Reitingas: koks dviračio varpas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Turėti savo dviratį yra labai malonu, tačiau taip pat reikia pasirūpinti įranga, kad ji kuo ilgiau tarnautų geros būklės. Be to, norint įsigyti dviratį, dažnai reikia įsigyti važiavimą palengvinančių priedų, pavyzdžiui, metrų ar varpų.
Geras dviračio varpas yra ne tik gražus įtaisas, bet ir papildomas saugumas nenumatytose situacijose kelyje. Garsus dviračio varpas yra patogaus vairavimo ir tinkamų garso signalų maršrute garantija.

Dviračių varpų sąrašas – geriausių dviračių varpų TOP 10

Geriausių dviračių varpų aprašymas

1. Knog Bell Oi Bell Luxe Black

  „Knog Oi Bell Luxe Black Bell“

112 –

KNOG BELLO OI BELL LUXE yra puikus retro dviračio varpas. Šio modelio privalumas yra tai, kad jis neatrodo kaip įprastas, klasikinis varpas. Papuoštas retro stiliumi, atrodo kaip ratlankis. Sumontuotas ant dviračio jis puikiai tinka visam dizainui, tuo pačiu užtikrinant aiškų ir garsų garsą. Gamintojas siūlo labai platų spalvų asortimentą, įskaitant juodą, sidabrinį ar auksinį atspalvį.
Būdingas varpo bruožas yra labai aukšta apdirbimo kokybė ir naudojamos medžiagos. Dėl to vartotojas gali būti tikras, kad šis geras dviračio varpas tarnaus labai ilgai ir nebus pažeistas po vieno sezono.
Varpo ratlankio viduje yra odinis dirželis, skirtas apsaugoti varpą nuo apsisukimo ir subraižymo. Tinka vairams, kurių skersmuo yra nuo 23,8 mm iki 31,8 mm.
Negalima paneigti šio modelio – žavinga ir labai neįprasta išvaizda, kuri tikrai pritrauks dėmesį.

2. „Decathlon B’Twin Bell 500 Mini“ (8346321)

  „Decathlon B'Twin Bell 500 Mini“ (8346321)

14 –

DECATHLON B’TWIN DOORBELL 500 MINI yra labai klasikinis, tipiškas varpas, žinomas kiekvienam dviratininkui. Šio modelio privalumas yra žema kaina, tačiau kokybiškas apdirbimas. Mini varpas puikiai tinka vaikams. Jis yra mažas ir patogus, lengvas ir subtilus tuo pačiu metu. Kiekvienas mažylis galės tuo susitvarkyti, tuo pačiu padarydamas vaikams daug džiaugsmo. Varpas pritvirtintas prie vairo reguliuojamu plastikiniu dirželiu. Dėl to jis tinka beveik kiekvienam vairo modeliui, nepaisant jo skersmens. Galite laisvai nusimesti ir užsidėti, kai to reikia.
Durų skambutis skleidžia labai aiškų garsą ir taip pat suteikia pagrindinį saugumą.
Yra daug spalvų variantų. Taigi galite pasirinkti tinkamą dviračio ar nuotaikos atspalvį. Dėl kainos galite sau leisti nusipirkti keletą vienetų. Tai bus ypač malonu vaikams, kurie mėgsta turėti daugybę programėlių su mėgstamais dviračiais.

3. „Le Grand“ trimito žiedas prašmatnus ragas pilkas

  „Le Grand Ringtone Trumpet Chic Horn Grey“

– 19 –

„LE GRAND TRUMPLE CHIC HORN“ yra labai geras dviračio varpas. Jis taip pat stilingas, retro ir labai originalus. Trimito forma daugeliui primena nerūpestingus vaikystės laikus ir plastiškus, spalvingus varpus. Šis modelis, išskyrus klasikinę išvaizdą, yra labai patvarus. Pagamintas iš plieno, jis pateisins net ir reikliausių dviratininkų lūkesčius. Varpas yra gana didelis, todėl skleidžia tikrai garsiai ir aiškiai. Negalima abejingai praeiti. Gamintojas taip pat siūlo labai platų šių varpų spalvų spektrą. Jų galima įsigyti smėlio, juodos, mėlynos, pilkos, rausvos, baltos ir net akvamarino spalvos. Varpą lengva montuoti ir jis tinka bet kokiai vairui. Turėti tokį modelį yra labai geras pasirinkimas, o kartu ir dekoratyvinis dviračio elementas, kuris pritrauks praeivių ar kitų dviratininkų dėmesį. Verta turėti savo kolekcijoje.

4. „Le Grand“ melodija „Le Grand Retro Xxl Gong White“

  „Le Grand Bell“ „Le Grand Retro Xxl Gong“ baltas

39 –

LE GRAND RINGTONE LE GRAND RETRO XXL GONG yra tiesiog geriausias dviračio varpas retro stiliaus entuziastams ir miesto dviračių savininkams. Labai elegantiška ir stilinga, ovalo formos. Puikiai išsiskiria iš kitų dviratininkų minios. Varpas yra labai garsus ir garsus. Jo skersmuo yra labai didelis, todėl jūs galite jį ne tik girdėti, bet ir puikiai matyti. Tai tikrai pavydės daugeliui praeivių.
Pagamintas iš plieno, vienodos, matinės spalvos, ilgą laiką gerai dirbs visomis sąlygomis. Ovalo forma ir išsikišusių elementų trūkumas užtikrina, kad į mechanizmą nepatektų vandens ar smėlio, o tai gali sugadinti subtilius elementus.
Kaip ir kitų šio gamintojo modelių atveju, varpas tinka visiems vairams ir yra daugybės įdomių ir originalių spalvų. Taigi galite saugiai pasirinkti tą, kuris geriausiai tinka jūsų dviračiui.

5. „Cube Bell Friends Bike 15091“ varpas

  „Cube Bell Friends“ dviratis 15091

29 –

„CUBE BELL FRIENDS BIKE 15091“ yra geriausias varpas vaikų dviračiams. Tai dar vienas puikus pasiūlymas mažiausiems dviračių vartotojams, pasižymintis klasikiniu dizainu, mažu dydžiu ir įdomia grafika. Tinka 22-25 mm skersmens vairams. Galima rinktis iš kelių spalvų, tokių kaip juoda arba pilka. Į pasiūlymą taip pat įeina geltona spalva, kuri labai gerai atrodys ant bet kurio dviračio, taip pat išsiskirianti šia neįprasta spalva. „Cube“ skambutis pagamintas iš plastiko ir metalo. Dėl to jis yra labai lengvas, patogus ir patvarus. Patvarumą taip pat garantuoja ilgametė Vokietijos kompanijos, gaminančios šiuos priedus, patirtis. Varpą taip pat labai lengva surinkti.
Kiekvienas vaikas įvertins jo įdomią spalvą ir garsų garsą, tuo pačiu užtikrins didesnį mažojo dviratininko saugumą. Tai ypač svarbu kelionių mieste ar judriose promenadose, kur vaikai gali nepastebėti ir netyčia užvažiuoti suaugusiųjų.

6. „Knog Bell Oi Big Black“ 24-31,8 mm

„Knog Bell Oi Big Black“ 24-31,8 mm

67 –

KNOG BELLO OI yra labai originalus, unikalus varpas, pritraukiantis dėmesį nuo pat pirmos akimirkos. Šis neįprastas dizainas visiškai skiriasi nuo klasikinės dviračio varpo idėjos. Forma primena vairą ir yra pagaminta iš vienos medžiagos gabalo. Prie projekto dirbo specialiai paskirta komanda, kurios užduotis buvo sukurti unikalų, unikalų raštą ir formą. Be to, varpas beveik susimaišo su vairu, todėl yra labai atsargus.
Varpas yra gana didelis, jo matmenys yra 24-31,8 mm diapazone. Jis yra dviejų dydžių, priklausomai nuo vairo skersmens.
Jis pagamintas iš aliuminio, kuris suteikia labai garsų, ilgą ir aiškų garsą. Dėl rankenoje įmontuotos spyruoklės garsas yra stipresnis. Papildomas šio modelio privalumas taip pat yra speciali forma, leidžianti pritvirtinti ir sutvarkyti kabelius iš pavarų ar stabdžių. Tai labai patogus ir naudingas sprendimas, tinkantis beveik bet kokiam dviračiui.

7. Baziliko „Noir Bell“ dviračio varpas 60Mm juodas metalinis

  Baziliko „Noir Bell“ dviračio varpas 60Mm juodas metalinis

40 –

BASIL NOIR BELL BIKE BELL 60MM yra elegantiškas gana didelio skersmens dviračio varpas, kuris puikiai tiks miesto ar retro dviračiams. Silpnos spalvos ir neįprasta, tačiau subtili grafika suteikia šiam varpui unikalų charakterį ir miesto stilių. Varpas yra visos „Basil Noir“ kolekcijos elementas, kurio tikslas – pabrėžti elegantišką kiekvienos moters stilių net ir trumpai važiuojant dviračiu parke ar biure. Kolekcijoje yra ne tik varpai, bet ir krepšiai, krepšiai bei užvalkalai. Visa kolekcija yra neperšlampama, todėl nereikia jaudintis, kad varpas ar kitas elementas bus sugadintas esant blogoms oro sąlygoms.
Varpas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja, kad tai bus ilgalaikis pirkinys. Tai taip pat lengva įdiegti ir tvirtas. Visa tai verčia kiekvieną moterį noriai pasiekti šį produktą, vertinant tiek funkcionalumą, tiek gražią ir stilingą išvaizdą.

8. Cateye Bell Oh-1400 varpas

  „Cateye Bell Oh-1400“ varpas

17 –

„CATEYE BELL BELL OH-1400“ yra pigus ir geras dviračio varpas, užėmęs garbingą, aukštą vietą reitinge. Visų pirma, tai labai klasikinis ir minimalistinis modelis. Puikiai tinka paprastų, funkcionalių dviračių priedų mėgėjams. „Cateye“ dviračio varpas yra labai lengvas ir mažas, todėl neužima vertingos vietos ant vairo ir netrukdo vairuoti. Jį galima pastatyti šalia dviračio kompiuterio, kad bet kokioje situacijoje jis visada būtų po ranka. Varpelis pritvirtintas „Flex Tight“ spaustuku, jokių papildomų įrankių nereikia. Juosta yra universalaus dydžio, todėl tinka bet kokiam vairo skersmeniui.
Varpas puikiai tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams, kurie tikrai įvertins originalų gamintojo logotipą priekyje. Nepaisant palyginti žemos kainos, produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja naudojimo ilgaamžiškumą ir gerus pirkėjų atsiliepimus.

9. „M-Wave Steel Bell Ding Dong Big Yellow Smile“

  „M-Wave“ plieno varpelis „Ding Dong Big Yellow Smile“

39 –

„M-WAVE STEEL BELL DING DONG“ yra rekomenduojamas modelis, užkariavęs dviračių varpų reitingą. Visų pirma todėl, kad tai yra juokingas, originalus melodija, priverčianti kiekvieną vartotoją nusišypsoti ir nepalikti abejingų. Dviračių priedai turi būti ne tik funkcionalūs ir stilingi. Šis varpas įrodo, kad jūs taip pat galite įnešti šiek tiek pokšto ir humoro į šių tipų dalykėlius.
Varpas yra didelis, apvalus, geltonas ir dekoruotas veiduko grafika. Nepaisant oro sąlygų, jis iškart siejamas su saule ir pagerina jūsų nuotaiką kelionių dviračiais aplink miestą ar mišką metu. Varpas pagamintas iš plieno, kurio dėka jis bus patvarus ir veiks visomis sąlygomis. Produktas skirtas ne tik vaikams, mėgstantiems tokius aksesuarus, bet ir suaugusiesiems, kurie sportą gydo druska. Šio modelio neturėtų trūkti kiekvieno gerbėjo kolekcijoje …