie raganavimo, magijos ir fantazijos pasaulį, kuriame vis dėlto yra keletas universalių vertybių. Nesenstanti kova tarp gėrio ir blogio, taip pat rūpinimasis silpnesnių likimu yra herojaus motyvas. Šį kartą su dviem jo draugais – Hermiona ir Roniu jie turi surasti Horkusy. Tai gana paslaptingi ir neatrasti objektai, kuriuose esą yra jo sielos dalis, kurios vardo neleidžiama minėti. Tai bus labai svarbu kovojant su priešiškai nusiteikusiais Voldemorto šeimininkais, kurie nori Hogvartse perimti visą valdžią ir kontrolę. Dumbledore’o užuominos yra puiki parama, nes jis bando duoti ženklus iš už kapo, vedančio į teisingą taką. Be abejo, šį titulą galima laikyti net geriausiu „Blu Ray“ filmu. Viskas priklauso nuo individualių žiūrovo pageidavimų šioje kategorijoje. Jei „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ yra įdomus pavadinimas, tai gali pasikliauti dviem su puse valandos pramogų.

7. Armstrongo melas („Blu-Ray“, UV)

 Armstrongo melas („Blu-Ray“, UV)

57 –

Geriausias „Blu Ray“ filmas, pasak daugelio žiūrovų, yra Armstrongo melas, kuris tikrai domina ne tik sporto ir dviračių entuziastus. Tai pasakojimas apie daugialypės terpės grotuvą ir daugelio prestižinių lenktynių nugalėtoją, kuris ilgus metus naudojo neteisėtą farmakologinę paramą. Ši kronika yra bandymas atsiskaityti su praeitimi, kuri, nors ir turtinga puikių sportinių laimėjimų, meta šešėlį į puikaus dviratininko reputaciją. Lance Armstrong nenori pateisinti savo veiksmų, tačiau ketina paaiškinti sąmoningo dopingo vartojimo motyvus. Jie yra šokiruojantys, nes anksčiau jis pasauliui pranešė apie filantropą, jautrų žmonių žalai ir kovai su pavojingiausiomis ligomis. Jis pats nugalėjo auglį ir sėkmingai grįžo į lenktynes ​​dviračiu. Tokios biografinės adaptacijos yra geriausi „Blu Ray“ filmai didelei žiūrovų grupei. Nors jie atiminėja žmogų iš artumo, jie parodo jį visiškai, be nereikalingų papuošimų. Kiekvienas meistras turi antrą veidą.

8. Petras. Ekspedicija į Neverlandą („Blu-Ray“)

 Petras. Ekspedicija į Neverlandą („Blu-Ray“)

– 19 –

Gana pigiuose „Blu Ray“ filmuose yra Piotruś. Ekspedicija į Neverlandą. Tai jaudinanti našlaičio, atsidūrusio visiškai naujame ir nežinomame pasaulyje, istorija. Nors tai tampa neaprėpiamų pramogų ir linksmybių šalimi, joje slypi ir tam tikri pavojai. Berniukas turi su jais susidurti, kad išmoktų kovoti su sunkumais. Tuo tarpu jis suvokia savo pašaukimą ir vykdo tolesnę Peterio Pano misiją. Ankstesnis jo maištingas pobūdis yra naudingas susirėmimuose su kariais ar piratais. Herojus sužino savo kilmės istoriją, taip pat motinos paslaptį. Prieš daugelį metų ji jį apleido, pasmerkdama vingiuotam tolesnio likimo keliui. Šie nuostabūs specialieji efektai nukreipia žiūrovą į magijos ir kerinčių reiškinių sritį. Kai kurie netgi laiko tai geriausiu „Blu Ray“ filmu. Įdomu tai, kad tai taip pat įdomus pasiūlymas suaugusiesiems, norintiems atitrūkti nuo kasdienio gyvenimo ir trumpam persikelti į vaikystės pasaulį.

9. 300: Imperijos pakilimas (300: Imperijos pakilimas) („Blu-ray“)

 300: Imperijos pakilimas („Blu-ray“)

– 19 –

Geri „Blu Ray“ filmai suteikia didesnį nei vidutinis susidomėjimą ir kartais žiūrovo įtraukimą. 300: Imperijos iškilimas, pasakojantis apie Graikijos lyderį Themistoklį ir jo ištikimus karius, gali būti laikomas tokiu. Per mūšį 490 m. Pr. Kr. Persijos valdovas Darius mirė nuo jo rankos. Palikuonis paskelbia karą graikams, o jis pats virsta nesutramdytu kariu. Nors trys šimtai spartiečių sausumoje atrodo visiškai be šansų, …